Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2017., 13:56   #1
Od orgazma ni "O"

Ljudi pomoć!

Sasvim iskreno... Nemam se kome jadati. Cinjenica je da sam cijeli zivot naliketala na lose likove, ili oni na mene, kako god, sama sam kriva jer nam se svima događa onoliko loseg koliko dopustimo, tako da sam odlucila ostaviti sve sto me koci.

Vec vise od gofinu dana imam decka koji je divan. Znam ga vev duze i oduvijek me jako privlacio. Doslovno se znalo dogoditi da se uzbudim samo na pomisao na njega. Kada smo prvi puta zavrsili skupa bilo je odlicno i jedva sam cekala da ga vidim. Ali... Ne znam zasto, ni kako, od tog puta, naseg prvog, pa evo sve do sada, ja se ne mogu seksualno uzbuditi. Ne budem ni v od vlazna, a orgazmu se ni ne priblizim. Ne znam sto je. Nije da sam prije njega imala neko pretjerano iskustvo, ali barem sam se toliko uzbudila da mozemo ostvariti odnos. A sa sadasnjim deckom... Ne mogu opisati. Jednostavno krenemo, i cim ga krene stavit, kao da imam neke dodatne zastite, ne moze nikako penetrorati. I onda mi bude neugodno i nelagodno, sto stvari mi prođe kroz glavu, vidim da je i on nesiguran i onda se ne mogu opustiti i priustiti oboma zadovoljstvo. A on se trudi, i ja se trudim, al ne ide...

I tako svaki put. Jos nijednom dosad (a zivimo skupa) se nije dogodilo da je "usao od prve" i da sam ja bila "spremna", cak ni nakon duge predogre... Dira me, ljubi me, a meni nista.. Bude mi lijepo i zelim ga, ali "tamo dolje" teren suh.

Ne znam ima li to veze s godinama, sa psihom, sa iskompleksiranoscu, ali me muci jer je on moj covjek zivota, doslovno najsavrseniji decko kojeg znam, a bojim mu se reci da mi ne pruza zadovoljstvo da ga ne povrijedim.

Bila sam i kod ginekologa koji je rekao da je mozda problem ako je partner jako velik, jer sam ja "plitka" i da vidim sama sto me zadovoljava.

Moj partner je poveći, ali nas sex nije bolan, on meni ne nanosi njime bol, samo mi ne stvara uzitak. Osjećam pritisak, ali ugodu ne. O orgazmu da ne pricam.. Nisam ga nikad dozivjela. Doduse, nikada u duetu, samozadovoljavanjem svrsim u pet minuta i manje, ali s njim nikako...

Prije nego sto mu kazem, iako kuzi vec i sam i zna da ne dođem do vrhunca i trudi se svaki put sve vise da mi ga pruzi, zelim vidjeti sto mogu napraviti prije nego mu kazem da eto "ne osjećam nista tokom sexa".

Jos nesto, sorry na otvorenosti, ali moj klit kao da vise ne funkcionira. Nije osjetljiv na dodire, ne navlazim se apsolutno nikako, ne masturbiram uz pomoć igracaka ni prstiju, cak stovise, orgazam postizem samo stiskajuci misice. Znaci ne dotaknem rukom nijedan dio tijela i tako to radim već godinama. Ali znam prije kada sam bila sam bivsim, cim me pogleda ja sam gotova, a kad me dotakne dolje mi je poplava. Za sadasnjim deckom isto... Obozavam ga, jedva cekam da mi je blizu i da ga pipkam, i u glavi imam strasnu zelju za njim, ali tijelo ne reagira ni na njega a tako ni na njegove dodire. Uz to, prije sam imala zelju za sexom svaki dan po neko puta, navlazim se da se moram ici otusirati, a sada, unazad gpdinu dana, nista.. Ne znam, ali se nadam da će mi netko pomoći s odgovorom.

