Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2017., 12:45   #21
Zvučiš kao jako komplicirana osoba - ne hirovita, nego baš komplicirana. Ili kao jako isprepadana osoba. Ili oboje . Ako je doista tako, komunikacija s takvom osobom je minsko polje posuto mogućnostima nesporazuma - ono, svi sve misle dobro i hoće dobro, ali se sjebu zbog nesporazuma.

Meni tvoje "ali, mogu kod mamine prijateljice" zvuči kao čisti višak, a njegovo "daleko je ponedjeljak" kao bezazlena zajebancija. Ne možeš biti toliko loša u krevetu :
Lord Byron is offline  
Old 04.06.2017., 12:48   #22
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
U javnoj kuci. Jel to okej?


Mogu zamisliti i jesam zamislila.
Ne pricamo o nekim mojim podmuklim namjerama, a kako i on cesto leti, vjerujem da razumije oscilacije u cijenama letova i da ne vidi tu neku moju skrivenu namjeru.
Spavanje kod prijateljicine mame sam naglasila kao alternativu, pretpostavljajuci da on ima neke druge planove za ponedjeljak. Npr. posao
Iako radi od kuce
I da, sigurna sam da bih ja drugacije reagirala, ali nismo svi isti.
Tko zna, mozda sve i dobro ispadne
Pa nije ni njegova namjera podmukla.
Daje ti priliku za strateski uzmak jer je i tvoja ponuda spavanja drugdje zvucala tako.

Mislim da te jebe to sto si ti ocekivala da on kaze ' ne dolazi u obzir, ostat ces kod mene jer ako te budem trpio 2 dana, mogu i jos jednu noc. Pa makar spavao i na kaucu.'
Ok, ne bas tako, ali slicno.
Pak Lena is offline  
Old 04.06.2017., 12:50   #23
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
previse analiziras sitnice. uostalom, dobro ti je rekao. mozda ni on tebi ne bude vise zanimljiv nakon sto se vidite.
On meni vec je zanimljiv. Kroz salu je jednom doduse napomenuo da nema bas ogroman kurac, ali to mi nije ni bitno sad jer mi se stvarno svidja kao osoba. Zasad
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
IMO previše razmišljaš. Idi pa vidi.
A sta drugo... Sad je vec sve dogovoreno ionako.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 12:53   #24
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
nema bas ogroman kurac, ali to mi nije ni bitno sad
Druge ćeš pjesme pjevati maminoj prijateljici u ponedjeljak...
Lord Byron is offline  
Old 04.06.2017., 12:56   #25
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zvučiš kao jako komplicirana osoba - ne hirovita, nego baš komplicirana. Ili kao jako isprepadana osoba. Ili oboje . Ako je doista tako, komunikacija s takvom osobom je minsko polje posuto mogućnostima nesporazuma - ono, svi sve misle dobro i hoće dobro, ali se sjebu zbog nesporazuma.

Meni tvoje "ali, mogu kod mamine prijateljice" zvuči kao čisti višak, a njegovo "daleko je ponedjeljak" kao bezazlena zajebancija. Ne možeš biti toliko loša u krevetu :
Jesam, oboje. Nije mi problem priznati to i trudim se racionalizirati koliko god mogu

Cisto iz znatizelje, kako bi ti to rekao da si na mom mjestu?
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 12:56   #26
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
A znam. Mozda nisam ni ja odmah tako trebala, ali stvarno mi je nelagodno bilo i nisam znala uopce kako da mu to kazem
Bas zato jer nismo jos toliko bliski. On je inace bas topla i draga osoba. Pokupio bi i macku ili psa s ceste, pa nece valjda mene izbaciti

Imas pravo, ne bi trebala komplicirati.
Ma eto, kuzis i sama da je to ko reisefiber samo u seksu.

Mislim, niste vise mali, kuzite oboje da se moze stvar i izjalovit pa dizete sitove i gradite odstupnice.

Jesi sigurna da je tvoja ponuda spavanja drugdje imala za cilj samo nesmetanje a ne i mogucnost da zbrises glavom bez obzira kad vidis sto ima u podrumu?

Opusti se, bit ce to sve dobro.
Poslije cete prepricavati unucima kao zgodnu anegdotu.
Pak Lena is offline  
Old 04.06.2017., 13:00   #27
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Ma eto, kuzis i sama da je to ko reisefiber samo u seksu.

Mislim, niste vise mali, kuzite oboje da se moze stvar i izjalovit pa dizete sitove i gradite odstupnice.

Jesi sigurna da je tvoja ponuda spavanja drugdje imala za cilj samo nesmetanje a ne i mogucnost da zbrises glavom bez obzira kad vidis sto ima u podrumu?

Opusti se, bit ce to sve dobro.
Poslije cete prepricavati unucima kao zgodnu anegdotu.
A ja bas zelim da ovaj put bude jednostavno

Ne vjerujem da bih ja zbrisala. U podrumu ima glazbeni studio i obecao je da cu se moci igrati u njemu

__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 13:02   #28
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
On meni vec je zanimljiv. Kroz salu je jednom doduse napomenuo da nema bas ogroman kurac,
Uh, nadam se da je decko stvarno veliki saljivdjija.
Jel bacao kakve posalice i u vezi tehnickih struka?
Pak Lena is offline  
Old 04.06.2017., 13:06   #29
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Cisto iz znatizelje, kako bi ti to rekao da si na mom mjestu?
"Čuj, uzela sam si povratak u ponedjeljak, nadam se da ti je to OK".
Lord Byron is offline  
Old 04.06.2017., 13:11   #30
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
A ja bas zelim da ovaj put bude jednostavno
Pa i ima sve postavke da bude jednostavno. Stvar ide smooth ko glatkic u mikseru.
Ti samo iskljuci psiholoske smicalice mozga tipa 'sto je autor time htio reci'.
Dalje ce kemija koja je tu uciniti svoje.
On ionako nema primjedaba. Osim kad misli da bi trebao nesto reci na tvoje primjedbe.
Quote:
Ne vjerujem da bih ja zbrisala. U podrumu ima glazbeni studio i obecao je da cu se moci igrati u njemu

Ajde, ovo dobro zvuci.
Ja mislila na vesmasinu, dasku za peglanje i hrpe neopranog i nespeglanog vesa.
Pak Lena is offline  
Old 04.06.2017., 13:13   #31
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da bih ja zbrisala. U podrumu ima glazbeni studio i obecao je da cu se moci igrati u njemu
Jesi sigurna da ćeš moći zbrisati? Ono, dođi da ti ga striček pokaže u podrumu...

Lord Byron is offline  
Old 04.06.2017., 13:43   #32
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
On meni vec je zanimljiv. Kroz salu je jednom doduse napomenuo da nema bas ogroman kurac, ali to mi nije ni bitno sad jer mi se stvarno svidja kao osoba. Zasad
mozda nije za ljes, ali to ne znaci nuzno da mu je mali. drzim fige.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 04.06.2017., 14:00   #33
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Uh, nadam se da je decko stvarno veliki saljivdjija.:nogi ca:
Jel bacao kakve posalice i u vezi tehnickih struka?: D
Nije direktno meni, ali netko mu je na fejsu prokomentirao studio kao kompaktan. On je odgovorio nesto kao da nije sve u velicini. It's not the size of the boat, it's the motion of the ocean
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
"Čuj, uzela sam si povratak u ponedjeljak, nadam se da ti je to OK".
E, vidis! Nama kompliciranima je to nocna mora
Ja bih se osjecala nametljivo i jadno
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Pa i ima sve postavke da bude jednostavno. Stvar ide smooth ko glatkic u mikseru.
Ti samo iskljuci psiholoske smicalice mozga tipa 'sto je autor time htio reci'.
Dalje ce kemija koja je tu uciniti svoje.
On ionako nema primjedaba. Osim kad misli da bi trebao nesto reci na tvoje primjedbe.: D

Ajde, ovo dobro zvuci.
Ja mislila na vesmasinu, dasku za peglanje i hrpe neopranog i nespeglanog vesa.: D
Ma sad kad gledam unazad, sve do sad je i bilo zapravo glatko. Ali prvi vikend zajedno je velika stvar i ne zelim ni zamisljati sto bi sve moglo krenuti po zlu

Rekao je da ce pospremiti kucu prije nego dodjem, ali ne bas previse, jer to onda ne bi bio on
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
:hor or: Jesi sigurna da ćeš moći zbrisati? :ho ror: Ono, dođi da ti ga striček pokaže u podrumu...

