Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Pogledaj rezultate ankete: Koja vam je najbolja uloga Silvie Navarro u telenovelama?
Perla Altamirano (Perla) 0 0%
Catalina Negrete (Catalina y Sebastian) 0 0%
Aura Sanchez (La calle de las novias) 0 0%
Teresa Suarez (Cuando seas mia) 6 18.75%
Victoria Altamirano (La duda) 1 3.13%
Maria Claudia Madero (La heredera) 0 0%
Laura Ledezma (Montecristo) 0 0%
Fernanda Elizalde (Manana es para siempre) 0 0%
Renata Monterrubio (Cuando me enamoro) 5 15.63%
Camila Monterde (Amor bravio) 7 21.88%
Ana Leal (Mi corazon es tuyo) 0 0%
Regina Barcenas (La candidata) 2 6.25%
Raguel Becker (Caer en tentacion) 10 31.25%
Dolores Aguilar (La suerte de Loli) 1 3.13%
Nijedna 0 0%
Glasovatelji: 32. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2010., 00:11   #1
Silvia Navarro


Dakle, ljupka, slatka i draga Silvia Navarro je meksička glumica rođena 14.09.1978. godine u Irapuatou.

Pohađala je i završila glumačku školu Centro de Formacion Actoral (CEFAC) u Televizijskoj kući TV Azteca. Prvi se puta pojavila na televiziji glumeći dječjim igranim predstavama. Uz to je glumila i u raznim predstavama i igranim filmovima. U njezine zapaženije filmske uloge ubrajamo Dragones: Destino de Fuego, Esperanza i Mujer Alabastrina. Za animirani film Destino Fuego, posudila je glas liku Marina.

Prva uloga u telenoveli dolazi 1998. godine u seriji Perla. Njezine sljedeće tri uloge također su u telenovelama pod okriljem kuće TV Azteca Catalina y Sebastian, La Calle de Las Novias, i Cuando Seas Mia (Kad budeš moja). Zatim ne nastupa pred malim ekranima sve do 2005. godine kada dobija ulogu Marie Claudie u telenoveli La heredera nasuprot Sergio Basaneza.

2008. godine potpisuje ugovor sa TV kućom Televisa i za njih snima seriju Manana es Para Siempre(Sutra je zauvijek), koja od 1. veljače kreće sa emitiranjem na Novoj Tv. Tu ju imate i priliku vidjeti.

Filmografija:

Cuando me Enamoro (2010)
Un Sueno (2010)
Mujeres Asesinas (2010)
Labios rojos (2009)
Cabeza de buda (2009)
Manana es para siempre (2008)
Amor letra por letra (2008)
Dragones: Destino de fuego (2006)
Mujer alabastrina (2006)
Montecristo (2006)
Mi amor secreto (2006)
La heredera (2004)
La duda (2002)
Sin permiso de tus padres (2002)
Robando el rock and roll (2002)
Cuando seas mia (2001)
La calle de las novias (2000)
Catalina y Sebastian (1999)
Perla (1998)

Što vi mislite o njoj? Kakva vam je kao glumica i kako vam se čini?

Ovdje imate fotoalbum od 224 slike Silvie Navarro.



Zadnje uređivanje Ben Marshall : 29.08.2010. at 19:24.
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 00:34   #2
Glumila je sa Sergiom Basanezom i u nasljednici (la heredera)
paolabilic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 01:04   #3
Odlična mi je ona. Jedna od rijetkih koja stvarno zna glumiti i kojoj 'vjerujem' dok gledam sapunicu. Izvrsna je.

Što se nje i Basaneza tiče, glumili su skupa u mislim 3 telenovele - Catalina&Sebastian, Cuando Seas Mia i La Heredera te u još jednom (ili dva) filma.

S njim mi je u CSM bila izvrsna, u MEPS mi baš nema kemije neke s Colungom...ali za to krivim njega. Predivna je.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 20:58   #4
Kako ja nju gotivim, pa to je nevjerovatno, em je preslatka, bas je nekako vesela, i zna glumiti ko sto rece Nicole_Lily
U MEPS mi je super bas
A u vezi sa Basanezom, to mi je presmijesno, gledala sam ih u sve tri serije, i sve mi je nekako bilosamo jos da je i u WC prati
__________________
Big dreams, Good music and Expensive taste
telenovelas queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 17:23   #5
Bila mi je super u Cuando seas mia..Paloma..ahh
Toscany is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 20:29   #6
Quote:
Toscany kaže: Pogledaj post
Bila mi je super u Cuando seas mia..Paloma..ahh
Da i bila je odlična u "La Duda", ajme na onu scenu kad su je silovali san ridala kolko je to dobro odglumila
__________________
leona l. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 20:43   #7
Je, ali ta serija je stvarno bila užasna. Em su je silovali, em su joj brutalno ubili onog ujaka/strica, em sam prvi put bila doživjela da glavni likovi nisu završili skupa.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 21:02   #8
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Je, ali ta serija je stvarno bila užasna. Em su je silovali, em su joj brutalno ubili onog ujaka/strica, em sam prvi put bila doživjela da glavni likovi nisu završili skupa.
E baš to!
Ovi s kojin je na kraju završila mi je bia baš simpa, dok tog prvobitnog nisan nikako mogla smislit pa mi je na kraju bilo drago šta je tako završilo iako san se iznenadila jer je "tribala" završit sa tin prvin
__________________
leona l. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 21:07   #9
pa kako je meni promakla ta serija?prekršili su toliko pravila,zar je moguće da su u jednoj sapunici išli na to da šokiraju i iznenade...
u prolazu... is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 21:13   #10
Quote:
leona l. kaže: Pogledaj post
E baš to!
Ovi s kojin je na kraju završila mi je bia baš simpa, dok tog prvobitnog nisan nikako mogla smislit pa mi je na kraju bilo drago šta je tako završilo iako san se iznenadila jer je "tribala" završit sa tin prvin
Arturo je drugi bio. I da, bio je bolji, s onim naočalama i podužom kosicom.

