Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2015., 15:09   #81
Evo mene.
Sinoć imala nekih obveza tj. stvarčica za riješit na kompu pa me nije bilo

Uglavnom kiiišurina svuda...

Pozdrav svima...kumeku
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 14.10.2015., 16:41   #82
Evo i ja malo došla ovdje

Kišurina..bljak

Išla kod zubara danas ali ništa,veli nije hitno i naručila me..tak da za 2 tjedna opet pripreme(psihičke mislim )

Ja sama doma pa uživam u svojoj mjuzi kaj vi radite sapuni?

Denn nisam ti još čestitala na vezi i kaj jeste li službeno par ili...?
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Old 14.10.2015., 19:13   #83
Quote:
Anayi kaže: Pogledaj post
i kaj jeste li službeno par ili...?
Nemam pojma. Nismo pričali o tome.
dennomon is offline  
Old 14.10.2015., 20:03   #84
Nego..?

Samo ?

Ovaj još nisam vidla fora mi je
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Old 14.10.2015., 20:05   #85
Pa nije da je samo ali stvarno zasad još nismo pričali o službenoj vezi tj. našem statusu.

Meni nije palo ni na pamet.
dennomon is offline  
Old 14.10.2015., 20:22   #86
A dobro takva su vremena da se o tome više ni ne prića..ak ste zajedno ste zajedno valjda

Glavno da ste
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Old 14.10.2015., 20:54   #87
Poslužite se, ko šta voli.




Mmmmmmmm, nešto lijepo i toplo u ove hladne i kišne dane. U jednom trenutku danas, poslije ogromnog pljuska, poče da sija sunce. Kontam: Jeeeee, ipak će biti miholjskog ljeta bar malo. Međutim...

U nedostatku pravog miholjskog ljeta, može bar muzička numera... Pleše mi se uz ovo...

Kovrdžava is offline  
Old 14.10.2015., 20:57   #88
svim curama! Ja sam si fino skuhala čaj od breskve i sad mi cijeli stan miriši po tom čaju. I gledam NCIS.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 14.10.2015., 21:10   #89
..dan je oooodvratan
Ali zanimljivo jest da sam ja manje umorna neg jučer.

Ah...kaj god. Danas se opet ide spat.

KUmek -
i ostatku
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Old 14.10.2015., 21:13   #90
Ja sam na sezoni 5 US Voicea. Inače, ne gledam ništa od tih emisija, ali slučajno pogledam neke klipove na YT iz sezone 5 i skontam da se voice coaches sjajno za***avaju za vrijeme snimanja. Počela sezone 1 i 2, ali nisu mi nešto, tako da ff i dođem na s5 i umirem od smijeha ovoj sezoni. Odlična zabava.
Kovrdžava is offline  
Old 14.10.2015., 21:19   #91
Kovry, da li je i sad Christina Aguilera coach ili je Gwen Stefani?
dennomon is offline  
Old 14.10.2015., 21:36   #92
Kako misliš sad? Sad kao sad-sad, ili sad kao ta sezona 5 jer je meni to sad?

U toj sezoni 5, koja je meni sad, treneri su: Christina, CeeLo, Blake i Adam. I sjajni su, Christina je plus je luda kao struja. Zapravo, kad malo bolje razmislim, svi su blesavi totalno. CeeLo je malo ozbiljniji. I super mi je taj lik, iako, da budem iskrena, ne znam nešto puno o njemu, jedino ga znam kroz ono što je radio u Gnarls Barkleyu. Ima mi neki kjut faktor, mnogo lijepo priča sa kandidatima, ima neki poseban način kako im se obraća, tačno širi neku energiju koja ima neko antistres dejstvo na te ljude. Ma sav mi je nekako kao jedan od onih medica iz crtaća Mede dobrog srca.


