Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 09:04   #41
Quote:
div kaže: Pogledaj post
ko ne pita, ne dobije



pa to se ne pita , dođe spontano kak je i zoya rekla mislim ak si s nekim već u odnosu
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 09:23   #42
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
isss koje teme

vrućine urade svašta
Ja skinula AdBlock i citam reklame.

Forum na aparatima.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 09:24   #43
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ja skinula AdBlock i citam reklame.

Forum na aparatima.
nije forum na aparatima
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 09:26   #44
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
šta se čudite tih 17 cm? šta to nije neka normala..

baš
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 09:44   #45
Quote:
Mjollnir kaže: Pogledaj post
Ja ne znam o čemu vi pričate, ali nemoguće si je sam pušiti sa 17 centimetara. Ne znam koja dužina je potrebna, ali 17 je premalo (probao sam). Smatram da bi se kirurški trebalo odstraniti par rebara.

cuj njega, pa ti gori od njih
hideous is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 09:46   #46
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Koliko godina imate i koliko ste skupa?
28 meni,njoj 24, tek posli,ima mozda 3 sedmice
hideous is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 10:03   #47
gledajte, nemojte vi da mislite da sam ja stidan tip pa mi sad treba forum da se raspitam. Ja sam i ranije imao ovakva sekusalna iskustva samo je ovdje specificna situacija jer je cura ono kao nice, fina,angel, razumijete ? Ja inace kupim i volim bithes, ali....bitches su bitches, to dodje i ode, hoce drugu kitu,pare, interes itd itd i vi to svi znate naravno. Usao sam u godine za ozbiljniju vezu, da se posvetim djevojci,da se postujemo medjusobno i sve sto ide uz to. Jbga moram jos uciti o zenama i vezama. Imao sam par ozbiljnih cura koje su htjele samnom ozbiljnu vezu,seks dobar i to ali sam ja usrao stvari. Ne vracam se na staro nikad. Idemo dalje...
Inace sam u zivotu shy i povucen tip, introvertan ali sam perv do neba,to je jedino polje na kojem sam opusten s curama, to je meni adrenalin i super interesantno. Nemamm nista protiv kad me cura odbije koju pokusavam zbariti,upoznati meni je to sastavni dio "sporta". Ne primam to licno uopce. Igrac koji ne sutira nece nikad zabit go,onaj koji sutira ce zabit kad tad. Ja se ovom filozofijom sluzim od 21-e godine i pokazala mi se ispravnom. Odem u granap da kupim si hljeb,ako vidim curu zgodnu gledam da je startam,nekad upali nekad ne upali, super interesantno. Cure koje su zauzete koje imaju muzeve ili momke postujem i krenem dalje,nikad po tome ne ceprkam,postujem svacije odluke, gledam svog posla. Volim cure upoznavati, i volim seks jebi ga. Mozda sam nympho, sta li? Pojma nemam. Sta da radim sa ovako ovim angel,finim,curama i to ? mozda ce neki od vas reci sad " ma pusti ti meni angle,te su najgore"...
hideous is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 10:06   #48
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post



pa to se ne pita , dođe spontano kak je i zoya rekla mislim ak si s nekim već u odnosu
ma ja cu ga njoj uvalit kad tad ili ce mi cura zamjeriti,naljutiti se i otici svojim putem.
Nesto od to dvoje ce se desiti.
Ako prodjem, da se razumijemo nece ona meni moci na noge stati <3
ja znam svoje monstrumske apetite.
hideous is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 10:23   #49
Quote:
hideous kaže: Pogledaj post
ma ja cu ga njoj uvalit kad tad ili ce mi cura zamjeriti,naljutiti se i otici svojim putem.
Nesto od to dvoje ce se desiti.
Ako prodjem, da se razumijemo nece ona meni moci na noge stati <3
ja znam svoje monstrumske apetite.

jel ide curka i u crkvu ? možda ti neće dat prije braka
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 10:23   #50
Quote:
boundlessri kaže: Pogledaj post
Evo da besramno quotam wikipediu

"In a study of penis size where measurements were taken in a laboratory setting, the average penis circumference when erect was 4.8 inches (12.3 cm), which means that the average width of the erect penis is approximately 1.5 inches (4 cm)."

definitivno nije i ne spada pod "normalu"...
wiki zna, nema šta:-)
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 14:10   #51
Quote:
hideous kaže: Pogledaj post
28 meni,njoj 24, tek posli,ima mozda 3 sedmice
U tim godinama vi se ljubite po parkićima i niste u stanju otvoreno popričati o seksu?

Preporučujem jogu i odstranjivanje par rebara.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 14:17   #52
Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
Iz iskustva bih rekao bas suprotno. Ako si u situaciji da trebas pitati, vjerojatno neces ni dobiti.
Jer da ti zeli popusiti, vec bi to uradila.
Jbg. Ne voli svatko sladoled od karamele.
Baš. Dzaba njemu 17 cm. 😄😂
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 14:20   #53
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Preporučujem jogu i odstranjivanje par rebara.


