Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2015., 12:14   #501
Quote:
winter1212 kaže: Pogledaj post
Kakve su im kreme za ruke? Ima s crvenim i plavim čepom. Ova s plavim je navodno "jača". Zanima me je li privremena za dnevnu uporabu, tj. da li se odmah upija?

Hvala
Koristim onu s 5% uree, odlična je krema, otkrila sam je prije cca godinu dana kad su mi ruke pucale do krvi i hrpa krema mi nije ništa pomoglo, ova je u par mazanja je popravila stanje. Brzo se upija i normalno ju koristim kao dnevnu kremu.
Eucerin je često na 30% popusta i po meni vrijedi svaku kunu.
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 21:18   #502
Meni je njihovo "labelo" predobro pa sam se zapitala kakve su kreme. I da, navodno je ta "plava" bolja nego "crvena".
Mislim da ću onda probati tu plavu kad bude na popustu, hvala što si mi odgovorila
winter1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 11:19   #503
preporučam Eucerin lip repair (crveni čep, plavi nisam isprobala).
često je 30% popusta na Eucerin proizvode u Farmacia ljekarnama.
Nuvola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 20:32   #504
Jel ima tko kakvih iskustva sa intenzivnim losionom za suhoću lica?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 20:38   #505
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Jel ima tko kakvih iskustva sa intenzivnim losionom za suhoću lica?
Koji losion?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 21:32   #506
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Koji losion?
Eucerin dry skin 10% urea lotion...
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 00:03   #507
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Eucerin dry skin 10% urea lotion...
Njega nisam probala, najdraža mi je linija Hyal-Urea
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 10:30   #508
davno sam imala tester eucerinovog urea losiona u maloj travel size bočici i to je tako nepodnošljivo smrdilo po štali miris je bio jako sličan elizabeth arden 8 hour kremi ako to nekome nešto znači. ne znam jesu li u međuvremenu nešto promijenili po tom pitanju. o djelovanju ne mogu reći jer sam ga vrlo brzo oprala sa sebe.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:25   #509
Cure,
jel zna netko gdje u Zg ima popust na Eucerin?
Znam da Farmacia to relativno često ima i obično ima objavljeno na svojim stranicama, ali sad sam gledala i stranica im baš ne šljaka.
Ako netko zna za bilo koju ljekarnu u Zg, pliz javite!
keksic78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 09:15   #510
Dizem temu iz mrtvih


Moja koza je inace suha, zimi bas jako, tipa da mi na rukama popuca koza od hladnoce ako ne nosim rukavice, nerijetko mi koza na rukama "prokvrari" u vidu sitnih ranica.
Prosle zime sam imala neku alergijsku reakciju nemam pojma na sta al mozda od Vichya koji sam koristila. Na licu i vratu su mi se pojavile crvene fleke kao kad sam nekad znala popiti casu crnog vina i oflekaviti, a lice "gori".
To je trajalo sigurno mjesec ako ne i vise.

Bacila sam taj Vichy i presla na Eucerin s kojim sam vrlo zadovoljna. Otad Ultra sensitive proizvode.
Imam slican ritual ujutro i navecer.
Ujutro- umijem se, nanesem micelarnu s kojom ocistim lice i nanesem kremu ultra sensitive (po ljeti sad jos na to nanesem i +50 eucerin kremu za suncanje za suhu kozu)
Navecer- skinem sminku s micelarnom, umijem se (?), i prije nanosenja ultra sensitive kreme, dodatno ocistim lice, nakon umivanja, jos sa ultra sensitive mlijekom za lice.

Primjecujem da se mnogi ne umiju nakon skidanja sminke micelarnom, pa ne znam, kako im ne smeta za oci ?

Elem, sad sam trudna pa ne bi nesto ekperimentirala s novim proizvodima, al mislim da cu u skorijoj buducnosti probati eucerin kremu Aqua porin active za zastitinim faktorom 25 da me stiti od sunca cijelu godinu, jer sto sam starija sve manje volim biti izlozena suncu bilo ljeti bilo zimi.

