Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Pogledaj rezultate ankete: Koja vam je najbolja uloga Silvie Navarro u telenovelama?
Perla Altamirano (Perla) 0 0%
Catalina Negrete (Catalina y Sebastian) 0 0%
Aura Sanchez (La calle de las novias) 0 0%
Teresa Suarez (Cuando seas mia) 6 18.75%
Victoria Altamirano (La duda) 1 3.13%
Maria Claudia Madero (La heredera) 0 0%
Laura Ledezma (Montecristo) 0 0%
Fernanda Elizalde (Manana es para siempre) 0 0%
Renata Monterrubio (Cuando me enamoro) 5 15.63%
Camila Monterde (Amor bravio) 7 21.88%
Ana Leal (Mi corazon es tuyo) 0 0%
Regina Barcenas (La candidata) 2 6.25%
Raguel Becker (Caer en tentacion) 10 31.25%
Dolores Aguilar (La suerte de Loli) 1 3.13%
Nijedna 0 0%
Glasovatelji: 32. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2010., 14:28   #81
Mislila sam da je starija, ne znam zašto.
Ona mi je najdraža glumica iz sapunicaa. Baš mi je draga. Lijepa je i nije umjetna kao neke.
__________________
Sve što živi ožiljak ima...
Mysterious girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 14:51   #82
ja sam isto mislila da je starija...konačno glavna glumica koja nekako normalno i umirujuće djeluje, baš zrači povjerenjem. i nenametljivo glumi. al šta je s onim tipom, mislim da glumi camilla...kakvo mu to je lice?anibal mi izgleda ko da je pobjegao iz 80ih, a ovaj damian, ne znam šta da mislim o tom glumcu, čudno mi djeluje. sapunica je baš oke, mislim da ću je jedinu pratiti jer me zainteresirala, za ove ostale nemam vremena i ne da mi se.
lika daroš is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 15:30   #83
Quote:
lika daroš kaže: Pogledaj post
ja sam isto mislila da je starija...konačno glavna glumica koja nekako normalno i umirujuće djeluje, baš zrači povjerenjem. i nenametljivo glumi. al šta je s onim tipom, mislim da glumi camilla...kakvo mu to je lice?anibal mi izgleda ko da je pobjegao iz 80ih, a ovaj damian, ne znam šta da mislim o tom glumcu, čudno mi djeluje. sapunica je baš oke, mislim da ću je jedinu pratiti jer me zainteresirala, za ove ostale nemam vremena i ne da mi se.
meni je baš Damian genijalan, negativac je, a opet meni je simpa, samo se onako smiješka ispod brka, nikad ne mijenja izraz lica, meni je dobar...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 16:21   #84









Zadnje uređivanje Ben Marshall : 19.03.2010. at 16:27.
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 16:59   #85
Obožavam je!
__________________
Sve što živi ožiljak ima...
Mysterious girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 11:18   #86






Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 12:11   #87
Quote:
Mysterious girl kaže: Pogledaj post
Obožavam je!

Potpis
vesna12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 13:06   #88
Ne znan kako za Bracamontesicu govore da je ikona stila, mislin nije ni ona loša, al Silvia mi je po oblačenju numero 1, uvik "blejin" na njene kreacije iz MEPS-a, stvarno se super oblači
Da navuče vriću bila bi prekrasna!
__________________
leona l. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 19:23   #89
Definitivno jedna od najsimpatičnijih glumica!! Zrači pozitivom!!
Mentta one is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 00:46   #90
__________________
Najbolji test karaktera nije u tome koliko toga znamo kad treba nešto učiniti, već kako se ponašamo kad ne znamo što treba učiniti.
~ John Holt
Fernada is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 23:54   #91
Ajme obožavam ju

Nego, baš gledam slike, jel ona ima operiran nos? nekako mi ne djeluje kao prirodan, hmm
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 01:19   #92
stvarno je prelijepa bila dok je sa basanezom glumila u cuando seas mia, ali sad bome izgleda kao ostarjeli transvestit
alma_sach is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 01:47   #93
[/QUOTE]

