Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2016., 15:52   #201
Luyindula: kad kupujes karte za USO, mozes birati izmedu dnevnog ili nocnog termina za stadion na koji hoces ici. S tim da ako npr hoces na Ashe, ta karta ce ti dati pristup i drugim manjim terenima (ako npr. dodes rano na nocni mec na Ashe-u i hoces uhvatiti neki drugi mec dok cekas 7 sati, slobodan si to i napraviti). E sad, ako uzmes generalnu kartu ('general admission'), mislim da mozes na sve manje terene plus Grandstand, ali ne mozes na Ashe, a za Armstrong nisam ziher.

Nisam bas istrazila sve skupa toliko temeljno jer sam nakraju bila vezana i rasporedom i preferencijama.

Uglavnom ima stvarno sto opcija, svasta mozes iskombinirati. Cak i vikend/praznik opcije nude jer ovdje je sljedeci ponedjeljak praznik. Naravno, danji termini su uvijek jeftiniji. Npr. za danasnji danji termin na Asheu mozes zgrabiti courtside karte (da si bas tik uz teren) i za 200 dolara, a nocni ekvivalent bi te dosao makar 600 u najvecem broju slucajeva.

Ono sto je dobro je sto uvijek dobijes makar dva meca u paketu ako ides u ranije dane turnira. Npr. nocni termin na Ashe-u znaci dva meca, jedan muski i jedan zenski. Makar cetiri sata tenisa uzivo.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 11:52   #202
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Npr. za danasnji danji termin na Asheu mozes zgrabiti courtside karte (da si bas tik uz teren) i za 200 dolara, a nocni ekvivalent bi te dosao makar 600 u najvecem broju slucajeva.

Ono sto je dobro je sto uvijek dobijes makar dva meca u paketu ako ides u ranije dane turnira. Npr. nocni termin na Ashe-u znaci dva meca, jedan muski i jedan zenski. Makar cetiri sata tenisa uzivo.
Uf, sve je to lijepo, ali bome i skupo, nisam očekivao da su cijene toliko visoke. 600 dolara je jebena cijena.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 12:46   #203
Pogotovo jer ako hoćeš gledat cijeli dan tenis moraš zapravo kupiti dvije karte
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 11:18   #204
Ljudi, jel ima netko iskustva s kupovanjem ulaznica za Australian Open? Inače sam karte za te manje turnire uvijek kupovao ili na licu mjesta ili preko službene stranice, ovo mi je sasvim novo.

Prva stvar koja mi je izašla je viagogo. Jel to službeni posrednik neki, jel uzimaju oni proviziju neku(vi što ste uzimali za RG?) dali se karte mogu kupiti direktno preko službene stranice Australian Opena jer vidim da viagogo prodaje karte, ali ne mogu to isto naći na AO stranici. Ovako na prvu, karte su dosta skupe, ali tamo se jednom ide jel...

I još nešto, ima li neki avanturist spreman na odlazak sa mnom
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 20:11   #205
Pazi se s Viagogom, preko njih se prije normalno kupovalo karte za RG jer su bili službeni posrednici, sada više nisu i na stranicama RG imaš pred svaku kupnju upozorenje da se više ni u ludilu preko Viagoga ne kupuje, jer karte neće biti priznate na ulazu. I da, bili su uzimali proviziju. Ne znam kako je s njima za AO, ali moglo bi biti da je isto. Kupuj preko službene stranice turnira ili onih stranica koje oni navode kao partnere, ako navode.

Zvuči jaaaako primamljivo. Ali prije bih na USO pa onda AO.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 21:33   #206
Gledao sam posla sata gdje su ulaznice na službenoj stranici i nisam vidio, a ti stavila link

U redu, znači službena stranica, to je to, ne treba mi ništa drugo. Sad samo čekat deseti mjesec kad se to krene prodavati. Sad ovako razmišljam, koje karte i za kada uzeti. Finale od 430 dollara i to najjeftinija karta mi se ne čini kao nešto što bi si mogao priuštiti ako mislim odgledat pored toga još 3-4 dana tenisa

Volio bi prvo kolo uzeti za vanjske terene kartu i tu skakati s meča na meč i uhvatiti neka odlična imena za koja nema mjesta na RL areni ili Margaret Court, pa onda za drugo kolo otići na Rod Laver arenu oba dana i tu uhvatiti gotovo sigurno ona najjača imena, a onda možda i neko četvrtfinale odgledati... Finale dolazi u obzir jedino ako me poseru neki bonusi na poslu iznenada.