P.s. "On nije za tebe" ili "Ne zna sta radi" je iskljuceno, jer ocito ni sama sebe ne znam zadovoljiti kako spada. Jel postoji stvarno mogucnost da je to sve na bazi psihe? Ili moze biti neki drugi razlog zasto sam tako stisnuta? I ja stvarno ne znam, ali kakav je osjećaj kad dirate klitoris? Napalite li se odmah ili? Kazem znam prije par gpdina, cim mi se netko fizicki svidi, ja se kompletno navlazim. Sada.. Jedva malicko oko vagine i to je to. 😑
ImemijeAna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:14   #2
Quote:
ImemijeAna kaže: Pogledaj post
Ljudi pomoć!

Sasvim iskreno... Nemam se kome jadati. Cinjenica je da sam cijeli zivot naliketala na lose likove, ili oni na mene, kako god, sama sam kriva jer nam se svima događa onoliko loseg koliko dopustimo, tako da sam odlucila ostaviti sve sto me koci.

Vec vise od gofinu dana imam decka koji je divan. Znam ga vev duze i oduvijek me jako privlacio. Doslovno se znalo dogoditi da se uzbudim samo na pomisao na njega. Kada smo prvi puta zavrsili skupa bilo je odlicno i jedva sam cekala da ga vidim. Ali... Ne znam zasto, ni kako, od tog puta, naseg prvog, pa evo sve do sada, ja se ne mogu seksualno uzbuditi. Ne budem ni v od vlazna, a orgazmu se ni ne priblizim. Ne znam sto je. Nije da sam prije njega imala neko pretjerano iskustvo, ali barem sam se toliko uzbudila da mozemo ostvariti odnos. A sa sadasnjim deckom... Ne mogu opisati. Jednostavno krenemo, i cim ga krene stavit, kao da imam neke dodatne zastite, ne moze nikako penetrorati. I onda mi bude neugodno i nelagodno, sto stvari mi prođe kroz glavu, vidim da je i on nesiguran i onda se ne mogu opustiti i priustiti oboma zadovoljstvo. A on se trudi, i ja se trudim, al ne ide...

I tako svaki put. Jos nijednom dosad (a zivimo skupa) se nije dogodilo da je "usao od prve" i da sam ja bila "spremna", cak ni nakon duge predogre... Dira me, ljubi me, a meni nista.. Bude mi lijepo i zelim ga, ali "tamo dolje" teren suh.

Ne znam ima li to veze s godinama, sa psihom, sa iskompleksiranoscu, ali me muci jer je on moj covjek zivota, doslovno najsavrseniji decko kojeg znam, a bojim mu se reci da mi ne pruza zadovoljstvo da ga ne povrijedim.

Bila sam i kod ginekologa koji je rekao da je mozda problem ako je partner jako velik, jer sam ja "plitka" i da vidim sama sto me zadovoljava.

Moj partner je poveći, ali nas sex nije bolan, on meni ne nanosi njime bol, samo mi ne stvara uzitak. Osjećam pritisak, ali ugodu ne. O orgazmu da ne pricam.. Nisam ga nikad dozivjela. Doduse, nikada u duetu, samozadovoljavanjem svrsim u pet minuta i manje, ali s njim nikako...

Prije nego sto mu kazem, iako kuzi vec i sam i zna da ne dođem do vrhunca i trudi se svaki put sve vise da mi ga pruzi, zelim vidjeti sto mogu napraviti prije nego mu kazem da eto "ne osjećam nista tokom sexa".

Jos nesto, sorry na otvorenosti, ali moj klit kao da vise ne funkcionira. Nije osjetljiv na dodire, ne navlazim se apsolutno nikako, ne masturbiram uz pomoć igracaka ni prstiju, cak stovise, orgazam postizem samo stiskajuci misice. Znaci ne dotaknem rukom nijedan dio tijela i tako to radim već godinama. Ali znam prije kada sam bila sam bivsim, cim me pogleda ja sam gotova, a kad me dotakne dolje mi je poplava. Za sadasnjim deckom isto... Obozavam ga, jedva cekam da mi je blizu i da ga pipkam, i u glavi imam strasnu zelju za njim, ali tijelo ne reagira ni na njega a tako ni na njegove dodire. Uz to, prije sam imala zelju za sexom svaki dan po neko puta, navlazim se da se moram ici otusirati, a sada, unazad gpdinu dana, nista.. Ne znam, ali se nadam da će mi netko pomoći s odgovorom.

