Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2018., 07:49   #12641
gledao sam Pledge i nema ništa od toga, osim sloma živaca.. Daleko do toga da nije dobar film; sve preporuke, no ovdje se radi više o nečem paranormalnom, što Pledge uopće nema.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is online now  
Old 16.02.2018., 10:59   #12642
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post
gledao sam Pledge i nema ništa od toga, osim sloma živaca.. Daleko do toga da nije dobar film; sve preporuke, no ovdje se radi više o nečem paranormalnom, što Pledge uopće nema.
Možda Chris Penn

http://www.imdb.com/title/tt0119856/
ecobarbarus is offline  
Old 16.02.2018., 20:53   #12643
Film iz 90 -ih, možda kraj 80 -ih. Sjećam se samo da je radnja vjerojatno u Engleskoj, 19. stoljeće te se pojavljuje nekakav deformirani čovjek, čudnog izgleda, velike ćelave glave koji živi u nekakvim ruševinama na kraju grada ili u šumi, tako nešto. Ne isključem da se radi i o nekakvoj BBC -evoj miniseriji, prikazano je na HRT -u krajem 90 -ih godina.
Plinkiton is offline  
Old 16.02.2018., 20:59   #12644
opis baca na The Elephant Man, ali nekako mi je preočito pa garant nije to
seskal is offline  
Old 16.02.2018., 21:01   #12645
Quote:
seskal kaže: Pogledaj post
opis baca na The Elephant Man, ali nekako mi je preočito pa garant nije to
Ne, nije elephant man.
Plinkiton is offline  
Old 16.02.2018., 23:54   #12646
Quote:
Mirror kaže: Pogledaj post
Guglam ko budala i ništa. Davno sam taj film gledao, znam radnju a ne znam ime:
FBI agent hvata serijskog ubicu (za kojeg mislim da je kamiondzija), ali na jedan čudan način. Znam da sjedi za stolom, tapće rukom od sto i tako ulazi u glavu ubice (ili djevojčice koju je ovaj oteo) i uvijek je korak iza njega, dok mu ovaj stalno šalje neke poruke kako su isti. Na kraju je ovaj (bar mislim) došao do sloma živaca, i mislim da je uhvatio ubicu

Nadam se da neko zna (neki poznat glumac glumi)
Switchback možda?
dalal is offline  
Old 17.02.2018., 23:38   #12647
Sad ću provjerit, pošto je davno odgledan prvo ću pustit svaki pa vidjet, nadam se da je jedan od tih
Mirror is offline  
Old 18.02.2018., 00:47   #12648
sićam se samo ove scene u filmu: tip uleti na privatni poker card game praveći se pijan i upita moze li s njima zaigrat koju. kasnije dode drugi tip i taj prvi tip ubije sve njih. noviji film, na foru oceanovih 11. jel zna netko?
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Old 18.02.2018., 10:07   #12649
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
sićam se samo ove scene u filmu: tip uleti na privatni poker card game praveći se pijan i upita moze li s njima zaigrat koju. kasnije dode drugi tip i taj prvi tip ubije sve njih. noviji film, na foru oceanovih 11. jel zna netko?
Killing them softly?
Inconnu is offline  
Old 18.02.2018., 10:17   #12650
Fanhp, ima takvo nešto u Mr and Mrs Smith
coma black is offline  
Old 18.02.2018., 15:01   #12651
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
eh nije

Quote:
coma black kaže: Pogledaj post
Fanhp, ima takvo nešto u Mr and Mrs Smith
nego ovaj fala, nisam se uopće mogla sitit :brainfart:
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Old 18.02.2018., 23:09   #12652
Radi se o ljubavnom filmu između dvije odrasle osobe. Film započinje tako što je on radnik na plaži i bavi se iznajmljivanjem suncobrana te tako upozna svoju dragu koja se jako brzo zaljubi u njega, ali se ispostavi da je ona žena bogataša s kojim je došla na odmor. Za vrijeme tog odmora oni imaju malu avanturu te na kraju ona pođe sa mužom nazad u grad da nastavi svoj zivot. Nakon toga, ovaj ljubvavnik je odluci potraziti te krene za njom. Nađe je te se opet krenu viđati i provoditi vrijeme zajedno. No, nakon nekog vremena njezin muž sazna za to i dadne ubiti njezinog ljubavnika. Plati ljude koji su mislili da su ga ubili, međutim, on preživi, ali mu je metak oštetio skoro cijelo lice. Nakon nekoliko godina on dođe na vrata tog bogataša kao neki njegov klijent ili prijatelj i vidi ponovno svoju dragu. Ona ga ne prepoznaje sve dok jednog trenutka ne ostanu sami u kuci pa joj on kaže tko je.
Dalje ne bih znao šta se dešava.
jole17 is offline  
Old 20.02.2018., 01:55   #12653
Korejski jedan film

Azijski film, mislim korejski...gledao sam ga pred nekih 15 godina na HRT-u. Sjećam se samo scene gdje glavnoga lika pogode metkom u glavu, nakon čega on postane mentalno zaostao, to je čini mi se zadnja scena u filmu...pa ako netko slučajno zna o kojem se filmu radi?
VZ-RC is offline  
Old 24.02.2018., 14:47   #12654
Sjećam se samo da je otac prokockao kćer na kocki... Film nije crno bijeli, ali star je kao grčka... Naglašam MOŽDA je taj koji je "otkupio" kćer Hugh Grant i kasnije su se valjda spetljali(ne sjećam se više), ali nisam uopće sigurna...
Thumbelina1994 is offline  
Old 24.02.2018., 19:09   #12655
Quote:
Thumbelina1994 kaže: Pogledaj post
Sjećam se samo da je otac prokockao kćer na kocki... Film nije crno bijeli, ali star je kao grčka... Naglašam MOŽDA je taj koji je "otkupio" kćer Hugh Grant i kasnije su se valjda spetljali(ne sjećam se više), ali nisam uopće sigurna...
The Claim
dalal is offline  
Old 24.02.2018., 20:13   #12656
Quote:
Thumbelina1994 kaže: Pogledaj post
Sjećam se samo da je otac prokockao kćer na kocki... Film nije crno bijeli, ali star je kao grčka... Naglašam MOŽDA je taj koji je "otkupio" kćer Hugh Grant i kasnije su se valjda spetljali(ne sjećam se više), ali nisam uopće sigurna...
A hazard of hearts (1987) sa Helenom Bonham Carter
stimpson is offline  
Old 24.02.2018., 22:21   #12657
Quote:
stimpson kaže: Pogledaj post
A hazard of hearts (1987) sa Helenom Bonham Carter
to je taj. thank yoouuuuuuuu
Thumbelina1994 is offline  
Old 24.02.2018., 22:38   #12658
gledao sam film prije nekih desetak godina (plus minus koja) na tv-u. u tom filmu je otac nasilnik i redovno mlati kćer. kćer je tinejđerica (nekih 15 god možda). sjećam se točno jedne scene kada je ta obitelj za ručkom, i otac kaže kćeri da mu nešto doda sa police, dok ona to traži on je vidio da je ona tu nešto već micala i radi toga je popizdio. ona je pobjegla u sobu, a on za njom i sa kaišem je izmlatio. to je više manje to čega se sjećam, jer mislim da ga nisam cijelog odgledao. ima neko ideju?
Relinquished is offline  
Old 25.02.2018., 13:02   #12659
Quote:
stimpson kaže: Pogledaj post
A hazard of hearts (1987) sa Helenom Bonham Carter
Je li možda znaš kako se zvao na našem jeziku film taj?
Thumbelina1994 is offline  
Old 25.02.2018., 16:48   #12660
Film je iz osamdesetih ili ranih devedesetih, možda čak i tv-film. Bio je na hrt-u nekoliko puta, romantična komedija, negdje pokraj mora, Kalifornija možda.

Lik sliči na Toma Hanksa ili tako nešto. Uglavnom, taj glavni lik redovito posjećuje dating agenciju i snima svoj intro na videokazetu. Nikad nije zadovoljan pa stalno radi neke izmjene. Jednom je imao neki tough guy nastup u kožnoj jakni. Njemu se sviđa jedna zaposlenica koja ga stalno podsjeća kako izlaženje s klijentima ne dolazi u obzir jer to je, kao, pravilo agencije.

Glavni lik ima i nekog bratića, rođaka... U jednoj sceni rođak predstavlja glavnog lika nekim ženama i laže im da je njegov rođak vlasnik one zgrade tamo (pokaže usputno).

U drugoj sceni, glavni lik nalazi punu kuću žena u bikinijima. Njegovi roditelji iznenada dođu u posjetu a rođak brzo navuče na sebe odijelo i uzme mikrofon te uvjeri starce kako je sve zapravo skrivena kamera, show itd.

Ako se dobro sjećam, glavni lik na kraju završi sa zaposlenicom iz agencije.
philosoraptor is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:24.