Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2017., 18:29   #1
Dijeta i gubljenje kg

Imam veliki problem: krizma je za mjesec dana i kupila sam ono sto zelim nositi ali ružno mi stoji jer sam predebela. Trebam pomoc:
Ima li netko iskustva sa onim dijetama npr 3 dana 5 kg i taj tip. Ak ima pliz mi napišite ime te dijete ili neki način za brzi gubitak kilograma...
Hvala ❤
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 21:02   #2
Probaj ovu novu africku dijetu: nista ne jedes i kile se tope same.

Za dodatnu ucinkovitost biti na snaznom suncu popodnevnim satima.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 22:24   #3
Molim te, stvarno trebam pomoc pa bez sala pliz
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 04:38   #4
odi u teretanu, to je danas popularno
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 13:23   #5
Izbaci samo junk food,pocni nesto trenirat(mozes i u kuci),izbaci kruh iz prehrane i to ti je to.
Jelly02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 11:41   #6
Najzdraviji način je izračunati dnevni unos kalorija( imaš na netu razne kalkulatore toga) i prema izračunatoj količini potrebnih dnevnih kalorija ti oduzmeš 100-200 kalorija manje od potrebne količine + malo više fizičkih aktivnosti i mršaviš sporo ali zdravo, i ne mršavi se prema vagi nego prema obujmu struku. Jer nije ni problem skinuti 5 kilograma u roku sat vremena postoji jedan način kojega koriste MMA borci. Mani se izgladnjivanja i tih nekih suludih ideja jer ili ne rade ili imaju yoyo efekt( ubrzo se vratiš na staro).
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 00:38   #7
izgubiti 5 kg u sat vremena je nemoguće, takvu glupost nisam u životu čuo.

evo vam savjet,
kalorijski restrikcijske dijete su neučinkovite s razlogom:
tijelo je stroj za preživljavanje koji na manjak hrane reagira tako da uspori bazalni metabolizam.
prestaneš jesti, metabolizam se uspori, ti živiš u nekom bunilu jer i tijelo i mozak bez hrane rade sa smanjenim mogućnostima a tjelesna masnoća ne nestaje.
ključ svega u mršavljenju je brzina metabolizma i pravilno suplementiranje (ovdje mislim na vitamine i minerale.
ako koga zanima napisat ću više o ovome.
2+2=3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 12:40   #8
Postoji par dijeta takvog tipa, ali takvo nešto bi napisao nekom bedaku od 30+ godina. Tebi, dijete, od 14 godina - nema šanse.
Nije kraj svijeta ako ti haljina ne stoji tip-top. Bit će i važnijih trenutaka od firme - ja se toga jedva sjećam. A do važnijih trenutaka - usvoji zdrave prehrambene navike (bez gladovanja!)
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.