Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2017., 15:56   #1
Arrow Millenialsi

Ne znam kako se točno na hrvatskom naziva ova skupina mladih ljudi rđenih izmeću 190-1985 i negdje 200.

Naravno da je to u neku ruku generalizacija, ali opet ta generacija ima neke specifičnosti u odnosu na druge generacije.
Ja bih izdvojio - tehnologija.

Kod nas su to i rat i tranzicija.
ALi i polarizacija društva, s jedne strane sukob tradicionalnog Crkva, vjerai nacionalizam, s druge strane izrazito moderne tejovine, ateizam i građansko društvo.-


Zadnje uređivanje sunshinestar : 28.05.2017. at 16:16.
sunshinestar is offline  
Old 28.05.2017., 16:35   #2
Globalizacija, kapitalizam, previśe pohlepe, previśe ,,źivota" u iluziji da se nema vremena, previśe podjela, takav kaos pogoduju onima na vrhu, da ne kaźem da pogoduje i raznim ,,poduzetnicima" koji iznuðuju obićne male ljude, jer i inace je to potencijalno, svijet u kojim bogati ekstroverti se puno bolje snaðu {a obicni covjek bira jeftinije kafice za kavicu}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 28.05.2017., 18:34   #3
A poanta teme je? Misao vodilja za raspravu?

Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Ne znam kako se točno na hrvatskom naziva ova skupina mladih ljudi rđenih izmeću 190-1985 i negdje 200.
To su dosta široki vremenski rasponi: 190. i 200. godina?
Pretpostavljam da je ideja kritizirat i "srat" po cijeloj jednoj generaciji zaboravljajući da ju je odgojila prethodna koja je naravno savršena.
Tox is offline  
Old 28.05.2017., 19:39   #4
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Ne znam kako se točno na hrvatskom naziva ova skupina mladih ljudi rđenih izmeću 190-1985 i negdje 200.
Degenerici.
Salauk is offline  
Old 28.05.2017., 19:48   #5
prije otvaranja tema, dobro bi bilo pogledati Pravila pdf-a, razmisliti o mogućim smjerovima kojima bi tema trebala ići, te u uvodnom postu biti što jasniji. ključ.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:26.