Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2017., 17:55   #221
Mene mame Nabla rumenila / bronzeri i ruževi na Pink pandi. Dal vrijede tih novaca. Rumenilo Habana mi je prekrasno, nisam nikad našla takvu boju i baš me mami.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:05   #222
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Zašto ne uzmeš 07 za probati konzistenciju, trajnost, osjećaj na usnama? Ne moraš odmah odjednom sva 3. Probaj, testiraj pa ako ti odgovara već ćemo ponovo ovdje prodiskutirati da li ti trebaju i druga 2 slična
Super savjet

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:09   #223
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Mene mame Nabla rumenila / bronzeri i ruževi na Pink pandi. Dal vrijede tih novaca. Rumenilo Habana mi je prekrasno, nisam nikad našla takvu boju i baš me mami.

Via Tapatalk
Imam jedno Nabla rumenilo i prekrasno je. Naručeno je s Nabla stranice i vrijedi.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:46   #224
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Mene mame Nabla rumenila / bronzeri i ruževi na Pink pandi. Dal vrijede tih novaca. Rumenilo Habana mi je prekrasno, nisam nikad našla takvu boju i baš me mami.

Via Tapatalk
Ja imam dva klasicna i jedan tekuci ruz i svi su
Da, vrijede tih novaca.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:05   #225
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Mene mame Nabla rumenila / bronzeri i ruževi na Pink pandi. Dal vrijede tih novaca. Rumenilo Habana mi je prekrasno, nisam nikad našla takvu boju i baš me mami.

Via Tapatalk
Ja bi preporučila i Nabla highlighter Angel. Prekrasna nijansa, nigdje nisam vidjela sličnu.
Melina- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:22   #226
hvala curama koje su me nagovorile, divna je



__________________
kakav pirinac, riza!
beautiful_garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 01:54   #227
ABH subculture? da ili ne
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 07:01   #228
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
ABH subculture? da ili ne
Ja opet preskačem jer bih neke boje nosila jednom. Ali to sam samo ja.



Mene kopka Juvias place masquerade pallete od kad je stigla na BB. Ogromna je i nije skupa. Gornjih 8 boja bih sigurno.nosila (proljece i ljeto) i nemam nista slicno u kolekciji. S druge strane druga dva reda su mi pretopla, mozda bih stavila pokoju ovu neutralniju. Sto kazete, yay or nay? Jesam rekla da je ogromna?A nije skupa.

Trenutno je oos, ali dodje 32€ na bb.

https://www.juviasplace.com/collecti...uerade-palette
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 13:49   #229
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
ABH subculture? da ili ne
Zbog ovih problema - ne. http://www.temptalia.com/anastasia-s...otos-swatches/

Dala joj je visoku ocjenu s obzirom na sve probleme s kojima se susrela,a i kod ostalih ljudi nailazim na slične recenzije/dojmove.
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 16:17   #230
Jel treba meni ono veliko ogledalo koje povećava 10,15 puta? Vidjela sam ga u Mulleru,a trenutno ima i u Lidlu,za nekih 120kn, čini mi se??Hoće li mi olakšati život kod čupanja obrva, šminkanja itd......???
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 16:23   #231
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Jel treba meni ono veliko ogledalo koje povećava 10,15 puta? Vidjela sam ga u Mulleru,a trenutno ima i u Lidlu,za nekih 120kn, čini mi se??Hoće li mi olakšati život kod kupanja obrva, šminkanja itd......???
Treba ti! Mislim da povecava 5 puta. Ja sam imala iz Lidla takvo, ali bez leda, razbilo mi se prije 3 tjedna i ne znam kako zivim bez. Trazila sam svugdje takvo visoko i veliko, u Mulleru su bas skupa. Ovo u Lidlu se definitivno isplati.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Mighty S is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 16:28   #232
Aaaa Hvala ti! Evo trčim po njega iz ovih stopa! Usput budi rečeno,koja je cijena takvog ogledala u Mulleru?Ovo mi se čini povoljno,predstavljam da je u Mulleru dosta skuplje?
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 16:59   #233
Od 250 kn pa na vise. Ali bas ovakvih, visokih i velikih (a da nisu sa swarowski kristalima i sl.) nema. Kupio mi je suprug ono iz Interspara, 189 (ili 179) kn, a tako je nisko i malo, vratila sam ga odmah. Kad sam vidjela ovo u Lidlu, mojoj sreci nije bilo kraja.
Mighty S is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 19:11   #234
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
ABH subculture? da ili ne
Isto pitanje i mene muci od kad sam je ugledala. Kalkulirala sam i vagala za i protiv i prevagnulo je da cu je uzeti, samo je pitanje da li cu je odmah naruciti ili cekati jos malo da se ohladim. Kad sam se sabrala, skuzila sam da bi mozda dvije nijanse rjedje nosila, ostale bi furala bez beda i konstantno patim za vecinom takvih nijansi i ne vidim zasto je ne bi uzela. MR paleta mi recimo nije ni priblizno bila toliko napeta.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 19:40   #235
da, mene nijanse mame, mislim da su to nijanse koje bi ja nosila i koje mi stoje, a sad recenzije su ono, ak cu se morat mucit s blendanjem nece mi bit zabavno :/ mozda da i ja pricekam jos da vidim, ili bar uc u sephoru i sama prstom probat :/
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 20:42   #236
Onda udji u sephoru i isprobaj pa javi kakve su nijanse.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 13:12   #237
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
ABH subculture? da ili ne
meni su nijanse prelijepe, ali ovakva količina trusenja mi je nedopustiva. na kraju videa paleta izgleda kao da je preživjela domovinski rat , tako da pass...
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 14:53   #238
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
ABH subculture? da ili ne
Quote:
Golden lily kaže: Pogledaj post
meni su nijanse prelijepe, ali ovakva količina trusenja mi je nedopustiva. na kraju videa paleta izgleda kao da je preživjela domovinski rat , tako da pass...

mene je privukla odmah jer sam sucker na sve malo "mračnije" tematike , no u rukama je UŽASNA recenzije su koma sa razlogom, ne kužim kak su tak promašili sa formulacijom, doslovce nisam imala goru paletu u životu, a u trenutnoj postavi baratam sa 40-ak od MUR-a do Too Faceda i UD-a tako da nije ni do tog da sam ja n00b ili nešto ... ako ti je do ABH-a možda Modern Renaissance? je toplija ali i toliko bolja, ne trusi se i odlično se blenda, osobito za tu cijenu... Subculture je baš flop sa trusenjem, 2-3 looka i potrošena paleta, blend je užasan, pigmentacija na prvo stoji no isto ode skroz kroz par sati bez obzira na podlogu... baš mega mega bacanje novca i promašaj... i da, ogromna je razlika između par "boljih" komada koje je podjelio njihov PR team i onoga što dolazi do nas kupaca, sramota za takav brand, baš fuj


osobno sam se na kraju odlučila za Kat von D - Pastel goth, ne vjerujem više ABH-u
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 15:54   #239
ljudi moji meni se tak ponasa moderna renesansa ? sad cu pocet mislit da svi vi imate modernu renesansu od prije, ak su nedavno promjenili formulu pa su mozda i nova izdanja moderne renesanse s novom formulom. meni se to tolko trusi i raspada ak ne radim onak kak mi netko reko tu na forumu, lagano jednom proc s kistom po strani, ne znam kak objasnit, al ne kak inace radim. i slazem se da je davez za te novce osobito, al subculture bar ima boje koje su wow i koje kazem brijem da bi super stajale uz moj ten, moderna renesansa mi ono, ja ne kuzim hype, kupila sam je samo zato jer je postigla iconic status pa da je imam otkad sam je kupila ak sam je dva put upotrijebila sad cete me spotat i rec da cinim make up grijehe.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 19:43   #240
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
ljudi moji meni se tak ponasa moderna renesansa ? sad cu pocet mislit da svi vi imate modernu renesansu od prije, ak su nedavno promjenili formulu pa su mozda i nova izdanja moderne renesanse s novom formulom. meni se to tolko trusi i raspada ak ne radim onak kak mi netko reko tu na forumu, lagano jednom proc s kistom po strani, ne znam kak objasnit, al ne kak inace radim. i slazem se da je davez za te novce osobito, al subculture bar ima boje koje su wow i koje kazem brijem da bi super stajale uz moj ten, moderna renesansa mi ono, ja ne kuzim hype, kupila sam je samo zato jer je postigla iconic status pa da je imam otkad sam je kupila ak sam je dva put upotrijebila sad cete me spotat i rec da cinim make up grijehe.
Ova curka ih je usporedila: https://youtu.be/EtycNBoXqkQ Baš je velika razlika u falloutu.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.