Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2009., 21:58   #41
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
uskoro...zasada se ne može precizirati termin ali neki su rekli u prime time-u (čitaj 20h) i to 2 put tjedno...vidjet ćemo...
Nego..koliko sam skužio, ovi sapuničari vam dođu kao predgrupa "Gotovčevih" ?
vaga mundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 14:11   #42
SPOT CIJELI:)

http://dnevnik.hr/showbizz/film-tv/p...ava-skore.html


Meni je pjesma lijepa, ne zamara kao što vjerojatno neće ni serija, nadam se da neće biti previše sapuničarski.
sruni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 12:00   #43
Čujem da ćete seriju početi emitirati pa prikazivati po jednu tjedno pa prekinuti, jer vam je tempo snimanja prespor??!!
Jadran12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 16:46   #44
Od 14.9 na Novojtv!

http://dnevnik.hr/showbizz/film-tv/n...-novoj-tv.html
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 17:19   #45
ne znam što govore da je dramska serija, sam da ljudima zamažu oči... Elementi su teški sapuničarski...

BTW nadam se da ne bude išla u 20:00...Pa taj termin joj je smrt

A ja ju želim gledati
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 17:45   #46
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
ne znam što govore da je dramska serija, sam da ljudima zamažu oči... Elementi su teški sapuničarski...

BTW nadam se da ne bude išla u 20:00...Pa taj termin joj je smrt

A ja ju želim gledati
ja nemam pojma ni kad ide(koji termin) ni kolko puta tjedno...mislim da ni oni sami sa sobom se nemogu dogovorit...al bilo bi lijepo ak bi stavili u 18:15,a in magazin 17:30. po meni isto 20h nije dobro....
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 18:18   #47
Pa veći joj je smrt termin u 18:15.... Dolina sunca će je smlavit, ko šta je Sve će biti dobro smlavila Zakon ljubavi...
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 21:44   #48
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Pa veći joj je smrt termin u 18:15.... Dolina sunca će je smlavit, ko šta je Sve će biti dobro smlavila Zakon ljubavi...
a termin u 20:00 je kao ne bi smlavio... PON i ČET Milijunaš i to sada kada se vratio nakon godinu dana pauze...

Mislim da je Dolina ne bi smlavila ako ide samo 2 puta tjedno
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 22:06   #49
Možda ovako:

17.00 Inspektor Rex
17.55 Najbolje godine
18.45 IN Magazin
19.15 Dnevnik

Ako već ide IN Magazin, onda ovako, ali tu emisiju bi trebali komplet preroštati da bi bila dobra. Ovako je smeće, jedino bi porasla gledanost s nekim kvizom prije Dnevnika.
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 22:12   #50
Quote:
Flin Stone kaže: Pogledaj post
Možda ovako:

17.00 Inspektor Rex
17.55 Najbolje godine
18.45 IN Magazin
19.15 Dnevnik

Ako već ide IN Magazin, onda ovako, ali tu emisiju bi trebali komplet preroštati da bi bila dobra. Ovako je smeće, jedino bi porasla gledanost s nekim kvizom prije Dnevnika.
apsolutno se slažem
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 22:31   #51
sta fali terminu 20h? pa vecina serija je imala odlicnu gledanost (premijera). Hitna 94 je imala oko 7% (istina, kasnije spalo na 2%, al ce ipak biti druge sezone ), Bracne vode su do kraja imale oko 9%...
__________________
2007 - 2017
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 22:33   #52
Quote:
Halliwell kaže: Pogledaj post
sta fali terminu 20h? pa vecina serija je imala odlicnu gledanost (premijera). Hitna 94 je imala oko 7% (istina, kasnije spalo na 2%, al ce ipak biti druge sezone ), Bracne vode su do kraja imale oko 9%...
kad ovako nešto napišeš kako se možeš čudit zašto ne u 20:00
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 13:36   #53
frendica mi radi na tome. veli da mora čitat scenarij i da je ono, nešto prestrašno
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 16:49   #54
Zanimljivo, i ja sam isto čuo Dobro ,hoće li mi netko reć što je ova serija, sapunica koja ide 2 puta tjedno, dramska serija sa sapuničnim klifovima, hibrid svega sa Srbijankom koja glumi autentičnu Slavonku?
bigli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 20:44   #55
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
frendica mi radi na tome. veli da mora čitat scenarij i da je ono, nešto prestrašno
Pa....lova je oprana, honorari kasne, Milo Grisogono je stavio po millje Eura u džep.