A u sezoni koja je sad-sad aktuelna, što će reći sezona 9, coaches su: Gwen, Pharrell, i ofc Blake i Adam. Adam je ćelav. Ili to treba da bude uskoro, ne znam dokle su došli. Ne gledam ovu sezonu, nw mirišem Gwen nešto naročito, ali reče mi drug koji to prati redovno (koji me je i navukao na Voice, gledali smo dosta prošle sezone zajedno).
Kovrdžava is offline  
Old 14.10.2015., 21:42   #93
Kod mene problemi s kompom i antivirusnim

nesto je detektirao al se na tom mjestu "zamrznuo" i vise nukud ne mrda. A ne mogu ici micati to sto je detektirao dok ne zavrsi cijeli scan..a evo vec sat i po stoji na istom njestu

tootalni mess

a a moba mi komplicirano ovdje piskarat

drzite fige da se ovaj vrag ipak pomaknes mrtve tocke
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 14.10.2015., 21:44   #94
Mislio sam na sad-sad. Dakle, ipak jeste Gwen.

A slušaš li inače stranu glazbu? Koji su ti najdraži izvodači?

Nato
dennomon is offline  
Old 14.10.2015., 22:13   #95
Još nisam riješila problem...al nisam mogla odoljeti da ne uđem preko kompa ovdje i da ostavim sliku na koju sam još malo proplakala od
E tako je i meni bilo "sinoć"

__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 14.10.2015., 22:28   #96
Uh Deni, teško pitanje!

Postoji izraz od Silvane do Nirvane, za ljude koji imaju raznolik ukus. Slušam sve ili skoro sve, pravac nije bitan, ma ni jezik nije bitan (ako već postoji jezik, ima divne samo instrumentalne muzike) sve dok ima neka emocija u tome što čujem koja me negdje dotakne. I naravno, zavisi sve od raspoloženja i faze u kojoj sam.

Najbliži po duši mi je rock i recimo muzika 80tih.

Ne slušam: lude devedesete, sarajevske dječačke bendiće (tipa Crvene jabuke, Plavog orkestra i sličnih tirli-tirli grupica, koje ne volim da vidim ni na slici), ogromnu većinu narodnjaka, hip-hop i neke prežestoke pravce u roku.

Sve ostalo:
Kovrdžava is offline  
Old 14.10.2015., 22:34   #97
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Najbliži po duši mi je rock i recimo muzika 80tih.


Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Ne slušam: lude devedesete


Najljepše strane balade su iz devedesetih.
dennomon is offline  
Old 14.10.2015., 22:45   #98
ahh ja Crveni Jabuku volim a i Plavi Orkestar mi ima dobrih stvari a slažem se da 80/90 mi imaju najbolju muziku, pogotovo balade,danas se muzika nemože mjeriti sa onom prije. Kad gledam di je taj rock isto otišo ono Gunsi,AC/DC,Bon Jovie....nema više toga

Jel sister pogledala kraj 4 epke, mislim znat će onaj kaj?

Nato ovaj grafit je stvoren za mene
x files agent is offline  
Old 14.10.2015., 22:51   #99
@Deni

A ne, ne... Lude devedesete i ostale slične gluposti

Jedno vrijeme je bila pomama za žurkama ove tematike. Bogu dragom hvala, pa je završilo...



A dobre devedesete... Uhhhhh....

Bogotac

Ooooooohhhhhh...

Jedna, jedina i najveća


Mogu ja do suttra...

Tvoj red!
Kovrdžava is offline  
Old 14.10.2015., 23:01   #100
Ak je tebi to bilo super onda svaka čast

Meni je bilo-Nu proslava milenija na telki, gle svi se grle i ljube, ajmo onda i mi, onako samo spojit usta i otić zagrljeni bez rići ki dva polupijana pajdaša

Slika mene opisuje savršeno

Svi
__________________
Najgora ubodna rana je ona u srce. Naravno, većina ljudi ju preživi, ali srce više nikad ne može biti isto. Uvijek ostane ožiljak, koji vjerojatno ostane da te podsjeti da je, makar i na kratko, neko učinia da ti srce kuca brže. A to je ožiljak s kojin možeš da živiš ponosno, do kraja svog života.
divji cvit is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.