Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2013., 14:51   #41
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Sami vozači su jasno rekli ko je najbolji - Fernando Alonso
Pozdrav
Zna šta?I mene da pitaju tko je najbolji,rekao bi isto!Što zbog "mira u kući",što zbog općeg mira i ne znam čega ne.Da nisu vozači rekli,izvukla bi se anketa među kuharima ili onima što mjenjaju gume!Nešto bi se izmislilo,jer najbolji nije.
Ako nas je tko počastio dobrim vožnjama ove sezone,onda su to Kimi,Vettel i Luis.Pogledaj start u Brazilu s kamere na Vettelovom bolidu.14 minuta čiste vožnje,lete dijelovi,okreće se,zadnji je ali okreće bolid i nazad u utrku.Strašna vožnja!
Pogledaj najbolja pretjecanja sezone.Kimi u svakom drugom pretječe kotač uz kotač,u krivinama,s vanjske i unutranje strane.Nikoga udario i maknuo se svakome kad je vidio da ne može ili da bi nekoga(bilo koga) oštetio u prvenstvu.
Luis je vozio savršeno.I uredno parkirao uz stazu na pola utrke!
Vjerujem da su glasali za njega.I da se još smiju svaki put kad se argument da su glasali za njega izvuče u raspravi.
__________________
Kakav krekrasan dan!
Gottlieb Muller is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 15:45   #42
Prvo da fejspalmam cijeli upis

Quote:
Paskaneman kaže: Pogledaj post
uvik se iznova i iznova povlace maloumne teze o tome kako je Vettel osvojio 3 naslova posve nezasluženo; jer je eto imao sreće sjesti u najbrži/najbolji bolid...
nije da nas je demantirao pobjedama iz trećeg, četvrtog ili nižeg startnog reda, ovak napamet siguran sam da nema više od 5 pobjeda s 3. startnog mjesta, možda 3, neda mi se sad prekapati, sve ostale pobjede su iz prvog startnog reda.

Quote:
to što je alonso prvi od svoja dva naslova osvojio u bolidu koji je bio dominantan kao i Brawn u svojoj sezoni i to što je svoj 2. i posljednji naslov osvojio samo uz ogromnu dozu sreće; zato što je Schumacheru otkazao motor u Suzuki je zasluženo??
Da, Renault je 2005. i 2006. bil dominantan ko Brawn
Renault je 2005. bil drugi bolid po brzini, makar ti to znaš i sam pošto si pratio F1.
2006. je bil dominantan do smiješne odluke FIA-e da genijalnost Reanultovih konstruktora proglasi ilegalnim nakon 1/3 sezone

A Schumacher je došel do prilike za naslov uz veliku dozu sreće jer je Alonsu krepal motor u Monzi.

Quote:
ma pričice za malu djecu i pušioničare PR-a
Papirnati rupčić

Quote:
alonso osim ta 2 naslova koje je osvojio na ''sreću'' (jer ili je imao sreće da ima brzi bolid ili je imao sreće da glavnom konkurentu otkaže motor u ključnom trenutku - ako čemo relativizirati stvari kao i vi kod vettela) nije pokazao ništa osim u trenucima kad je imao dominantan bolid i kad je imao Massicu da ga propušta kad je to bilo potrebno...
već sam odgovorio na ovo poviše

Quote:
Vettel je osvojio utrku u jadnom Toro Rosso..bome Alonso nije ništa značajno osvojia dok je vozia isto tako jadnog Minardija..
Bravo :klap:
uspoređuješ Toro Rosso s Minardijem. Taj Toro Rosso je bil u rangu Renaulta 2009. s kojim je Fernando osvojio podij i PP na suhim kvalifikacijama i suhoj utrci.

Quote:
da rezimiram...alonso nije bolji od Vettela u niti jednom pogledu...u najboljem slučaju su na istoj razini...
nemoj više ništa rezimirati, nejde ti najbolje
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 15:47   #43
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
paski, ti se isto hvatas na udice... ni u jednom vrhunskom sportu nema sportasa koji je trostruki prvak, a da nije vrhunska faca. sve ostalo je samo u svrhu samozavaravanja.
stari, znam da je navlakuša čista, ali dosadno mi na poslu pa se moram za nešto vatati jer ću se raniti inace


šta ću...ove tlapnje a veličanstvenom alonsu mi dođu ko dobra jutarnja kava za razbuđivanje..netriban se ni umiti










Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
...neko trkeljanje...
evo da ti odgovorim kratko i jasno

tvoje postove i komentare cijenim ko ti Vettelove naslove..pa ti sada vidi očeš li i dalje trošiti svoje vrime kvotajući mene

Zadnje uređivanje Paskaneman : 04.03.2013. at 15:53.
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 15:55   #44
Quote:
Paskaneman kaže: Pogledaj post
uvik se iznova i iznova povlace maloumne teze o tome kako je Vettel osvojio 3 naslova posve nezasluženo; jer je eto imao sreće sjesti u najbrži/najbolji bolid...a to što je alonso prvi od svoja dva naslova osvojio u bolidu koji je bio dominantan kao i Brawn u svojoj sezoni i to što je svoj 2. i posljednji naslov osvojio samo uz ogromnu dozu sreće; zato što je Schumacheru otkazao motor u Suzuki je zasluženo??


ma pričice za malu djecu i pušioničare PR-a

alonso osim ta 2 naslova koje je osvojio na ''sreću'' (jer ili je imao sreće da ima brzi bolid ili je imao sreće da glavnom konkurentu otkaže motor u ključnom trenutku - ako čemo relativizirati stvari kao i vi kod vettela) nije pokazao ništa osim u trenucima kad je imao dominantan bolid i kad je imao Massicu da ga propušta kad je to bilo potrebno...

Vettel je osvojio utrku u jadnom Toro Rosso..bome Alonso nije ništa značajno osvojia dok je vozia isto tako jadnog Minardija..

da rezimiram...alonso nije bolji od Vettela u niti jednom pogledu...u najboljem slučaju su na istoj razini...



a tbf veli da su NAVIJAČI alonsa nerealni......
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 16:01   #45
Quote:
4season kaže: Pogledaj post


a tbf veli da su NAVIJAČI alonsa nerealni......
pa miki ja nisam navijac vettela...posli alonsa i njega jedva mogu progutati


..ali brate mili kad ga zatrolate sa alonsom navija bi za i septičku jamu....



ajmo dosta o alonsiću..pričajmo malo o veličanstvenom Hemiću
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 16:05   #46
Quote:
4season kaže: Pogledaj post


a tbf veli da su NAVIJAČI alonsa nerealni......


Ma to je (još) samo jedna omanja potegača.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 16:09   #47
Quote:
Paskaneman kaže: Pogledaj post
pa miki ja nisam navijac vettela...posli alonsa i njega jedva mogu progutati


..ali brate mili kad ga zatrolate sa alonsom navija bi za i septičku jamu....



ajmo dosta o alonsiću..pričajmo malo o veličanstvenom Hemiću

znam ja da si ti hejter
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 16:20   #48
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
znam ja da si ti hejter
a nec ti si


još si nemogu oprostiti šta san navija za njega dok je bia u Renaultu


nego evo opet se kačim na udicu


ako cemo obrnutom psihologijom onda itekako ispada da ste svi vi štovatelji alonsa hejteri Vettela...a bome i svih ostalih aktualnih vozaca...jerbo svi šta su osvajali naslove posli njega to nisu zaslužili jer je ovaj bia moralni pobjednik ( ) skoro svake sezone

- 3 naslova vettela - nisu zasluženi jer je ovaj imao svemirski bolid a alonso se mučia sa ciglom na 4 kotaca

- buttonov naslov nije zaslužen jer je imao mega dominantan bolid u prvoj polovici prvenstva

- Hemićev naslov pogotovo nije zaslužen jer je Massa bio moralni pobjednik


- ajde možda je Kimijev naslov zaslužen..samo zato što je vozia za ferari makar je osvojia prvenstvo u zadnjih 20setak krugova i to na račun alonsove i hemičeve borbe
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 16:26   #49
ok, mijenjam naslov teme. mislim da je svima koji ju citaju jasno zasto.
i sad kad ju vec imamo, molim da se ovakve rasprave nastoje drzati u okviru nje.