P.s. "On nije za tebe" ili "Ne zna sta radi" je iskljuceno, jer ocito ni sama sebe ne znam zadovoljiti kako spada. Jel postoji stvarno mogucnost da je to sve na bazi psihe? Ili moze biti neki drugi razlog zasto sam tako stisnuta? I ja stvarno ne znam, ali kakav je osjećaj kad dirate klitoris? Napalite li se odmah ili? Kazem znam prije par gpdina, cim mi se netko fizicki svidi, ja se kompletno navlazim. Sada.. Jedva malicko oko vagine i to je to. ��
Nedostatak vlaženja možeš riješiti lubrikantom.

Iako, prema onome što si napisala, to neće riješiti problem s izostankom orgazma.

Kako tvoja pikica reagira na podražaje jezikom i prstima tvojeg partnera?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:22   #3
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Nedostatak vlaženja možeš riješiti lubrikantom.

Iako, prema onome što si napisala, to neće riješiti problem s izostankom orgazma.

Kako tvoja pikica reagira na podražaje jezikom i prstima tvojeg partnera?
Hahahahha, pikica <3
Ne reagira, to je problem. Sad zamisli kakav je osjećaj kad ides prstima u nesto toplo, vlazno... A kakav je kad ides po necem suhom? Mene iskreno nekad zna zaboljet i onda se decko sad svaki put brine da će me boljeti bilo sta sta napravi, pa je nesiguran. Da se razumijemo, ne reagira glupaca ni kad ju sama diram. Ok, lizat se sama ne mogu, ali on to odlicno radi.. I ... Nista. 😑
Znam da orgazam nije nesto sto se bas da objasniti, kao ni osjećaj ugode koju prozivljavas tokom sexa i prije/poslije, ali mi je sad stvarno postalo problem.

Sex nam traje minimalno pola sata, nekad i puno duze, i za svo to vrijeme, u meni nema reakcije. (osim sto nekad strasno mrzim sebe jer mi cesto dođe da mu kazem da moze slobofno finishirat jer ja neću sigurno, koliko god se trudio.. A znam da se trudi zbog mene, pa se i sama nadam kao evo sad će se nesto dpgodit.. Ali nikako.)
ImemijeAna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:26   #4
Quote:
ImemijeAna kaže: Pogledaj post
Hahahahha, pikica <3
Ne reagira, to je problem. Sad zamisli kakav je osjećaj kad ides prstima u nesto toplo, vlazno... A kakav je kad ides po necem suhom? Mene iskreno nekad zna zaboljet i onda se decko sad svaki put brine da će me boljeti bilo sta sta napravi, pa je nesiguran. Da se razumijemo, ne reagira glupaca ni kad ju sama diram. Ok, lizat se sama ne mogu, ali on to odlicno radi.. I ... Nista. 😑
Znam da orgazam nije nesto sto se bas da objasniti, kao ni osjećaj ugode koju prozivljavas tokom sexa i prije/poslije, ali mi je sad stvarno postalo problem.

Sex nam traje minimalno pola sata, nekad i puno duze, i za svo to vrijeme, u meni nema reakcije. (osim sto nekad strasno mrzim sebe jer mi cesto dođe da mu kazem da moze slobofno finishirat jer ja neću sigurno, koliko god se trudio.. A znam da se trudi zbog mene, pa se i sama nadam kao evo sad će se nesto dpgodit.. Ali nikako.)
Ako zna i zaboljeti, onda svakako koristi lubrikant, pa će barem bolovi izostati.

