Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2017., 15:59   #81
Quote:
Carrie White kaže: Pogledaj post
Katastrofalna situacija!
Nedavno sam doselila u kvart i jednu večer šetajući psa sam upoznala frajera u susjedstvu.Uglavnom par sati smo se tako družili(on ima dva psa pa su se igrali )i na kraju me tražio broj,ja naravno bila sva happy jer mi se odmah svidio,baš je moj tip muškarca..
Sutradan mi pošalje poruku da bi mogli na cugu koji dan..I sve super,par puta se našli tako i onda jedan vikend završili kod njega u stanu i naravno we had sex...I sad to traje možda oko mjesec dana.
Sve bi to bilo divno krasno da mi odjednom sad ne kaže da je oženjen i da imaju dijete od godinu i pol!! Kao već neko vrijeme to među njima ne funkcionira,ja se njemu jako sviđam pa je mislio ovako se viđat sa mnom...
Wtf,šta sad napravit,nisam ja tip da budem nečija ljubavnica,a i kad pomislim da se već mjesec dana ševim s frajerom koji ima ženu i dijete doma povraća mi se!
a nije ti eventualno palo na pamet pitati jel slobodan ili zauzet prije seksa

i ja gluposti pitam. naravno da nije
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 16:36   #82
U redu je to sta radis.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 19:04   #83
Quote:
Principessa19 kaže: Pogledaj post
Ne podnosim lažljivce. Ženo kak' ti ne smeta lažljivac pored tebe sa ženom i djetetom. Jebote da je od suhog zlata ne bih ga pogledala.
sad je kasno, vec ju je izjebao. tijelo se primilo. sam nek ne nastavlja ako se misli ikako ohladiti te ne upadati u jos veca govna

to sto je on uradio spada u jedan vid seksualnog zlostavljanja ili iskorištavanja
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 03:13   #84
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
sad je kasno, vec ju je izjebao. tijelo se primilo. sam nek ne nastavlja ako se misli ikako ohladiti te ne upadati u jos veca govna

to sto je on uradio spada u jedan vid seksualnog zlostavljanja ili iskorištavanja
To spada u jedan vid seksualnog obrazovanja. Usmeni je prosla.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 09:20   #85
Quote:
kolkotolko kaže: Pogledaj post
a nije ti eventualno palo na pamet pitati jel slobodan ili zauzet prije seksa

i ja gluposti pitam. naravno da nije
Od kakve bi joj to koristi bilo ?
Kao da nema onih koji lažu da su slobodni 😀
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 12:16   #86
Quote:
Carrie White kaže: Pogledaj post
Pa kad maloga i ženu očito ostavi a on landra okolo...Brak je u krizi očito i on što manje pokušava bit doma..Zato valjda i visi kod brata.A ne bi rekla da su neki luđaci.
Kako to misliš previše ti se sviđa, u smislu da te previše p.... svrbi?
Jer ono, sve ovisi šta ti želiš, ali ako ti se već sada sviđa, moglo bi se ovdje razviti nešto emotivno dublje iz čega se teže izvući. zašti bi si to htjela?
Čovjek ima dijete, koliko je to nezrela i neodgovorna osoba kad se tako brusi sa strane? Gdje mu je moral? Jel misli na to dijete? jel taj čovjek ima nešto moralnog u sebi, ono što bi tebi bilo bitno da si njegova žena?

Tip umjesto da je bio od starta iskren prema tebi odmah ti je prešutio bitnu stavku. Dakle lažov je. Izvor laži? = sebičnost. Dakle i sebičan je jako.

Koliko ti sebe cijeniš ako dozvoljavaš da te lažna, fejk sebična osoba jebe? Nemam pojma, ako sebe cijeniš valjda će ti se takav gaditi.

Istraži samu sebe, iznenadi se. Odjebi ga na hladno i promatraj kako se osjećaš svakim danom u svezi s tim. U međuvremenu budeš poslala poruku takvim ponašanjem da se cijeniš. Probaj, vidjet ćeš do kud ćeš dogurat, koliko si jaka. Ako nisi, onda je i to dobro za tebe. Dok ne naučiš, život će te lupati.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 14:24   #87
Pa kak bi dosao medju noge kad bi rekao da je ozenjen
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 15:28   #88
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Pa kak bi dosao medju noge kad bi rekao da je ozenjen
nikako
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 15:41   #89
Red face

Quote:
Carrie White kaže: Pogledaj post
Sve bi to bilo divno krasno da mi odjednom sad ne kaže da je oženjen i da imaju dijete od godinu i pol!!
Nešto si krivo napravila. Ne bi ti on to nikad rekao da ti nisi zeznula.
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 21:34   #90
Reci iskreno, kad ti je to trebao reći, a da ne praviš dramu oko toga?
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 04:33   #91
Nije ona kriva sta je dala, nego on koji je ozenjen i ima dijete, kuzis.
Dobra je ona izreka kako danasnje cure ne zele decke koje zive s mamom, ali zato rado budu s tipom koji zivi sa zenom. Ziva istina.
I na kraju: svi su muski isti
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 09:20   #92
Današnji tipovi koji žive sa ženom i švrljaju sa strane ne spadaju u "moralnu" poantu te izreke - zbog?
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 10:28   #93
Quote:
NezaposlenUm kaže: Pogledaj post
Nije ona kriva sta je dala, nego on koji je ozenjen i ima dijete, kuzis.
Dobra je ona izreka kako danasnje cure ne zele decke koje zive s mamom, ali zato rado budu s tipom koji zivi sa zenom. Ziva istina.
I na kraju: svi su muski isti
u trenutku kad je bila s njim nije znala da ima ženu? dakle, rado je bila sa slobodnim tipom koji je slagao da je slobodan. pročitaj 5-6 puta to što si napisao
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 10:30   #94
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Današnji tipovi koji žive sa ženom i švrljaju sa strane ne spadaju u "moralnu" poantu te izreke - zbog?
švrljaju inkognito predstavljajući se kao solo muškarac - to je jako bitno dodati

znači to spada u manipulacije, iskorištavanje itd. ne zbog seksa, već zbog te stavke lažnog predstavljanja
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 05:33   #95
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
u trenutku kad je bila s njim nije znala da ima ženu? dakle, rado je bila sa slobodnim tipom koji je slagao da je slobodan. pročitaj 5-6 puta to što si napisao
Procitaj ti svoje 5-6 puta. I njezinu recenicu: ful mi se svidio.
Hoces mi rec da joj je on odmah dao do znanja da ima zenu, da se u tom slucuju ne bi s njim spanđala?
Ma neeee, nema ni govora. Ona je ipak oralna vertikala.

Budimo realni, mnoge cure su ljubavnice tipovima sa zenom. Znajuci one to ili ne, nista bitno se ne mijenja. Vec se nastavlja sa tip duplim zivotom. Pa do kud ide ide.

Ako bolje pogledas, nakon sto je shvatila istinu, nije obustavila s njim vec naprotiv, jos je otvorila i temu. Cemu to, kad je sve jasno ko dan.
On je njoj izazov koji joj se sviđa. A prepreka je ta zena. Inace joj ne bi bio zanimljiv.

A ti vjeruj ko sobarica da bi bilo drukcije da je znala. Ma naravno..
__________________
Liječim sidu

Zadnje uređivanje NezaposlenUm : 05.07.2017. at 05:47.
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 22:50   #96
Interesantno je kako se autorica više ne javlja na temu da kaže jel nastavila s tim sranjem il ne
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 23:12   #97
Autorice, jesi i dalje ljubavnica?
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger