Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2013., 14:29   #1
Tigrova mast

Jučer na proštenju vidim bočice i gledam koji je to k****.

Reko, kužim da ulove tigra, oderu ga i nabiju na ražanj da se dobro iscvrlji, ispod se naravno stavi inox protvan da to kapa tamo i onda valjda to pretoče u bočice pa se stvrdne u mast

Ono kaj meni nije jasno u cijeloj priči je čemu to služi, jer ja sam mislio da je to za potenciju, ono TIGROVA MAST !!! ali veli ženska da nije, da je za išijas i reumu

Pa tko još ide speć tigra da bi liječio reumu?
Jel netko koristio to?
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 14:45   #2
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Jel netko koristio to?
znam jednu tigricu koja je to koristila..smrdila je ko 100 vragova..navodno joj je pomoglo
e sad ak tak dobro pomaze tigrova mast kolko je tek dobra lavlja mast
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 15:02   #3
ja znam jednog koji je sa tigrovom mašću mazao cigarete, koje bi potom pušio.
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 15:03   #4
Ždrepčeva krv je zakon.....tigrova mast je za pičkice.
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 16:26   #5
"Spoj prirodnih aktivnih eteričnih ulja kamfora, mentola, cajuputa i ulja klinčića učinkovit je pri ublažavanju boli neuralgijskog porijekla, upale sinusa, reuma, bolnih zglobova, mišića, bolova u leđima, traumama, sportskim ozljedama te za poboljšanje cirkulacije, otklanjanje umora i opuštanje mišića.


Aktivni sastojci tigrove masti šire krvne žilice u području bolova i dovode više krvi na ta mjesta. Povećanje protoka krvi izaziva ugodan osjećaj topline nakon kojeg slijedi osvježavajuća hladnoća. Tigrova mast ubrzava proces ozdravljenja. Povećana temperatura kože i osjećaj topline odvlače pažnju od boli. Lokalni analgetski učinak smanjuje osjećaj boli.

Kamfor ima jak i prodoran miris karakterističan za tigrovu mast. Dovodi do povećane prokrvljenosti kože i anestezije ili obamrlosti perifernih živaca čime se smanjuje bolnost. Tradicionalno se koristi kod reumatizma i uganuća. Cajuput ulje izaziva osjećaj topline i tradicionalno se koristi kod reumatizma. Ulje klinčića je vrlo aromatično i djeluje nadražujuće izazivajući lokalnu anesteziju ili bezbolnost, čime pojačava djelovanje ostalih sastojaka. Mentol je aktivni sastojak ulja metvice s jakim lokalnim anestetskim učinkom i tradicionalno se koristi u ublažavanju simptoma reumatizma.

Upotreba Tigrove masti vrlo je jednostavna, nanosi se na kožu, pri čemu se pojačava prokrvljenost, te djeluje analgetski i protuupalno."


Hrpa sranja ak mene pitaš, prokrvljenost povećaš masiranjem i držanjem npr noge u toplom, a protuupalno i analgetski djeluje i gel za hlađenje


Ono kaj me uspije fascinirati je kak su ljudi skloni kupovati razna sranja samo ak ona baba na štandu kaže: To vam je za to to to to i to. Mislim, da je, onda Pliva nema posla.
Neki dan gledam u Kauflandu ima neki štand s tim govnima, uljima, ovim onim. I nisu to baš male cijene, nema bočice ispod 75 kn. Sve same ŽENE se na to lijepe ko muha na govno. Kao, izbrisat će vam bore. Bitch, please.
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 16:29   #6
samo pazite da vam ne dođe u oči.
suzavac je kurac spram toga.
ćumez is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 17:31   #7
ako se cijeli namažeš tigrovom masti, jel se onda čovjek pretvori u tigra? ono, bar po ljutnji

ljudi vole kupovati gluposti
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 20:38   #8
jasan jenon u kemijskon toxicnon stanju kurcevu glavurdu namaza sotin zenskama neurozirala pasmose okladili , i tako mojti kako to pece kanoti tigar kurac grize sa umnjacima , malaje pirila i pirila dok nije opala u nesvist sa oklice, undasan upalija ventilator na najace i stavijo dam pushe medj noge , i led je pomoga dosta i men i mala da dodje dodebesi, eto kakes zemske kadsan bija u tolkin bolovima ona opane u nesvist sam dab bila u prvon planu
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 20:45   #9
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
[I]
Ono kaj me uspije fascinirati je kak su ljudi skloni kupovati razna sranja samo ak ona baba na štandu kaže: To vam je za to to to to i to. Mislim, da je, onda Pliva nema posla.
prvo, ta mast zbilja pomaže protiv bolova.

drugo, jebo Plivu i jebala ona tebe. farmaceutska industrija ne stvara ljekove, ona stvara mušterije. pogledaj malo reklame na TV-u, za svaki kurac ima tableta, samo da se prodaje glupoj masi koja se kljuka svime i svačime bez imalo razmišljanja...
metalmaniacjb is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 21:20   #10
Quote:
metalmaniacjb kaže: Pogledaj post
prvo, ta mast zbilja pomaže protiv bolova.