i jos nesto, pazite da hvaljenje pise svog vozaca ne prijedje u vrijedjanje.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 16:29   #50
He, he....fino je to TBF zakuhao.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 19:47   #51
U zadnje 4 odlučujuće utrke lani, Alonsa su redom dobili Vettel, Kimi, Hamilton, Button. Alonso tri druga mjesta i jedno treće. Jel treba crtati

Svatko svakoga pobjedio....Alonso nikoga
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 19:58   #52
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
U zadnje 4 odlučujuće utrke lani, Alonsa su redom dobili Vettel, Kimi, Hamilton, Button. Alonso tri druga mjesta i jedno treće. Jel treba crtati

Svatko svakoga pobjedio....Alonso nikoga
Da,samo što Alonso nije imao auto za pobjedu ni u jednoj od tih utrka.
Kiša u Brazilu mu je trebala pomoći,ali je pružio lošu vožnju.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 20:58   #53
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Da,samo što Alonso nije imao auto za pobjedu ni u jednoj od tih utrka.
Kiša u Brazilu mu je trebala pomoći,ali je pružio lošu vožnju.
Ko kaže da nije imao?


a tko može reći da je Vettel imao bolid za pobjede?

Zadnje uređivanje Paskaneman : 04.03.2013. at 21:00. Reason: glumin smuđa i vatam se na udicu
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:20   #54
Quote:
Paskaneman kaže: Pogledaj post
Ko kaže da nije imao?


a tko može reći da je Vettel imao bolid za pobjede?
A tako narod po selu govori...
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:36   #55
Quote:
Paskaneman kaže: Pogledaj post
Ko kaže da nije imao?


a tko može reći da je Vettel imao bolid za pobjede?
točno, možda je sve ovo iluzija...... tko zna, zapravo, dali mi uopće postojimo......
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:40   #56
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
He, he....fino je to TBF zakuhao.
obično se vozači nekome zgade zbog sebe samih, meni se vettel zgadio zbog njega....

da kojim slučajem vettel sazna kakve ovaj budalaštine piše po forumskim bespućima vjerojatno bi ga zamolio da ga poštedi usluge....
4season is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 04.03.2013., 21:50   #57
moram sad prestat jer bum dobil vizu za tajland, uglavnom kaj se tiče tbf-a, bez obzira što mislim o njegovom mišljenju, skidam mu kapu na ustrajnosti i entuzijazmu

i ono vrijeme dok ga nije bilo na forumu mi je falil

eto
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 00:01   #58
Quote:
Paskaneman kaže: Pogledaj post
Ko kaže da nije imao?


a tko može reći da je Vettel imao bolid za pobjede?
Točno se zna tko ima dobar bolid,tko ne.Nije F1 mudrovanje gdje je istina negdje u sredini,makar neki to tako žele prikazati.
Za par utrka,kad se stvari poslože,znat će se gdje tko stoji...postoje složeni izračuni tko gdje kako stoji,samo što mi obični smrtnici tomu nikad nećemo imati pristup.

Zna Newey točno koji je bolid imao 20,a koji 60kg goriva...ma koliko god on kakali kako oni nemaju pojma o tome,isto tako on zna da li je Ferrarijevo vrijeme pravo stanje stvari,ili je to moglo ići još brže.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 01:12   #59
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Iako slika govori više od 1000 riječi
Šta bi tek bilo da je Alonso ima jednu godinu bolid ka Kimi 2009-e
Kimi#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 10:37   #60
Quote:
Kimi#1 kaže: Pogledaj post
Šta bi tek bilo da je Alonso ima jednu godinu bolid ka Kimi 2009-e
da...a zašto nisi rekao, recimo 2008.? a što je najgore od svega, alonso JE imao bolid kao kimi 2009....i s njime skoro osvojio naslov........

al evo, ova statistika gore je najbolji primjer koliko je relativna. praktički isti brojevi, a jedan kompromitirao ugled, dokle drugi zacementirao svoju poziciju u panteonu najvećih....
4season is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.