Razmišljao sam i o USO, ali financijski ne mogu oboje, a Australija mi je uvijek bila zemlja koju sam htio posjetiti,a bome nisam mogao dok sam radio u Hrvatskoj. USO tek ovaj 2018. Bacao sam poglede za karte do Melbournea, nisam mogao naći ispod 1200e, sada ih ima i za oko 800. Jest da 2 puta presjedaš, ali 400e jeftinije je karta za finale
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 11:49   #207
Wimbledon, dobio karte za no.3 za subotu. Dan je na terenu bio dobar, Sela predao Dimitrovu nakon 61 61, zene nisam gledao ni sekunde - otisao gledat Marticku, Berdych rutinirano dobio 3-0 Ferrera. NAkon toga najbolji mec dana s miljenikom publike Marcus Willisom u paru s Jay Clarkeom (mladi britanac ~300. na svijetu) dobili Mahuta/Herbera tako da je ispalo ok (po meni druga najbolja ponuda taj dan, nakon centralnog s federerom i djokovicem, ali to je cista lutrija, parovi su razmjesteni na teren no.3 jer je sve ranije brzo zavrsilo). Teren broj 7 je bio hrvatski taj dan, cijeli dan su igrali parovi s hrvatskim predstavnicima

Posto je bio vikend dosta ljudi je bilo u klubu (ne znam je li tako i u radni dan), pa je dosta tesko bilo uci na neke meceve. Monfils-Mannarino je bio najbolji mec na terenima koji nemaju rezervirana mjesta, i na njega nisam mogao uci jer je bila prevelika guzva, zapravo se moralo doci odmah prilikom otvaranja terena pa pricekati prethodni mec da zavrsi (rekao bih da je u RG bolji omjer ljudi unutar kluba i mjesta na tribinama, ali to je mozda samo krivi dojam).

Moja preporuka ako ne dobijete ulaznice za placene terene u prvim kolima ne treba odustati, nego uzeti General admission, i onda pogledate neki od pocetnih meceva (odmah cim se otvaraju tereni odite na neki teren jer puno ljudi ide zauzeti mjesta i sat vremena prije pocetka meca). A nakon toga stanete u red za vracene ulaznice s glavnih terena Centralni i no1 (10 funti) ili 2 i 3 (5 funti). Red je pokraj Henman Hilla i otvara se u 15:00 i uz malo srece mozete vidjeti jos 2 dobra meca za sitne novce.
_A_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 17:10   #208
Quote:
_A_ kaže: Pogledaj post
Wimbledon, dobio karte za no.3 za subotu. Dan je na terenu bio dobar, Sela predao Dimitrovu nakon 61 61, zene nisam gledao ni sekunde - otisao gledat Marticku, Berdych rutinirano dobio 3-0 Ferrera. NAkon toga najbolji mec dana s miljenikom publike Marcus Willisom u paru s Jay Clarkeom (mladi britanac ~300. na svijetu) dobili Mahuta/Herbera tako da je ispalo ok (po meni druga najbolja ponuda taj dan, nakon centralnog s federerom i djokovicem, ali to je cista lutrija, parovi su razmjesteni na teren no.3 jer je sve ranije brzo zavrsilo). Teren broj 7 je bio hrvatski taj dan, cijeli dan su igrali parovi s hrvatskim predstavnicima

Posto je bio vikend dosta ljudi je bilo u klubu (ne znam je li tako i u radni dan), pa je dosta tesko bilo uci na neke meceve. Monfils-Mannarino je bio najbolji mec na terenima koji nemaju rezervirana mjesta, i na njega nisam mogao uci jer je bila prevelika guzva, zapravo se moralo doci odmah prilikom otvaranja terena pa pricekati prethodni mec da zavrsi (rekao bih da je u RG bolji omjer ljudi unutar kluba i mjesta na tribinama, ali to je mozda samo krivi dojam).

Moja preporuka ako ne dobijete ulaznice za placene terene u prvim kolima ne treba odustati, nego uzeti General admission, i onda pogledate neki od pocetnih meceva (odmah cim se otvaraju tereni odite na neki teren jer puno ljudi ide zauzeti mjesta i sat vremena prije pocetka meca). A nakon toga stanete u red za vracene ulaznice s glavnih terena Centralni i no1 (10 funti) ili 2 i 3 (5 funti). Red je pokraj Henman Hilla i otvara se u 15:00 i uz malo srece mozete vidjeti jos 2 dobra meca za sitne novce.
Zanimljivo... Međutim, bio sam u četvrtak u 8:00 i red za vraćene ulaznice je bio ogroman, po procjeni preko 2000 ljudi... Ne znam dali si bio na tom ajmo reći parkingu broj 10, gdje se čeka za ''queue'', ali to je bila strahota.
hrc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 10:18   #209
Quote:
hrc123 kaže: Pogledaj post
Zanimljivo... Međutim, bio sam u četvrtak u 8:00 i red za vraćene ulaznice je bio ogroman, po procjeni preko 2000 ljudi... Ne znam dali si bio na tom ajmo reći parkingu broj 10, gdje se čeka za ''queue'', ali to je bila strahota.
Kod parkinga 10 je Queue, to je red za ulaz u klub. Dobio sam karte na ballotu pa nisam uopce prilazio queueu (inace iznenadio sam se kako je efikasno to s podizanjem karata, dodjete na ulaz na kojem vam pise u obavijesti o placanju, tamo vas doceka zastitar i otprati do ureda s ulaznicama, i to je to, preskocite guzvu ).
Ja sam pricao o standu za vracene ulaznice unutar kluba, koji se nalazi pokraj terena 1.
_A_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 12:40   #210
Quote:
_A_ kaže: Pogledaj post
Kod parkinga 10 je Queue, to je red za ulaz u klub. Dobio sam karte na ballotu pa nisam uopce prilazio queueu (inace iznenadio sam se kako je efikasno to s podizanjem karata, dodjete na ulaz na kojem vam pise u obavijesti o placanju, tamo vas doceka zastitar i otprati do ureda s ulaznicama, i to je to, preskocite guzvu ).
Ja sam pricao o standu za vracene ulaznice unutar kluba, koji se nalazi pokraj terena 1.
Ok, samo ne razumijem, onda te karte mogu kupiti samo posjetitelji koji su već unutar kluba?
P.S. Bolje da nisi prilazio Queue-u ja jesam... I na povratku na glavnu cestu me zaustavila njihova tajna murja, s pitanjem zasto sam ušao, poslikao i izašao... Nakon provjere putovnice, malo smo propričali i pustili su me. Moram priznati da su bili jako, jako ljubazni kao i njihovi volonteri penzići koji inače usmjeravaju ljude...
hrc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 15:03   #211
Quote:
hrc123 kaže: Pogledaj post
Ok, samo ne razumijem, onda te karte mogu kupiti samo posjetitelji koji su već unutar kluba?
da to je samo za ljude koji su unutra.

Stand ovako izgleda:

i onda stanes u red koji zelis, za svaki teren imas na kraju reda covjeka koji drzi tablu koja govori da je tu kraj reda za taj teren. I dobijes ovo:
_A_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 22:37   #212
Quote:
_A_ kaže: Pogledaj post
da to je samo za ljude koji su unutra.

Stand ovako izgleda:

i onda stanes u red koji zelis, za svaki teren imas na kraju reda covjeka koji drzi tablu koja govori da je tu kraj reda za taj teren. I dobijes ovo:
Lako je tako kad si već unutra ! Ajd super da si uspio na lutriji... Meni se taj put ukazao tek u petom mjesecu, tako da je šansa za dobivanje karte bila stvarno malena.
hrc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 11:02   #213
Mi smo bili u resale queue-u, čekali oko sat i 15 za Rafu na centrali protiv Younga, za Čilu na dvojci dobili karte za 5 min.
Darkhero is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2018., 22:04   #214
Ne znam jesam li promašio temu, pitat ću ovdje - planira li netko u Umag možda idući tjedan? Došao bih do Zg, pa možemo skupa Sudjelujem u troškovima, došao bih vlakom, busom kako već pa dalje skupa. Znam da nisu neka atraktivna imena ove godine, htio bih makar vidjeti kako sve to izgleda uživo i taman provesti jedan dan, može i dva ako bi se našao neki povoljni smještaj Ako ima zainteresiranih, javite se, pa možda uspijemo nešto dogovoriti
perinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 23:18   #215
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
nocni termin na Ashe-u znaci dva meca, jedan muski i jedan zenski. Makar cetiri sata tenisa uzivo.
Ili dva sata, ako Serena pomete Linette, a Ferrer preda početkom drugog.



Svejedno, i to je isplativo.
PracticingPat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2019., 19:34   #216
pozdrav svima,

imam pitanje ako je netko možda bio na ATP Finalsima a vezano za unos fotoaparata. Na službenoj stranici piše da se može unijeti mali fotoaparat a da nije dslr. Moj je konkretno Sony DSC-HX350.
Na moj upit odgovorili su doslovno isto što piše na stranici...a ne bi htjela izvisiti da ga ne mogu unijeti...pa ako netko možda zna ili je imao iskustva neka podjeli.
Hvala.
alenka052 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2019., 19:35   #217
pozdrav svima,

imam pitanje ako je netko možda bio na ATP Finalsima a vezano za unos fotoaparata. Na službenoj stranici piše da se može unijeti mali fotoaparat a da nije dslr. Moj je konkretno Sony DSC-HX350.
Na moj upit odgovorili su doslovno isto što piše na stranici...a ne bi htjela izvisiti da ga ne mogu unijeti...pa ako netko možda zna ili je imao iskustva neka podjeli.
Hvala.
alenka052 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2019., 21:55   #218
Quote:
alenka052 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima,

imam pitanje ako je netko možda bio na ATP Finalsima a vezano za unos fotoaparata. Na službenoj stranici piše da se može unijeti mali fotoaparat a da nije dslr. Moj je konkretno Sony DSC-HX350.
Na moj upit odgovorili su doslovno isto što piše na stranici...a ne bi htjela izvisiti da ga ne mogu unijeti...pa ako netko možda zna ili je imao iskustva neka podjeli.
Hvala.
probaj na ovoj temi, mislim da ćeš tu dobiti najstručniji odgovor

Ako te puste, podijeli koju sliku ovdje
markoman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.