Ako neko ima iskustva s gore spomenutom krenom nek napise recenziju
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 12:39   #511
Koristi netko njihove kreme? Kakve su Eucerin okoloočne kremice?
blublues is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2020., 22:41   #512
Quote:
blublues kaže: Pogledaj post
Koristi netko njihove kreme? Kakve su Eucerin okoloočne kremice?
imala sam onu s q10 za 20/30e i bila je ok. zadovoljnija sam s clinique narancastom. Nisam probala njihovu hidratantnu aquaporin, ali koristim sun oil control fluid spf50 i odlican mi je. Matira, lagan, ne brejka i stiti..
CERN is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2020., 06:40   #513
Quote:
blublues kaže: Pogledaj post
Koristi netko njihove kreme? Kakve su Eucerin okoloočne kremice?
Ja sam kupila Q10 noćnu i dnevnu jer mi ne izazivaju nikakve alergijske reakcije i fino štite lice od vjetra, hladnoće itd. Općenito, Eucerin su jako dobre kreme, ako odabereš pravu prema tipu svoje kože.

"Okoloočne" sam prestala koristiti općenito, jer su to uglavnom iste kreme kao i ove občne, samo s nabijenom cijenom.
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2020., 10:23   #514
Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila Q10 noćnu i dnevnu jer mi ne izazivaju nikakve alergijske reakcije i fino štite lice od vjetra, hladnoće itd. Općenito, Eucerin su jako dobre kreme, ako odabereš pravu prema tipu svoje kože.

"Okoloočne" sam prestala koristiti općenito, jer su to uglavnom iste kreme kao i ove občne, samo s nabijenom cijenom.
Od ljetos koristim njihovu kremu portiv sunca za lice (SPF 30). Jako dobar proizvod, lagana i maziva i imam dojam da odlično štiti. Nastavila sam i sad stavljati ju kao podlogu ujutro.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2020., 11:51   #515
Ova mi je zapela za oko: https://www.eucerin.hr/proizvodi/ant...t/dnevna-krema
Eucerin Anti Pigment SPF30
dnevna krema, ali me brine alkohol denat. visoko na listi sastojaka, jer mi inače smeta, ustvari me zanima djeluje li umirujuće na kožu?
CERN is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2021., 18:05   #516
Zar je moguce da niko ne koristi Eucerin u 2021?
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2021., 19:53   #517
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Zar je moguce da niko ne koristi Eucerin u 2021?
Ja ga koristim. Antipigment fluid, spf 50. Jako sam zadovoljna, ne peče za oči, ne gruda se, brzo se upija. Ispod njega stavljam hijaluron jer mi fali hidratacije. I ta kombinacija mi je odlična.

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2021., 08:28   #518
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Zar je moguce da niko ne koristi Eucerin u 2021?
Eucerin Q10 je moja najdraža (zimska) krema, ali imam stresove od kupovanja po apotekama jer prodavačica obično glasno pročita PROTIV ZNAKOVA STARENJA I ZA UBLAŽAVANJE BORA, pa me onda pogleda da vidi jesam li se raspala od starosti, pa pogleda kremu, onda se i drugi okrenu najprije prema njoj, a onda traže znakove entropije po meni...

...no, činjenica je da tu kremu poznajem od kad se pojavila, i noćnu i dnevnu. Malo mi je premasna za ljeto, no hrani kožu, štiti od suhoće, nikad mi ne izaziva nikakvu reakciju, izvrsna.

Probala sam još neke Eucerin, no nijedna mi nije ko ova. Kupujem ih uvijek na akcijama, vidjela sam da na Amazonu to dođe osam dolara, tako da cijena od 170 kn ne dolazi u obzir.
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2021., 08:53   #519
Quote:
CERN kaže: Pogledaj post
Ova mi je zapela za oko: https://www.eucerin.hr/proizvodi/ant...t/dnevna-krema
Eucerin Anti Pigment SPF30
dnevna krema, ali me brine alkohol denat. visoko na listi sastojaka, jer mi inače smeta, ustvari me zanima djeluje li umirujuće na kožu?

Ja ovo koristim kroz cijelu godinu i meni je top!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2022., 10:31   #520
jeste skužili da je eucerin povećao cijene većine svojih proizvoda?
gledam sad q10 dnevna koja je bila 177 kn je 220..
Jens is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.