Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2013., 00:27   #21
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
Hvala ti na tipovima i obećavam da ću ih upratiti...ja sam gledala čitave epizode do 15. bilo mi je puno nepotrebnih detalja i stalno sam vrtila scene...dok nisam naišla na kanal od RocioSyra...cura stvarno napravila odličan posao, ništa važno nije izostavljeno...samo me bune te verzije ako mi možeš objasniti...

na wiki piše da su u Columbiji produžili seriju zbog velike popularnosti, bojim se da cu nešto propustiti....

došla sam do 25. dijela kad mu je Rosario pjevala "Andale"..i poslije znaš već što
Nakon 119 epizode postoje dvije verzije, jedna za SAD i Čile koja je zbrzana jer je valjda bilo dogovoreno da će biti 124 epizode i kolumbijska verzija do 146-147 epizode koja je nastavljena u istom stilu i koju treba gledati. Glumci su odradili dupli posao, i negdje sam čitala da su se bunili zbog toga. Trebaš gledati kolumbijsku verziju, mislim da je ta cura RocioSyra (neka Talijanka, ako se ne varam) odradila dobar posao i na svoj kanal stavila pravu verziju.
A nakon "Andale"... što da kažem... dugo im je i trebalo.. kad gledaš bez premotavanja, to je čitava vječnost.
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 09:00   #22
Quote:
upa222 kaže: Pogledaj post
Nakon 119 epizode postoje dvije verzije, jedna za SAD i Čile koja je zbrzana jer je valjda bilo dogovoreno da će biti 124 epizode i kolumbijska verzija do 146-147 epizode koja je nastavljena u istom stilu i koju treba gledati. Glumci su odradili dupli posao, i negdje sam čitala da su se bunili zbog toga. Trebaš gledati kolumbijsku verziju, mislim da je ta cura RocioSyra (neka Talijanka, ako se ne varam) odradila dobar posao i na svoj kanal stavila pravu verziju.
A nakon "Andale"... što da kažem... dugo im je i trebalo.. kad gledaš bez premotavanja, to je čitava vječnost.
aha ok hvala ti...

stvarno mi je žao što nema još forumaša da gledaju ovu predivnu priču...

Rocio je španjolka, negdje sam vidjela u odgovorima

Stvarno im je predugo trebalo još u ovim skraćenim verzijama, kamoli da sam gledala sve, poludila bi od išćekivanja, Rosario je preslatka kad je pijana a Emiliano, šta da kažem, nema žene koja bi ostala ravnodušna na onakvog čovjeka...


vidim da su mu tetovaže prikrivali ispočetka... s njima izgleda predobro

nadam se da će mu ih kasnije otkriti

Ubijam se od smijeha kad se Mananitas smije

a jadan svi mu se rugaju

Coloso i njegovo "A la tariba!" Legendaran

Mala Lucia je preslatka... Emiliano mi je super s njom...."Mi esquincla" i "Mocoso"

dona Raquel me živcira...

Macias da ne kažem....

a i Rosario je blentava što mu sve slijepo vjeruje

pjesme i repertoar...ma ja sam se zaljubila u ranchere i bolero...toliko emocija prenesu da je to za nepovjerovati...skoro sve pjesme znam napamet koliko sam ih puta dosad čula
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 10:35   #23
joj zaboravila sam staviti ovu pjesmu....

Perdón....

Coloso...."Uepaa, Se arrodillo!"
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 15:12   #24
naišla sam na ove blooperse

La hija del mariachi-Detras de camaras Los Bloopers-(Historia musical)
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 17:32   #25
joj ljudi, ja počela malo gledati QBA ali nemogu....

u svakoj sceni tražim Marka i Carolinu

em što je Salinas prestar, em Danna koliko god da ju volim kao glumicu nema dovoljno izražajnosti i glas za ovu vrstu glazbe...

smeta mi to su pjesme nabacane ništa ni sa čim, dok u LHDM svaka pjesma je nešto značila i u skladu što su glumci proživljavali ili htjeli reći u datom trenutku.

ne...definitivno NE!
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 18:50   #26
I ja sam pokušala gledati QBA, ne ide i ne ide.. Šteta da su se uopće i upuštali u to.
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 19:53   #27
Quote:
upa222 kaže: Pogledaj post
I ja sam pokušala gledati QBA, ne ide i ne ide.. Šteta da su se uopće i upuštali u to.
ma idioti

neznam sta je Mejia mislio...aj da je bar drugoga našao za protagonistu, mlađeg...Salinas je odličan glumac ali def. nije za ovu ulogu...

i pobogu zar mu se svaka glavna mora zvati Maria ova Maria ona...

