Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2015., 10:57   #141
Nije baš ontopic, ali mene je recimo Stier jako razočarao. O njemu sam imao upravo onakvo mišljenje koje se vuče i u medijima, mladi kadar koji je bačen na marginu i koji je sposoban učiniti sve i svašta. Međutim, bio na nekoliko predavanja koja je Stier vodio i bio sam jako razočaran. Nastup nikakav (došao je u nekakvim zgužvanim i flekavim hlačama), užasno je dosadan prilikom objašnjavanja, jako, jako sam se razočarao. Kao osoba ne znam kakav je i koliko je sposoban, ali ovaj "predavački" dio me izrazito razočarao.
__________________
''Cijenu koju dobri ljudi plaćaju za to što ne sudjeluju u javnim zbivanjima je to da njima vladaju pokvareni ljudi'', Platon
okicizepa is offline  
Old 18.11.2015., 15:40   #142
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Bolje Stier nego Plenkovic.
Meni ni Stier ne paše, naime, on sam je rekao da je sa Jadrankom dogovarao "deblokadu" za ulaz u EU, a to mi ne sjeda

Činjenica je da sam ja i isključiv glede suvereniteta i da je za mene EU samo okupaciona vlast koja isisava sve ono što vrijedi iz RH, a mi ćemo samo slušati o štednji, rezovima, reformama, dugu, kamati, neimaštini...
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 18.11.2015., 17:28   #143
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Meni ni Stier ne paše, naime, on sam je rekao da je sa Jadrankom dogovarao "deblokadu" za ulaz u EU, a to mi ne sjeda

Činjenica je da sam ja i isključiv glede suvereniteta i da je za mene EU samo okupaciona vlast koja isisava sve ono što vrijedi iz RH, a mi ćemo samo slušati o štednji, rezovima, reformama, dugu, kamati, neimaštini...
Kod mene je osjecaj skroz suprotan nego kod tebe, meni je ulaz u EU kao kad otvoris prozor da se soba prolufta.

Na dno su nas vukle jedino lokalna korupcija, lokalna birokracija, lokalni uhljebi, pravosuđe itd. da nam naprosto treba netko da kaze: gle, moze se lakse, jednostavnije, brze, pravednije...kao u drugim razvijenim zemljama EU.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is online now  
Old 18.11.2015., 19:48   #144
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Kod mene je osjecaj skroz suprotan nego kod tebe, meni je ulaz u EU kao kad otvoris prozor da se soba prolufta.

Na dno su nas vukle jedino lokalna korupcija, lokalna birokracija, lokalni uhljebi, pravosuđe itd. da nam naprosto treba netko da kaze: gle, moze se lakse, jednostavnije, brze, pravednije...kao u drugim razvijenim zemljama EU.
A ove ljige u EU, pa on jedan sam ima plaću ko svi naši župani zajedno.

Koliko ćemo mi morati naših spremačica otpustiti da bi naplatili jednog eu-uhljeba
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 18.11.2015., 19:57   #145
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
A ove ljige u EU, pa on jedan sam ima plaću ko svi naši župani zajedno.

Koliko ćemo mi morati naših spremačica otpustiti da bi naplatili jednog eu-uhljeba
Nemoj molim te...pa koliki su investitori naši povratnici morali plaćati mito lokalnim moćnicima da pokrenu bilo što, izgubili novce i vratili se odakle su i došli.

Uguglaj "razočarani povratnik".
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is online now  
Old 18.11.2015., 21:57   #146
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Nemoj molim te...pa koliki su investitori naši povratnici morali plaćati mito lokalnim moćnicima da pokrenu bilo što, izgubili novce i vratili se odakle su i došli.

Uguglaj "razočarani povratnik".
A što su ti ljigavci iz EU donjeli nego rigorozne mjere štednje??? A oni su multiplicirali svoja bogatstva.

U politici ništa nije slučajno, ja ne poznam Karamarka, daje mi neku dozu povjerenja, ali ovi napadi na njega, dok nam je Milanović uništavao Hrvatsku je van svake pameti, pa to ti nešto govori, i već su našli zamjenu, u obliku činovnika koji će zagovarati ljigavosti EU!

A i te investicije, ne brini za strane investitore, oni izvlače tešku lovu, pokupovali su sve što vrijedi.