Hahaha, u prolazu, ne sjećam se kad je išla serija, na novoj je bila, ali imala je par stvarno neočekivanih obrata. Silovanje glavne glumice, brutalna ubojstva (vješanje u nekoj špilji nad rupom - gdje su bili mučeni, a onda odrežu uže i puste ih u rupu), taj završetak glavne s 'ne-glavnim' i glavnog s glavnom negativkom.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 21:20   #11
A ona stara psihopatkinja i oni njen još psihotičniji sin brrr

Od njih mi se kosa uvik ježila, a još san tu staru slučajno uočila da je glumila u onoj nekoj seriji šta je išla na tv Dalmaciji, uf odma san pribacila drugi program
__________________
leona l. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 21:21   #12
znači još bila na jednoj od naših tv-a...pa nijedna druga sapunice nema ni samo jedno od toga,a ja oduvijek čekam neku koja će me iznenaditi ...kako je nikad nitko ne spominje,pa ta serija je svjetski fenomen...
super,ni ovu ni Rubi,najbolje da ja gledam sve suprotne od onih koje planiram...
u prolazu... is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 21:31   #13
u prolazu...Nisan te baš skužila na štas mislila, al dosad su ti bile otprilike 3 serije sa Silvion i sve su emitirane na novoj...Cuando seas mia-Kad budeš moja, La Duda-Sumnja i treća kojoj se ne sićan naziv, al su glavni likovi bili isti ko u Kad budeš moja i sve su mi bile super
__________________
leona l. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 22:20   #14
Kad budeš moja se sjećam-to se ona zaposli kao tajnica u tvrtki glavnog lika( mislim da se zvao Diego),i znam da je stalno nešto pjevušila,a sjećam se i njegovog brata,crn,neki opasan,a žena mu se mislim zvala Mariana i ona i Paloma su se stalno čupale...a ovaj glavni lik je bio malo niži i plav,duže kose...
simpatična mi je ova Silvia...

ovdje mislim na ovu La dudu i mislim da sam se sjetila koja je to serija... uhvatila sam možda 4-5 epizoda na početku i s vremena na vrijeme ponešto,ne znam zašto sam stala,i točno imam sliku u glavi-išla je na novoj prije nekih 6-7 godina u 14:00 i zadnja epizoda je išla ljeti,vruće,sunce udara kroz zavjese u dnevnom,ja se zavalila na jednom kraju kauča,prebacila jednu nogu preko fotelje a druga na podu,prevrćem programe,a mama kraj mene pegla i naletima na nekih zadnjih 10-ak minuta zadnje epizode ... vidim ona sa skroz nekim drugim,mislim da je bio liječnik i zvao se Fernando,a glavni lik s negativkom,i završi epizoda,FIN na kraju,ja se okrenem prema mami i kažem-"ali ona je završila s pogrešnim,ovo nije glavni lik"...mama nezainteresirano slegne ramenima i nastavi peglati, ja zaključim da sam to ja sigurno nešto pobrkala jer nisam baš pratila,a sutra u Večernjaku članak kako je zasigurno gledatelje šokirao kraj ove serije,i kako su se na to producenti odlučili jer je gledateljima lik toga liječnika postao previše drag,pa nisu htjeli da izvisi i promjenili priču...baš mi krivo što nisam gledala,a znam da se nije događala u gradu,nego kao na nekom selu,a ja takve volim i pazim da mi ne promiču...
je li u ovoj seriji bila neka luda baba koja je dala svoju kćer nekoj bogatoj obitelji,i kad je mala odrasla često su se njih dvije sretale na cesti,i ta baba ju je obožavala i uvijek hodala za njom,a tu malu je bilo sram što joj je ona majka i što hoda za njom,pa ju je uvijek gađala kamenjima?
u prolazu... is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 23:17   #15
Quote:
u prolazu... kaže: Pogledaj post
Kad budeš moja se sjećam-to se ona zaposli kao tajnica u tvrtki glavnog lika( mislim da se zvao Diego),i znam da je stalno nešto pjevušila,a sjećam se i njegovog brata,crn,neki opasan,a žena mu se mislim zvala Mariana i ona i Paloma su se stalno čupale...a ovaj glavni lik je bio malo niži i plav,duže kose...
simpatična mi je ova Silvia...

