Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2017., 20:36   #41
ako one kazu, valjda one i znaju
ZgSash is offline  
Old 09.05.2017., 20:45   #42
Pojam dobrice se prilično zloupotrebljava čini mi se
calea is offline  
Old 09.05.2017., 20:46   #43
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ako one kazu, valjda one i znaju
Da. Tocno tako. I sve to skupa tebe, a i mnoge ostale muskice tu na forumu cini totalnim luzerima.
I to ono, evolucijskim luzerima. Kao 'ocete i zelite zene, ali fala bogu dragome, iz svega ostalog sto pises/pisete je vidljiva rigidnost, ogranicenost, a nadasve samosabotiranje. Mrznja prems zenama. Totalno pomanjkanje sposobnosti da sa drugim bicem udjete u kontakt.
Ono, gooood luck
S tvojim mindsetom i u tvojim godinama, fakat jedan veliki nerealisticni 'good luck'
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 09.05.2017., 20:51   #44

ti si bogme zrela skroz za kakvu tapeciranu sobicu i malo induciranog odmora
zelo te je, zao mi je...

ali u redu, kao sto ti imas ne znam zasto i po cemu to visoko misljenje o sebi, zadrzavam i ja pravo da imam o sebi svoje misljenje, a ionako ce ostali koji nas citaju lako doci do zakljucka tko je ovdje mrzitelj i kakva je osoba
ZgSash is offline  
Old 09.05.2017., 20:55   #45
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pojam dobrice se prilično zloupotrebljava čini mi se
Dobro ti se čini
__________________
...do jaja
Cuba-Libre is offline  
Old 09.05.2017., 20:55   #46
S obzirom na situaciju, apsolutno podržavam Nausikaju za takav odjeb. Treba takvima srezat krila u startu, žena nije od jučer i vidi se da zna znanje
sljeme1234 is offline  
Old 09.05.2017., 20:56   #47
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Hahaha, hahaha, a joj, hahahaha. Fucking suze mi cure. A joj hahahahahaha. Decki, genijalni ste. Fenomenalni. Jedan avatara nema, a drugi ima lik iz crtica. A joj, hahahaha



a srecice, jel to tvoj klon bio? smrc



Evo, drage zene, ovo vam je standarni profil forumskih, tkz 'dobrica'
Pa nisam ja rekao da sam dobrica...
Samo dajem savjet, pokusavam da pomognem, etc...
Roodonja is offline  
Old 09.05.2017., 20:57   #48
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
S obzirom na situaciju, apsolutno podržavam Nausikaju za takav odjeb. Treba takvima srezat krila u startu, žena nije od jučer i vidi se da zna znanje
Pa daju se stvari i lijepo reć. Hvala, nisam zainteresirana, bokić. I tak to
calea is offline  
Old 09.05.2017., 21:02   #49
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
S obzirom na situaciju, apsolutno podržavam Nausikaju za takav odjeb. Treba takvima srezat krila u startu, žena nije od jučer i vidi se da zna znanje
U braku je, nes jebat...
SayWhatAgain is offline  
Old 09.05.2017., 21:05   #50
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa daju se stvari i lijepo reć. Hvala, nisam zainteresirana, bokić. I tak to
To ne završi dobro, vjerujem da znaš i sama da se takvi razgovori onda nastavljaju. Uostalom, da ju je čitao, znao bi da je u braku

Quote:
SayWhatAgain kaže: Pogledaj post
U braku je, nes jebat...
Zato sam i pohvalio tako javno
sljeme1234 is offline  
Old 09.05.2017., 21:10   #51
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
To ne završi dobro, vjerujem da znaš i sama da se takvi razgovori onda nastavljaju. Uostalom, da ju je čitao, znao bi da je u braku
Kako se može nastaviti razgovor na rečenicu tipa, gle sorry, udana sam, ne interesiraš me, isto tako imam i hrpu frendova, hobija i obaveza tako da nemam niti vremena za neko ne obavezno dopisivanje, pozdrav

Neki ljudi su kulturni pa na pristojan način nešto kažu, jasno i ne dvosmisleno, a neki su seljačine
Earth Bender is offline  
Old 09.05.2017., 21:10   #52
Ne kužim tu spiku oko dobrice. Čitajući po forumu znam samo da je izlizan BS.
Moja ideja flertanja je da provociram sarkazmom ili just being my retarded self da vidim dal se moja žrtva zna nositi s tim. Muahahahhaha. *zlobnosenasmijaše*
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Old 09.05.2017., 21:13   #53
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
To ne završi dobro, vjerujem da znaš i sama da se takvi razgovori onda nastavljaju. Uostalom, da ju je čitao, znao bi da je u braku
Ekšuli, tim pristupom do sad nisam imala problema. Lijepo čovjeku zahvalim na njegovoj ljubaznoj ponudi i pjevajući dalje.

Više gnjeva sam navukla na sebe od strane dobrica
calea is offline  
Old 09.05.2017., 21:15   #54
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Kako se može nastaviti razgovor na rečenicu tip, gle sorry, udana sam, ne interesiraš me, isto tako imam i hrpu frendova, hobija i obaveza tako da nemam niti vremena za neko ne obavezno dopisivanje, pozdrav

Neki ljudi su kulturni pa na pristojan način nešto kažu, jasno i ne dvosmisleno, a neki su seljačine
A neki ljudi pod krinkom kulturnog ponašanja provociraju dok ne popiju odjeb (na ovaj ili onaj način) pa onda slijedi vrijeđanje. Njoj se to ne da trpit i amen. Dapače, boli ju pička što je ispala neodgojena kučka
sljeme1234 is offline  
Old 09.05.2017., 21:18   #55
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ekšuli, tim pristupom do sad nisam imala problema. Lijepo čovjeku zahvalim na njegovoj ljubaznoj ponudi i pjevajući dalje.

Više gnjeva sam navukla na sebe od strane dobrica
Jbg, čitao sam neke koje su pisale drukčije Uostalom, ima i ona puno gora varijanta, kad se takve stvari događaju kod upoznavanja uživo, dođe se do broja na ovaj ili onaj način i onda se takvih priljepaka nemreš riješit nikad.

Drago mi je zbog tvog iskustva
sljeme1234 is offline  
Old 09.05.2017., 21:23   #56
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Najbolje "Spretan i obdaren".
Nisam "dobar" i "normalan"(nekim fkt ok osobama sam skrenuo pažnju da je normalan nepoželjna osobina kad sebe opisuješ), ali vezano za ovo tvoje fkt mi je palo na pamet da pošaljem nešto direktno i lascivno. Samo nisam ziher da li bi to spadalo pod seksualno uznemiravanje.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 09.05.2017., 21:23   #57
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
Ne kužim tu spiku oko dobrice. Čitajući po forumu znam samo da je izlizan BS.
Moja ideja flertanja je da provociram sarkazmom ili just being my retarded self da vidim dal se moja žrtva zna nositi s tim. Muahahahhaha. *zlobnosenasmijaše*
Sarkazam ti izlazi iz mode lagano.
Više ne možeš pisati edgy stvari i tako glumiti sam sebi pametnog.

Jer dobrice su sada već omražene pa bježe u sarkazam da se spase. Više nije "žene ne vole dobre, idu samo sa lošima" nego je "ti ne kužiš moj sarkazam, glupačo".
Zek0slav is offline  
Old 09.05.2017., 21:25   #58
Ako je lik kreten nebitno je li odjeb bio fin i pristojan ili bezobrazan .
Reagirat će isto , bijesno i s uvredema jer je on baš ta fina i pristojna dobrica koja ne zaslužuje odjeb .

Jer nekima je bezobrazno i kad kažeš da nemaš vremena , da imaš puno posla ili nešto tako banalno . Onak , ideš nekom ful nepoznatom u rukavicama servirati odjeb da se ne bi uvrijedio . Aha , da ne bi
Difference is offline  
Old 09.05.2017., 21:25   #59
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Sarkazam ti izlazi iz mode lagano.
Više ne možeš pisati edgy stvari i tako glumiti sam sebi pametnog.

Jer dobrice su sada već omražene pa bježe u sarkazam da se spase. Više nije "žene ne vole dobre, idu samo sa lošima" nego je "ti ne kužiš moj sarkazam, glupačo".
Pa boli mene ona stvar bilo to u modi ili ne. Ja se hranim tuđim živciranjem. xD
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Old 09.05.2017., 21:27   #60
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Nisam "dobar" i "normalan"(nekim fkt ok osobama sam skrenuo pažnju da je normalan nepoželjna osobina kad sebe opisuješ), ali vezano za ovo tvoje fkt mi je palo na pamet da pošaljem nešto direktno i lascivno. Samo nisam ziher da li bi to spadalo pod seksualno uznemiravanje.
Lifes too short to not try.
Joj, da ti napisem nacin na koji sam upoznao bivsu, zene bi se zgrazale.

Ok je probat, dokle god nisi napadan.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.