Neka samo Plenkivića pitaju što misli o TTIPu, pa za mene je ISIL goli kurac u odnosu na TTIP, pa ovo što se u Francuskoj događa, natjeraju nas da primamo izbjeglice, a onda uvode izvanredno stanje, pa neće od mene budalu pravit, plajčkat me mogu, jači su, ali ne mogu od mene budalu pravit.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 18.11.2015., 21:59   #147
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Nemoj molim te...pa koliki su investitori naši povratnici morali plaćati mito lokalnim moćnicima da pokrenu bilo što, izgubili novce i vratili se odakle su i došli.

Uguglaj "razočarani povratnik".
Da povratnike, to priznajem, netko je htio da stranac kupi Hrvatsku, domoljubima i iseljenim Hrvatim je trebalo zgadit Hrvatsku.

Netko sustavno minira Hrvatsku i onda bi kao Plenković trebao zamjeniti Tomicu koji je bio u opoziciji
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 19.02.2016., 16:42   #148
Mozda je vrijeme da malo podignemo temu, buduci da je nedavno Vladimir Seks dao naslutiti da ce se angazirati oko unutarstranackih izbora u HDZu i da bi volio vidjeti upravo Plenkovica na tom mjestu, sto je otvoreno podrzala i Jadranka Kosor, a ni mnogim se drugim HDZovcima ta ideja ne cini mrskom.
Znamo da Seksov utjecaj, bez obzira na njegove godine, nije za odbaciti, vjerujem da ima ljudi i nacina za zakotrljati kockice jos jednom.

Ideja o Plenkovicu na celu HDZa je ubacena odavno, jos i prije izbora, a vjerujem da bi sada mogla dobiti i konkretan zamah.

Suska se da je i predsjednica naklonjena Plenkovicu, a mozebitna potvrda toga (i poruka Karamarku) mogla bi biti upravo nedavni odabir Prgometa za njenog izaslanika u Vukovaru.

Kakva su vasa misljenja, hoce li se Plenkovic na kraju kandidirati za predsjednika HDZ-a?
Stu Griffin is offline  
Old 21.02.2016., 13:21   #149
Quote:
Stu Griffin kaže: Pogledaj post
Mozda je vrijeme da malo podignemo temu, buduci da je nedavno Vladimir Seks dao naslutiti da ce se angazirati oko unutarstranackih izbora u HDZu i da bi volio vidjeti upravo Plenkovica na tom mjestu, sto je otvoreno podrzala i Jadranka Kosor, a ni mnogim se drugim HDZovcima ta ideja ne cini mrskom.
Znamo da Seksov utjecaj, bez obzira na njegove godine, nije za odbaciti, vjerujem da ima ljudi i nacina za zakotrljati kockice jos jednom.

Ideja o Plenkovicu na celu HDZa je ubacena odavno, jos i prije izbora, a vjerujem da bi sada mogla dobiti i konkretan zamah.

Suska se da je i predsjednica naklonjena Plenkovicu, a mozebitna potvrda toga (i poruka Karamarku) mogla bi biti upravo nedavni odabir Prgometa za njenog izaslanika u Vukovaru.

Kakva su vasa misljenja, hoce li se Plenkovic na kraju kandidirati za predsjednika HDZ-a?
Podsjeća na Sanadera.
__________________
LJUDMILA ULICKA: Daniel Stein, prevoditelj
Treba pročitati!
rama is offline  
Old 21.02.2016., 15:46   #150
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Podsjeća na Sanadera.
Možda po obrazovanosti i uglađenosti. No meni se (bar za sada) čini da Plenković nema Sanaderovu patologiju (ljepljive prste i narcizam). Sve u svemu, vidjet ćemo.
Martian7 is online now  
Old 21.02.2016., 16:03   #151
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Možda po obrazovanosti i uglađenosti. No meni se (bar za sada) čini da Plenković nema Sanaderovu patologiju (ljepljive prste i narcizam). Sve u svemu, vidjet ćemo.
Slazem se.
Jedno je sigurno, barem nije ogranicen i ne bi se ovoliko sramotio cim zine, kao aktualni predsjednik HDZ.
Stu Griffin is offline  
Old 22.02.2016., 18:30   #152
Quote:
Stu Griffin kaže: Pogledaj post
Slazem se.
Jedno je sigurno, barem nije ogranicen i ne bi se ovoliko sramotio cim zine, kao aktualni predsjednik HDZ.
Plenković mi djeluje kao čovjek koji neće polovično ući u avanturu. Većina ljudi koji su uspješni, ujedno su i jako ambiciozni. Mene bi začudilo da se ne kandidira.
Praktički čovjek poprilično lako može doći do pobjede i onda nakon nekog vremena i premijerske pozicije.

