Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2017., 13:26   #721
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ne znam što je bilo u ovoj situaciji...
Ali iz mog iskustva, ako to odbiješ, obično nastane drama i posljedično prekid komunikacije
(iako bi ja možda samo odložila to za kasnije, tj. nastavila bi dalje komunicirat).
Nisi ništa drukčija od nje. Da meni ovako nesto napravis, tvoj razgovor sa mnom bio bi zavrsen. Rijec je o cistom maltretiranju i obliku sadizma s tvoje strane, kojim uzrokujes situaciju; cineci mene ili nekoga drugoga, ni manje ni vise doli - cudakom/frikom. To je umjetno, na silu stvorena situacija potkopavanja muskarca koji je potencijalno mogao biti ljubav koju je cekala cijeli zivot.
astor pec is offline  
Old 22.07.2017., 13:30   #722
Kao što rekoh... drama
anđeo tame is offline  
Old 22.07.2017., 13:32   #723
Kao sto rekoh. Sjebane zene.
astor pec is offline  
Old 22.07.2017., 13:36   #724
Dobro, neka mi objasni neka od ženki taj mentalni sklop koji smatra dodavanje na priglupu aplikaciju kakav je fcb intimnim činom epskih proporcija.

Ili to ne samo podsvjesno gledanje u baš svakom muškom egzemplaru potencijalnog psihopata, pa što radite na tim online - dating sajtovima ako ste tako istraumatizirane?

Liječenje kompleksa, playing hard 2 get?

Zamisli da te lik pozvao na šetnju, ili piće - Ted Bundy, Charlie Manson, nema druge.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Old 22.07.2017., 13:38   #725
Ok iluminati, prosvijetlite me.
Znaci, povezes se s nekim na tom tinderu, bude zabavno, logicno?? predlozis da se pricvrstite i na fejsu, no tada komunikacija potpuno prestane. Kaze andjeo- uf, rano je to za istog se dana dodat -formulacija kakova napada mi tkivo mozga novim nejasnocama.
Jer, uspostavis nestekcucu komunikaciju i na fejsa spomen ista je nepovratno narusena. Jasno, svatko ima pravo sacuvati taj fejs- komad svoje privatnosti , no, u tom slucaju, postoji valjda neki alternativni komunikacijski pravac ili bar verbalizacija ne-ugode preuranjenih oSebi, daljnjih, otkrica.
Iz svega recenog, rekla BiH da je vecini tinder-boravecih silno dosadno u zivotu, sto i potkrepljuju tom neravnotezom izmedju pocetne uspostave i daljnjeg, bezrazloznog, ne-nastavka komunikacije. Ono, ja sam samo malo tu da me oblijecete bez mogucnosti ikakve uzivo vizualne informacije
scarletlemur is offline  
Old 22.07.2017., 13:41   #726
A zamisli ti sad ovaj užas... ne dogovaram ni šetnju/cugu s tipom s kojim sam taj dan tek počela komunicirati online
anđeo tame is offline  
Old 22.07.2017., 13:42   #727
Quote:
Federico Robles kaže: Pogledaj post
.

Ili to ne samo podsvjesno gledanje u baš svakom muškom egzemplaru potencijalnog psihopata, pa što radite na tim online - dating sajtovima ako ste tako istraumatizirane?
Zele konstantnu ptvrdu da su i dalje u istoj toj traumi. One ne zele nista s muskarcima.

Kako postoje ljudi koji se koriste floskulom 'sve su zene iste', tako postoje i ljudi koji se koriste floskulom 'svi su muskarci isti', a za takve ljude - sve je izgubljeno.

Rijec je o destruktivno - autodestruktivnim ljudima.
astor pec is offline  
Old 22.07.2017., 13:45   #728
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
. Kaze andjeo- uf, rano je to za istog se dana dodat -formulacija kakova napada mi tkivo mozga novim nejasnocama.
Jer, uspostavis nestekcucu komunikaciju i na fejsa spomen ista je nepovratno narusena. Jasno, svatko ima pravo sacuvati taj fejs- komad svoje privatnosti , no, u tom slucaju, postoji valjda neki alternativni komunikacijski pravac ili bar verbalizacija ne-ugode preuranjenih oSebi, daljnjih, otkrica.
Ako nastane drama jer ga odmah tad nisam dodala ili on prestane komunicirati samnom, nema sad tu neke druge opcije, niti se možemo nastaviti upoznavati.
anđeo tame is offline  
Old 22.07.2017., 13:53   #729
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Kao sto rekoh. Sjebane zene.
Nisu sjebane. Nego je tvoj izgled sjeban (ak nisu zainteresirane za daljnji razgovor ili ak imaš teškoća u ostvarivanju kontakta)
gigra is offline  
Old 22.07.2017., 13:55   #730
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
A zamisli ti sad ovaj užas... ne dogovaram ni šetnju/cugu s tipom s kojim sam taj dan tek počela komunicirati online
Zasto? Recimo da imas vremena. Neko novo drustvo , neki izlazak s nekim obecavajuce zanimljivim -uz zadrzanu svu privatnost fejs profila i upravljanje razgovorom kakvo sama postavis do granica ugode- sto bi ti loseg donijelo? Trosak placene kave? Uvecan za 4 kn tramvaj-karte?

Cega se bojite -ako se bojite?

Ne pitam te, dakle, zasto ne izadjes na kavu sa svakim likom koji smatra da mu po zapodjenutom -ma kako banalnom- razgovoru izlazak dugujes; vec sto bi se desilo da netko ko ti je putem slova ugodan, nastavi biti ugodan i na....kavi recimo.
Do koje mjere, smatras, nekoga se upoznati virtualno treba, a da bi nalazenje uzivo uopce doslo u obzir?
scarletlemur is offline  
Old 22.07.2017., 13:56   #731
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Ok iluminati, prosvijetlite me.
Znaci, povezes se s nekim na tom tinderu, bude zabavno, logicno?? predlozis da se pricvrstite i na fejsu, no tada komunikacija potpuno prestane. Kaze andjeo- uf, rano je to za istog se dana dodat -formulacija kakova napada mi tkivo mozga novim nejasnocama.
Jer, uspostavis nestekcucu komunikaciju i na fejsa spomen ista je nepovratno narusena. Jasno, svatko ima pravo sacuvati taj fejs- komad svoje privatnosti , no, u tom slucaju, postoji valjda neki alternativni komunikacijski pravac ili bar verbalizacija ne-ugode preuranjenih oSebi, daljnjih, otkrica.
Iz svega recenog, rekla BiH da je vecini tinder-boravecih silno dosadno u zivotu, sto i potkrepljuju tom neravnotezom izmedju pocetne uspostave i daljnjeg, bezrazloznog, ne-nastavka komunikacije. Ono, ja sam samo malo tu da me oblijecete bez mogucnosti ikakve uzivo vizualne informacije
Počesto ljudi imaju svakakve privatnije informacije na fejsu i ne žele odmah dati podatke koji su tamo nepoznatim ljudima. Što, realno, netko s kim razmijeniš par riječi na nekoj mreži doista jest. I na stranu ne prilaženje ljudima sa stavom da su trbosjeci, ipak je doza opreznosti razumljiva. Nije baš neki problem čavrljati malo preki tog medija dok se ipak koja više riječ ne razmijeni.
calea is offline  
Old 22.07.2017., 13:58   #732
Quote:
gigranovic kaže: Pogledaj post
Nisu sjebane. Nego je tvoj izgled sjeban (ak nisu zainteresirane za daljnji razgovor ili ak imaš teškoća u ostvarivanju kontakta)
Moj izgled nije sjeban, po procjeni spadam u viši prosjek(čak sam i skroman). Ovdje razgovaramo o konkretnim slučajevima. Problemi s kakvima sam se susreo u online svijetu, neusporedivi su s (ne)problemima prilaženja u realnom svijetu.
astor pec is offline  
Old 22.07.2017., 13:59   #733
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
A zamisli ti sad ovaj užas... ne dogovaram ni šetnju/cugu s tipom s kojim sam taj dan tek počela komunicirati online
A gdje si iščitala vremenski okvir iz posta, no naravno, lakše je fabricirati neki podatak, nego odgovoriti na jednostavno pitanje.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Old 22.07.2017., 14:01   #734
Quote:
Federico Robles kaže: Pogledaj post
A gdje si iščitala vremenski okvir iz posta, no naravno, lakše je fabricirati neki podatak, nego odgovoriti na jednostavno pitanje.
Ma ne možeš ti s njom, šta ti je. U nedostatku argumentacije, obično, događaju se ovakvi upisi
astor pec is offline  
Old 22.07.2017., 14:02   #735
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Moj izgled nije sjeban, po procjeni spadam u viši prosjek(čak sam i skroman).
Ma siguran sam da spadaš, ali možda cure online ne misle tako.
gigra is offline  
Old 22.07.2017., 14:03   #736
Quote:
gigranovic kaže: Pogledaj post
Ma siguran sam da spadaš, ali možda cure online ne misle tako.
Objasni mi kako sam onda u mjesec dana imao 10 mečeva na tinderu, ako ne misle tako, s tim da nisam svajpao sve i jednu, nego zbilja one koje su mi privlačne?

Kad si već isključivo mene izdvojio iz cijelog, općenitog razgovora.
astor pec is offline  
Old 22.07.2017., 14:05   #737
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Objasni mi kako sam onda u mjesec dana imao 10 mečeva na tinderu, ako ne misle tako, s tim da nisam svajpao sve i jednu, nego zbilja one koje su mi privlačne?
Ma žrtva si light trolanja, nećeš valjda postati i fotografiju nakon još par replika.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Old 22.07.2017., 14:06   #738
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Zasto? Recimo da imas vremena. Neko novo drustvo , neki izlazak s nekim obecavajuce zanimljivim -uz zadrzanu svu privatnost fejs profila i upravljanje razgovorom kakvo sama postavis do granica ugode- sto bi ti loseg donijelo? Trosak placene kave? Uvecan za 4 kn tramvaj-karte?

Cega se bojite -ako se bojite?

Ne pitam te, dakle, zasto ne izadjes na kavu sa svakim likom koji smatra da mu po zapodjenutom -ma kako banalnom- razgovoru izlazak dugujes; vec sto bi se desilo da netko ko ti je putem slova ugodan, nastavi biti ugodan i na....kavi recimo.
Do koje mjere, smatras, nekoga se upoznati virtualno treba, a da bi nalazenje uzivo uopce doslo u obzir?
Nije uopće problem otići na cugu, ne želim isključivo biti u virtuali.
Isto tako nije problem dati fejs nakon određene komunikacije.
Ali želim barem donekle upoznati osobu s kojom bi se našla (em radi toga da vidim koliko bi si uopće mogli pasati em zato da lakše izbjegnem potencijalne manijake).
Davanjem fejsa dajem svoje ime i prezime i mjesto gdje živim - ne želim to dati svakome tko pita.
Nije mi okej ni višetjedno/višemjesečno dopisivanje, ali tipovi na netu su skloni tražiti broj/fejs/zvati na cugu već nakon nekoliko razmjenjenih poruka ili taj isti dan, što mi je prerano.
A i ako nismo u stanju tipkati par dana bez problema i drama, ne vidim poantu u nalaženju uživo.
anđeo tame is offline  
Old 22.07.2017., 14:06   #739
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Objasni mi kako sam onda u mjesec dana imao 10 mečeva na tinderu, ako ne misle tako, s tim da nisam svajpao sve i jednu, nego zbilja one koje su mi privlačne?

Kad si već isključivo mene izdvojio iz cijelog, općenitog razgovora.
A valjda si ih onda odbio energijom svojom, može se energija iščitati i iz dopisivanja. A što ćeš, 100 žena 200 sisa ...i 1000 muškaraca koji idu za njima
gigra is offline  
Old 22.07.2017., 14:06   #740
Quote:
Federico Robles kaže: Pogledaj post
A gdje si iščitala vremenski okvir iz posta, no naravno, lakše je fabricirati neki podatak, nego odgovoriti na jednostavno pitanje.
A o kojem vremenskom periodu se onda tu radi?
anđeo tame is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:36.