Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2013., 20:51   #21
"Hem serseri hem de iyi birini oynamak istemiştim, oldu"



- scan -

Intervju je poduži, meni ništa poseban, osvrnuo se na film "Sadece sen" i seriju "Merhamet", s fokusom na 2. sezonu...
Quote:
İyi bir yapım şirketimiz var, arkamızda duruyorlar.
Bu sezon da devam eder inşallah, reytingler de bunu gösteriyor.
Energija ekipe je ogromna, kaže, i nada se da će se sezona nastaviti, rejting pokazuje da treba/može.

Uglavnom ih sve ista pitanja pitaju, pa je tako i on, opet, rekao kako je zanimljivo igrati isti lik u dva perioda, da to od njih zahteva posebnu koncentraciju i energiju.
Ako sam dobro razumela, sve planove koje je imao, među njima i put u Ameriku (radionica), otkazao je zbog snimanja filma. Srećan je zbog te odluke.

Voli sport, počeo je sa košarkom i posle toga nikada nije stao. Voli da trči kroz šumu, jer voli da je okružen prirodom, voli da jaše, skija, ekstremne sportove... koji ga (sve) više privlače.
Novinarka ga je pitala i za 'famozne ruke', a on je kroz smeh odgovorio da je za njih zaslužna genetika. Pričao je i o uticaju hrane na ljudsko telo, te rekao kako on voli da jede i da je u stanju jesti i u tri sata noću.
Viđa i danas nekadašnje timske drugove i vikendom igraju košarku.
Ima svoja dva kangala, a, ako sam dobro razumela, sa drugom ima uzajivačnicu na 3.800m i u njoj 160 pasa.
Ne sanja o Hollywoodu, očigledno je da se trudi da tu gde jeste radi dobar posao, a ako bi se ukazala prilika za USA razmotrio bi je. Želi da napreduje, zato i jeste hteo ići u radionicu.
Bhea is offline  
Old 07.12.2013., 20:57   #22
Bhea, hvala!
Vidjela sam danas ovaj scan na fb i nis nisam, i pored google abija, shvatila.
Ma Ibro je down to earth skroz. Cok lajkam!
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Old 07.12.2013., 21:02   #23
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
"Hem serseri hem de iyi birini oynamak istemiştim, oldu"
http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResi...--3851201.Jpeg
- scan -

Intervju je poduži, meni ništa poseban, osvrnuo se na film "Sadece sen" i seriju "Merhamet", s fokusom na 2. sezonu...

Energija ekipe je ogromna, kaže, i nada se da će se sezona nastaviti, rejting pokazuje da treba/može.

Uglavnom ih sve ista pitanja pitaju, pa je tako i on, opet, rekao kako je zanimljivo igrati isti lik u dva perioda, da to od njih zahteva posebnu koncentraciju i energiju.
Ako sam dobro razumela, sve planove koje je imao, među njima i put u Ameriku (radionica), otkazao je zbog snimanja filma. Srećan je zbog te odluke.

Voli sport, počeo je sa košarkom i posle toga nikada nije stao. Voli da trči kroz šumu, jer voli da je okružen prirodom, voli da jaše, skija, ekstremne sportove... koji ga (sve) više privlače.
Novinarka ga je pitala i za 'famozne ruke', a on je kroz smeh odgovorio da je za njih zaslužna genetika. Pričao je i o uticaju hrane na ljudsko telo, te rekao kako on voli da jede i da je u stanju jesti i u tri sata noću.
Viđa i danas nekadašnje timske drugove i vikendom igraju košarku.
Ima svoja dva kangala, a, ako sam dobro razumela, sa drugom ima uzajivačnicu na 3.800m i u njoj 160 pasa.
Ne sanja o Hollywoodu, očigledno je da se trudi da tu gde jeste radi dobar posao, a ako bi se ukazala prilika za USA razmotrio bi je. Želi da napreduje, zato i jeste hteo ići u radionicu.
@Bhea
hvala ti za ovaj intervju ..
meni GT nije pomogao ...tek sad kad pročitam kako si ti sve ovo lijepo napisala ja ništa nisam skužila ...
sviđa mi se kako razmišlja..meni je Ibro čok zanimljiv muškarac ..


