Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2017., 01:00   #1
Koji vam je... Manifesto nastao u oluji

Čovječe sad sam išla bacit oko na neke teme koje sam prije vidjela jer ne mogu spavat od oluje....
Tema ono boli glava
Kad sam prepametan za žene...
slijedeća
Žene ne vole dobre dečke....(tako nekako)
Gdje upoznat manje atraktivne žene????


Mislim što je s muškima ovdje. Što ostavili su svoju muškost negdje po strani i sad izmišljaju toplu vodu i sraćen zi bite po ženama.

I sve to samoprozvani pametni ljudi.

Prvo i osnovno NIJE CIJELI ŽENSKI ROD kriv za vaše privatne probleme i za to što ste socijalno neprilagođeni.
Drugo kao što ni vi niste isti nismo ni mi žene iste. Oh gle ti čuda zar je to zbilja moguće.
Treće jedna od odlika inteligencije je prepoznati situaciju i znati se prilagoditi tome, a to znaju čak i totalno asocijalne osobe.

Mogle bi i mi cure pričati sve i svašta o načinu ponašanja današnjih dečki prema nama ali isto tako vjerujem da bii vi mogli pričati (iako ste dosta već negativnoga rekli) i o određenim pripadnicama ženskoga roda.

Ljudi moji NISU sve žene SPONZE,o se tiče toga tko voli nek izvoli.
Novci nisu u pitanju nego je u pitanju to da se odgovorno odnosiš prema poslu, da si zadovoljan a ne da prigovaraš za pare, da ako ti već nije dobro probaš se mijenjati raditi na sebi ect..
Tko voli cendrave ljude. NITKOOOO

Nadalje budući da nismo svi isti ne mogu nam se svi ni svidjeti. Postoji ono ne sviđaš mi se. Iz iskustva ne samo moga nego i od frendica. Kada se to kaže najčešće slijedi a zašto? koji tvoj kriterij ne zadovoljavam?

Zašto nije prihvatljivo kad ti netko kaže gle ne sviđaš mi se i to je to?

Također primjetila sam kroničan pad razine komunikacije. Prije si ono izađeš van uleti ti frajer pa pričate malo i tako. Sad se svelo na šablonu. Bok ja sam (navedi ime). Baš si zgodna...(primjeni pridjev prema potrebi) i nakon još jedne rečenice. Hoćemo se
Ili hoćemo li krknut pivo?

Ljudi dragi mislim daj što se dogodilo s komunikacijom, razgovorom.
Da ne govorim dalje da se pojedinci toliko otvoreno i bez ikakvog poštovanja razgovaraju da ono muka mi dođe.

Ali na sve to uvijek ide samo jedan odgovor. Ta osoba nije za moje društvo i bok. Bez ikakve drame. Odeš i doviđenja pa ti razgovaraj s nekim tko hoće s tobom razgovarati tako.
Smatram da dosta ljudi (i dečki i cura) treba danas poraditi na načinu komunikacije i ponašanju fale svima maniri...
Mislim nema mi ništa gadnije nego kad vidim neku curu izvana super srihtana a maniri i govor ono ulična kurva ma i gore
Isto tako dečki kad mi dođe neki tako zgodan a zine glup još k tome i krkan ili krene pametovat pa kad ga odbiješ počne vrijeđati jer kako se ti usudiš njegovo veličanstvo odbit.
Obavijest stari NE MOŽEŠ SE SVIMA SVIDJET.

Mislim da je dosta moga pametkovanja
a i oluja se lagano smirila tako da mogu ići spavat. Laku noć
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Old 29.06.2017., 04:39   #2
Teško je ljudima prihvatiti fizičke nedostatke i ružnoću pa počnu o "osobnosti" "samopouzdanju" i sličnim nepostojećim imaginarnim glupostima.
Svi ti koji to pišu imaju jedan jedini problem nažalost nerješiv, a svi znamo koji je.
Brad7 is online now  
Old 29.06.2017., 05:57   #3
Onaj moment kad ti i dobri decki postanu podnosljiviji za neku komunikaciju. Koji ti je?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 29.06.2017., 06:08   #4
Nadam se da si se naspavala - naime, čeka te teška zadaća: ajde sad u neko normalno vrijeme i bez oluje pod prozorom napiši jednu jedinu rečenicu koja započinje sa "U ovoj temi htjela sam... " i onda još jednu rečenicu koja započinje sa "Ja o tome mislim...".

I ne, ne radi se o onome forumskom kaktiseda, nisam čitao dalje od druge rečenice.... Pročitao ja sve, dvaput. Bez ikakva rezultata.
Lord Byron is offline  
Old 29.06.2017., 07:02   #5
Od svih manijaka, frikova, ocajnika, i inih iz uvodnog posta... najvise mi idu na kurac oni koji si uzimaju za pravo drugima pametovat.

Cemu? Odakle potreba za tim?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 29.06.2017., 08:02   #6
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Također primjetila sam kroničan pad razine komunikacije. Prije si ono izađeš van uleti ti frajer pa pričate malo i tako. Sad se svelo na šablonu. Bok ja sam (navedi ime). Baš si zgodna...(primjeni pridjev prema potrebi) i nakon još jedne rečenice. Hoćemo se
Ili hoćemo li krknut pivo?
Jesi ikada probala u zadnje vrijeme komunicirat sa ženama ili si u nekom echo chamberu pa nisi ni primjetila? Majke mi, ko klonovi jedna za drugom.

"Volim šetnje, životinje, finu klopu, pogledat dobar film i seriju i dobre provode.". U prijevodu, u većini slučajeva to znači "Doma sam, visim na Fejsu, Instagramu, klizim po Tinderu i život mi se svodi na kreiranje selfija, skupljanje lajkova i ego kurčenje po internetu. Tu i tamo pogledam neš' na telki i izvedem Medu u šetnju prije nego krepa u kutu."

Zadnja s kojom sam bio je ono, prazna iznutra. Dala otkaz, nema edukacije, nema interesa, nema hobija, nikakvih ambicija, nema osnove komunikacije, bilo mi je muka uopće je zvat ikamo jer nema ništa za pričat o ičemu. Mislio sam, ajd možda će seks bit oke, a ono leš u krevetu. Nakraju kad sam napravio računicu sam se odlučio da bi fala radije rukicu u pogon opet i uštedio na živcima i vremenu. Što bi se reklo malo komično "Ako hoćeš bit sa nekom ženom, nađi onu s kojom se možeš zamislit ostalih 23 sata i 50 minuta u danu."
Rift is offline  
Old 29.06.2017., 08:10   #7
Ja došao onako, da čitam komentare
gigra is offline  
Old 29.06.2017., 08:19   #8
Tina, sta ti je ovo trebalo? Navukla si na sebe bijes svih kukajucih US-ovaca sa svih mogucih tema.
Mora da ti je jako dosadno u zivotu

Da nisi ti ta iz Riftove price?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 29.06.2017., 08:43   #9
Quote:
Rift kaže: Pogledaj post
Jesi ikada probala u zadnje vrijeme komunicirat sa ženama ili si u nekom echo chamberu pa nisi ni primjetila? Majke mi, ko klonovi jedna za drugom.

"Volim šetnje, životinje, finu klopu, pogledat dobar film i seriju i dobre provode.". U prijevodu, u većini slučajeva to znači "Doma sam, visim na Fejsu, Instagramu, klizim po Tinderu i život mi se svodi na kreiranje selfija, skupljanje lajkova i ego kurčenje po internetu. Tu i tamo pogledam neš' na telki i izvedem Medu u šetnju prije nego krepa u kutu."

Zadnja s kojom sam bio je ono, prazna iznutra. Dala otkaz, nema edukacije, nema interesa, nema hobija, nikakvih ambicija, nema osnove komunikacije, bilo mi je muka uopće je zvat ikamo jer nema ništa za pričat o ičemu. Mislio sam, ajd možda će seks bit oke, a ono leš u krevetu. Nakraju kad sam napravio računicu sam se odlučio da bi fala radije rukicu u pogon opet i uštedio na živcima i vremenu. Što bi se reklo malo komično "Ako hoćeš bit sa nekom ženom, nađi onu s kojom se možeš zamislit ostalih 23 sata i 50 minuta u danu."

mark 88 is offline  
Old 29.06.2017., 09:11   #10
Quote:
Rift kaže: Pogledaj post
Jesi ikada probala u zadnje vrijeme komunicirat sa ženama ili si u nekom echo chamberu pa nisi ni primjetila? Majke mi, ko klonovi jedna za drugom.

"Volim šetnje, životinje, finu klopu, pogledat dobar film i seriju i dobre provode.". U prijevodu, u većini slučajeva to znači "Doma sam, visim na Fejsu, Instagramu, klizim po Tinderu i život mi se svodi na kreiranje selfija, skupljanje lajkova i ego kurčenje po internetu. Tu i tamo pogledam neš' na telki i izvedem Medu u šetnju prije nego krepa u kutu."
Da sam za svaku takvu dobil po jednu kunu.. imal bi puno kuna.
Jos kad mi se pocnu cudit kad odbijem dejt/kavu ono, ipak su one zene a ja musko.

Zenske labudice. :klap:
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 29.06.2017., 09:26   #11
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Onaj moment kad ti i dobri decki postanu podnosljiviji za neku komunikaciju. Koji ti je?
Dobri dečki ne postoje( opet čast iznimkama). To je samo ono floskula kad nemaju što reći pa kažu ali ja sam dobar. A onda te taj isti dobar dečko kad ga odbiješ popljuje na žešću ili ti napravi gore sranje nego neki "zločesti dečko"

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nadam se da si se naspavala - naime, čeka te teška zadaća: ajde sad u neko normalno vrijeme i bez oluje pod prozorom napiši jednu jedinu rečenicu koja započinje sa "U ovoj temi htjela sam... " i onda još jednu rečenicu koja započinje sa "Ja o tome mislim...".

I ne, ne radi se o onome forumskom kaktiseda, nisam čitao dalje od druge rečenice.... Pročitao ja sve, dvaput. Bez ikakva rezultata.
Hvala lijepo, bez obzira što sam spavala 4 sata zapravo sam se naspavala i baš mi je super.
možda da pročitaš još jednom pa sjedne znaš ono treća sreća (šala)
ma gle ov je bila manifestacija ono ispaljenje na sve jadove bilo žensko bilo muškog roda kojima je cijeli svijet kriv za sve osim njih samih.

Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Od svih manijaka, frikova, ocajnika, i inih iz uvodnog posta... najvise mi idu na kurac oni koji si uzimaju za pravo drugima pametovat.

Cemu? Odakle potreba za tim?
Je iritantni su ali meni su gori oni ljudi pijavice...
A zašto pametuju pa zato što misle da znaju riješiti sve probleme svijeta a neznaju srediti ni svoj život.

Quote:
Rift kaže: Pogledaj post
Jesi ikada probala u zadnje vrijeme komunicirat sa ženama ili si u nekom echo chamberu pa nisi ni primjetila? Majke mi, ko klonovi jedna za drugom.
Pročitaj malo dolje niže navela sam i te divne primjerke ženskoga roda.
Nemaju što pričat jer se ničim ne bave i ništa ih ne zanima.

Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Tina, sta ti je ovo trebalo? Navukla si na sebe bijes svih kukajucih US-ovaca sa svih mogucih tema.
Mora da ti je jako dosadno u zivotu

Da nisi ti ta iz Riftove price?
Mislim da nisam navukla bijes ne brini se.
Ah draga moja nisam da bar život bi mi bio puo lakši. Nego ovako kad mi mozak radi sto na sat i stalno razmišljam o novim stvarima, novim putovanjima, novim knjigama, novim znanstvenim člancima koje bi voljela pročitati i onda organiziraj raspored da sve što želim stane. Ne samo u raspored nego i u budžet.

Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Da sam za svaku takvu dobil po jednu kunu.. imal bi puno kuna.
Jos kad mi se pocnu cudit kad odbijem dejt/kavu ono, ipak su one zene a ja musko.

Zenske labudice. :klap:
:klap: treba znati i odbiti neki ni to neznaju
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Old 29.06.2017., 11:02   #12
Znači, može se bez problema otvoriti bezbroj tema na isti kalup, i onda po tim istim temama pljuvati samu temu, ali kad se otvori jedna tema koja popljuje sve te teme, to onda nije ok ?
Forum

Btw., slažem se sa svime što je otvaračica teme napisala
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 29.06.2017., 15:47   #13
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Znači, može se bez problema otvoriti bezbroj tema na isti kalup, i onda po tim istim temama pljuvati samu temu, ali kad se otvori jedna tema koja popljuje sve te teme, to onda nije ok ?
Forum

Btw., slažem se sa svime što je otvaračica teme napisala
Pa čuj kad mogu pljuvati na svojoj temi o svemu zašto ne nabaciti komentar na te puste teme o jadnim neshvaćenim dječacima kojima je cijeli svijet kriv za njihove patnje pogotovo žene koje su ili ružne a ako nisu ružne onda su sponzoruše ili u još boljem slučaju oboje su
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Old 29.06.2017., 16:42   #14
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post

I sve to samoprozvani pametni ljudi.

Prvo i osnovno NIJE CIJELI ŽENSKI ROD kriv za vaše privatne probleme i za to što ste socijalno neprilagođeni.
Drugo kao što ni vi niste isti nismo ni mi žene iste. Oh gle ti čuda zar je to zbilja moguće.
Treće jedna od odlika inteligencije je prepoznati situaciju i znati se prilagoditi tome, a to znaju čak i totalno asocijalne osobe.
I nakon ovih gluposti, kljuc.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:01.