ovdje mislim na ovu La dudu i mislim da sam se sjetila koja je to serija... uhvatila sam možda 4-5 epizoda na početku i s vremena na vrijeme ponešto,ne znam zašto sam stala,i točno imam sliku u glavi-išla je na novoj prije nekih 6-7 godina u 14:00 i zadnja epizoda je išla ljeti,vruće,sunce udara kroz zavjese u dnevnom,ja se zavalila na jednom kraju kauča,prebacila jednu nogu preko fotelje a druga na podu,prevrćem programe,a mama kraj mene pegla i naletima na nekih zadnjih 10-ak minuta zadnje epizode ... vidim ona sa skroz nekim drugim,mislim da je bio liječnik i zvao se Fernando,a glavni lik s negativkom,i završi epizoda,FIN na kraju,ja se okrenem prema mami i kažem-"ali ona je završila s pogrešnim,ovo nije glavni lik"...mama nezainteresirano slegne ramenima i nastavi peglati, ja zaključim da sam to ja sigurno nešto pobrkala jer nisam baš pratila,a sutra u Večernjaku članak kako je zasigurno gledatelje šokirao kraj ove serije,i kako su se na to producenti odlučili jer je gledateljima lik toga liječnika postao previše drag,pa nisu htjeli da izvisi i promjenili priču...baš mi krivo što nisam gledala,a znam da se nije događala u gradu,nego kao na nekom selu,a ja takve volim i pazim da mi ne promiču...
je li u ovoj seriji bila neka luda baba koja je dala svoju kćer nekoj bogatoj obitelji,i kad je mala odrasla često su se njih dvije sretale na cesti,i ta baba ju je obožavala i uvijek hodala za njom,a tu malu je bilo sram što joj je ona majka i što hoda za njom,pa ju je uvijek gađala kamenjima?
Nije to ti je ukleta Marijna (Mariana de la Noche).........luda baba ti je Marija Lola a ta njena kćer je Čači (Ne znam kako se piše)
paolabilic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 00:04   #16
a je,i Mariana je bila taj neki seoski ugođaj pa sam možda zbog toga pobrkala, ali prvi dio sigurno nisam...
u prolazu... is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 00:16   #17
Quote:
u prolazu... kaže: Pogledaj post
pa nijedna druga sapunice nema ni samo jedno od toga,a ja oduvijek čekam neku koja će me iznenaditi
Kako nema? Pa ima ih, jedino što ih naši ne emitiraju.

Inače, Silvia mi je
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 00:24   #18
meni je La duda bila izvrsna, ali definitivno mi nije Arturo bio za nju... Ona i Omar Germenos su mi bili

što se tiče same njene glume, ok mi je, ali predivno izgleda...

Sa Basanezom me nigdje nije oduševila, osim u CSM-ta kemija je bila nezaboravna

što se tiče telenovela, mislim da su u 4 glumili zajedno :nezna:
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 01:46   #19
..gledala sam cuando seas mia..la duda..i la herdedera...i mogu vam reci da sam najvise ostala pod dojmom u la dudi..(Sumnja)..isto iz vec gore navedenih razloga..neocekivan kraj.i neke prebrutalne scene...i bas sma se prije nekih godinu dana sjetila te serije..i pogledala entradu..pa se sjetila uvodne pjesme...aaaa.morala sam ju skinit.savrsena mi je.))
a glumica ko glumica..sta rec..prelijepa je.
__________________
- Nikada nećeš znati razumjeti tu maglu u mom pogledu... Kad odlutam, kad zastanem u pola riječi, u pola koraka. Uvijek ću ti ostati daleka... Uvijek ću ti odgovoriti: "Nije mi ništa." A svašta mi je...
A. Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 01:55   #20
Quote:
lightangel07 kaže: Pogledaj post
..gledala sam cuando seas mia..la duda..i la herdedera...i mogu vam reci da sam najvise ostala pod dojmom u la dudi..(Sumnja)..isto iz vec gore navedenih razloga..neocekivan kraj.i neke prebrutalne scene...i bas sma se prije nekih godinu dana sjetila te serije..i pogledala entradu..pa se sjetila uvodne pjesme...aaaa.morala sam ju skinit.savrsena mi je.))
a glumica ko glumica..sta rec..prelijepa je.
porque te vaaaaaaas ...

http://www.youtube.com/watch?v=Hp50YlW_wPY

skužite slow motione na početku intra, hahaha prejako bila je to zabavna treš serijica

i da, volim neočekivane završetke, ali ovaj mi je bio bzvz ...

jer protagonisti su si odgovarali dosta dobro, pa mi stvarno nije jasno zašto su ih razdvojili

eh da, na ovoj seriji je radila i Alicia Carvajal koja je s našima surađivala oko famozne Ville Marije vidi se "kvaliteta"
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.