Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Možete li kao desno orijentirani ljudi reći: Vlada provodi politiku blisku mojim uvjerenjima
Da. Ova Vlada provodi prohrvatsku i demokršćansku politiku. 6 5.66%
Ne. Ova Vlada provodi politiku koja nije ni prohrvatska ni demokršćanska. 100 94.34%
Glasovatelji: 106. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2018., 11:27   #6521
Quote:
Nabiguzoje kaže: Pogledaj post
Jos da mozes shvatiti ironiju, gdje bi ti bio kraj.
A da pristojnu ironiju jos mozes nekako sastaviti, ili barem pitati druge da ti pomognu, gdje bi tek tebi kraj bio.
Plavobili is offline  
Old 18.10.2018., 20:21   #6522
Postoji samo jedna osoba sa političke desnice za kojeg bi glasao. Mislim na Ninu Raspudića, ali on se ne želi baviti politikom.
DJTcro is offline  
Old 19.10.2018., 00:59   #6523
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Postoji samo jedna osoba sa političke desnice za kojeg bi glasao. Mislim na Ninu Raspudića, ali on se ne želi baviti politikom.
Mislim da ovoj zemlji nasušno treba odmak od svjetonazorskih desničara opće prakse, koji su što se ekonomije tiče (a i nekih drugih stvari) ili komunjare ili ih ekonomija uopće ne interesira.
Samo što kod nas takvih desničara (ekonomskih) , nažalost, nema, a sve i da ima nije to ideja koja ovdje može proći.
__________________
Crkva zaglupljuje narod, služi tuđincima i potiče nacionalnu mržnju.
Ante Starčević
Chempres is offline  
Old 19.10.2018., 01:07   #6524
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Postoji samo jedna osoba sa političke desnice za kojeg bi glasao. Mislim na Ninu Raspudića, ali on se ne želi baviti politikom.
Raspudic desnicar!? Prva mi cuti.

Inace:

16.11.2005. Otkrivanje spomenika Bruce Lee-ju u Mostaru.

Bruce Lee je naprosto drag svima - i Bošnjacima i Hrvatima i Srbima, i lijevima i desnima…Mi ne podižemo spomenik ni glumcu ni liku kojeg je glumio, već samoj ideji pravde», rekao je Nino Raspudić jedan od inicijatora ovog događaja.

Projekt De/konstrukcija spomenika podržan je od strane Fonda Otvoreno društvo BiH.


https://www.klix.ba/magazin/kultura/...taru/051116014

A evo pedigrea Fond Otvoreno društvo BiH. Obratite pozornost na ime u gornjem desnom kutu.
Plavobili is offline  
Old 19.10.2018., 07:01   #6525
Quote:
Chempres kaže: Pogledaj post
Mislim da ovoj zemlji nasušno treba odmak od svjetonazorskih desničara opće prakse, koji su što se ekonomije tiče (a i nekih drugih stvari) ili komunjare ili ih ekonomija uopće ne interesira.
Samo što kod nas takvih desničara (ekonomskih) , nažalost, nema, a sve i da ima nije to ideja koja ovdje može proći.
Ima ih par, čak ima pokoji u HDZ-u. Domagoj Ivan Milošević bi bio upravo to, moooožda i Stier.

Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Raspudic desnicar!? Prva mi cuti.

Inace:

16.11.2005. Otkrivanje spomenika Bruce Lee-ju u Mostaru.

Bruce Lee je naprosto drag svima - i Bošnjacima i Hrvatima i Srbima, i lijevima i desnima…Mi ne podižemo spomenik ni glumcu ni liku kojeg je glumio, već samoj ideji pravde», rekao je Nino Raspudić jedan od inicijatora ovog događaja.

Projekt De/konstrukcija spomenika podržan je od strane Fonda Otvoreno društvo BiH.


https://www.klix.ba/magazin/kultura/...taru/051116014

A evo pedigrea Fond Otvoreno društvo BiH. Obratite pozornost na ime u gornjem desnom kutu.
Slažem se. Raspudić je konzervativac. Nije desničar koji koalira s četnicima i lopovčinama iz HNS-a ili još gore idiot koji takve podržava na forum.hr-u.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Old 19.10.2018., 07:21   #6526
Quote:
Chempres kaže: Pogledaj post
Mislim da ovoj zemlji nasušno treba odmak od svjetonazorskih desničara opće prakse, koji su što se ekonomije tiče (a i nekih drugih stvari) ili komunjare ili ih ekonomija uopće ne interesira.
Samo što kod nas takvih desničara (ekonomskih) , nažalost, nema, a sve i da ima nije to ideja koja ovdje može proći.
A što bi po tebi bio idealan desničar (u ekonomskom smislu)?
Tomo1972 is online now  
Old 19.10.2018., 18:50   #6527
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
A što bi po tebi bio idealan desničar (u ekonomskom smislu)?
Npr netko kome je Milton Friedman uzor.
__________________
Crkva zaglupljuje narod, služi tuđincima i potiče nacionalnu mržnju.
Ante Starčević
Chempres is offline  
Old 20.10.2018., 16:45   #6528
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
A što bi po tebi bio idealan desničar (u ekonomskom smislu)?
Trump, Orban, te ceski i poljski politicari! Pravi desnicari po mom ukusu, i to bas oni koji tvrdo stite nacionalne interese, i ne dozvole trgovackim i inim mafijama da im unistavaju gospodarstvo, drzave i nacije. Zato i imaju ovakav porast gospodarstva i BDP kakav mi mozemo samo sanjati.
Plavobili is offline  
Old 30.10.2018., 22:53   #6529
Evo kako slini vana bi velk'i nounar Bajrusi, i sto moze izbljuvat:

"Jer zemlje u kojima je nestala lijevo-liberalna alternativa pretvaraju se u države slučajeve, a tko sumnja, neka pogleda današnje Mađarsku i Poljsku, a odnedavno i Italiju. Zadesi li ovakav scenarij Hrvatsku, krivac će se zvati Socijaldemokratska partija."

https://www.jutarnji.hr/komentari/tr...itiku/7992899/

Bas mi ga je mili vidjeti kako se raskmezao. Divota kako Madjari i Poljaci nabijaju eu-ljevicare i lijevom i desnom. A Bajrusi, Pavicic, Markovina i slican talog, crknite od muke i bijesa, uzivam vas gledati.
Plavobili is offline  
Old 25.11.2018., 19:57   #6530
UKLONJENA U POSLJEDNJA PREPREKA MIRNOM BREXITU Pao dogovor Velike Britanije i Španjolske

Quote:
Velika Britanija i Španjolska prevladale su spor oko Gibraltara, uklonivši jednu od posljednjih prepreka mirnom razvodu Britanije od EU-a koji bi trebao biti potvrđen u nedjelju na izvanrednom europskom summitu u Bruxellesu.

Dogovor Londona i Madrida potvrdile su britanska, španjolska i vlada Gibraltara.

Španjolski premijer Pedro Sanchez službeno je izvijestio da je Španjolska postigla sporazum o Gibraltaru i da kani glasati za brexit.

"Španjolska će povući veto i glasati za Brexit", istaknuo je.

Britanska vlada priopćila je da će o budućnosti svog prekomorskog teritorija na Pirinejskom poluotoku razgovarati izravno s Madridom.

"U pregovorima o izlasku iz EU-a, a uzimajući u obzir specifične okolnosti za Gibraltar, održali smo razgovore sa Španjolskom u koje je izravno bila uključena vlada Gibraltara. Bili su to konstruktivni razgovori i veselimo se da ćemo isti pristup imati i u budućim odnosima", rekla je glasnogovornica britanske vlade.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...=midasjutarnji
Plavobili is offline  
Old 26.11.2018., 11:50   #6531
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Raspudic desnicar!? Prva mi cuti.

Inace:

16.11.2005. Otkrivanje spomenika Bruce Lee-ju u Mostaru.

Bruce Lee je naprosto drag svima - i Bošnjacima i Hrvatima i Srbima, i lijevima i desnima…Mi ne podižemo spomenik ni glumcu ni liku kojeg je glumio, već samoj ideji pravde», rekao je Nino Raspudić jedan od inicijatora ovog događaja.

Projekt De/konstrukcija spomenika podržan je od strane Fonda Otvoreno društvo BiH.


https://www.klix.ba/magazin/kultura/...taru/051116014

A evo pedigrea Fond Otvoreno društvo BiH. Obratite pozornost na ime u gornjem desnom kutu.
I Orban je bio Sorošev stipendist, pa što onda? Raspudić je više puta objasnio svoju evoluciju u stavovima, a ako ti trebaš izvlačiti članke starije od desetljeća da ga oblatiš, onda to dovoljno govori o snazi tih optužbi.

Inače, zanimljivo mi je neki dan bilo slušati izjave HDZ-ovih ministara o najavi HNS-a da će inzistirati na tome da se i istospolni parovi uključe u sustav udomiteljstva. Sve nekakvi pomirljivi i uvlakački tonovi od strane HDZ-a, a s druge strane HNS rezolutan i izričit.

To samo kod nas ima da stranka od 1% podrške drma državom i nameće stavove koalicijskom partneru koji ima 30%. Jadno.
šišćevap is offline  
Old 26.11.2018., 13:40   #6532
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post
I Orban je bio Sorošev stipendist, pa što onda? Raspudić je više puta objasnio svoju evoluciju u stavovima, a ako ti trebaš izvlačiti članke starije od desetljeća da ga oblatiš, onda to dovoljno govori o snazi tih optužbi.

Inače, zanimljivo mi je neki dan bilo slušati izjave HDZ-ovih ministara o najavi HNS-a da će inzistirati na tome da se i istospolni parovi uključe u sustav udomiteljstva. Sve nekakvi pomirljivi i uvlakački tonovi od strane HDZ-a, a s druge strane HNS rezolutan i izričit.

To samo kod nas ima da stranka od 1% podrške drma državom i nameće stavove koalicijskom partneru koji ima 30%. Jadno.
Tako je bilo i s Istanbulskom pa znamo kako je to završilo. Ali, obit će im se to o glavu na euroizborima. Bar se nadam.
Tomo1972 is online now  
Old 27.11.2018., 01:02   #6533
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post
I Orban je bio Sorošev stipendist, pa što onda?
Pa nista. Bjese nekom vedro, pa onda ne smo da se naoblaci, nego i tuca udari:

Orban novim zakonom uspio potjerati Sorosa

Mađarski premijer Viktor Orban već je tijekom predizborne kampanje označio Georga Sorosa jednim od državnih neprijatelja broj jedan, a nakon što je na parlamentarnim izborima odnio premoćnu pobjedu, započeo je konačni obračun sa Sorosevim Otvorenim društvom u Mađarskoj.


https://www.vecernji.hr/vijesti/orba...sorosa-1240423

Quote:
Raspudić je više puta objasnio svoju evoluciju u stavovima, a ako ti trebaš izvlačiti članke starije od desetljeća da ga oblatiš, onda to dovoljno govori o snazi tih optužbi.

Inače, zanimljivo mi je neki dan bilo slušati izjave HDZ-ovih ministara o najavi HNS-a da će inzistirati na tome da se i istospolni parovi uključe u sustav udomiteljstva. Sve nekakvi pomirljivi i uvlakački tonovi od strane HDZ-a, a s druge strane HNS rezolutan i izričit.

To samo kod nas ima da stranka od 1% podrške drma državom i nameće stavove koalicijskom partneru koji ima 30%. Jadno.
Sto ce biti, to cemo jos vidjeti. Uglavnom, cuprijasi su dobili po piksi, a sad su i mamica Markic i njezina desna ruka Podolnjak na gradelama:

Povećanje političkog utjecaja nacionalnih manjina – Tko je bolji matematičar?

https://kamenjar.com/povecanje-polit...i-matematicar/

Svakako pogledajte i video.

Mamica Markic mi je odavno bila sumnjiva, dok je za desnu ruku uzela Podoljnjaka, onog istog sto je s Josipovicem kuhao novi Ustav 2013.
Plavobili is offline  
Old 27.11.2018., 11:52   #6534
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Tako je bilo i s Istanbulskom pa znamo kako je to završilo. Ali, obit će im se to o glavu na euroizborima. Bar se nadam.
Čak i ako im se obije o glavu (a neće, jer birači imaju pamćenje zlatne ribice), nikakve koristi od toga u praksi. Zakon će ostati.

A što je najgore, alternative su redom jad i bijeda, tako da me čak ni momentalna propast ovakvog HDZ-a ne bi veselila.

U banani smo kako god okreneš.
šišćevap is offline  
Old 27.11.2018., 15:06   #6535
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post



Sto ce biti, to cemo jos vidjeti. Uglavnom, cuprijasi su dobili po piksi, a sad su i mamica Markic i njezina desna ruka Podolnjak na gradelama:
ćuprijaši su moralne gromade u usporedbi s ovima koje braniš. nikad nisam koristila ovaj smajlić, ali ti i tvoja partija ste ga zaslužili.

a, smeta vam Markićka? i još će vam smetati, izrodi izdajnički. preseli se na ljevičarsku temu, ti i tvoja partija nemate ovdje što tražiti.
kem is offline  
Old 27.11.2018., 15:14   #6536
Za njega bi trebalo otvoriti novu temu. Četničko-lopovko-retardirani klub.

Tamo bi mogao pisati o svim uspjesima ove Vlade kao npr. uspješna suradnja hrvastkih i srpskih službi u maltretiranju Kajkića jer je htio zatvoriti pokojeg koalicijskog partnera najdomoljubnije stranke ikad radi par nebitnih stvari poput klanja Hrvata, silovanja maloljetnica i slično.

Pa zar je to vrijedno pada ove najdomoljubnije koalicije ikad?!? Naravno da nije, pa tko bi onda opet zatvarao arhive koje je MOST pokušao otvoriti i na taj način spašavati udbaško smeće poput Šeksa, Marija Plenkovića ili Davora Božinovića?

Zar da jadnu savjetnicu srpske Vlade s Malim Slobom na čelu ostavimo bez posla? A tek onu financijerku četničkih propagandnih filmova koja je Praljkove knjige proglašavala šundom i tako značajno pomogla u olakšavanju generalove obrane za 600.00,00 kn
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.