Quote:
alma_sach kaže: Pogledaj post
stvarno je prelijepa bila dok je sa basanezom glumila u cuando seas mia, ali sad bome izgleda kao ostarjeli transvestit
Hahaha, mene na ovoj zadnjoj slici tako podsjeća. A inače mi je njeno oblačenje u MEPS koooma, fura stil srednjovječnih usidjelica
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 09:13   #94
Quote:
leona l. kaže: Pogledaj post
Ne znan kako za Bracamontesicu govore da je ikona stila, mislin nije ni ona loša, al Silvia mi je po oblačenju numero 1, uvik "blejin" na njene kreacije iz MEPS-a, stvarno se super oblači
Da navuče vriću bila bi prekrasna!
pa ne bira ona u MEPS što će obući. To je posao stilista.
__________________
You know you love me xoxo
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 09:48   #95
Meni je isto bila masu ljepša kad je glumila u Kada budeš moja...Sada mi je bezveze totalno,a oblačenje iz MEPS mi je koma,ali dobro ne bira ona.
miska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 11:04   #96
Da se ona oblači ja sam siguran da ona taj stil koji sad u MEPSU ima nebi bio ni približan onom što bi ona obukla

Evo nove slike došle na Facebooku

Presentación de Silvia Navarro como protagonista de la telenovela "Quisiera Amarte".













La actriz está muy contenta por trabajar en la producción de Carlos Moreno

Silvia Navarro regresa a las telenovelas al estelarizar, junto con Juan Soler, la nueva producción de Televisa: Quisiera amarte, producida por Carlos Moreno.

En conferencia de prensa, el productor presentó a Silvia y afirmó que ella es la mejor protagónica que puede tener, ya que es una gran actriz:

"Me da mucho gusto que Silvia Navarro esté con nosotros; es una mujer bella, talentosa y estoy seguro de que trabajaremos muy bien".

Por su parte, la actriz aclaró que eligió este papel, debido a que la historia le apasiona, se lleva muy bien con sus compañeros y sobre todo, porque Carlos Moreno es un gran productor, la cuida y consiente mucho:

"Me tiene que enamorar el proyecto y obviamente las condiciones de trabajo. Con el equipo de Carlos Moreno tengo mucha armonía y todo los que estamos ahí, sabemos trabajar en equipo y eso para mí es súper importante".

El personaje de Silvia se llamará: 'Renata Monterrubio' y aseveró que ésta es una gran oportunidad en su carrera artística.

Quisiera amarte iniciará grabaciones el próximo 19 de abril y entrará al aire el 5 de julio, en lugar de la telenovela Mar de amor.

Las grabaciones de la telenovela se realizará en la ciudad de México, Baja California y otras entidades de la República Mexicana.

Algunos de los actores que formarán parte de esta gran historia son: Rocío Banquells, Jessica Coach, Jorge Poza y José Ron.

Quisiera amarte será la nueva versión de la telenovela La Mentira, que en 1998 protagonizó Kate del Castillo y Guy Ecker:

"Ahora la historia será adaptada por Martha Carrillo y la verdad es que tenemos a un gran equipo; me la paso muy bien y esperemos que la gente la disfrute tanto como nosotros", sostuvo Silvia Navarro.
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 12:27   #97
Lijepo mi izgleda s tom malo tamnijom nijansom kose.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 12:49   #98
Jeeeej, nova protagonico za Silviu. Pošto je to remake sapunice 'La Mentira', stvarno se nadam da će dobro ispasti.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 13:17   #99
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Lijepo mi izgleda s tom malo tamnijom nijansom kose.
Meni je isto puno ljepša sa tamnijom i sa skroz svijetlom,plavkastom,u biti najgora joj je ova boja šta je sad ima u MEPS,mpžda mi je zato prije bila toliko ljepša...
miska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 22:20   #100
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Jeeeej, nova protagonico za Silviu. Pošto je to remake sapunice 'La Mentira', stvarno se nadam da će dobro ispasti.
Ajme, što je to sad 3 remake? Koliko sam čula da je i telemundo snimio remeke s Osvaldom Riosom i Natalijom Streignard
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.