Ne reagira niti kad je sama diraš? A prije si uživala i kad si se sama dirala?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:32   #5
Daaa! Prije se nisam morala ni dotaknut, bila bi vec navlazena i to je bio tako sladak i ugodan osjećaj. Sada, ako se i dogodi da se malicko navlazim, to ni ne osjetim dok ne odjetim na ruci, prije bih osjetila maltene kako mi se sluz slijeva dolje, sada nista. I prije tipa ne znam, vidim nekog decka koji mi se svidja i ako me slucajno dotakne, ja se instant napalim i to bas jako, doslovno i klit i vagina su mi bili navlazeni i to je bas bio ugodan osjećaj, sam taj cin mi je vec stvarao ugodu, al ok, mozda ono "mlado ludo".. Al opet.. Zivcira me sto sam za svakojakim kretenima ludila i bilo je super, a sad s jedinim covjekom koji zasluzuje sve.. Ja mu ovaj dio ne mogu pruziti. Iako on uziva u sexu i obozava ga, vidim da zeli da je i meni tako. Iako ja kazem da je "Nema veze sto ja nisam dosla do kraja i znam da ga to muci, iako problem nije u njemu nikako. A ne znam sta da napravim.
ImemijeAna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:37   #6
Quote:
ImemijeAna kaže: Pogledaj post
Daaa! Prije se nisam morala ni dotaknut, bila bi vec navlazena i to je bio tako sladak i ugodan osjećaj. Sada, ako se i dogodi da se malicko navlazim, to ni ne osjetim dok ne odjetim na ruci, prije bih osjetila maltene kako mi se sluz slijeva dolje, sada nista. I prije tipa ne znam, vidim nekog decka koji mi se svidja i ako me slucajno dotakne, ja se instant napalim i to bas jako, doslovno i klit i vagina su mi bili navlazeni i to je bas bio ugodan osjećaj, sam taj cin mi je vec stvarao ugodu, al ok, mozda ono "mlado ludo".. Al opet.. Zivcira me sto sam za svakojakim kretenima ludila i bilo je super, a sad s jedinim covjekom koji zasluzuje sve.. Ja mu ovaj dio ne mogu pruziti. Iako on uziva u sexu i obozava ga, vidim da zeli da je i meni tako. Iako ja kazem da je "Nema veze sto ja nisam dosla do kraja i znam da ga to muci, iako problem nije u njemu nikako. A ne znam sta da napravim.
Pitao sam zato što mi nije bio jasan onaj prvi dio tvojeg posta, u kojem opisuješ masturbaciju pomoću stezanja vaginalnih mišića, bez ikakvih dodira po klitorisu ili vagini.

A nije niti uobičajeno da klitoris bude neosjetljiv na dodir, a ti kažeš da je kod tebe neosjetljiv.

Dakle, ti si unatoč tom nedostatku vlaženja i neosjetljivom klitorisu imala orgazme s bivšim dečkima, i ovo sa sadašnjim dečkom ti se prvi put događa?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:57   #7
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Pitao sam zato što mi nije bio jasan onaj prvi dio tvojeg posta, u kojem opisuješ masturbaciju pomoću stezanja vaginalnih mišića, bez ikakvih dodira po klitorisu ili vagini.

A nije niti uobičajeno da klitoris bude neosjetljiv na dodir, a ti kažeš da je kod tebe neosjetljiv.

Dakle, ti si unatoč tom nedostatku vlaženja i neosjetljivom klitorisu imala orgazme s bivšim dečkima, i ovo sa sadašnjim dečkom ti se prvi put događa?
Ma neee.. Ni s bivsim nisam nikad uspjela, ali sam uzivala od pocetka do.. Kraja. Njegovog hahaha. A svoj nacin masturbacije odnosno do orgazma dođem na opisani nacin. Kada se probam prstima dirati dolje, nista.. Nikakva ugoda.. Mozda prebrzo odustanem, mozda je prije ovo.. Imam provjeren nacin koji funkcionira pa se i ne tridim previse isprobati nesto novo, a mozda bi trebala.

S bivsim mi je bilo savrseno kada me dira i kada mi stavi prstić/e.. S ovim sad.. Nije ugodno nimalo. I rekla sam mu to. I kako god da pokusa (a ne radi to lose ni divljacki), nema pomaka.

