Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2013., 21:44   #41
jA sam si prvo brijao da si ti samo ciničan, al ti izgleda stvarno tražiš posao dostavljača .
Za poštara trebaš valjda ovu poštarsku srednju školu, tak da tu ništa od toga. Eventualno probaj pod vozače gledat u oglasima, možda ti se zalomi koji ali i tamo traže iskustvo il KV vozač obično. Eventualno položit C ili D kategoriju- s tim se da nać posao već lako.
Obrt ne preporučam ni pod razno - zatvorio sam obrt prije 4 mjeseca, i iako sam sve obveze podmirio , i dalje mi stižu jako ugodna iznenađenja, poput nekakvog poreza na tvrtku-a sljedeće godine će i porez na dohodak!
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 23:31   #42
Quote:
asprah kaže: Pogledaj post
jA sam si prvo brijao da si ti samo ciničan, al ti izgleda stvarno tražiš posao dostavljača .
Za poštara trebaš valjda ovu poštarsku srednju školu, tak da tu ništa od toga. Eventualno probaj pod vozače gledat u oglasima, možda ti se zalomi koji ali i tamo traže iskustvo il KV vozač obično. Eventualno položit C ili D kategoriju- s tim se da nać posao već lako.
Obrt ne preporučam ni pod razno - zatvorio sam obrt prije 4 mjeseca, i iako sam sve obveze podmirio , i dalje mi stižu jako ugodna iznenađenja, poput nekakvog poreza na tvrtku-a sljedeće godine će i porez na dohodak!
frend na faksu je dobio na neodredjeno posao kao postar na motociklu. nema postarsku srednju. Ne zanimaju me motorna vozila jer se sa njima nemos brzo probijat kroz grad i guzve. 3x sam brzi po gradu biciklom nego sa bilo kakvim motornim vozilom. Dobro znam, mislio sam na jdd, ne obrt, sam nisam razmisljao dok sam pisao odgovor. CityEx mi se cini dobra mogucnost pa bumo vidjeli. Udruga bi bila bolja, nac jos dva lika pa bilo bi super gradu ponudit jeftinu i brzu lokacijsku dostavu na podrucju Rijeke i okolice.

Ak se da zaradit jos bolje.
CrniZEC is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 13:10   #43
Quote:
asprah kaže: Pogledaj post
Za poštara trebaš valjda ovu poštarsku srednju školu, tak da tu ništa od toga.
Za poštara trebaš mamu, tatu ili strica u pošti.
Grinch24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 13:13   #44
Quote:
CrniZEC kaže: Pogledaj post
CityEx mi se cini dobra mogucnost pa bumo vidjeli.

Ak se da zaradit jos bolje.
Frajer mi priča da je lova 3 milje kuna i da se nekad vozi 8 sati,a ponekad sve pozavrši i za 6,ali tamo mora odsortirati kuverte i napraviti plan ruta.
Tip kaže da je ok prek ljeta,ali zimi katastrofa.
Al njemu je dobro jer ubire lovu i za statiranje u "Krv nije voda".
Ne znam kako je to dobio,ali vjerovatno preko neke žnjore kao i tu dostavu u City Expresu.
grga-pervr is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 13:22   #45
Quote:
grga-pervr kaže: Pogledaj post
Frajer mi priča da je lova 3 milje kuna i da se nekad vozi 8 sati,a ponekad sve pozavrši i za 6,ali tamo mora odsortirati kuverte i napraviti plan ruta.
Tip kaže da je ok prek ljeta,ali zimi katastrofa.
Al njemu je dobro jer ubire lovu i za statiranje u "Krv nije voda".
Ne znam kako je to dobio,ali vjerovatno preko neke žnjore kao i tu dostavu u City Expresu.
Meni je stan 1100+200kn rezije to je 1300kn. 800kn za hranu mjesecno i 900 ostane dzeparca. Ko bog. Kad se vratim sa putovanja odmah pravac kod njih.

Hm.. brze bi im bilo kad bi imali osobu koja bi radila rute, ti sam pokupis rutu, pakete i krenes. Sto se tice voznje, vozim ja i po 15h dnevno ponekad tak da ni bad 8 sati odradit. Hvala na infu. Dodatnu lovu ja zaradjujem ko freelancer, prodavanjem html i css tema i wordpress tema. Tak da je ok.
CrniZEC is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 12:02   #46
Znam da dosta pizzerija i sl.objekti traze dostavljace

Evo nedavno je Lovorka trazila
A imas i onu Pizzu Express,vidjam ih stalno po gradu na motorima samo ne znam bi li i na biciklu mogao furati hranu
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 17:04   #47
Quote:
Kuzerica kaže: Pogledaj post
Znam da dosta pizzerija i sl.objekti traze dostavljace

Evo nedavno je Lovorka trazila
A imas i onu Pizzu Express,vidjam ih stalno po gradu na motorima samo ne znam bi li i na biciklu mogao furati hranu
tesko. mislim nije nemoguce al bio bi nered jer bicikl je aktivnije vozilo od motocikla. hrana bi bila iznabijana.
CrniZEC is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 22:19   #48
City ti ima zadnjih mjeseci stalno objavljen natječaj za dostavljača, mislim da je dostava novina u pitanju. Ali i to je pitanje da li je u pitanju dostava biciklom ili skuterom, neki tereni su s biciklom neki sa skuterom. U svakom slučaju i kod dostave biciklom imaš jako malo aktivne vožnje a više silazaka, šetkanja u i po zgradama i ponovnog uspinjanja na bicikl jer dobiješ jedan teren i to je to.
Najbolje ti je otići do njihove najbliže poslovnice, za dostavljača novina definitivno ne trebaš imati vezu.
Nilska Konjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 03:56   #49
Mene isto zanima dostava biciklom!
@CrniZEC, ako si se zaposlio, nabaci koju informaciju!
Bicikl mi je svakodnevna rekreacija pa si razmisljam, ne bi bilo lose od toga zaradit koju kunicu.
Da li zna netko jel moguce u bike expressu vozit vlastiti bicikl?
Bojao bih se sjesti na njihov da ne poginem.
nowhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 15:20   #50
HITNO!

Imam ponudu za posao. Dostava hrane u nekom fast foodu. Zanima me na koju foru to ide pošto sam čuo da baš i nije da ti dostavljači plivaju u poslu, ali me zanima šta onda rade cijeli dan? Sjede u fast foodu i cekaju dal ce uopce itko ista narucit il sta? Kako je to placeno,po honoraru il sta? Mislim malo mi je cudno da imas fiksnu placu a mjesecno napravis mozda 30km?
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 01:15   #51
bilo tko?
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 22:08   #52
Radis malo drugcije. U svakom slucaju biti ces pametniji kada odes na razgovor ali najcesci ti je princip 5 do 10 kn po dostavi koju dobijes od gazde i napojnice. Benzin si ti placas. Radno vrijeme ti je najcesce popodne pa do navecer. Vrlo cesto se moze desiti da je samo za vikend (kada je veca guzva) . U svakom slucaju sjedis u piceriji citas novine i cekas na poziv .
nazadsam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 01:42   #53
Molim gdje se može honorarno zaposliti kao dostavljač?
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 03:03   #54
Bilo ti je u oglasniku trazili iz wok&go ak ciljas na to
torx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 21:55   #55
Ima li dostavljača ovdje? Nešto mi pade na pamet, kako se vrši dostava po otocima? Kako distribuciju rade firme koje distribuiraju npr. cigare? Ili npr firme tipa one Atlantic grupe? Što je sa brzim poštama?
Josip321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 12:19   #56
za dobiti posao u hp expressu, kombi voziti, kakve su tamo place? treba debela veza?
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 11:17   #57
Zvao sam DVC d.o.o. Zadar u vezi posla skladišta, ali kažu da je popunjeno, ali da mogu sutra ujutro doći u 6 probati raditi kao pomoćnik
kamiona, dostavljač .. i kaže mi da je to dosta težak fizički posao, pa da dođem na probu da vidimo hoću li moći ..
Dostava coca cole itd. pića su teška normalno .. sad ne znam da idem bar probati, iako ne vjerujem da bi
izdržao svaki dan takav posao raditi po ovoj vrućini hmm

od 6 do 3 ipo tako se obično radi ..

Netko radio sličan posao i kako je?

mislim da ću otići odraditi to, jer posao mi treba ..
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 10:33   #58
Ovdje u Austriji dostavljači imaju fiksnu plaću 1.400 eura neto na ruke i to na način da im poslodavac otvori obrt o svom trošku i napravi ugovor o suradnji. Naravno poslodavac uz otvaranje obrta za klijenta također daje i svoj kombi, odjeću i početnu obuku. Trebalo bi biti sasvim dovoljno za život. Uz to, pošto je Austrija još uvijek zatvorena za radnike iz Hrvatske - pronašli su zakonski način da i radnik iz Hrvatske sigurno nakon zakonom određenog vremena na tom poslu dobije radnu dozvolu te slobodan pristup tržištu rada. To pruža priliku onima građanima Hrvatske koji žele pobjeći od mobinga, niskih i neizvjesnih zarada i opće nesigurnosti te se naseliti i nastaviti živjeti u Austriji. Naravno, osnovno poznavanje njemačkog je nužno.
george pavich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2019., 12:41   #59
Talking TRAŽIMO ZAPOSLENIKE ; ) Dostava hrane pomoću Wolt aplikacije s biciklom, motorom ili autom.

Pozdrav,

Ja sam jedan od poslodavaca za Wolt, ime moje firme je CONTINENTAL vl.Ante Filipović, te sam Woltov partner zadužen za pronalazak
zaposlenika : )

Tako je svatko radi koliko hoće, kao Uber. : 0

Što se edukacije tiče samo trebaš odslušati jednu prezentaciju (nakon što nađeš firmu koja je partner s Woltom, kao na primjer CONTINENTAL vl.Ante Filipović i nakon toga oni ti aktiviraju aplikaciju a prva dva sata vožnje obavljaš uz pomoć još jednoga vozača

Ja sam mjesec ipo radio na biciklu preporučujem da se slojevito obučeš, a zimsku jaketu, torbu, prijenosnu bateriju i drzak za mobitel dobiješ od Wolta.

Plaćanje ide preko firmi kao što je moja, Wolt nama daje za svaki sat tvog rada 30kn, ako obaviš dvije narudžbe u satu 15kn za svaku sljedču narudžbu, plus ako voziš auto ili motor na svaka dva do tri kilometra dobiješ bonus od 1,50kn (sve je bruto)

U APLIKACIJI MOŽEŠ REZERVIRATI SATE PA IMAŠ ZAGARANTIRANU SATNICU 30kn ČAK I AKO NEMA DOSTAVA ; )

Ja od toga sebi ne uzimam ništa dok neke firme uzimaju i do 15%
Znači tebi ide 100% zarade, s tim novcem prvo otplatim poreze pa tebi zdravstveno i mirovinsko i na kraju bi ti po satu trebalo ostati oko 26kn koje idu doslovno tebi

Da moraš imati svoj bicikl ali možeš isto voziti motorom ili automobilom.

Prvi dan radiš uz pomoć još jednog vozača koji ti sve pokaže te je tu da odgovori na sva tvoje pitanja te da ti pomogne kako može

Da kad u aplikaciji stisneš da si online i kad uđeš u uži Zagreb (od Černomerca do Maksimira) koji je prostor dostave možeš dobivati dostave koje su optimizirane prema tome jesi li stavio da si bicikla, motor ili auto.

AKO SI DOŠAO DO OVDJE ZASLUŽUJEŠ POKLON ZA KRAJ AKO SKINEŠ WOLT APLIKACIJU I i PRI REGISTRACIJI upišeš kod MOJWOLT dobit češ 30kn.

Nadam se da sam pomogao, ako imaš još kakvih pitanja slobodno pitaj i ako si zainteresiran za posao gdje si sam sebi šef slobodno se javi na

Mail - [email protected]

Evo i linkovi mojih društvenih mreža na kojima možeš vidjeti više informacija

Web - https://wolticontinental.wixsite.com/heroes
Instagram - https://www.instagram.com/wolticontinental/
Facebook - https://www.facebook.com/wolticontinental/
Wordpress - wolticontinental.wordpress.com
AnteFilipovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2020., 16:23   #60
Evo da dignem temu iz mrtvih, radi li netko jos dostave na biciklu?

Kakvi su vam uvjeti? Koliko zaradite? Moze i na PM, imam jos neka pitanja.
Ljuksi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.