žalosno je da Kolumbijci bolje naprave seriju o Meksiku i njegovoj glazbi nego oni sami
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 20:40   #28
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
žalosno je da Kolumbijci bolje naprave seriju o Meksiku i njegovoj glazbi nego oni sami
Kolumbijci inače rade izvrsne serije. Ova prirodnost iz LHDM je uobičajena kod njih. Što se meksičke glazbe tiče, rancheras su jako popularne u Kolumbiji, kao što se u seriji i vidi. Ako si primijetila, Sigifredo je totalni zaljubljenik u Meksiko, glazbu i kulturu. Cijeli život sanja da može posjetiti Meksiko, što saznajemo već u prvim epizodama.
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 20:47   #29
Quote:
upa222 kaže: Pogledaj post
Kolumbijci inače rade izvrsne serije. Ova prirodnost iz LHDM je uobičajena kod njih. Što se meksičke glazbe tiče, rancheras su jako popularne u Kolumbiji, kao što se u seriji i vidi. Ako si primijetila, Sigifredo je totalni zaljubljenik u Meksiko, glazbu i kulturu. Cijeli život sanja da može posjetiti Meksiko, što saznajemo već u prvim epizodama.
Malo sam pogledala "Mujer con pantalones" samo zbog Marka, iako je Venezuelanska nije loša..., samo mi glavna nije nešto...Mark kao i obično odličan

Sigifredo mi je uz Fernanda jedan od najdražih likova, baš mi je bilo žalosno kad je pričao kad umre želi da ga pokopaju u mariachi odijelu, i kako se Lara samo čudio kad su mu rekli da nijedan od njih nikad nije bio u Meksiku..

molim te reci mi hoce li dani u Laguni dugo trajati ubija me gledati ga onakvog
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 21:25   #30
Koliko god te ubija Laguna, tamo će se događati najbolji dio serije.. Fenomenalne epizode (tamo negdje od 89 pa do 93). Je li već bila serenada na faksu??
Sigi i Fer su super, pravi frendovi. Pogledaj Fernanda ovdje, neprepoznatljiv je. To mu je i dalje uloga karijere.
Meni je najkompleksniji i najbolje napisan lik El Coloso, i Pernia je fenomenalan u toj ulozi, tako mu je legla.
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 21:41   #31
Quote:
upa222 kaže: Pogledaj post
Koliko god te ubija Laguna, tamo će se događati najbolji dio serije.. Fenomenalne epizode (tamo negdje od 89 pa do 93). Je li već bila serenada na faksu??
Sigi i Fer su super, pravi frendovi. Pogledaj Fernanda ovdje, neprepoznatljiv je. To mu je i dalje uloga karijere.
Meni je najkompleksniji i najbolje napisan lik El Coloso, i Pernia je fenomenalan u toj ulozi, tako mu je legla.
koja fenomenalna gluma skidam kapu...

ko da se stvarno sve to njemu dešava i ko da su njegovi osjećaji... nemam zamjerki...

al brate, ubija u pojam....

Ma Fer je zakon, kako sam se samo kidala od smijeha kad mu je došao u onaj svinjac od ssobe i počeo da pije...., kao samo u takvom stanju može se snjim razgovarati....kako su se samo nalili

da nije Moline, Lara bi davno bio izgubljen...takvi se prijatelji ne mogu kupiti novcem...

da, baš sam danas to gledala, jadničak baš mi ga je žao bilo...

a Rosario se malo preserava sa svim tim, samo ju je htio zaštiti....

a Coloso je priča za sebe

samo cu ovo staviti, tu mi ga je baš bilo žao....

El Coloso i Francisco - Malaguena

e da zaboravila sam nešto napomenuti

Mananitas i kondom..tu sam se trgala od smijeha, poslije jadan nije mu ni do čega bilo
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 21:50   #32
e, ako si danas gledala serenadu na faksu, onda ide najbolji dio serije. Bojim se da ti večeras nema spavanja, jer nećeš moći stati s gledanjem. A s kondomima i Mananitasom će do kraja serije biti još svega..
Jesi vidjela kako je Coloso perfidno nagovorio Francisca da napravi glupost? A ono zatvaranje vrata od Maciasovog auta mi je zakon.. Gluma za 10!
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 11:16   #33
@upa222 jutros sam osvanula s ogromnim podočnjacima

taxi....."Si te tarda toda la vida a perdonarme, yo te esperare hasta que me perdonas"

gledala samo do možda 2 ujutro nisam mogla više

sad je na pomolu pomirenje, napokon....

Fernando i serenada Leticiji , poslije tuča, ovaj se jadan nalio ko deva i sutradan se nista ne sjeća a Francisco ga podjebava ....koji duo
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)

Zadnje uređivanje Mrs. Nikolina : 30.04.2013. at 12:00.
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 12:00   #34
Fernando je uvijek govorio kako ne razumije Laru i njegov temperament, kako je on sam smiren itd.. I onda je uz "malo" aguuardientea postao luđi od Lare. A jadan Francisco, uvijek se nađe na krivom mjestu u krivo vrijeme i ispadne kriv.. Baš nema sreće.
A ono u taksiju - dugo mu je trajalo toda la vida..

Zadnje uređivanje upa222 : 30.04.2013. at 12:08.
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 12:41   #35
Quote:
upa222 kaže: Pogledaj post
Fernando je uvijek govorio kako ne razumije Laru i njegov temperament, kako je on sam smiren itd.. I onda je uz "malo" aguuardientea postao luđi od Lare. A jadan Francisco, uvijek se nađe na krivom mjestu u krivo vrijeme i ispadne kriv.. Baš nema sreće.
A ono u taksiju - dugo mu je trajalo toda la vida..
baš mu je dugo trajalo

da malo

a jadan nije znao da je Rosario od Leticije

Mark je predivan onakav sav nikakav, raščupan, izubijan i pijan
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 12:59   #36
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
baš mu je dugo trajalo

da malo

a jadan nije znao da je Rosario od Leticije

Mark je predivan onakav sav nikakav, raščupan, izubijan i pijan
U kolumbijskim serijama vrlo često aguardiente ima glavnu sporednu ulogu.. U Cafe su protagonisti također bili najbolji kad im je aguardiente pravio društvo..
Mark u zelenom odijelu, izubijan, pijan kao letva.. ružno zvuči ali takav je stvarno najbolji. El gamin!!!
@mrs.nikolina - na koje ti se mjesto popela serija? baš me zanima..
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 13:10   #37
Quote:
upa222 kaže: Pogledaj post
U kolumbijskim serijama vrlo često aguardiente ima glavnu sporednu ulogu.. U Cafe su protagonisti također bili najbolji kad im je aguardiente pravio društvo..
Mark u zelenom odijelu, izubijan, pijan kao letva.. ružno zvuči ali takav je stvarno najbolji. El gamin!!!
@mrs.nikolina - na koje ti se mjesto popela serija? baš me zanima..






ma def. 1. jer se nemogu odlijepiti od njih

već dva tjedna samo ovo gledam...i da u autu mi sviraju ranchere
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)

Zadnje uređivanje Mrs. Nikolina : 30.04.2013. at 13:15.
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 22:33   #38
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post

već dva tjedna samo ovo gledam...i da u autu mi sviraju ranchere
Sviraju i meni... Jairo del Valle i Adriana Bottina. Pretpostavljam da znaš da Franciscu glas daje Jairo, Colosov frend? A Adriana Bottina koja daje glas Rosario ima protagonico u nekoj seriji Nadie es eterno en el mundo.
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 22:44   #39
Quote:
upa222 kaže: Pogledaj post
Sviraju i meni... Jairo del Valle i Adriana Bottina. Pretpostavljam da znaš da Franciscu glas daje Jairo, Colosov frend? A Adriana Bottina koja daje glas Rosario ima protagonico u nekoj seriji Nadie es eterno en el mundo.
ma sve sam ja to prostudirala..Jairo ima predivan glas....

a Bottini bolje pašu ranchere nego ove što pjeva u toj seriji...malo sam gledala na YT....
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 22:56   #40
@Mrs.Nikolina I??? Je li bila pomirba? Dokle si stigla?
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:17.