Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2017., 12:07   #941
Kako do 2 jeftine avio karte za Pariz? Prvenstveno iz Zg, a mogu i drugi gradovi. Datum: 1.6.-4.6. Ili 2.6.-5.6. Da su obje karte do 2500kn...
hondaCBR is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 12:23   #942
Airfrance ti iz zagreba putuje za paris i 1.06 i 2.06 za 67 eura. Povratna za 6. lipnja je 92 eura, što je točno u sklopu tvog budžeta za dvije osobe. Slijeće ti na Charles de gaulle pa odmah možeš javnim prijevozom do centra grada. Ako ćeš kupovati Navigo Découverte to isto možeš na aerodromu.
GWTW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 12:24   #943
Imas direktne letove Zagreb-Paris sa Air France, nije najjeftinija opcija vjerojatno, ali nude 2.-5.6. letove, dvije povratne karte sa rucnom prtljagom 360€

Skoro pa je u tvom budzetu
cedrovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 12:29   #944
Quote:
hondaCBR kaže: Pogledaj post
Kako do 2 jeftine avio karte za Pariz? Prvenstveno iz Zg, a mogu i drugi gradovi. Datum: 1.6.-4.6. Ili 2.6.-5.6. Da su obje karte do 2500kn...
Skyscanner kaze 2 povratne karte 264£, oko 2300kn. Polazak 1.6. povratak 4.6.
toniv3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 12:34   #945
Ako si spreman platit malo više (3200-3300 kn) onda imaš sa Croatia airlines u oba smjera direktan let. Ako možeš uzmi ovu varijantu jer imaš let za Pariz ujutro, a u povratku poslijepodne pa ti više vremena ostane na samoj destinaciji.
Frasier is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 12:37   #946
Quote:
cedrovina kaže: Pogledaj post
Imas direktne letove Zagreb-Paris sa Air France, nije najjeftinija opcija vjerojatno, ali nude 2.-5.6. letove, dvije povratne karte sa rucnom prtljagom 360€

Skoro pa je u tvom budzetu
Vidiš ovo nisam vidio. Onda se ispravljam, uzeo bi ovu AF opciju.
Frasier is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 21:34   #947
A jel se moze ocekivati od CA da ce u skorije vrijeme imati opet akcije na letove kao sto je znala imati onih 129, 139eur povratna za europske gradove? Te dali u sezoni ima koji niskobudzetni prijevoznik na relaciji Zg-Pariz?
hondaCBR is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 13:32   #948
Quote:
hondaCBR kaže: Pogledaj post
A jel se moze ocekivati od CA da ce u skorije vrijeme imati opet akcije na letove kao sto je znala imati onih 129, 139eur povratna za europske gradove? Te dali u sezoni ima koji niskobudzetni prijevoznik na relaciji Zg-Pariz?
Ako ti odgovara Ljubljana Adria ima nešto na akciji:

https://www.adria.si/sl/ugodne-ponudbe/
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 18:16   #949
koja je pouzdana web-stranica za kupovanje jeftinih avionskih karti? naišla sam na www.airtickets24.com, ali ne znam koliko je to sigurno

uz to, druga stvar, koliko je potrebno vremena kad se presjeda iz aviona u avion (k tome još i različite aviokompanije), za pokupit prtljagu, check-in-anje i to? Trebam kupiti kartu, a budući da ne postoji direktni let, imam ponuđene samo letove sa 1 stop. Međutim, za ponuđene letove za odabrani datm piše da su ili 35 min ili najviše 55 min. Frendica mi kaže da o aerodromu ovisi je li to dovoljno ili nije. Ja nemam iskustva s letovima koji nisu direktni. inače, radi se o presjedanju u Beču, ako je to relevantno, i putovanju s Austrian airlinesom.
__________________
Are you pondering what I'm pondering?
TheBRAIN is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 18:59   #950
Beč ima vrlo kratko minimalno vrijeme transfera između povezanih letova i iznosi 25 minuta (isprobano se stigne).

Ovo se odnosi samo za povezane letove gdje ne moraš kupiti prtljagu između letova. Ukoliko su obadvije kompanije u Star Alliancu vrlo lako je moguće da su letovi povezani. To bi trebalo provjeriti.

Problem može nastati ako prvi let kasni što npr. nije rijetkost za liniju Zagreb-Beč tako da bih svakako kupio kartu sa 55 minuta vremena između letova što bi u većini slučajeva trebalo biti dovoljno.

Ukoliko letovi nisu povezani mislim da su šanse da stigneš na drugi let jako male i ne bi ni razmišljao o kupnji takve karte.
lester is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 21:29   #951
pretpostavljam da jesu povezani kad mi ih nudi zajedno, kao jedan.... e sad, dal su u star alliancu, to ne znam, radi se o Croatia airlinesu i Austrian airlinesu...

edit: čini se da jesu http://www.staralliance.com/en/member-airlines
__________________
Are you pondering what I'm pondering?
TheBRAIN is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 23:16   #952
Ok, radi se o povezanom letu.

Za kupovinu pogledaj nude li možda Croatia Airlines ili Austria Airlines prodaju takve karte te ih usporedi sa cijenama na skyscanner.net.
Ukoliko je cijena ista ili čak malo veća od agencijskih cijena onda je kupi izravno od jedne od aviokompanije.
lester is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 21:17   #953
gledam preko ryan air karte iz budimpeste za rim, i povratna karta bez dodatne prtljage i odabira mjesta sjedenja dodje manje ode 100e. postoje li neki skriveni troskovi jos, poput aerodromskih taksi i slicno? ne znam da li su te takse, ako postoje, u sklopu cijene koju online platim ili ne
vin09mon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 22:55   #954
Takse su u cijeni karte, one jos samo nisu ukljucene u cijenama koje reklamiraju putne agencije. A ta tvoja cijena je samo OKish, nista specijalno za Ryan Air.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 21:46   #955
Hvala na info
vin09mon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 10:08   #956
Kada Ryanair,Wizzair,Easyjet stavljaju letove za sljedecu 2018 godinu?
Sada nema na stranici tih letova.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chevchelios is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 14:50   #957
Kako do jeftine karte za Manchester? S polaskom iz Dbk, Zadra i Splita
Matt Buckner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 17:47   #958
Pomoglo bi nam i kada bi nam rekao koliko je tebi jeftino i koliko se planiraš zadržati

Monarch ima direktne letove Dubrovnik-Manchester do kraja 10. mjeseca, npr. 11.10.-18.10. povratna karta trenutno 77€ (uključena samo ručna prtljaga)
cedrovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 12:18   #959
Trebala bi mi neka dobra dusa da mi objasni kako najbolje i najjeftinije i gdje da kupujem avionske karte za relaciju split-berlin i berlin-split. Roditelji gore zive pa idemo par puta godisnje sto tamo sto vamo pa mislim da ima dosta prostrora za ustedit i ne tlacit druge da nam kupuju i traze feed a man with a fish and he will eat for a day, learn him how to fish...
Bulba123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 13:41   #960
Najpovoljnije je ici Eurowingsom, pa potrazis na njihovim stranicama, nekad bude i dodatnih popusta, ali cesto je jeftinije kad kartu za Eurowings kupis preko drugih stranica npr Mondo. U stvari ti je najbolje trazit preko skyscanner.com

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.