:zu bo:
Salim se, nije mu studio u podrumu. Mislim da zapravo ni nema podrum
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mozda nije za ljes, ali to ne znaci nuzno da mu je mali. drzim fige.
Hvala
Ali cula sam da se od Engleza ne moze bas puno ocekivati po tom pitanju
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 14:11   #34
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Mislim da zapravo ni nema podrum
E, to sve misle...
Lord Byron is offline  
Old 04.06.2017., 14:20   #35
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Hvala
Ali cula sam da se od Engleza ne moze bas puno ocekivati po tom pitanju
mozda je bas Danny D.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 04.06.2017., 14:52   #36
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Nije direktno meni, ali netko mu je na fejsu prokomentirao studio kao kompaktan. On je odgovorio nesto kao da nije sve u velicini. It's not the size of the boat, it's the motion of the ocean :rofl :
I ti iz toga zakljucis da nije obdaren?
Meni to prije vuce na Muju koji u svemu vidi sise.
Samo nije Mujo i nisu sise.

Quote:
Ma sad kad gledam unazad, sve do sad je i bilo zapravo glatko. Ali prvi vikend zajedno je velika stvar i ne zelim ni zamisljati sto bi sve moglo krenuti po zlu : D
Dobro da ne zelis, strah me i misliti kako bi tek izgledalo da pocnes zamisljati negativne scenarije.

Da nisi od onih koji misle it's too good to be true pa ono.... za svaki slucaj....
Quote:
Rekao je da ce pospremiti kucu prije nego dodjem, ali ne bas previse, jer to onda ne bi bio on
Tako i ti trebas.
Malo analiziraj ( jer inace to ne bi bila ti) ali ne pretjeruj. Ne radi lavinu od jedne pahulje.

Quote:


Hvala
Ali cula sam da se od Engleza ne moze bas puno ocekivati po tom pitanju
Tome se lako doskoci promjenom drzavljanstva.
Pak Lena is offline  
Old 04.06.2017., 14:58   #37
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
No pressure, ha
Ali ako je to pitanje, moze me vec i u petak navecer izbaciti
Bumo videli. Možda je samo momčić imal loš dan.Ne znam kak je tam ali ovdje su vručine ogromne i raja je nervozna. Normalno je da sise zabrinula zbog njegovog tako glupog komentara. Pravi i fini kulturni gospodin aristokratskog podrijetla bi odmah rekao da ne pričaš gluposti i da je fenomenalno kaj ostaješ dan duže i naravno da buš prespavala kod njega. Čak i da seks bude kriminalan to je dužnost jednog takvog gospodina. No takva gospoda ne sluša pjesme koje on sluša. Iskoristi ga za seks i vrati se svojoj primarnoj zaljubljenosti u drugog muškarca!
Joshua is offline  
Old 04.06.2017., 15:24   #38
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post

Napisao mi je da se jako veseli vikendu i sto cemo provesti kvalitetno vrijeme zajedno da se bolje upoznamo, ali let's play it by the ear (jel ima hrvatski izraz za ovo?), super je sto imam opcije, jer tko zna kako cemo se oboje osjecati do ponedjeljka