drugo, jebo Plivu i jebala ona tebe. farmaceutska industrija ne stvara ljekove, ona stvara mušterije. pogledaj malo reklame na TV-u, za svaki kurac ima tableta, samo da se prodaje glupoj masi koja se kljuka svime i svačime bez imalo razmišljanja...
imas totalitarno pravo mensu sa 17 prepisali retalin pa nista pa prosak pa nista i ja sveto bacijo u djubar i oso na Danijels i stami fali , mosak ok bubregi super, malo jetra se zastekava al jebitito zdrav ka vranac preser u krvnin zilkama super olesterola nidje eee pa ti vidi
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 21:23   #11
Quote:
metalmaniacjb kaže: Pogledaj post
prvo, ta mast zbilja pomaže protiv bolova.

drugo, jebo Plivu i jebala ona tebe. farmaceutska industrija ne stvara ljekove, ona stvara mušterije. pogledaj malo reklame na TV-u, za svaki kurac ima tableta, samo da se prodaje glupoj masi koja se kljuka svime i svačime bez imalo razmišljanja...
Neki dan na televiziji kaže da zagrebčani kljukaju tableturine ko maniti.
Jebo to,lozovača je zakon.Jes otrov al je i medicina
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 23:10   #12
Tigrova mast je dobivena termičkom obradom tigra na ražnju, a kako se dobija vražja kandža? To su sigurno ženska posla
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 23:14   #13
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Tigrova mast je dobivena termičkom obradom tigra na ražnju
jel to kao u Dalmaciji kad nabiju janje na ražanj?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 23:17   #14
Odlican pripravak je ta tigrova mast... Nekada ih je bilo u China shopovima i raznoraznim buvljacima, prodavali su se za neku smijesnu lovu + dobio si uz njih ono malo super ljepilo koje je lijepilo i stvari koje su bile nespojive... Uglavnom, kod ozljeda prilikom treninga jako dobro dodje... No, jedan dobar savjet je dobro oprati i obrisati ruke jer ako ulovite vas ljubavni alat sa prstima kojima ste vrsili premaz, imati cete isti osjecaj kao da vam je netko zapalio vatru u gacama i hodati cete poput Modnog macka nakon subote navecer...

Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 00:03   #15
Još bolji je konjski balzam, iako ni ovo nije loše.
Moćna stvar.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 00:59   #16
Ae, cujem da je i tigrovo mlijeko dobro.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 01:00   #17
Quote:
metalmaniacjb kaže: Pogledaj post
prvo, ta mast zbilja pomaže protiv bolova.

drugo, jebo Plivu i jebala ona tebe. farmaceutska industrija ne stvara ljekove, ona stvara mušterije. pogledaj malo reklame na TV-u, za svaki kurac ima tableta, samo da se prodaje glupoj masi koja se kljuka svime i svačime bez imalo razmišljanja...
Ne znam brate, al mene su spasili iz devetog kruga pakla pa ono...nemrem se složiti s tobom.
A to kaj ljudi vole biti bolesni i hodočastiti kod doktora svaki ponedjeljak, pa još ak im kaže da su zdravi, onda se naljute i kažu da doktor ne valja.
Najsretniji pacijent je onaj koji dobije punu vrećicu lijekova, znam po svojoj babi i njoj sličnima.
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 01:38   #18
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
No, jedan dobar savjet je dobro oprati i obrisati ruke jer ako ulovite vas ljubavni alat sa prstima kojima ste vrsili premaz, imati cete isti osjecaj kao da vam je netko zapalio vatru u gacama i hodati cete poput Modnog macka nakon subote navecer...
dobro je nisam jedini koji se tak shebao....
NoOneImportant is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 15:33   #19
nema to veze s tigrom,to se samo tako zove...ali,da,korisna stvarčica....kod upala mi masu pomagalo...I prije spavanja,namazat malo ispod nosa i ušiju,i spavaš kao beba.
__________________
Remember that the greatest fool in the world may ask more than the wisest man can answer.
Darionius is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 19:30   #20
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Ne znam brate, al mene su spasili iz devetog kruga pakla pa ono...nemrem se složiti s tobom.
A to kaj ljudi vole biti bolesni i hodočastiti kod doktora svaki ponedjeljak, pa još ak im kaže da su zdravi, onda se naljute i kažu da doktor ne valja.
Najsretniji pacijent je onaj koji dobije punu vrećicu lijekova, znam po svojoj babi i njoj sličnima.

dođe tip kod doktora i kaže:
-recite mi doktore što mi je, ali nemojte ona sranja na latinskom pisat, nego iskreno.....
nakon pretraga, veli doktor:
-gospodine, vama nije ništa....
na to će pacijent:
-dobro, sad to napišite na latinskom, da mogu babi pokazat kad dođem doma



Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Ae, cujem da je i tigrovo mlijeko dobro.
jel tigrovo, ili tigricino
do tigricinog bi se nekako moglo i doć, ali......
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger