Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2007., 19:45   #81
ili se salis ili si skroz lud. Odi pogledaj klince sa 15 god kako igraju tenis pa ce ti sve bit jasno
citanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 19:07   #82
Quote:
croatos kaže: Pogledaj post
Mene zanima jel se isplati s 18 g. početi trenirati tenis?
Ja mislim da ti se isplati . Bolja ti je koordinacija s 18 nego s 6g, što znači manje češ truda uložit da počneš sasvim pristojno igrat. Pa Muster i Stich su ti počeli kasnije igrat i pogle dokle su dogurali. Kakve ti fizičke predispozicije, želju volju i karakter imaš nebih znao to moraš sam procjenit. Lova za tenis ti je potrebna više nego za druge sportove, ali i zato si veća faca . Primit fajerski loptu poskočit i bacit u koš svatko zna isto tako i s nogometom , ali vidiš manje češ zarađivat od njih ako uspiješ .
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 19:11   #83
Quote:
student007 kaže: Pogledaj post
........Mislim, ne mislim ja da mogu biti novi Ljubicic ili Ancic, ali bar Karlovic valjda mogu!

Možeš biti karlović ako imaš 2.10 cm i bolju koordinaciju da ga stigneš dokle je on dogurao s tehnikom.
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 20:20   #84
Sve se čini Roky da si počeo virtualnu profesionalnu tenisku karijeru na netu Koja koincidencija ljudi, toliko velika da je jasno da je to jedan te isti Rockyyyy Ivaniševiću ). Evo linka

https://www.forum.hr/showthread.php?t=243829
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 17:40   #85
hej Marko!kak doć do tebe?? di treniraš??
Superbare is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 02:00   #86
Quote:
markozg kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ti se isplati . Bolja ti je koordinacija s 18 nego s 6g, što znači manje češ truda uložit da počneš sasvim pristojno igrat. Pa Muster i Stich su ti počeli kasnije igrat i pogle dokle su dogurali. Kakve ti fizičke predispozicije, želju volju i karakter imaš nebih znao to moraš sam procjenit. Lova za tenis ti je potrebna više nego za druge sportove, ali i zato si veća faca . Primit fajerski loptu poskočit i bacit u koš svatko zna isto tako i s nogometom , ali vidiš manje češ zarađivat od njih ako uspiješ .
baš
kladim se da je ovaj roky karanušić i da će ti p.... razbit u tenisu
rigoleto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 14:23   #87
jel netko zna nekog ok trenera...na istočnom dijelu zg-a (dubrava, maksimir...)???
Superbare is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 09:58   #88
Quote:
Superbare kaže: Pogledaj post
jel netko zna nekog ok trenera...na istočnom dijelu zg-a (dubrava, maksimir...)???
Gle preporučio bi ti tenis klub Vulpes na Sveticama. To ti je kod onog kafića di ti je autobusna stanica blizu Maksimirskog stadiona. Jest malo su ti treninzi skupi (700 kn platiš mjesečno i treniraš 3 put tjedno a možeš i majne) ali trenerica ti je odlična. Ja sam se u 3 godine poboljšao da je za nevjerovati. Dva put sam brži nego prije i imam bolju tehniku, koordinaciju sve mi se poboljšalo. Al ako ti je preskupo uvijek možeš otić u kafić i pitati koji su treneri tamo jer ih ima više pa koji ti izgleda jeftiniji odi kod njega. Ali ti preporučujem klub Vulpes.

Zadnje uređivanje RockBoy : 05.02.2009. at 10:04.
RockBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 15:32   #89
ma meni je ok i jednom tjedno...jednom u dva tjedna.... (love radi)...
al hvala ti u svakom slučaju!!
budem se raspitala!
Superbare is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 15:50   #90
Quote:
Superbare kaže: Pogledaj post
ma meni je ok i jednom tjedno...jednom u dva tjedna.... (love radi)...
al hvala ti u svakom slučaju!!
budem se raspitala!
najbolje za teniski napredak u pocetku ti je zidic. ali ne mlatiti bezveze po njemu..ja bi ti preporucio da odes negdje kod nekog trenera uzet npr. 1sat da ti pokaze formu udarca i onda odes na zidic ga vjezbat..nema bolje od zidica jer imas veliki broj ponavljanja..ili jos bolje uzmi kakvog frenda ako imas ko ce ti pokazati gripove i formu udarca..
ja sam na zidu dobio prilicno dobru formu udaraca jos davno kad sam pocinjao..
ali isto tako sam imao veliku volju..
s druge strane vidim dosta ljudi koji na zidicu rade gluposti..nastoje "ubit" loptu na zidu umjesto da rade lagano samo na formi udaraca. onda ne rade dobro udarac a nema ih ko ispraviti pa samo ponavljaju gresku..
treba puno rada..

ali meni se nikako ne svidjaju ti treninzi sa trenerom..to se uvjek sveda na to da trener stane na pol terena sa kosarom u puca ti lopte i ti vracas bezveze i nemozes tu dobiti dobar udarac..premalo se trude.

zidic, zidic, zidic pa onda supsanje sa nekim ko dobro supsa i tako godinu dve samo to..onda lagano servisi i mreza i onda to vec lici na nesto..
Utah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 18:22   #91
ma trenirala sam ja prije nekih 10 godina tenis tak da nisam totalna neznalica...
a sad trazim nekog za supsanje no ne mogu nac pa sam odlucila potrazit trenera...a zid je 10 godina moj dobar frend... a i on mi dop.....
zelim konacno malo s nekim odigrat....
Superbare is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 21:10   #92
Quote:
Superbare kaže: Pogledaj post
ma trenirala sam ja prije nekih 10 godina tenis tak da nisam totalna neznalica...
a sad trazim nekog za supsanje no ne mogu nac pa sam odlucila potrazit trenera...a zid je 10 godina moj dobar frend... a i on mi dop.....
zelim konacno malo s nekim odigrat....
prijavi se na piramidu u tk dinamo kak sam ti i prije savjetovao i rjesen problem..
Utah is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 13:28   #93
Pozzz ljudi...evo ja treniram tenis tri god,a ne znam servirat...sve ostalo mi je super,samo taj glupi servis.jel iko zna neki fazon da naucim,posto ja kolko god vjezbala to ne ide.igram u nekoj grupi gdje svi igraju x puta bolje od mene,pa me isfur pred njima nesto pokusavati...jel mi iko moze pomoc?
YOv@N@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 19:13   #94
Quote:
YOv@N@ kaže: Pogledaj post
Pozzz ljudi...evo ja treniram tenis tri god,a ne znam servirat...sve ostalo mi je super,samo taj glupi servis.jel iko zna neki fazon da naucim,posto ja kolko god vjezbala to ne ide.igram u nekoj grupi gdje svi igraju x puta bolje od mene,pa me isfur pred njima nesto pokusavati...jel mi iko moze pomoc?
servis je udarac koji se uci zadnji i nominalno je kao najtezi...mada to nista ne mora znaci..
malo mi je cudno da treniras 3 godine a da ti nitko ne pokaze kako se servira..
ima milijon stvari kod servisa..mislim onih pocetnickih..od toga kud ide koja noga, kak se drzi reket za servis,kak se baca lopta,oces ravan,kick ili slice servis itd. itd..
ne znam koji dio tebi nije jasan..
Utah is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 21:19   #95
Quote:
Utah kaže: Pogledaj post
servis je udarac koji se uci zadnji i nominalno je kao najtezi...mada to nista ne mora znaci..
malo mi je cudno da treniras 3 godine a da ti nitko ne pokaze kako se servira..
ima milijon stvari kod servisa..mislim onih pocetnickih..od toga kud ide koja noga, kak se drzi reket za servis,kak se baca lopta,oces ravan,kick ili slice servis itd. itd..
ne znam koji dio tebi nije jasan..

ma znam ja ono bacit lopticu "udarac"citav znam,jedino mi nije jasno ono privlacenje noge i ono nakrivljavanje,ako shvatas sta hocu da kazem...znam sve kako treba izgledati ali mi je tesko to uraditi jer kao da nemam snage za udarac... i malo mi je ono bilo sta pokusavat pred grupom,mada bi volila naucit "servis iz skoka"...
a to sto ne znam je vec stvar trenera jer dok citava grupa servira on prica sa jednom iz gupe i maltene ne obraca paznju samo kaze da jace udarim a ne i gdje grijesim...tako da
YOv@N@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 21:37   #96
Quote:
YOv@N@ kaže: Pogledaj post
.
a to sto ne znam je vec stvar trenera jer dok citava grupa servira on prica sa jednom iz gupe i maltene ne obraca paznju samo kaze da jace udarim a ne i gdje grijesim...tako da
to je dosta tipicna karakteristika LOSIH trenera koji imaju nos za klince koji ce im donesti vecu lovu i sa njima rade vise a ostale zanemare..ili su jednostavno ljeni i zanemaraju sve..
to je tesko objasniti preko forumu..treba vidjeti gdje ti steka jer tu je prije svega potrebna dobra koordinacija pokreta..nemoj se odmah zamarati sa servisom iz skoka..
to privlacenje noge je isto razlicito..svako to radi na drukciji nacin..bitno da osjetis koji tebi pokret najvise pase da generiras najvise snage..
to izvijanje isto dodje kasnije kao i snaga...dogod ti ne osjetis da ti kontroliras loptu i da ona ide tamo gdje zelis nemoj se zamarati sa snagom, skokom i izvijanjem..
bitno je da u pocetku pucas sa snagom koju mozes kontorilirati..nije dobro ubijati loptu jer od toga nemas nista..osnovno je da pokret koji ne znas RADIS POLAKO. nemozes pokret koji ti je stran raditi brzo.

sve to ti treba pokazati samo trener...neide to preko knjiga i pisanja..
Utah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 22:53   #97
Ako netko traži kvalitetnog trenera sa iskustvom,neka se slobodno javi.. Nema veze da li znate ili ne znate igrati. Pozdrav svima!!
Teniski Trener is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 17:25   #98
Quote:
croatos kaže: Pogledaj post
Mene zanima jel se isplati s 18 g. početi trenirati tenis?
zasto ne...nikad nije kasno,ali za vrhunski rezultat prekasno...
treniraj,uci,plati kvalit.trenera,spariraj...tenis ne steti,naprotiv,
prekrasan sport...trenirao,nekad davno...
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 12:42   #99
Traži se trener!?

Pozdrav ekipo!
Ovako... ovo je neki tipa "oglas"...
Traži se trener za jednog dječaka od 13 godina.
U periodu od 15.6. do 1.9. u MAKARSKOJ?
Pa ako netko može nekoga preporučiti ili je itko kolko tolko zainteresiran...
__________________
_______ha
MrToxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 19:00   #100
Quote:
MrToxxx kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipo!
Ovako... ovo je neki tipa "oglas"...
Traži se trener za jednog dječaka od 13 godina.
U periodu od 15.6. do 1.9. u MAKARSKOJ?
Pa ako netko može nekoga preporučiti ili je itko kolko tolko zainteresiran...
Pozdrav...
Bio sam vam poslao poruku,ne znam da li ste primili...
U svakom slučaju,možete me dobiti na 095/853 99 27....
Teniski Trener is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:59.