Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2014., 20:31   #841
Meni su dva prišta izrasla na usnama xDD
Nikad prije nisam imao takvo iskustvo...
Plovix is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 14:20   #842
Iskustvo!

Ljudiii, ovdje negdje medu silnim postovima naisla sam na post jedne cure koja je rekla da kuhani krumpir pomaze i stvarno pomaze!
Mene su napali pristevi, ne znam ni sama od cega... mozda pms, mozda alergija, mozda pubertet haha
Isprobavam sve moguce metode i za ovo provjereno mogu reci da pomaze, ne ocisti lice potpuno, ali susi trenutne pristeve.
Dakle skuhala sam krumpir, istenfala ga te ga nanijela na podrucja zahvacena pristicima. Ostavila sam to na licu 15 min te isprala mlakom vodom.
Lice je nakon toga mekano i pristici se suse!
Stavila sam ti prije spavanja, kada sam se ujutro probudila svi pristici su bili suhi (samo ukloniti lagano noktom), a ostali su izasli (bijeli cepici).
Uklonila sam te bijele pristeve na pravilan nacin (cista gaza - ne prstima!) te namazala alkoholom samo te pristice.
Ponovit cu postupak sa krumpirom par puta i nadam se da ce isusiti i sve ostale!! Javim rezultate , a vi svakako probajtee.
Sretno
carlamaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 01:08   #843
Ja bih svakako iz svog iskustva preporučila 3 proizvoda koja su mene preporodila: Himalaya Neem gel za umivanje, Totes Meer Salbe (krema) (dostupno u Mülleru) i Anti pickel Schaebens Maska za lice (također iz Müllera)
Tea323 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 21:56   #844
Ja sam cuo da ako zrtvujete djevicu na altaru Sotoni, i namazete lice sa njenom krvlju da ce se pristici povuci u roku od 666 dana.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 01:19   #845
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Ja sam cuo da ako zrtvujete djevicu na altaru Sotoni, i namazete lice sa njenom krvlju da ce se pristici povuci u roku od 666 dana.
Ajme kakav loš i djetinjast pokušaj humora.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 04:03   #846
ako su crni mitiseri obavezno otic kod kozmeticarke da se istisnu,malo boli ali efikasno. Crni su duboki i s vremenom ako se ne istisnu stvaraju sve veca udubljenja tj rupe u koži-gori su od bijelih mitisera i ruzniji .
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 04:40   #847
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ajme kakav loš i djetinjast pokušaj humora.
Imas pravo, nemam vise inspiracije. Ali ajde ti tu shitpostaj svaki dan da te vidim.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 23:39   #848
e ovako, nisam čitala sve postove tako da ne znam je li vam tko preporučio aktivni ugljen
naime, u ljekarni imate za kupiti tablete koje koštaju otprilike 20kn
pomiješate tu jednu tabletu s vodom i napravite pastu te nanesete na lice
preporučam vam da to radite preko praznika jer je proces takav da vam ugljen izvlači te nečistoće iz kože i zapravo vam se stvara upala i prištići vam izbijaju, ali nakon toga ostane vam čisto lice
također se može koristiti i za izbjeljivanje zube
pa ako vam ništa drugo ne pomaže, probajte
LadyLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 20:37   #849
Red face Bubuljice na licu

Neznam na koju temu stavim ovo,ali imao bih pitanje.Neznam vise sta da radim imam bubuljice na licu koji me vec jako zivciraju,isprobao sam vec par recepta i nista,probao sam led,med,pastu za zube pa neke kreme i nista ne pomaze.Dali imate neki recept koji bi sa iskustvom mogli preporuciti?Hvala unaprijed!
erddani is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 21:16   #850
Ma samo cekaj da prođe. Ja sam probao vec sve zivo i nista. Ako te bas jako zivcira posjeti dermatologa.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk
Kripotolus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.