Ne smatram bisveg boljim ljubavsnikom, nikako, nego sve mislim da se moram vise opustiti i sama istrazit svoje tijelo. Nisam nikada pitala nijednu zenu "ej jel se ti napalis cim se taknes među noge" ali mene mozes taknut stoput, ne reagira... Ok, osjetim ja to, naravno, ali me ne napaljuje.
ImemijeAna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 15:05   #8
Quote:
ImemijeAna kaže: Pogledaj post
Ma neee.. Ni s bivsim nisam nikad uspjela, ali sam uzivala od pocetka do.. Kraja. Njegovog hahaha. A svoj nacin masturbacije odnosno do orgazma dođem na opisani nacin. Kada se probam prstima dirati dolje, nista.. Nikakva ugoda.. Mozda prebrzo odustanem, mozda je prije ovo.. Imam provjeren nacin koji funkcionira pa se i ne tridim previse isprobati nesto novo, a mozda bi trebala.

S bivsim mi je bilo savrseno kada me dira i kada mi stavi prstić/e.. S ovim sad.. Nije ugodno nimalo. I rekla sam mu to. I kako god da pokusa (a ne radi to lose ni divljacki), nema pomaka.

Ne smatram bisveg boljim ljubavsnikom, nikako, nego sve mislim da se moram vise opustiti i sama istrazit svoje tijelo. Nisam nikada pitala nijednu zenu "ej jel se ti napalis cim se taknes među noge" ali mene mozes taknut stoput, ne reagira... Ok, osjetim ja to, naravno, ali me ne napaljuje.
Uh, tvoj je slučaj očito jako kompliciran.

Ako sam dobro pohvatao - najprije si se vlažila, i klitoris je imao neku osjetljivost.

Onda je ta osjetljivost klitorisa nestala, ali si se i dalje vlažila, a u seksu si uživala iako nisi postizala orgazme.

Na kraju nema više vlažnosti, a nema više niti užitka prilikom seksa.

Sad je samo pitanje, da li se radi o nekom unutarnjem uzroku, ili je stvar u tvojem dečku. A to bi mogla provjeriti samo na jedan način, koji nije primjeren za tebe (barem sudeći po onome kaj si dosad napisala).

Btw, siguran sam da će ti takvu "provjeru" mnogi predložiti na pp, kunući se u to kak su pravi majstori za rješavanje takvih problema.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 15:10   #9
Čitajući ovo netko laže. Ti i tvoja projekcija tvog dečka, možda... Ako si prije s drugim bila vlažna, a s ovim nisi...

Odbaci sve nemoguće opcije i zaključi ono što je logično rekao bi ti Holmes.

Ja ću napisat: on nije savršen nit čovjek tvog života kad s njim ne moš svršit.

Eto.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 15:15   #10
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Uh, tvoj je slučaj očito jako kompliciran.

Ako sam dobro pohvatao - najprije si se vlažila, i klitoris je imao neku osjetljivost.

Onda je ta osjetljivost klitorisa nestala, ali si se i dalje vlažila, a u seksu si uživala iako nisi postizala orgazme.

Na kraju nema više vlažnosti, a nema više niti užitka prilikom seksa.

Sad je samo pitanje, da li se radi o nekom unutarnjem uzroku, ili je stvar u tvojem dečku. A to bi mogla provjeriti samo na jedan način, koji nije primjeren za tebe (barem sudeći po onome kaj si dosad napisala).

Btw, siguran sam da će ti takvu "provjeru" mnogi predložiti na pp, kunući se u to kak su pravi majstori za rješavanje takvih problema.

Bas tako! Dobro si pohvatao! ☺ Ja vjerujem da je to sve posljedica mojih pretjeranih i kompliciranih analiziranja svega. Uvijek sam si bila na zadnjem mjestu i sad kad imam nekog tko me gura da na sebe mislim, i tko me tretira kako bi svaki muskarac, po mome, trebao tretirati zenu koju voli, ja serem jer analiziram proslost. Nikad dosad nisam spavala sa svojim deckom, a da u glavi nisam razmisljala o tome kako izgledam, o tome jesam ja dovoljno dobra za njega,... A stvarno nemam razloga za brigu, nego eto, valjda svi mi imamo neke kretene iz proslosti zbog kojih podsvjesno unistavamo sadasnje lijepe stvari.

Ali prije bih zivjela do kraja zivota bez vlaznosti i prgazama, nego radi sexa ostavila ovu divotu od covjeka. Tako da bilo kakvi savjeti eksperimentiranja i slicno, ne dolaze u obzir. �� Samo sam htjela vidjeti ima li neko sa slicnim problemom i zna li kako ga rijesiti pa da mi bude jos bolje. Ako ne, popricati cu s dragim i reci mu sve. Manje vise on zna sve o meni i mada mu nisam rekla, mislim da sve kuzi samo ceka bez pritiska, da sama kazem.
ImemijeAna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 15:24   #11
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
Čitajući ovo netko laže. Ti i tvoja projekcija tvog dečka, možda... Ako si prije s drugim bila vlažna, a s ovim nisi...

Odbaci sve nemoguće opcije i zaključi ono što je logično rekao bi ti Holmes.

Ja ću napisat: on nije savršen nit čovjek tvog života kad s njim ne moš svršit.

Eto.
Ovo je vrlo ishitreno mišljenje. Ok, savršen sigurno nije, jer nitko nije savršen. Ali za tvoju drugu tvrdnju trenutni nedostatak svršavanja nije dovoljan dokaz.

Quote:
ImemijeAna kaže: Pogledaj post
Bas tako! Dobro si pohvatao! ☺ Ja vjerujem da je to sve posljedica mojih pretjeranih i kompliciranih analiziranja svega. Uvijek sam si bila na zadnjem mjestu i sad kad imam nekog tko me gura da na sebe mislim, i tko me tretira kako bi svaki muskarac, po mome, trebao tretirati zenu koju voli, ja serem jer analiziram proslost. Nikad dosad nisam spavala sa svojim deckom, a da u glavi nisam razmisljala o tome kako izgledam, o tome jesam ja dovoljno dobra za njega,... A stvarno nemam razloga za brigu, nego eto, valjda svi mi imamo neke kretene iz proslosti zbog kojih podsvjesno unistavamo sadasnje lijepe stvari.
To da prošlost zna stvarati unutarnje psihološke konflikte u novim vezama je poznata stvar. Ali to se obično manifestira kroz pretjeranu sumnjičavost, neopravdanu ljubomoru, pretjeranu svadljivost i slične karakterne manifestacije.

Nije baš uobičajeno da se ti unutarnji psihološki konflikti ispoljavaju kao nemogućnost uživanja u seksu sa osobama koje su nam inače i karakterno i tjelesno jako privlačne. Barem ne kod onih koji u prethodnim vezama nisu imali takve probleme.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 15:29   #12
Sorry, ali zvučiš kao sebičnjača koja se prostre po krevetu kao da je glavno jelo i očekuje od muškarca da napravi sve ostalo.
Očekuješ da te netko (a i ti njega) vizualno napali što je potpuno nezreo mehanizam i iskreno me šokira pročitati da se odrasla osoba pali na nečiju sliku i priliku, a ne na kombinaciju izgleda i međusobne igre i povezanosti.
Uostalom, ugasite svjetlo, jebote.
Previše se fokusiraš na sebe i to kako se ti osjećaš, pitam se gdje je u cijeloj toj priči tvoj dečko i njegov užitak. Voliš li ga zajebavati, rajcati, natezati ga za kurac, skidati ga, ljubiti, gnjaviti?
Uz to, podsvjesno znaš da ni ti njega ne pališ jer shvaćaš da on pokazuje nadljudsku količinu strpljenja, što te dodatno koči.
Polako mu uništavaš samopouzdanje, a oboje znate da bi sa nekom curom koja je opuštenija doslovno procvjetao.
Ako se nekim čudom uspiješ potpuno resetirati na način da ga počneš promatrati kao seksualno biće čiji te užitak zanima toliko koliko i tvoj vlastiti i zajebeš kočnice jer je sve ostalo bolje od toga da mu ostaneš u sjećanju kao "ona koja nikako nije mogla svršiti", možda ima spasa.
Sad vidim da spominješ i nekakve kretene koji su te davno sjebali, ma daj, odrasti više.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 15:33   #13
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
Čitajući ovo netko laže. Ti i tvoja projekcija tvog dečka, možda... Ako si prije s drugim bila vlažna, a s ovim nisi...