Ako se ne varam, izbori u HDZ-u će biti jedan član jedan glas. Tu neće biti previše prostora za manipulacije. I čim progovori on, pa malo Karamarko....jasno na čiju će se stranu glasovi preliti.
Mene čudi da ljudi u HDZ-u ne kuže da im Karamarko ne donosi nikakve pluseve tj. glasove.....samo minuse.
To je isto kao da biraš trenera ekipe koja je debeli favorit za osvajanje prvenstva i onda odabereš nekog koji se mora izvlačiti u zadnjem kolu.

Plenković im donosi, brat bratu, jedno 150 tisuća glasova više na sljedećim izborima. Čista logika.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Old 22.02.2016., 19:07   #153
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Plenković mi djeluje kao čovjek koji neće polovično ući u avanturu. Većina ljudi koji su uspješni, ujedno su i jako ambiciozni. Mene bi začudilo da se ne kandidira.
Praktički čovjek poprilično lako može doći do pobjede i onda nakon nekog vremena i premijerske pozicije.

Ako se ne varam, izbori u HDZ-u će biti jedan član jedan glas. Tu neće biti previše prostora za manipulacije. I čim progovori on, pa malo Karamarko....jasno na čiju će se stranu glasovi preliti.
Mene čudi da ljudi u HDZ-u ne kuže da im Karamarko ne donosi nikakve pluseve tj. glasove.....samo minuse.
To je isto kao da biraš trenera ekipe koja je debeli favorit za osvajanje prvenstva i onda odabereš nekog koji se mora izvlačiti u zadnjem kolu.

Plenković im donosi, brat bratu, jedno 150 tisuća glasova više na sljedećim izborima. Čista logika.
Slažem se, ali mislim kako Plenkoviću ništa ne nedostaje tamo gdje je sada pa sumnjam da će se upuštati u rizik koračanja po domaćoj političkoj kaljuži.
Morao bi ga netko nagovoriti.
Lakat Brade is offline  
Old 22.02.2016., 19:32   #154
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Plenković mi djeluje kao čovjek koji neće polovično ući u avanturu. Većina ljudi koji su uspješni, ujedno su i jako ambiciozni. Mene bi začudilo da se ne kandidira.
Praktički čovjek poprilično lako može doći do pobjede i onda nakon nekog vremena i premijerske pozicije.

Ako se ne varam, izbori u HDZ-u će biti jedan član jedan glas. Tu neće biti previše prostora za manipulacije. I čim progovori on, pa malo Karamarko....jasno na čiju će se stranu glasovi preliti.
Mene čudi da ljudi u HDZ-u ne kuže da im Karamarko ne donosi nikakve pluseve tj. glasove.....samo minuse.
To je isto kao da biraš trenera ekipe koja je debeli favorit za osvajanje prvenstva i onda odabereš nekog koji se mora izvlačiti u zadnjem kolu.

Plenković im donosi, brat bratu, jedno 150 tisuća glasova više na sljedećim izborima. Čista logika.
Apsolutno se slazem. Pa Karamarko je najveci problem aktualne Vlade, to je i slijepcima jasno. Samo se trpa posvuda, a gdje god gurne onu nosinu, samo s*anja nastanu.

Plenkovic bi ga glatko dobio, to je jasno kao dan.
Quote:
Lakat Brade kaže: Pogledaj post
Slažem se, ali mislim kako Plenkoviću ništa ne nedostaje tamo gdje je sada pa sumnjam da će se upuštati u rizik koračanja po domaćoj političkoj kaljuži.
Morao bi ga netko nagovoriti.
Negdje se pisalo kako Plenkovic ne namjerava ulaziti u nikakve duele ako nije 100% siguran da ce dobit, jer je tipicni ziheras, a ako ovaj put budu birali 1 clan 1 glas, a uz poguranac od Seksa i njemu sklonih clanova, uz naravno naklonost horde nezadovoljnika koji su se visestruko namnozili nakon ovih zadnjih izbora, mislim da je dovoljno samo da istakne kandidaturu, zavali se, zapali cigaru, natoci viski i ceka....
Stu Griffin is offline  
Old 22.02.2016., 19:42   #155
Quote:
Stu Griffin kaže: Pogledaj post
Negdje se pisalo kako Plenkovic ne namjerava ulaziti u nikakve duele ako nije 100% siguran da ce dobit, jer je tipicni ziheras, a ako ovaj put budu birali 1 clan 1 glas, a uz poguranac od Seksa i njemu sklonih clanova, uz naravno naklonost horde nezadovoljnika koji su se visestruko namnozili nakon ovih zadnjih izbora, mislim da je dovoljno samo da istakne kandidaturu, zavali se, zapali cigaru, natoci viski i ceka....
Onako, realno...čovjek je EU parlamentarac, predsjednik izaslanstva za Ukrajinu, potpredsjednik odbora za vanjske poslove, zamjenik u još nekoliko odbora i član koječega još. To je fini izvor izvor prihoda i sasvim lijepa perspektiva da se ostane u EU institucijama i dalje. Zašto prljati ruke Karamarkom i ekipom?
Lakat Brade is offline  
Old 24.02.2016., 14:21   #156
Quote:
Lakat Brade kaže: Pogledaj post
Onako, realno...čovjek je EU parlamentarac, predsjednik izaslanstva za Ukrajinu, potpredsjednik odbora za vanjske poslove, zamjenik u još nekoliko odbora i član koječega još. To je fini izvor izvor prihoda i sasvim lijepa perspektiva da se ostane u EU institucijama i dalje. Zašto prljati ruke Karamarkom i ekipom?
Iako je WINTER lipo objasnio, ovo isto stoji sto pises.
Medjutim ajmo malo gledati sa stajalista tastine, ako si vec u politici I javno djelujes znaci ne amater I ono vjecnik u svom gradu nego visoki kalibar,
jeli ti lipse zvuci:
a)Predsjednik Hdza I Premijer
b) povjerenik za Ukrajinu ili neznam Tadzikistan, I neki pomocnik povjerenika za vanjske poslove

Ljudi ne podcjenjujte taj izazov!!!!
E sad za to mjesto kada imas Karamarka kontra sebe treba malo
dati vise truda od zavaliti se, popiti wisky I cekati oce Seks ili nece dogovorit ekipu...

Al sa Plenkovicem, da HDZ dobija debelo izbore ispod koljena....tu nema sumnje,e sad oce li on svoj luksuz I komod zamjeniti zajebancijma izbora unutar stranke koje bi mu mogli izbaciti I kakvu mrlju, we will see....
realist is offline  
Old 24.02.2016., 14:36   #157
Karijerista, nit smrdi nit miriše, tipičan menstalni sklop eu-činivnika.

Usput bi dodao.
Dao Bog da Britanci odu iz EU i da Srbiju prime što prije!

Na čelu HDZea želim vidjeti domoljuba koji nije prodana eu-duša!!!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 24.02.2016., 15:23   #158
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Karijerista, nit smrdi nit miriše, tipičan menstalni sklop eu-činivnika.

Usput bi dodao.
Dao Bog da Britanci odu iz EU i da Srbiju prime što prije!

Na čelu HDZea želim vidjeti domoljuba koji nije prodana eu-duša!!!
A ko je taj sretnik generale????
Jeli nama treba neko ko zna 5 jezika I zna igrati sa onima koji misaju karte
ili neko ko ce uz 3 pive ili bez vikat kakoje Hrvat I kako je domoljub.

Moze li neko Plenkovicu ukrasti domoljublje???
Moze li neko njemu reci da je manji Hrvat od onih koji to stalno isticu??
Moze li se to reci kolega moj??

Evo Crnoja moze biti, taman se uklapa u tvoje pisanje.....pa???
Pa sta imamo......kic, preseravanje koje traje niti 24 sata....
Nista od toga.

Pitanje je samo jeli Plenkovic oce ili nece.
Ako oce bez brige imat ce podrsku,ako ostane na svom komodu EU cinovnika
nemogu mu nista zamjeriti....
realist is offline  
Old 24.02.2016., 15:26   #159
Dije ovaj bije 1991?Usput gledam ga sinoć,tipični birokrat,Sanader je za sve ove jadnike u HDZ-u izmislio politiku(nastranu što je lopovčina)
kakma is offline  
Old 24.02.2016., 15:32   #160
Quote:
kakma kaže: Pogledaj post
Dije ovaj bije 1991?Usput gledam ga sinoć,tipični birokrat,Sanader je za sve ove jadnike u HDZ-u izmislio politiku(nastranu što je lopovčina)
Picula da preuzme SDP a Plenkovic HDZ....
I da se ideologija makne sa dnevnog reda.....sanjam,al eto.

Kazes di je bio 91??
Da......najbitnije pitanje
realist is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:11.