Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 16:00   #8721
dajte mi preporučite neku dobru pečenjaru u rijeci.
DonSpaghetti is offline  
Old 14.02.2018., 16:37   #8722
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post


Hvala na ovoj preporuci za Platu, bili smo danas na ručku. Odlična teletina s krumpirom, za čistu peticu. Zadovoljni smo sa svim, od ambijenta, osoblja, hrane - definitivno mjesto za preporuku.
Baš mi je drago da vam se svidjelo.
blarney is offline  
Old 14.02.2018., 21:53   #8723
Quote:
DonSpaghetti kaže: Pogledaj post
dajte mi preporučite neku dobru pečenjaru u rijeci.
meni je Lovorka na Rujevici sasvim korektan izbor za natovariti se roštiljem.
rafo straficak is offline  
Old 18.02.2018., 18:52   #8724
Preporučite mi restoran

Gdje otici na rucak u Vodicama? Ima li uopce nesto zanimljivo?
Zla patka is offline  
Old 18.02.2018., 20:41   #8725
ako ti se da potegnuti koji kilometar dalje, preporučujem restoran "Luna" u Tribunju
Pepica is offline  
Old 18.02.2018., 20:55   #8726
Preporučite mi restoran

Bez auta sam pa moram prouciti mogu li do tamo javnim prijevozom. Hvala za preporuku!
Zla patka is offline  
Old 18.02.2018., 21:39   #8727
Vidi ovdje, dvije preporuke za isto mjesto:
https://www.forum.hr/showthread.php?p...1#post65156071
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Old 18.02.2018., 23:03   #8728
Gulož radi samo petak - nedjelja zimi. Nije veljača baš neko zahvalno doba za gastro turizam u Vodicama, ako smijem biti tako indiskretan.

Reful radi 365 dana godišnje, ali je nedaleko gospodarske zone i uglavnom služi kao menza za bauštelce. Imaju doduše i a la carte ponudu, pristojnu za restoran tog ranga čak. Interijer je generički, ne treba tražiti neku preduboku priču tamo, ali je čisto i uredno. Ako se ne traži fensi šmensi mjesto, skroz pristojan izbor.
Chiro is offline  
Old 19.02.2018., 17:40   #8729
a sto cu kad sam na simpoziju u veljaci :P
danas zavrsila na pizzi u trgovackom centru, cak i nije bila losa
steta za guloz! ostajem samo do cetvrtka.
zaletit cu se do refulaonda vjerojatno. hvala!
Zla patka is offline  
Old 21.02.2018., 21:23   #8730
molim preporuku restorana u zagrebu za proslavu 30. rođendana. bit će nas 8..od toga je pola muskih koji vole pojest pa restorani sa prekrasnim skromnim porcijama otpadaju.
srednji cjenovni rang, da nije hoh atmosfera, a da nije ni obična pečenjara..nešto gdje će nam biti ugodno i gdje se možemo opustiti uz dobru klopu i vino..
plavusa86 is offline  
Old 21.02.2018., 21:57   #8731
Žar, Badalićeva
TPK, Cvjetno

Hrana je kvalitetna, porcije velike. O kvaliteti vina koja ne bih znao, bacite oko na menije, valjda imaju online.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 21.02.2018., 22:07   #8732
Paulaner Grill Bar
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Old 21.02.2018., 23:00   #8733
hvala na preporukama! i imam još jedno pitanje..da li je glupo da pošaljem mail u npr. el toro i rougemarin i napisem da organiziram veceru za 8 ljudi i da mi je budzet do 2500 kn pa nek mi sloze meni od predjela, glavnog jela i deserta s cugom..da li je to premalen iznos po osobi za takve restorane?
plavusa86 is offline  
Old 21.02.2018., 23:02   #8734
mislim da bi to za rougemarin trebalo biti sasvim dosta (o ovom drugom nista ne znam). mejlaj ih, brzo i ljubazno odgovaraju (ako se nesto nije promijenilo)
gmit is offline  
Old 21.02.2018., 23:25   #8735
Ma da, svakako ih cimni.

Al cuj skok... s 'da bas nije pecenjara' na El Toro
Prije 2 dana 4 osobe 660ak kn.
Nesto malo predjela, po glavno jelo (meso ugl i losos) i nesto vina i pivo, 3 kave.

U mom potpisu cu danaasutra staviti fotke da vidis i to.
Preporucam da smanjis cifru koju im nudis.
Racunaj po 200 kn po osobi (ovo nase je 165kn po glavi s cugom)
Deedy is offline  
Old 21.02.2018., 23:36   #8736
Quote:
plavusa86 kaže: Pogledaj post
hvala na preporukama! i imam još jedno pitanje..da li je glupo da pošaljem mail u npr. el toro i rougemarin i napisem da organiziram veceru za 8 ljudi i da mi je budzet do 2500 kn pa nek mi sloze meni od predjela, glavnog jela i deserta s cugom..da li je to premalen iznos po osobi za takve restorane?
Kad sam naručivala catering za veći broj ljudi zatražila bih najprije ponude, bez navođenja budgeta.
Znači zamoliš da ti ponude nekoliko različitih menua pa odabereš ono što ti se sadržajno i cjenovno svidi. Možeš pitati i za neku desetu kombinaciju koju sama složiš iz onoga što su ti ponudili. I naravno, pregovaraš
tweetee is offline  
Old 21.02.2018., 23:41   #8737
U Rougemarinu ne bih stavio ruku u vatru da će se opisani krkani najesti koliko misle da je potrebno. Cijenovno i ja mislim da bi trebalo biti unutar budžeta, dapače.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 21.02.2018., 23:44   #8738
odlično..
ma u principu kod moje ekipe pečenjare najviše i pale ali je meni osobno već to dosadilo i želim probati nešto novo i drugačije. a pošto je moj rođendan onda želim dobiti neku win win kombinaciju da ja budem zadovoljna, a da oni ne ostanu gladni. bila sam i u rougemarinu i u el torou na poslovnim večerama i hrana je bila odlična-samo stvar je u tome da kad je poslovna večera u pitanju ne postoji budžet pa nisam nikad ni gledala na to
što se mog iznosa tiče, htjela sam im spomenuti tu ciftu čisto da okvirno znaju složiti menije..al slažem se, bolje prešutiti pa možda ispadne i jeftinije
netko je gore predložio paulaner-tamo sam ih i mislila voditi na prvu, al ono..vec provjereno, odlično, ali niš novo
plavusa86 is offline  
Old 21.02.2018., 23:54   #8739
Imaj u vidu da ocekujemo ovdje i razvoj situacije pa... ne budi stranac
Deedy is offline  
Old 22.02.2018., 06:26   #8740
Quote:
plavusa86 kaže: Pogledaj post
odlično..
ma u principu kod moje ekipe pečenjare najviše i pale ali je meni osobno već to dosadilo i želim probati nešto novo i drugačije. a pošto je moj rođendan onda želim dobiti neku win win kombinaciju da ja budem zadovoljna, a da oni ne ostanu gladni. bila sam i u rougemarinu i u el torou na poslovnim večerama i hrana je bila odlična-samo stvar je u tome da kad je poslovna večera u pitanju ne postoji budžet pa nisam nikad ni gledala na to
što se mog iznosa tiče, htjela sam im spomenuti tu ciftu čisto da okvirno znaju složiti menije..al slažem se, bolje prešutiti pa možda ispadne i jeftinije
netko je gore predložio paulaner-tamo sam ih i mislila voditi na prvu, al ono..vec provjereno, odlično, ali niš novo
U Batak ne zalazim jer mi se prije puno godina, na njihovim počecima, nije svidjelo. No, bila sam pozvana na božićni domjenak kod njih na Kajzerici i bilo mi ok pa sam navratila još jednom. Ambijent vrlo ugodan, npr. gurmanska pljeska fina. To mi je neki spoj "pečenjare" (što se ponude tiče) s ugodnim prostorom modernije uređenim od pečenjare Ako tražiš takvo što
tweetee is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:27.