Narode...uživajte u još jednom projektu, dobar fošplan.....jebem vas blesave i tupaste. Kreten vam ispire mozak s Gotovčevima i ovim splaćinama, al jebiga....umjetnički direktor Nove Tv je puno pametniji od ostatka svijeta...vas 3 %.
vaga mundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 22:39   #56
Dobro je netko rekao, ČEMU se mučiti s time da Srpkinja glumi autentičnu Slavonku??? Zašto? Ista stvar kao da dovedu Afrikanku pa nek glumi. Blesavo.

Inače, serija ide u prime timeu jer joj je baš termin u 18.15 definitivna smrt. U 20h može ići jer je ovo nešto žanrovski (ne znam dal po kvaliteti hehe) kao Duga mračna noć.

Iako ja bih volio da ubace puno sapuničarskih elemenata i priča. Spletke, iznenađenja, ubojstva

Predviđam srijedu kao dan prikazivanja uz ponedjeljak. (obično serije od 2x tjedno idu uto+čet ili pon+sri)
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 23:01   #57
Quote:
m_m kaže: Pogledaj post
Dobro je netko rekao, ČEMU se mučiti s time da Srpkinja glumi autentičnu Slavonku??? Zašto? Ista stvar kao da dovedu Afrikanku pa nek glumi. Blesavo.

Inače, serija ide u prime timeu jer joj je baš termin u 18.15 definitivna smrt. U 20h može ići jer je ovo nešto žanrovski (ne znam dal po kvaliteti hehe) kao Duga mračna noć.

Iako ja bih volio da ubace puno sapuničarskih elemenata i priča. Spletke, iznenađenja, ubojstva

Predviđam srijedu kao dan prikazivanja uz ponedjeljak. (obično serije od 2x tjedno idu uto+čet ili pon+sri)

Pa stvar je logična. Tip koji je zajeba NOVU Tv s nekom diplomomom režisera iz SAD (kupio mu tatica za 16 000 $) mora negdje oprat pare iz drugih biznisa.


Televizija svugdje na svijetu postoji ili za zaradu ili za pranje para.

Ovaj prasac Grisogono to dobro zna. On pere pare i zarađuje...
vaga mundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 00:19   #58
Joj e onaj logo šta se na TV-u prikazuje je tolko jebeno loš i jadan..... ma nemam ni riječi. Umjesto da serija ima prepoznatljiv logo koji sam po sebi privlači na gledanje.

Stvarno su nadareni baš za te stvari ej.... jao....

Al mislim da će serija biti jako dobra samo upravo zato ne kužim zašto sve ne rade na nivou i perfektno...
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 11:35   #59
Quote:
vaga mundo kaže: Pogledaj post

Ovaj prasac Grisogono to dobro zna. On pere pare i zarađuje...
Jel to onaj koji nije platio silni porez u Odeonu, taman pripremam članak o tome, hahahaha.Ostao dužan državi dobre milione, al nema veze, Hodak ga brani
bigli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 20:06   #60
Quote:
bigli kaže: Pogledaj post
Jel to onaj koji nije platio silni porez u Odeonu, taman pripremam članak o tome, hahahaha.Ostao dužan državi dobre milione, al nema veze, Hodak ga brani
Je, to je taj lik. Javi kad izlazi članak. ...ustvari, javi kad bude objavljen da ti mafiozo preko tate ne bi stonirao članak.
vaga mundo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:04.