Bila ono neka tema gdje je lik na prvoj kavi u kaficu izvadio kurac curi pred lice i trazio da mu ga popusi
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 14:28   #54
Bude se ona spontano spustila, zna da je to čeka prije ili poslije
rotin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 14:34   #55
Quote:
rotin kaže: Pogledaj post
Bude se ona spontano spustila, zna da je to čeka prije ili poslije
Tako je. Znam da ne vole sve cure pušiti, ali nepojmljivo mi je da cura ne pruži dečku oralni užitak, kao i on njoj.
Pa to je predigra u sam sex
santorini89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 17:38   #56
Quote:
hideous kaže: Pogledaj post
ja bih volio da mi pusi, jel glupo da je pitam za pusenje u smiislu molbe,da je dakle zamolim ?
ona djeluje ono kao fina,kao da nije od tog posla,uglavnom poljubac i prica..... a ja fakat zelim da joj svojih 17cm uvalim sto prije u grlo pa price bla bla.
ne znam fkt, imao sam situacije s curama gdje u toku ljubljenja same hoce da popuse ili im ja ruku stavim na svog pa onda ona skonta.
Mozda da prvo pricamo o tome? da li bi ona to ikad radila? da je "opipam" i testiram malo,ono kroz salu....

sori jbga ako je perv tema..

pozdrav svima
Od ljubljenja direkt na pušenje? Nikako, osim ako je fakat neka laka cura. Takva očekivanja mi zvuče prilično nezrelo/neiskusno...

Ako ste pak u vezi, meni je to sastavni dio seksualnog iskustva i ne vidim što "finoća" ima s time. Jednostavno bi za vrijeme predigre pitao da mi ga popuši ili bi, dok smo zajedno, gledali neki blowjob video. Ako joj je pušenje ispod časti i sl. nebuloze, s takvom ne bi bio u vezi.

Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
U tim godinama vi se ljubite po parkićima i niste u stanju otvoreno popričati o seksu?

Preporučujem jogu i odstranjivanje par rebara.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 17:45   #57
Quote:
hideous kaže: Pogledaj post
gledajte, nemojte vi da mislite da sam ja stidan tip pa mi sad treba forum da se raspitam. Ja sam i ranije imao ovakva sekusalna iskustva samo je ovdje specificna situacija jer je cura ono kao nice, fina,angel, razumijete ? Ja inace kupim i volim bithes, ali....bitches su bitches, to dodje i ode, hoce drugu kitu,pare, interes itd itd i vi to svi znate naravno. Usao sam u godine za ozbiljniju vezu, da se posvetim djevojci,da se postujemo medjusobno i sve sto ide uz to. Jbga moram jos uciti o zenama i vezama. Imao sam par ozbiljnih cura koje su htjele samnom ozbiljnu vezu,seks dobar i to ali sam ja usrao stvari. Ne vracam se na staro nikad. Idemo dalje...
Inace sam u zivotu shy i povucen tip, introvertan ali sam perv do neba,to je jedino polje na kojem sam opusten s curama, to je meni adrenalin i super interesantno. Nemamm nista protiv kad me cura odbije koju pokusavam zbariti,upoznati meni je to sastavni dio "sporta". Ne primam to licno uopce. Igrac koji ne sutira nece nikad zabit go,onaj koji sutira ce zabit kad tad. Ja se ovom filozofijom sluzim od 21-e godine i pokazala mi se ispravnom. Odem u granap da kupim si hljeb,ako vidim curu zgodnu gledam da je startam,nekad upali nekad ne upali, super interesantno. Cure koje su zauzete koje imaju muzeve ili momke postujem i krenem dalje,nikad po tome ne ceprkam,postujem svacije odluke, gledam svog posla. Volim cure upoznavati, i volim seks jebi ga. Mozda sam nympho, sta li? Pojma nemam. Sta da radim sa ovako ovim angel,finim,curama i to ? mozda ce neki od vas reci sad " ma pusti ti meni angle,te su najgore"...
Meni je nevjerojatno da s 28 godina imas ovakav rjecnik i razmisljanja. Jesi ti siguran u to?

Btw, mislim da ta cura nije za tebe. Najbolje da je ostavis i vratis se drkanju, to ti bolje ide.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 17:54   #58
Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
khm, a otkud ti to sve znas, mlada damo?
družila se sa savitljivim dečkima. joga čuda čini
a i veliki frend gugl otkriva koješta
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:02   #59
Neda mi se sve citati, jel se seksate ? ako jeste reci joj npr "de stavi ga malo u usta"
Ako se ne seksate jos, dodji prvo do toga, pa se onda brini o pusenju
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:23   #60
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Neda mi se sve citati, jel se seksate ? ako jeste reci joj npr "de stavi ga malo u usta"
Ako se ne seksate jos, dodji prvo do toga, pa se onda brini o pusenju
Pa naravno! Obratno možda može proći isključivo kod mlađih tinejđera.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger