Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2013., 22:57   #21
Ja se nadam kako bih negdje mogao uloviti Haasa. Sada krajem godine je u Munchenu što mi i nije daleko, no nisam nešto s lovom. Prošle je godine igrao Beč, a ako i ove bude, pa pješke idem tamo i samo me ili smrt, teška bolest(ali ono, smrtno teška bolest), neka vrsta teeeeeeeeeeeeeeške besparice i sudnji dan mogu zaustaviti da ja ne uđem u tu dvoranu u trenutku kada on bude igrao...

A, kada bih se uspio i slikati s njim... E onda bih mogao i umrijeti, pa makar od groma pri izlasku iz dvorane...
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 23:18   #22
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Ja se nadam kako bih negdje mogao uloviti Haasa. Sada krajem godine je u Munchenu što mi i nije daleko, no nisam nešto s lovom. Prošle je godine igrao Beč, a ako i ove bude, pa pješke idem tamo i samo me ili smrt, teška bolest(ali ono, smrtno teška bolest), neka vrsta teeeeeeeeeeeeeeške besparice i sudnji dan mogu zaustaviti da ja ne uđem u tu dvoranu u trenutku kada on bude igrao...

A, kada bih se uspio i slikati s njim... E onda bih mogao i umrijeti, pa makar od groma pri izlasku iz dvorane...
bec su ti uzasno skupe karte,tj. poprilicno skupe za jedan atp250. prosle godine sam mislio ic jer je del potro igrao. dnevne karte pon-petak su bile mislim 23 eura,a u to ti je ukljucen kao besplatni javni prijevoz po gradu plus garderoba u dvorani


Quote:
Rainalcar kaže: Pogledaj post
Da javim, složilo mi se konačno i znam si raspored, u Parizu ću bit od 31/5 - 2/6, to je kod muških puna 3. i pola 4. runda. Svakako ću pokušat dat sve od sebe da se dokopam karte za Roland Garros, zato bih zbilja cijenio savjet ili neku pametnu ideju kako kupiti kartu a da gledam Federera, ali snać ću se valjda nekako.
a karte su rasprodane?
preporucujem ti da uzmes ulaznicu za "outside courts" cisto da udes u kompleks,a dalje ces se snac.
ako nista drugo, trazi po internetu, naci ces sigurno ljude koji prodaju karte za neki teren gdje bi federer mogao igrat. samo je jbg problem sto ni ti ne znas kad ce igrat dok ne izade raspored
Mario0o0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 23:28   #23
Čuj mene krajem godine Munchen, štel sam napisati krajem mjeseca...

Ma 150-200 kuna mi nije teško dati za gledanje tenisa cijeli dan, pogotovo jer imam rodbine tamo pa ostalih troškova takoreć nema... Samo nek' se on pojavi tamo, pobjeđuje, a svoj dio posla ću ja sigurno obaviti...
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 23:30   #24
Karte su rasprodane, aha. U prvih par sati. Postoji službena razmjena karata, i mislim da nije preteško nać, ako baš zapneš?

Kako ću se snać? Mogu ja uć unutra, ali kako ću na stadion? Vidiš, saznao sam da su karte na ime, i da se provjerava pasoš, ali ne mogu saznati provjerava li se to i na samom stadionu. Ako nije, ih, nema problema, imaš kartu za Andyja, nađeš nekog nadobudnog Britanca koji ima za Feda i zamijeniš se. Ali ne znam može li se to.
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 23:57   #25
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Čuj mene krajem godine Munchen, štel sam napisati krajem mjeseca...

Ma 150-200 kuna mi nije teško dati za gledanje tenisa cijeli dan, pogotovo jer imam rodbine tamo pa ostalih troškova takoreć nema... Samo nek' se on pojavi tamo, pobjeđuje, a svoj dio posla ću ja sigurno obaviti...
pa ako imas smejstaj i hranu rjesenu onda nije neki problem


Quote:
Rainalcar kaže: Pogledaj post
Karte su rasprodane, aha. U prvih par sati. Postoji službena razmjena karata, i mislim da nije preteško nać, ako baš zapneš?

Kako ću se snać? Mogu ja uć unutra, ali kako ću na stadion? Vidiš, saznao sam da su karte na ime, i da se provjerava pasoš, ali ne mogu saznati provjerava li se to i na samom stadionu. Ako nije, ih, nema problema, imaš kartu za Andyja, nađeš nekog nadobudnog Britanca koji ima za Feda i zamijeniš se. Ali ne znam može li se to.
mislim da ti nece bit problem nac kartu za bas taj mec. kazem ti, ljudi kupe par mjeseci unapriejd pa im stosta iskrsne,a i ne idu svi ciljano gledat bas neki mec, nego se ide na RG jer se moze
samo redovito gledaj ko nudi karte za datume kad si ti tamo, a kad izade raspored za dane dok si tamo, fino vidis kad je federer i trazis onda taj dan. ma naci ces, samo trebas bit uporan. mozda ti ne bi bilo lose kupit karte za glavni 2 dana zaredom ako ti pare nisu problem pa si onda siguran. osim ako nisi bas takav pehist da ne stave feda na glavni, nego na drugi teren

EDIT: jesi siguran za putovnicu? ako je tako, onda je to vjerojatno na samom ulazu u kompleks. gdje bi dosli kad bi za ulaz na stadion svatko trebao pokazat putovnicu? ne bi ljudi do sutra usli
izades sredinom drugog na wc, vratis se taman na servisu za mec
Mario0o0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 00:40   #26
Govoriš iz iskustva ili? Zbog toga što su uveli imena, jedini servis koji je sigurno pokriven je viagogo. Sve ostalo, ebay pogotovo, može biti prevara. Mislim da si u pravu i da karta neće biti toliki problem. Ja ionako imam u planu bar dva dana gledat tenis, jedan na Lenglenu, drugi na Chatrieru.

Provjerio sam za pasoše, provjera je samo na ulazu u kompleks.
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 15:24   #27
Sto se tice Wimbledona mogao bih satima pisati. Nije toliko skupo kao sto ljudi misle i ne treba cekati 24 h u redu za kupiti kartu. Postoji i mogucnost ulaska na centralni teren za 5 funti. Bio zadnjih 5 godina i gledao tonu meceva, isto tako i na mastersu u Londonu. Mec Federer-Del Potro nezaboravan, atomski tenis uzivo...
Tonii is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 06:20   #28
Riješio sam, bit ću u Parizu barem subotu i nedjelju, možda i petak. Karte neću još kupovati, koliko vidim često se pojave na viagogo pa se brzo prodaju. Ako imate kakav savjet za Roland Garros (npr. možda je netko kao i ja čuo za neki čuveni prolaz gdje šeću igrači a javnost uglavnom ne zna za nj u sklopu kompleksa), pišite.

Inače, to je 3. kolo, te 1 dan 4. kola.
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 22:18   #29
Prva karta kupljena, još dva dana ostaju:

Petak, 31.5.
Court 1
SectionTri O1 Esc 2 Cat2 Row 2


43€ + 15€ popratnih troškova.

Ovdje možete vidjeti gdje je to otprilike:
http://cdn.fft.fr/index_VisiteVirtuelle.html

Savjeti dobrodošli!
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 00:08   #30
Da i ja postavim pitanje, kad smo već kod RG-a.

Kada se karte puštaju u prodaju i koliko prije je najbolje kupovati karte? Ako bih kupovala, kupovala bi za finale (men's singles), za iduću godinu.

I u biti, koje je karte najbolje kupovati, s kojima se "uhvati" najviše tenisača?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 21:59   #31
Rainalcar i ja smo malo preko pp-a pričali o RG-u i kartama, pa evo i ovdje, ako kome bude od pomoći ili ako tko bude bio od pomoći nama.

Meni bi bio prvi puta da gledam profi tenis, pa su ti moja pitanja uglavnom tehničke prirode. Dakle, moj cilj je odgledati Rafin meč, pa me zanima kako uopće da znam za koji dan da kartu kupujem? Jer išla bih doslovno na 2 dana u Pariz, da taj dan kad stignem odgledam mečeve i sutradan se vraćam natrag. Najbitnije mi je uhvatiti Nadalov meč. Vidim da si ti kupio one karte za 45 eura, koliko su dobra mjesta? Jer to doista nije puno novca. Izdvojila bih i 300 eura za finale, ali to mi je ipak svojevrstan rizik, a i ne znam ima li više uopće karata i ako nema ovako u web prodaji, kako do njih.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 22:34   #32
Quote:
I da nastavim konverzaciju

Rainalcar
Koja dva dana, je li ti predefinirano?

Još ne možeš znat kad će igrat Nadal, sutra je ždrijeb, onda ćeš imat bar nekakvu ideju. Naravno, bilo kakva kiša ti može srušit koncepciju...

Drugo, osim za polufinale i finale, čak i kad znaš koji dan igra, karta se kupuje za teren, što znači da ti se može dogodit da kupiš Chatrier a on igra na Lenglenu. Ali ovo se mislim može riješit - nađeš nekog našeg iz Srbije koji ima kartu za Rafu i minjaš se Provjera imena samo je na ulazu u kompleks, ne na stadionima.

45€ mi je za kartu za Court3, nominalno 3 teren. Mala šansa da će tu igrat prva trojica, ali ja imam još subotu i nedilju bit na RG-u a onda ću probat kupit kartu za Federera. Moje misto je prilično dobro, za tu cijenu super, dosta blizu terena.

Karata nominalno više nema, ali se stalno preprodaju, u pravilu po prodajnoj cijeni, ali neki dani su iznimka, i na njih se mogu prodavat za do +100% cijene.

300€ ti je puno više nego treba, to ti čak možda s puno sreće može bit dovoljno i za lođu. Stvar ti je u tome da ti se karte čim se stave na net prodaju u 5 minuta. Moraš visit na internetu i osvježavat što više.

http://www.viagogo.fr/rolandgarros


Nicole_Lilly
Nije, birala bih ih prema datumu njegove igre, datumi su potpuno neovisni, doslovno mi odgovara koji god datum to bude.

Da, najgore mi je što je to sve tako relativno, počevši od kiše pa do toga da mi izmakne zbog terena. Ja sam ti totalan noob kad je riječ o gledanju profi tenisa uživo, tako da se baš ne snalazim u ovome i to mi je dodatan stres. Recimo, nisam znala ovo za karte za SF i F. To mi je teži zajeb (i blesavo da se ne zna unaprijed), pošto uvijek postoji opcija da ne uspijem naći nekoga tko bi se zamijenio za karte. A ipak nije mala lova. Misliš da bi se za 300 eura moglo i lođu srediti? I misliš da bih mogla na licu mjesta uhvatiti kartu? To sam pak čitala da dosta ljudi zajebu, nasanjkaju i onda ode lova. A ja sam ziheraš. Naravno, najdraže bi mi ga bilo gledati u finalu, ali ne bi imala ništa protiv 2. kola ili QF.

Hvala ti na linku!

E da, što se avionskih karata tiče, jesi tu dobro prošao? Meni se čini da će me tu najviše odrati.
Onda pričekaj sutrašnji ždrijeb, dat će ti perspektivu kad bi mogao igrati. Recimo, ako Đoković igra u srijedu sljedeći tjedan, a Nadal u četvrtak, onda će Đoković igrati u petak, Nadal u subotu itd. To vrijedi bar za prvu fazu turnira.

Najsigurnije ti je uzeti polufinale ili finale (Chatrier), onda nemaš briga, naravno, cijene su najveće, i mislim da 300€ nije dovoljno za lođu. Što se ostalih karata tiče, rekao sam, refresh i sidenje isprid kompa . I nadat se .

Što se zamjene tiče (mislim da ćeš ipak moć nać nekog. Viči:
J'ai des billets pour le stade A, j'échangerais pour le stade B!

Valjda će netko naić

Ako ćeš ipak ić na prva kola, imaš ialternativnu opciju: raspored za naredni dan radi se navečer, tako da ćeš teško tako moći kupiti karte i bit sigurna za Rafu. Postoji jedna opcija, zove se visitour de soir, gdje ti uzmeš propusnicu od 12€ koja ti daje pravo da sutradan čekaš u redu (od 15 sati) i uđeš na bilo koji od stadiona, ali možeš uć tek od 17 sati, i samo ako bude mjesta. Dakle, nisi sigurna ni na ovaj način.

Ne možeš kupit karte na ulazu, i ne kupuj na crno, jer je u bar kodu upisano ime nositelja, i, ako nije tvoje (moraš imat putovnicu), ne možeš ni uć.

Ja sam avion davno riješio jer mi se RG poklopio s poslom.
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 22:50   #33
Quote:
Rainalcar kaže: Pogledaj post
Onda pričekaj sutrašnji ždrijeb, dat će ti perspektivu kad bi mogao igrati. Recimo, ako Đoković igra u srijedu sljedeći tjedan, a Nadal u četvrtak, onda će Đoković igrati u petak, Nadal u subotu itd. To vrijedi bar za prvu fazu turnira.

Najsigurnije ti je uzeti polufinale ili finale (Chatrier), onda nemaš briga, naravno, cijene su najveće, i mislim da 300€ nije dovoljno za lođu. Što se ostalih karata tiče, rekao sam, refresh i sidenje isprid kompa . I nadat se .

Što se zamjene tiče (mislim da ćeš ipak moć nać nekog. Viči:
J'ai des billets pour le stade A, j'échangerais pour le stade B!

Valjda će netko naić

Ako ćeš ipak ić na prva kola, imaš ialternativnu opciju: raspored za naredni dan radi se navečer, tako da ćeš teško tako moći kupiti karte i bit sigurna za Rafu. Postoji jedna opcija, zove se visitour de soir, gdje ti uzmeš propusnicu od 12€ koja ti daje pravo da sutradan čekaš u redu (od 15 sati) i uđeš na bilo koji od stadiona, ali možeš uć tek od 17 sati, i samo ako bude mjesta. Dakle, nisi sigurna ni na ovaj način.

Ne možeš kupit karte na ulazu, i ne kupuj na crno, jer je u bar kodu upisano ime nositelja, i, ako nije tvoje (moraš imat putovnicu), ne možeš ni uć.

Ja sam avion davno riješio jer mi se RG poklopio s poslom.
Da, i ja mislim, dok sam gledala cijene karata, oko 900 eura se vrtila karta. Ali dobro, i za 300 se da dobra ugrabiti.

Odlično, hvala ti na svim ovim informacijama, pogotovo na ovoj što trebam vikati ako do toga dođe.

Ne, ovo su mi doista preriskantne opcije, ziheraš sam u svemu, mislim da ću ipak pucati na SF ili F. Samo mi je zajeb to s terenima, ali ajde, valjda nije neriješivo.

Mislim da će me avionske karte na kraju najviše izaći, ali ajde, što je, tu je. Nije mi ni iduća godina loša opcija, ali eto, otvorila se prilika za ovu i kako sad odolijeti.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 23:02   #34
Valjda ga Dimitrov neće izbacit u 1/4

Svakako javi kako ti se razvija
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 23:28   #35
Moj posjet Roland Garrosu

http://primummovens.blogspot.com/201...nd-garros.html
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 23:44   #36
lijepa priča

drago mi je da si uživao i nabavio sve ulaznice
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 13:59   #37
Novo pitanje.

Gledam sad malo karte za Barclays ATP World Tour Finals, pa mi treba mala pomoć. Opet hvatam Rafu pa me zanima za koji dan mi je najsigurnije uzeti karte?

LINK na karte
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 14:35   #38
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Novo pitanje.

Gledam sad malo karte za Barclays ATP World Tour Finals, pa mi treba mala pomoć. Opet hvatam Rafu pa me zanima za koji dan mi je najsigurnije uzeti karte?

LINK na karte
uzmi 2 dana zaredom karte i ulovit ces ga sigurno.

turnir se igra po principu, jedan dan jedna skupina, drugi dan druga.
(uzmi za finale )
Mario0o0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 14:40   #39
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Novo pitanje.

Gledam sad malo karte za Barclays ATP World Tour Finals, pa mi treba mala pomoć. Opet hvatam Rafu pa me zanima za koji dan mi je najsigurnije uzeti karte?

LINK na karte
Veliko je pitanje hoće li Rafa zbog sjebanih koljena nastupiti na tom turniru, ako ganjaš samo njega, ali vrhunskog tenisa će sigurno biti...
__________________
Gulbis, T. Haas, Youzhny, Llodra, Klizan, Benneteau, Dimitrov, Paire, Goffin, Dr. Ivo, Raonic Barthel, Penneta, Robson, Kvitova, Sharapova
asuekoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 14:47   #40
Quote:
Mario0o0 kaže: Pogledaj post
uzmi 2 dana zaredom karte i ulovit ces ga sigurno.

turnir se igra po principu, jedan dan jedna skupina, drugi dan druga.
(uzmi za finale )
Malo mi je to zajeb zbog cijene karata, ali nije nemoguća opcija. Što se finala tiče, bed mi je da dotad ne izleti van, nije to njegov teren. S tim da karata ima još baš malo, ludilo.

Hvala ti na pomoći.

Quote:
asuekoto kaže: Pogledaj post
Veliko je pitanje hoće li Rafa zbog sjebanih koljena nastupiti na tom turniru, ako ganjaš samo njega, ali vrhunskog tenisa će sigurno biti...
To isto, zasad ga spominju, ali tko zna, di je studeni...

A da, s guštom bih pogledala i ostale, ali ako već idem, onda baš želim njega uhvatiti.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.