Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2017., 17:05   #1
Whatsapp na symbianu još radi

baš onako kako je u naslovu whatsapp na symbianu još uvijek radi iako je trebao prestati s 30.06.2017.
Jest da još uvijek iskače poruka prilikom otvaranja da se whatsapp nakon 30.06 neće moći koristiti na ovom uređaju no on i dalje funkcionira. Hoće li ovako ostati do daljnjega ili još nisam stigao na red za isključenje
Jerry_nidžo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 16:08   #2
Meni se čini da si malo fulao s temom, treba si ovo stavit ovo ny dio foruma o mobitelima.
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 18:24   #3
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Meni se čini da si malo fulao s temom, treba si ovo stavit ovo ny dio foruma o mobitelima.
Stavio sam ja ovo među software, no moderator me je premjestio ovdje
Jerry_nidžo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 06:12   #4
Ne brini se, miran si do kraja ove godine osim ako opet ne produže pošto ima još jako puno korisnika sa starijim modelima mobitela.
Vistaman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 12:21   #5
Tko ima symbian??? Meni je riknuo smartphone pa sam na kiosku kupio dummy meanit kao privremeno rješenje dok ne kupim drugi. Šteta sto nije barem imao sybian jer su aplikacije kao recimo fb itd katastrofa

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 15:47   #6
Quote:
Vistaman kaže: Pogledaj post
Ne brini se, miran si do kraja ove godine osim ako opet ne produže pošto ima još jako puno korisnika sa starijim modelima mobitela.
ali meni još uvijek iskače poruka kad otvorim whatsapp da nakon 30.06.2017 neću moći koristiti whatsapp na ovom uređaju...no još uvijek mogu slati poruke slike...
Jerry_nidžo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 16:52   #7
Quote:
Vistaman kaže: Pogledaj post
Ne brini se, miran si do kraja ove godine osim ako opet ne produže pošto ima još jako puno korisnika sa starijim modelima mobitela.
Pa nije istina, definitivno su otkačili simbyan(barem po službenim stranicama), blackberry(barem većini otkazuju) 31.12, dok će whatsaap na S40 nokiama raditi cijelu sljedeću godinu, tj ja ću na mojoj ashi 302 moći koristiti WP dok se to isto neće moći na znatno skupljem E72

Otkazuje se sve ispod androida 2.3 i IOS-a 7 i svi mobilni Windowsi osim najnovije verzije(10).
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 20:19   #8
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
Pa nije istina, definitivno su otkačili simbyan(barem po službenim stranicama), blackberry(barem većini otkazuju) 31.12, dok će whatsaap na S40 nokiama raditi cijelu sljedeću godinu, tj ja ću na mojoj ashi 302 moći koristiti WP dok se to isto neće moći na znatno skupljem E72

Otkazuje se sve ispod androida 2.3 i IOS-a 7 i svi mobilni Windowsi osim najnovije verzije(10).
a ja ponavljam da sam na symbian belle 60 (nokia c7) i još uvijek mogu slati poruke fotke videa samo što svaki put nakon otvaranja iskače poruka da od 30.06.2017. neću više moći koristiti whatsapp na ovom uređaju. Jedino Možda kad bi nanovo išao instalirati da ga nebi mogao instalirati zbog nedostatka podrške
Jerry_nidžo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 12:19   #9
Nema više whatsappa ni na
symbian 60. Ako misle da sam
lud za njim i da ću kupovati
novi mobitel da bi imao
whatsapp gadno su se
zahebali
Jerry_nidžo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 23:17   #10
Quote:
Jerry_nidžo kaže: Pogledaj post
Nema više whatsappa ni na
symbian 60. Ako misle da sam
lud za njim i da ću kupovati
novi mobitel da bi imao
whatsapp gadno su se
zahebali
Šalji sms poruke, ili uopće nemoj koristiti mob, izbor je tvoj
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.