Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2017., 01:09   #1781
Mogu li dati otkaz u vrijeme kolektivnog godisnjeg odmora? Tre nutno sam na neplacenom i ne bih se vracala raditi, sto da napravim, mogu li to obaviti mailom?
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 13:41   #1782
Koliko si dugo tamo i kakav ti je ugovor?
ex nihilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 13:53   #1783
Quote:
ex nihilo kaže: Pogledaj post
Koliko si dugo tamo i kakav ti je ugovor?
Dvije godine, kolektivni (drzavna sluzba).
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 17:17   #1784
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Mogu li dati otkaz u vrijeme kolektivnog godisnjeg odmora? Tre nutno sam na neplacenom i ne bih se vracala raditi, sto da napravim, mogu li to obaviti mailom?
Profesionalno je napisati otkazno pismo i odnijeti u kadrovsku službu, najbolje u dva primjerka i neka potpišu da su zaprimili.

U slučaju da su svi na kolektivnom onda je bolje pričekati da se vrate i onda dati otkaz.
Her-Bak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 18:37   #1785
Quote:
Her-Bak kaže: Pogledaj post
Profesionalno je napisati otkazno pismo i odnijeti u kadrovsku službu, najbolje u dva primjerka i neka potpišu da su zaprimili.

U slučaju da su svi na kolektivnom onda je bolje pričekati da se vrate i onda dati otkaz.

Problem je u otkaznom roku, ako je rijec o mjesec dana, onda bih se trebala vratiti raditi dva tjedna, a to ne zelim.
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 19:46   #1786
Zakonski otkazni rok moraš ispoštovati, ili dogovoriti sa poslodavcem da bude kraći, ili ako prihvate da uopće nebude. Sve je stvar dogovora.

Najgora opcija je ne doći 3 dana na posao i tada automatski dobivaš otkaz ali to nebih nikome preporučio.

Još postoji i izvanredni otkaz ali za to moraš imati dobar razlog, treba pročitati zakon o radu.
Her-Bak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 20:55   #1787
Kako radi trajanje otkaznog roka? Npr, u firmi sam 2 mjeseca i želim dati otkaz. Po zakonu otkazni rok je minimum 2 tjedna. Da li poslodavac može tražiti da ostanem 1 mjesec umjesto 2 tjedna?
Noctifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 22:08   #1788
U tom slucaju, moras postupiti profesionalno, a ne kao da si s drveta sisla, nemoj me krivo shvatiti, ali imas obveze prema poslodavcu, tako da stisni zube i odradi to kao odrasla osoba-profesionalno i najbolje sto mozes. Daj otkaz i odguli otkazni rok. Tvoj potpis stoji na ugovoru koji si potpisala dolaskom u firmu i duzna si ga ispostovati do kraja. Manevre drukcijeg karaktera ne bi preporucila, ne treba ti ljaga na imenu u poslovnim krugovima, ni da se tvoji potrncijalni buduci poslodavci naslusaju od sadasnjih o tvom naprasnom odlasku.Posljedice ti mogu biti grde... izdrzi!
ex nihilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 23:30   #1789
Quote:
Noctifer kaže: Pogledaj post
Da li poslodavac može tražiti da ostanem 1 mjesec umjesto 2 tjedna?
Poslodavac može tražiti ako je tako ugovoreno, tj. da u sklopljenom ugovoru o radu piše da otkazni rok mjesec dana.

Ukoliko nije navedeno u ugovoru o radu, tada se primjenjuje zakon o radu , koji bi u tom slučaju bio 2 tjedna.
Her-Bak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 00:37   #1790
Quote:
Her-Bak kaže: Pogledaj post
Poslodavac može tražiti ako je tako ugovoreno, tj. da u sklopljenom ugovoru o radu piše da otkazni rok mjesec dana.

Ukoliko nije navedeno u ugovoru o radu, tada se primjenjuje zakon o radu , koji bi u tom slučaju bio 2 tjedna.
Krivo. Uvijek se gleda za radnika povoljnije pravo. Ako je njemu povoljnije da radi dva tjedna otkaznog jer je tako u zakonu - onda kaže tako i poslodavcu i ovaj nikakve osnove nema izvoljevati neki duži otkazni rok, bez obzira što stoji u ugovoru.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 13:48   #1791
Quote:
Doreen Mana kaže: Pogledaj post
Krivo.
Moja greška ako sam u krivu, nisam pravnik, ali ako je netko potpisao ugovor o radu sa određenim trajanjem otkaznog roka, onda bi to trebao ispoštovati a ne tumačiti na svoj način i vaditi se na zakon o radu.
Her-Bak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 22:42   #1792
to je poštone, odraditi kako je potpisano
ali pošto i život nije pošten, obično se gleda što je bolje za posloprimca po zakonu
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 17:03   #1793
Pozdrav!
Prvi put u životu se susrećem sa otkazom. Tj. htio b dati otkaz u firmi u kojoj radim nekih 6 godina i prijeci u drugu firmu.
Danas je 28.6. a htio bi u novoj firmi počet već 1.8.
Koliko sam shvatio trebao bi napisati zahtjev za sporazumni prekid radnog odnosa sa željom da mi izađu u susret i odobre da odradim otkazni rok mjesec dana.
U ugovoru o radu firme stoji da je otkazni rok 3 mjeseca.
Inače nitko tko je odlazio iz firme nije odrađivao 3 mjeseca otkaznog roka nego je otišao za par tjedana.
Međutim, možda je to bilo zato jer su bili zamjenjivi, ja sam u poziciji da moj posao može raditi još jedino kolega koji ide pred kraj godine u mirovinu i to je to, pa bi me mogli malo natezati oko otkaznog roka.
Koje su mi mogućnosti u tom slučaju ako ne prihvate moj zahtjev?

Neznam jel ovaj dolje primjer sporazumnog raskida odgovara za moj slučaj, ili je to tek dokument ukoliko mi prihvate moj zahtjev.
http://primjeri-ugovora.com/radno/sp...-ugovora-radu/
To mi više liči na dokument koji bi mi dali u firmi da potpišem ako prihvate moj zahtjev za prekid.
darioklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 00:05   #1794
A čitam i zakon o radu RH i piše:
(7) Ako radnik otkazuje ugovor o radu, otkazni rok ne može biti duži od mjesec dana, ako on za to ima osobito važan razlog.

Malo glupi dio rečenice: ako on za to ima osobito važan razlog.
WTF? Meni osobito važan razlog nije osobito važan razlog za firmu u kojoj radim.
darioklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 00:41   #1795
Ja bi samo rekla jedno-niko u firmama nije nezamjenjiv, to su suplje price.
Za mjesec dana si vani; meni je kolegica dala nogu nakon 15 godina i dobila je mjesec dana otkaznog.
Tict Tac Toe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 21:14   #1796
Primjenjuje se zakonski otkazni rok ako je to u interesu zaposlenika, a ne taj iz ugovora o radu. Mislim da je minimalni otkazni rok cak kraci od mjesec dana...

Poslano sa mog Tesla_SP3.1_Lite koristeći Tapatalk
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 22:51   #1797
Quote:
darioklc kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Prvi put u životu se susrećem sa otkazom. Tj. htio b dati otkaz u firmi u kojoj radim nekih 6 godina i prijeci u drugu firmu.
Danas je 28.6. a htio bi u novoj firmi počet već 1.8.
Koliko sam shvatio trebao bi napisati zahtjev za sporazumni prekid radnog odnosa sa željom da mi izađu u susret i odobre da odradim otkazni rok mjesec dana.
U ugovoru o radu firme stoji da je otkazni rok 3 mjeseca.
Inače nitko tko je odlazio iz firme nije odrađivao 3 mjeseca otkaznog roka nego je otišao za par tjedana.
Međutim, možda je to bilo zato jer su bili zamjenjivi, ja sam u poziciji da moj posao može raditi još jedino kolega koji ide pred kraj godine u mirovinu i to je to, pa bi me mogli malo natezati oko otkaznog roka.
Koje su mi mogućnosti u tom slučaju ako ne prihvate moj zahtjev?

Neznam jel ovaj dolje primjer sporazumnog raskida odgovara za moj slučaj, ili je to tek dokument ukoliko mi prihvate moj zahtjev.
http://primjeri-ugovora.com/radno/sp...-ugovora-radu/
To mi više liči na dokument koji bi mi dali u firmi da potpišem ako prihvate moj zahtjev za prekid.
bila sam u sličnoj situaciji, na poziciji di je teško naći zamjenu u kratkom roku, prvo usmeno obavijestila direktora da dajem otkaz, a onda i pismeno, napisala sam u jednoj rečenici do kad radim i da tražim sporazumni raskid ugovora, a u drugoj zahvalu na pruženoj šansi i stečenom iskustvu i to je bilo sve

niko u firmi nije odrađival otkazni rok pa nisam ni ja, bez obzira kaj piše u ugovoru

Quote:
Tict Tac Toe kaže: Pogledaj post
Ja bi samo rekla jedno-niko u firmama nije nezamjenjiv, to su suplje price.
Za mjesec dana si vani; meni je kolegica dala nogu nakon 15 godina i dobila je mjesec dana otkaznog.
niko nije nezamijenjiv, ali ovisno o djelatnosti firme, ima pozicija di je teško u kratkom roku naći nekoga ko zna posel, tak da nekad radi toga poslodavci znaju i pošiziti i ucjenjivati onoga koji daje otkaz



p.s. moj bivši poslodavac ni nakon par mjeseci od kad sam otišla nije našo zamjenu pa ekipa koja je ostala radi prekovremene jer nemaju izbora
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 00:55   #1798
A gle, "ucjenjivat" ce ako procjene da bi osoba mogla past na to. Mene su isto vukli za rukav, al nista s toga. Znam da je poslodavcu tlaka svako talasanje u firmi, jer kad jedan zatalasa otkazom, talasaju se jos vise oni koji ostaju.
Radila sam u nekoliko razlicitih sto manjih sto vecih firmi i svugdje isti kalup. Takodjer, da slazem se, treba brzo utrenirati postojeci kadar da se zakrpa, malo se ostaje, ljudi se nauce i vozi dalje. Ista se situacija moze desiti i u Konzumu i u Nasi.
Tict Tac Toe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 23:17   #1799
Evo da podignem ovu temu iz mrtvih jer mi treba jedan savjet.Jeli se netko našao u situaciji da da otkaz na poslu jer je dobio ponudu na novom radnom mjestu i nakon niti mjesec dana shvatite da taj novi posao nije baš za vas ili vi za njega.Kako najbolje ostupiti u tom slučaju,kolko treba čekati da se odlučim ponovo poslati molbu bivšem poslodavcu uzeli bi me natrag,i ovako uvijek traže radnike a i ostavio sam si vrata otvorena).Ugvor mi je sad na određeno do kraja listopada a t omi se čini puno.Jest da mi je plaća nešto viđa sada,ali radno okruženje i atmosfera graniče sa nekim logorom.Da ne govorim da od prvog dana stariji kolege imaju neki onako demoralizirajući stav prema mom radu,ko nećeše ti uspijeti tu i slično...Jest da je stari posao bio psihički stresan,ali je radno okruženje bilo skorz fer i kolege pristupačni i prijateljski,pa čak i ako je plaća bila nešto niža.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2018., 09:58   #1800
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Evo da podignem ovu temu iz mrtvih jer mi treba jedan savjet.Jeli se netko našao u situaciji da da otkaz na poslu jer je dobio ponudu na novom radnom mjestu i nakon niti mjesec dana shvatite da taj novi posao nije baš za vas ili vi za njega.Kako najbolje ostupiti u tom slučaju,kolko treba čekati da se odlučim ponovo poslati molbu bivšem poslodavcu uzeli bi me natrag,i ovako uvijek traže radnike a i ostavio sam si vrata otvorena).Ugvor mi je sad na određeno do kraja listopada a t omi se čini puno.Jest da mi je plaća nešto viđa sada,ali radno okruženje i atmosfera graniče sa nekim logorom.Da ne govorim da od prvog dana stariji kolege imaju neki onako demoralizirajući stav prema mom radu,ko nećeše ti uspijeti tu i slično...Jest da je stari posao bio psihički stresan,ali je radno okruženje bilo skorz fer i kolege pristupačni i prijateljski,pa čak i ako je plaća bila nešto niža.
Bilo je "povratnika" koji odu pa se vrate. Znam za takve slučajeve.
Proposal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.