Odbaci sve nemoguće opcije i zaključi ono što je logično rekao bi ti Holmes.

Ja ću napisat: on nije savršen nit čovjek tvog života kad s njim ne moš svršit.

Eto.
Naravno da nije savrsen, kao ni ja, ali za mene je. Jer je sve sto sam ikada trazila.
Cisto mozda pomogne.. Ja 4 godine nisam bila s nikim. Nisam htjela. Imala sam mogucnosti i dejtala sam ali jednostavno nisam imala ni zelju ni potrebu. Mislila sam cak da sam aseksualna, ali ne, jer moj libidio je tu. Samo mi tijrlo reagira drugacije. I kada sam prvi put bila sa sadasnjim deckom (taknuta nakon sto godina), bilo mi je odlicno. Je, nisam dosla do kraja ali sam uzivala i bila vlazna.. I od tad... Svaki put... Nista.
ImemijeAna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 15:44   #14
Omg pa kako i ti donosis nezrele i glupe zakljucke na osnovu par recenica. Nemam ja tu ni prostora ni vremena opisivati nas svaki dan, ali you got it all wrong dude. Pa nije da se meni zivot vrti oko sexa ili oko toga da sam zadovoljena. Napisala sam vec da bi prije zivjela ostatak zivota bez ikakve seksualne ugode, ali s nekim ko je kvalitetan i pruza mi sve drugo, nego s nekim ko će me dovodit do vrhunca pet put dnevno, ali bit potpuna praznina. Sta je s tobom i gdje si vidio da sam napisala da ja eto samo cekam da me zadovolji, a ne dajem nista za uzvrat i gledam na njega ko klinke od 12-13 godina na nekog super zgodnog lika...

