Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2011., 21:01   #81
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
imamo uvjerljivo najviše TV kuća koje emitiraju
majko mila,do prije par dana sam bil u panici,a sad imam prijenos sa hrpetine zemljaskih kanala,sa hrpetine satelitskih,na hrpi raznih jezika.

u svim mogućim rezolucijama i formatima

samo mi još fali formula 1 u HD/3D
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 21:02   #82
Evo ovdje mozete pratiti hrpu sportskog programa ukljucujuci F1

http://livetv.ru/rs/allupcomingsports/7/
Chova is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 21:05   #83
Nego ekipa jel to sad znači da imamo i online stream na hrvatskom

Stream TV Jadran

Stream VTV

ovo bu ispalo fenomenalno

HD na TV-u , a hrvatski na AV recu
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 21:07   #84
Quote:
mali zgubidan kaže: Pogledaj post
Ej, stari koja je putanja za doć' do ovog boldanog na browseru?! Firefox mi je na hrvatskom, pa me to malo,.... hebe.
Adblock Plus
__________________
Ljudi vole čuti ono što im se sviđa, a ne ono što doista jest. Posljedica toga je laž.
Vik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 21:31   #85
Tko su komentatori i koji će gosti biti u emisiji?

Hmm, svaka čast lokalcima, još kad bi uspjeli sredit 16:9
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 21:35   #86
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Tko su komentatori i koji će gosti biti u emisiji?

Hmm, svaka čast lokalcima, još kad bi uspjeli sredit 16:9
Nije to tak jednostavno.

bitno je da bu letterbox,a pošto je izvor bolji nego prijašnjih godina svakak bude bolje nego na HRT-u

dobili bumo treninge,emisije,prijenos to je strašno puno,za 16/9 treba hrpa love,i to sigurno nemogu napravit sami i sam tak jednostavno.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 22:29   #87
Quote:
brezam kaže: Pogledaj post
usput, prenosit će se i treninzi u petak, tak da ćemo imati fakat formulu na zavidnom nivou Imat ćemo puno više nego što smo očekivali http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...V_Broadcasters
VAŽNO!!!

Skrenuta mi je pozornost od vlasnika tvrtke koja je otkupila prava kako je ovo neslužbeni popis televizija te da pravi popis zna samo on.

Iliti, moguće da neke od tih televizija neće prenositi a možda budu još neke. Tokom tjedna će biti i službena obavjest.
__________________
F1 PULS

Zadnje uređivanje Sepa : 26.03.2011. at 22:44.
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 22:39   #88
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Tko su komentatori i koji će gosti biti u emisiji?

Hmm, svaka čast lokalcima, još kad bi uspjeli sredit 16:9
ako želiš i možeš, javi se Goranu pa imaš i ti priliku za komentatora
za sada je u ekipi čini mi se 4-5 ljudi ali je sve to podložno promjenama

ali je gotovo sigurno da neće biti Blažićko, Jergović, Novak i ekipa. komplet novi postav tak da nemojte očekivati vrhunske profesionalce. al nikad ne znaš, ekipa uz dovoljno entuzijazma može napraviti velike stvari
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 22:41   #89
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Nego ekipa jel to sad znači da imamo i online stream na hrvatskom

Stream TV Jadran

Stream VTV

ovo bu ispalo fenomenalno

HD na TV-u , a hrvatski na AV recu
još će svi "susjedi" (osim slovenaca) pratiti ove streamove
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 23:43   #90
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
imamo uvjerljivo najviše TV kuća koje emitiraju
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...V_Broadcasters

ja neznam jesam ja sljep al ovdje od hrvatskih televizija vidim samo HRT2 koji naravno ne emitira.
Mirage44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 23:46   #91
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
ako želiš i možeš, javi se Goranu pa imaš i ti priliku za komentatora
Lega, kad bi ja komentirao vjeruj mi da bi svi prebacili na slovence

Quote:
ali je gotovo sigurno da neće biti Blažićko, Jergović, Novak i ekipa. komplet novi postav tak da nemojte očekivati vrhunske profesionalce. al nikad ne znaš, ekipa uz dovoljno entuzijazma može napraviti velike stvari
Hmm, ovo mi nekak ne zvuči baš dobro.
Mislim da je šteta da si nisu uzeli Blažička sad kad je slobodan (ili barem Novaka). Nadam se da neće komentirat neki totalno amateri jer će si lako sjebat program...
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 23:49   #92
Quote:
Mirage44 kaže: Pogledaj post
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...V_Broadcasters

ja neznam jesam ja sljep al ovdje od hrvatskih televizija vidim samo HRT2 koji naravno ne emitira.
Od kad je taj post stavljen, već se dosta toga editirao i izmjenjalo. Nemoj gledati taj link do službene objave početkom sljedećeg tjedna, sumnjam da će se preko vikenda nešto bitnoga promjeniti.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 23:50   #93
STIŽU dobre vijesti za sve ljubitelje Formule u Hrvatskoj - oktanski glamur ćemo ove sezone ipak gledati na domaćim televizijama. Nakon što se Formula odselila s HTV-a, prenosit će je lokalne televizije, a prijenosi kreću od Velike nagrade Malezije.

"S velikom sigurnošću mogu reći da će gledatelji u Hrvatskoj moći gledati Formulu i da će prijenosi biti besplatni", izvijestio nas je Davorin Štetner, direktor Kreator grupe koji će, kako se čini, dogovoriti prijenos što nije uspjelo Areni Sport.

"Uskoro ćemo potpisati ugovor nakon čega ćemo na press konferenciji obavijestiti javnost o svim detaljima. Moram naglasiti da popis televizija s kojima se špekulira nije točan i da će se sigurno mijenjati", kaže Štetner.

Udružene lokalne televizije lakše će podnijeti velike troškove prava prijenosa. Namjeravaju prenositi sve treninge, utrke, kvalifikacije te raditi posebnu emisiju. Glavni čovjek i komentator bit će Goran Dijaković koji je taj posao svojedobno radio na HTV-u.
sunce moje malo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 00:08   #94
Quote:
sunce moje malo kaže: Pogledaj post
STIŽU dobre vijesti za sve ljubitelje Formule u Hrvatskoj - oktanski glamur ćemo ove sezone ipak gledati na domaćim televizijama. Nakon što se Formula odselila s HTV-a, prenosit će je lokalne televizije, a prijenosi kreću od Velike nagrade Malezije.

"S velikom sigurnošću mogu reći da će gledatelji u Hrvatskoj moći gledati Formulu i da će prijenosi biti besplatni", izvijestio nas je Davorin Štetner, direktor Kreator grupe koji će, kako se čini, dogovoriti prijenos što nije uspjelo Areni Sport.

"Uskoro ćemo potpisati ugovor nakon čega ćemo na press konferenciji obavijestiti javnost o svim detaljima. Moram naglasiti da popis televizija s kojima se špekulira nije točan i da će se sigurno mijenjati", kaže Štetner.

Udružene lokalne televizije lakše će podnijeti velike troškove prava prijenosa. Namjeravaju prenositi sve treninge, utrke, kvalifikacije te raditi posebnu emisiju. Glavni čovjek i komentator bit će Goran Dijaković koji je taj posao svojedobno radio na HTV-u.
Dižem palac trenutačno sam u Varaždinu pa imam slovence i imam kabelsku te na njoj još i rtl jutros gledao kvalifikacije slika fantastična princip kako prate je super nema rekla več u pauzama intervijuiraju ljude šteta što nisam nikad učio njemački ali je ipak super mogu nekako gledati.

A ovo neznam zašto nekako nevjerujem za lokalne televizije neznam odakle ima pare za nešto tak skupo, ali nadam se da če uspijeti
Mirage44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 00:22   #95
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Hmm, ovo mi nekak ne zvuči baš dobro.
Mislim da je šteta da si nisu uzeli Blažička sad kad je slobodan (ili barem Novaka). Nadam se da neće komentirat neki totalno amateri jer će si lako sjebat program...
pitanje je kolko para bi tražio blažićko i ekipa
i ovaj prijenos je puno preskup, kamoli još da dovode poznata imena
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 00:34   #96
Quote:
Mirage44 kaže: Pogledaj post
...
A ovo neznam zašto nekako nevjerujem za lokalne televizije neznam odakle ima pare za nešto tak skupo, ali nadam se da če uspijeti
Pa sami su rekli, skupo je za jednu televiziju, ali njih npr. 9 nekako to mogu podnijeti. Ako su prava oko 500.000€, kad podijeliš sa 9, to je po 55.000€ za svaku TV kuću.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 01:47   #97
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
pitanje je kolko para bi tražio blažićko i ekipa
i ovaj prijenos je puno preskup, kamoli još da dovode poznata imena
Znam, ali opet pitanje je - kako misliš privuć gledatelje s nekim nepoznatim amaterima!? (ovo kažem jer ne znam tko će uopće komentirat. osim Goran Dijakovića koji mi se čini jako dobrim.).
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 04:34   #98
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Znam, ali opet pitanje je - kako misliš privuć gledatelje s nekim nepoznatim amaterima!? (ovo kažem jer ne znam tko će uopće komentirat. osim Goran Dijakovića koji mi se čini jako dobrim.).
Tko zna... možda opet "osvane" neki Blažičkov sin elektronski mutiranog glasa
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 09:16   #99
Dijakovic... Nemam neko misljenje o njem osim sto je predoslovno skidao engleske komentatore...svi se dobro sjecamo " vrlo prvog zavoja" Ali bolje neg Prasicko koji je vise brinuo o perifernim stvarima i Slavici nego o prijenosu... Upravo na RTLu prijenos dosadan do bola...njemacki...
__________________
Daj mi, znam da imas...;)
Clubman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 11:48   #100
http://www.fromsportcom.com/

Na ovoj stranici također možete gledati, prenose sve.
kika72 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:46.