ali onaj The hod što je postavila @Vera Wang je stvarno neodoljiv ... The hod je neodoljiv!!
hvala Bhea ; hvala VW
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 08.12.2013., 13:35   #24
Mah, sam sam malo nabacila, nisam se proslavila, nisam imala živaca za više. Vidim sada da sam preskočila deo o filmu, no to smo sve već i same videle o čem se radi… ex boxer mračne prošlosti, koji se u sadašnjosti bori za ljubav, a u sve to se meša i savest… smuti pa prospi deo, IMHO.
Preskočila sam i odgovor na pitanje bi li se i on voleo vratiti u svoje dvadesete, kao što bi većina drugih.
Pretpostavlja da bi. Te godine su, kaže, isto imale svoju lepu stranu, svoje izazove. Na kraju odgovora zaključuje da je tip čoveka koji je za življenje u sadašnjosti. Veruje i da se loše stvari u životu dešavaju s razlogom, da se radi o nekakvoj višoj pravdi (divine justice, kaže GT ingliš). U ovom delu int. nisam razumela dve rečenice, nadam se da ne bi bitnije promenile smisao.
Novinarku je zanimalo kada uveče stavi glavu na jastuk o čemu razmišlja.
Uvek razmišlja u tim trenucima, o svemu, snovima, prošlosti, o lepim stvarima koje su mu se dogodile tog dana, o stvarima koje nije dobro uradio i načinima da ih kompenzuje... Od detinjstva to radi, oduvek je imao snove.
Ove njegove reči izazvale su pitanje o čemu je sanjao kao dečak.
U to vreme nisu imali automobil, npr., pa je maštao kako će ga jednog dana kada bude išao u posetu prijateljima ili na odmor imati. Svaki period njegovog života je, kaže, obeležen nekim snom. Trenutno sanja o otvaranju škole (ovaj deo nisam povezala, kakve škole, kakvo otvaranje), da ode u inostranstvo i učestvuje u radionicama (glumačkim zaključila sam iz int.), da postane dobar glumac.

Down to earth guy, slažem se.

PS.
I jedna trivija, čini mi se da iz ovih zelenih pantalona koje ima na fotkama za int. ne izlazi u poslednje vreme, kao da sam ih već viđala, no možda me oči varaju.
Mislim da ih je nosio ovom prigodom, ne mogu naći celu sliku sada.

Sa kangalima.

Zadnje uređivanje Bhea : 08.12.2013. at 13:51.
Bhea is offline  
Old 08.12.2013., 13:47   #25
Bhea, opet hvala.
Iako je informacija o njemu malo, ovo sto je dostupno mi je sve pozitivno. Nekako tako sam ga i dozivjela.
Negdje sam porocitala osvrt nekog psihologa o njemu. Nemam pojma gdje, ako neko zna, bilo bi lijepo ovdje to imati.
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Old 10.12.2013., 03:10   #26
Ibrahim je savršenstvo od muškarca. Bolje ne može.

Pri tome ne mislim da je lijep u onom klasičnom smislu, naprotiv. Mislim da je u fizičkom smislu apsolutno skladan i prosječno ljepuškast u svemu, ali pored lijepog fizičkog izgleda, ima stav i karizmu. U svakoj prigodi, totalno nenamještenoj i prirodnoj, ostavlja dojam cool face, smirene osobe.

To je nešto što dolazi iznutra, što nema nikakve veze s lijepim i slatkim crtama lica i isklesanim tijelom, i po meni se nikakav Cagatay, Kenan, MAA ili Kivanc ne mogu mjeriti s ovim frajerom.

Da ih sve poredate i kažete izaberi s kojim bi popila kafu i popričala, izabrala bih njega, privukao bi me tim iks faktorom.

Samo radi njega trpim scenarističke nebuloze Merhameta.
Lenka123 is offline  
Old 11.12.2013., 10:08   #27
Zna li netko ovdje koliko je I. C. visok?
Pronašla sam da je visok (samo) 1.75 cm!
Nema šanse da je to točan podatak, jer djeluje preko 1.85 cm.
__________________
budi iskren sebi sam, i onda će doći, k’o za danom noć, da nećeš biti krivac nikome
Ben deli is offline  
Old 11.12.2013., 11:16   #28
Quote:
Ben deli kaže: Pogledaj post
Zna li netko ovdje koliko je I. C. visok?
Pronašla sam da je visok (samo) 1.75 cm!
Nema šanse da je to točan podatak, jer djeluje preko 1.85 cm.
Nije moguca prva visina, prije ova druga. Bar sam ja naisla na taj podatak.
Kad stoji u kadru sa Kasabalijem u kadru, isti su ili je cak visi. A slicne visine je i Kasbalijev naj frend u RL. Otud zakljucak.
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Old 12.12.2013., 14:14   #29
Quote:
walli kaže: Pogledaj post
Nije moguca prva visina, prije ova druga. Bar sam ja naisla na taj podatak.
Kad stoji u kadru sa Kasabalijem u kadru, isti su ili je cak visi. A slicne visine je i Kasbalijev naj frend u RL. Otud zakljucak.
Hvala, dušo!
Našla sam:

First Name
Ibrahim
Last Name
Celikkol
Age
31
Date of Birth
14 February, 1982
Birthplace
Izmit
Height
6' 1½" (187 cm)
Star Sign
Aquarius
Nationality
Turkish
Occupation Category
Actor

__________________
budi iskren sebi sam, i onda će doći, k’o za danom noć, da nećeš biti krivac nikome
Ben deli is offline  
Old 13.12.2013., 17:28   #30
"Otkad znam za sebe, uvijek imam simpatiju, ali to ne znači da sam u vezi"



U Večernjaku je izašao tekst o Ibrahimu. Većina toga je već poznata, no evo linka i jedne izjave..

"Volim osjećaj ljubavi i volim žene, a privlače me one koje odišu samouvjerenošću i koje su zabavne i vesele. Uvijek sam na neki način zaljubljen, ali to ne znači i da sam u vezi" – rekao je Ibrahim u nedavnom intervjuu.

Večernji list
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline  
Old 14.12.2013., 16:37   #31
HAÇİKO Hayvanları Çaresizlikten (HAÇİKO Animal Protection Association) dodelila mu je neki dan, tj. 10.12. na balu, nagradu Zlatna šapa Altın Pati Ödül (link):



https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...12777524_n.jpg


Na premijeri filma Ozgu Namal:




Nisam (još) naišla na njegove izjave. :/

Umesto njih naišla sam na spekulaciju prema kojoj Ibrahim i Yasemin Kay Allen (u Merhametu igra Irmak) flertuju u virtulanom prostoru, pa to c/p jedno pedesetak puta po medijima pre cca četiri dana. (slika)


edit:
YKA se oglasila na svom TW povodom ove spekulacije (još neki dan ali sam ja tek sada to videla , plus forum šteka pa dodatno kasnim ):
Quote:
Yasemin Kay Allen ‏@yasmeister 9 Dec
Fake hesaplarda yayınlananlardan haber yapmayı bıraksanız artık, ne güzel olur! Kimseyle ilişkim yok, o mesajları ben yazmadım.
Quote:
Yasemin Kay Allen ‏@yasmeister 10 Dec
Bu hesap da, taglenen de sahtedir. pic.twitter.com/tLXxtElfe4
Grubo: nalog je lažan, ona niti je pisala tu poruku (tu koju sam gore linkala kao sliku) niti ima veze sa tim fake računom.

Na Ibrahimovom TW ni reči o svemu ovome, officijelni FB mu ne ažuriraju redovno.

Zadnje uređivanje Bhea : 14.12.2013. at 18:17.
Bhea is offline  
Old 22.12.2013., 08:14   #32
Ibrahim na sahrani Ozgina tate..




Ibrahim Celikkola pravi prijatelj nije ostavio Ozge sama ..
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 22.12.2013., 16:47   #33
Quote:
walli kaže: Pogledaj post
Negdje sam porocitala osvrt nekog psihologa o njemu. Nemam pojma gdje, ako neko zna, bilo bi lijepo ovdje to imati.
Na ovo si mislila?
Bhea is offline  
Old 22.12.2013., 18:08   #34
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Na ovo si mislila?
Yes! Hvala.
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Old 24.12.2013., 11:18   #35
Meni je on mraaaaaaak ... Da nije njega, nebi nikad nijednu tursku seriju pogledala
Fiffy is offline  
Old 28.12.2013., 19:10   #36
Nova fotka osvanula na jednoj od FB stranica:

(klik za veći format)

Čini mi se da je full privatna, tj. da nije (ni) sa seta, uz nju je pisalo samo: Yeni Ibrahim.
Bhea is offline  
Old 03.01.2014., 08:22   #37
Ibro nam stvarno daje vjesti na kapaljku, jako malo toga izlazi ali evo jedan friški video klip sa Instagrama opušten i privatan. Super mi je ovdje, baš je sportiva tip
 
Old 03.01.2014., 19:00   #38
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Nova fotka osvanula na jednoj od FB stranica:


Čini mi se da je full privatna, tj. da nije (ni) sa seta, uz nju je pisalo samo: Yeni Ibrahim.

To je fotka sa njegovog instagram profila gde je veoma aktivan.
Sinoć je izbacio i kratki snimak kako vozi bajs
Snupika is offline  
Old 04.01.2014., 22:24   #39
Kamuflaj başarısız kaldı:



Haber je jučerašnji, kaže GT da je fotkan earlier in the evening return overseas - ako im je verovati, izgleda je i on među onima koji su 2014. čekali van TR. Drugih detalja u tekstu nema. Prostor su popunili komentarom kako se pokušao kamuflirati kapuljačom, ali da mu nije uspelo.
Bhea is offline  
Old 05.01.2014., 02:52   #40
evo još nekih novih Ibrinih slika ..negdje je van , grije se ...ovo je nekada sad snimano ...



Ibro je ljubitelj životinja, stalno se slika s psima ali evo jedne slike s mačkom ...



ovo je nekad od ljetos ...Ibro je odličan na ovoj slici ..



slike su posuđene s FB
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.