Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 09:40   #161
Čovjeku samo treba poticaj da krene običnom cestom, a vi tako opleli.

Cesta je dobra, nemaš brige. Sretan put i mirno more (kad dođeš u Zadar obavezno nam pošalji razglednicu na FHR)
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 09:58   #162
Mislio sam krenut idući petak za Makarsku. AC do Sv.Roka pa se onda skinut i starom cestom Gračac-Knin-Sinj-C.Provo..kakva je ta dionica? Brine me jedino da ne bude gužva, uvijek sam išao AC pa ne znam što mogu očekivat..savjet?
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 10:04   #163
Quote:
atoni kaže: Pogledaj post
Najbolje preko Tulovih greda za Zadar
Malo sarkazma ali za nekoga kome se ne žuri ja uvijek preporučam ovu dionicu. Može kao proputovanje ili kao zaseban izlet. Ako se malo pripremimo (googlamo) ima puno zanimljivosti za vidjeti na Majstorskoj cesti. Zanimljivo je i djeci jer im možemo prezentirati bajkovite priče o Vrelu mudrosti, Crnoj Kraljici, zmajevima i velebitskim vilama, razbojnicima iz stvarnog života pa do Domovinskog rata čijim podsjetnicima obiluje cijela cesta u vidu priručnih zapuštenih bunkera/skloništa i mnoštvom ploča u čast i sječanje na poginule vojnike. Brojnost tih ploča ukazuje na to koliko ta cesta može biti važna i u današnje vrijeme a ne samo u prošlosti.
O prekrasnim vidicima da i ne pričam, to treba doživjeti.

Možda nekoga zanima i gdje je rođen Boris Maruna ili od kuda potječe otac Luke modrića, sve to se nalazi na toj cestici od 40-ak km.

Ono kaj mene osobno naj više fascinira je to kaj nagib ceste nigdje ne prelazi 5,5% a napravljena je prije 175 godina.

Nije baš 100% vezano uz temu ali buduči da je na putu prema Zadru nisam mogao ne spomenuti neke od značajki meni osobno naj draže autu prohodne ceste.

Zadnje uređivanje Prigorecc : Jučer at 10:22.
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 17:39   #164
....gledam sad taj Waze i upozorenja na stacionarne kamere, hm, nema li to i Navigon?....koliko se ja sjećam (išao prošlo ljeto) kroz Bihać mi je malo malo svjetlilo upozorenje....
Old Jučer, 18:04   #165
Imai Sygic i ostali ali je Waze radi sudjelovanja korisnika "najažurnija".
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.