Je li moguce da ja pretjerujem? Osjecam se kao neko siroce koje ide na sud i pitam se sto mi je to sve trebalo.
Pretjerujes
Ja osobno ne vidim problem u njegovom odgovoru. Covjek ti je samo ostavio prostora za fleksibilnost. Ja osobno ne bih rekao 'moras ostat kod mene, ne budi luda bla bla' nego u slicnom stilu kao i on 'ma pusti to sad, vidit ces sta ces odlucit kad budes tu' .. pa i njemu je kao i tebi .. i super je da imas tu opciju
jamesbond is offline  
Old 04.06.2017., 15:30   #39
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Pretjerujes
Ja osobno ne vidim problem u njegovom odgovoru. Covjek ti je samo ostavio prostora za fleksibilnost. Ja osobno ne bih rekao 'moras ostat kod mene, ne budi luda bla bla' nego u slicnom stilu kao i on 'ma pusti to sad, vidit ces sta ces odlucit kad budes tu' .. pa i njemu je kao i tebi .. i super je da imas tu opciju
O jebote zar i ti? Pa ima li na ovom svijetu još fine i kulturne gospode? Znači ona dolazi kod njega iz pizde materine i mora jedan dan duže biti jer čeka let.Iz neugode i kurtoazije je napisala da joj je žal kaj mora jedan dan duže ostat.Pa ona je u pizdi materinoj.Otkud njoj opcija tamo? Pa nije u Sesvetama nego u nekakvoj pripizdini u Engleskoj ,a nije engleskinja. Pa kaj ne bi normalan odgovor bil nemaš beda. Naravno da možeš ostat jedan dan duže kod mene jer si u pizdi materinoj,a ta pizda materina je moj dom.
Joshua is offline  
Old 04.06.2017., 15:45   #40
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mozda je bas Danny D. :ro fl::ro fl::ro fl::r ofl:
Sad sam morala ovo izguglat, ali mislim da je Danny vise iznimka nego pravilo. Ali tjesi me sto je ginger
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
I ti iz toga zakljucis da nije obdaren? :e ek:
Meni to prije vuce na Muju koji u svemu vidi sise.
Samo nije Mujo i nisu sise. : D
Ne izvlacim nista, samo kazem
Quote:
Dobro da ne zelis, strah me i misliti kako bi tek izgledalo da pocnes zamisljati negativne scenarije.
A trudim se
Quote:
Da nisi od onih koji misle it's too good to be true pa ono.... za svaki slucaj....:ne zna:
Tocno ta sam Bila sam nekad davno pozitivnija, ali iskustva su me demantirala
Quote:
Tako i ti trebas.
Malo analiziraj ( jer inace to ne bi bila ti) ali ne pretjeruj. Ne radi lavinu od jedne pahulje. :rolle yes:



Quote:
Tome se lako doskoci promjenom drzavljanstva.: D
Da mu ponudim hrvatsko?
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Bumo videli. Možda je samo momčić imal loš dan.Ne znam kak je tam ali ovdje su vručine ogromne i raja je nervozna. Normalno je da sise zabrinula zbog njegovog tako glupog komentara. Pravi i fini kulturni gospodin aristokratskog podrijetla bi odmah rekao da ne pričaš gluposti i da je fenomenalno kaj ostaješ dan duže i naravno da buš prespavala kod njega. Čak i da seks bude kriminalan to je dužnost jednog takvog gospodina. No takva gospoda ne sluša pjesme koje on sluša. Iskoristi ga za seks i vrati se svojoj primarnoj zaljubljenosti u drugog muškarca!:kokic e:
Ovdje je ugodno. Nije prevruce.
Pa tako sam i ja razmisljala, ali sad me pak muci da sam mozda ja bila prehladna.
I zasto mi zelis zlo?
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Pretjerujes : D
Ja osobno ne vidim problem u njegovom odgovoru. Covjek ti je samo ostavio prostora za fleksibilnost. Ja osobno ne bih rekao 'moras ostat kod mene, ne budi luda bla bla' nego u slicnom stilu kao i on 'ma pusti to sad, vidit ces sta ces odlucit kad budes tu' .. pa i njemu je kao i tebi .. i super je da imas tu opciju :zu bo:
Da, i on je rekao da je super sto imam opcije
A to je valjda to. Nismo svi isti i ne reagiramo jednako.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:48.