Pa on i ja smo prosli sve zivo i nezivo skupa. Njegov izgled je zadnje sto mi je bitno i osjećala bi se isto kako se osjećam sad i da oćelavi ima petsto kila. Ja sam samo htjela tim nekim detaljima razjasniti situaciju, pa da svima bude lakse stvorit si sliku situacije. Napisala sam da mi je on oduvijek bio privlacan jer je moj tip. Netko za kim bi se i da ga ne znam okrenula na cesti. A ne da sam ja s njim jer je on zgodan i eto, sefoca samo lezim i cekam da me izpenetrira. Omg. Tokom sexa odradimo uvijrk vise poza, oralni, nekad i analni, ljubimo se, mazimo se, sve ko i ostali normalni, ali nemojte mi sad tu pretjerivat i izvlaciti neke zakljucke i mene predstavljat kao "sebicnjacu" jer nije nimalo tako. I bas zato i mislim da se on trudi jer uvijek govori da zeli da je I MENI DOBRO KAO NJEMU. S obzirom da on svrsi svaki put, nekad i vise puta, a ja nikako, normalno da utjece na oboje. Ali niti ga ja icim forsiram, niti napadam, niti okrivljujem.
ImemijeAna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 15:54   #15
Versilov apsolutno se slažem. Ima tu još 2 stvarčice:
1. ako je sve kako kaže, popucale su joj veze mozga i donjeg dijela tijela jer uzbuđenje ide od glave u gentijalije, od misli i to.. ili je pshički nešto koči, blokira ili je psihički shebana.
2.
Cura trola i gleda kako cijela armada ljudi ide riješiti problem koji može samo riješiti ona i njen partner štoo podrazumijeva i da se riješi tog partnera ako joj je seks s njim bitan ako ne žele samo duhovnu vezu i to je oboma dovoljno .
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 15:56   #16
Ovo što si sad napisala je skroz drugačije nego prvi upis, oni upisi prije mi još uvijek zvuče kao da ih je pisala nezrela klinka, sorry. No, s obzirom na nove informacije imam par pitanja:
Ako radite analni, koristite lubrikant, zašto ga onda ne bi koristili i kod vaginalnog? Nije sramota. Ako ne moraš razmišljati hoćeš li se navlažiti, to je već puno.
Jesi probala pokazati mu kako masturbiraš, staviš njegovu ruku na svoju, isključiš se i probaš svršiti? Ili da te samo gleda dok to radiš? Dosta muškaraca ne zna primijeniti potrebni pritisak, ili je prejako ili je preslabo.
Stišćeš li mu kurac mišićima kad je u tebi ili te previše boli?
Jesi probala popiti makar čašu vina prije seksa, može pomoći pri opuštanju? Također, jebanje dok si pospana, nakon fizičke aktivnosti kad si kao krpena lutka i nemaš snage u mišićima, imaš i onu vježbu opuštanja za opuštanje cijelog tijela, probaj to.
Jesi proučila vaginizam ili ako tek trebaš, kaj misliš o tom?
Trebaš se dovesti u stanje da si dolje skroz opuštena, pa kad imaš dovoljno manevarskog prostora da te ne boli i da mu stisneš kurac, to je to. Čak i ako boli, nije to uvijek skroz neugodna bol. Probaj se sama otvoriti i opustiti vibratorom i lubrićem prije nego se budeš seksala s njim, možda pomogne.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 16:01   #17
Quote:
ImemijeAna kaže: Pogledaj post
Naravno da nije savrsen, kao ni ja, ali za mene je. Jer je sve sto sam ikada trazila.
Cisto mozda pomogne.. Ja 4 godine nisam bila s nikim. Nisam htjela. Imala sam mogucnosti i dejtala sam ali jednostavno nisam imala ni zelju ni potrebu. Mislila sam cak da sam aseksualna, ali ne, jer moj libidio je tu. Samo mi tijrlo reagira drugacije. I kada sam prvi put bila sa sadasnjim deckom (taknuta nakon sto godina), bilo mi je odlicno. Je, nisam dosla do kraja ali sam uzivala i bila vlazna.. I od tad... Svaki put... Nista.
U boldanoj rečenici je sve rečeno.
4 godine si bila sama i masturbirala. Sada kad imaš mogućnosti za pravi sex sa muškarcem (kojeg voliš), ne možeš uživati u sexu.
To je psiha i moraš poraditi na tome.
Ima dosta slučajeva da žene ne mogu svršiti niti se uzbuditi kad su s nekim, a kad masturbiraju, onda nema problema. Očito se radi o nekom kompleksu, strahu, previše analiziranja i sl.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 16:25   #18
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
U boldanoj rečenici je sve rečeno.
4 godine si bila sama i masturbirala. Sada kad imaš mogućnosti za pravi sex sa muškarcem (kojeg voliš), ne možeš uživati u sexu.
To je psiha i moraš poraditi na tome.
Ima dosta slučajeva da žene ne mogu svršiti niti se uzbuditi kad su s nekim, a kad masturbiraju, onda nema problema. Očito se radi o nekom kompleksu, strahu, previše analiziranja i sl.
Naravno, no po mojem mišljenju, nije samo psiha već i čista vježba, treba se prilagoditi tuđem dodiru, osjećaju kurca u hm, treba pronaći užitak u međusobnoj interakciji. Nekima ide prirodno, neki moraju uvježbati, sami se poigrati dildom, kuglicama, ponekad apstinirati od masturbacije i prepustiti partneru da se igra i isprobava. Ali za to treba vlastite inicijative, a nedostatak te inicijative potječe od stanja psihe. To je ta sebičnost "meni paše ono što sama sebi radim, pa ću se uvući kao puž u kućicu samo zato što me ti ne diraš kao što ja diram sama sebe, a neću nam dati priliku da razvijemo svoj ritam i tempo jer sam naviknuta na drugačije i to me deprimiraaaa", kao malo dijete kojemu ne pašu bakine palačinke jer su mamine najukusnije.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 16:25   #19
Kako njemu nije bed... ako uopce zna da tu umjesto ugode samo stvara... pritisak

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 21:10   #20
Pališ se na one koji te loše tretiraju.
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger