Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2017., 17:46   #141
Quote:
Zagrebačkiplavi kaže: Pogledaj post

Kada bi volio da mi netko puši, onda bi to svakako bila ženska osoba. Samo, pokraj fine sočne pizde nekak ne želim pušenje.
bogami si ti taj koji je popusio pri tim pusenjima ako ih ne volis.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 23:50   #142
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Kad ti prva popusi tako dobro da si odmah spreman nastaviti nakon svrsavanja trazit ces jos i jos i jos
Pušile su mi i prva, zadnja i sve između.. Kako dobro? Ne znam kako se dobro puši, možda da mi objasniš?


Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
bogami si ti taj koji je popusio pri tim pusenjima ako ih ne volis.
Kakva je ovo rečenica? Pa da živim od toga da mi netko puši, onda bi valjda popušio. Ovako kad mi to nije najnapetija stvar ma svijetu, a tebi je, pa te djevojka kao i autora laganica eskivira- jedini pušači ste vi. A ja sam svaki puta maksimalno zadovoljen...







Dva jebača....
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 19:00   #143
Ja se uvijek ponudim oralno curu zadovoljit i svaki put dobijem pušenje bez da uopće pitam jer prave cure tako funkcioniraju. Kad ih zadovoljiš prvi, one će ti vratiti duplo.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 20:23   #144
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post

Primjer iz stvarnog života: Mene je moj puno lizao, ja nisam baš uzvraćala, pa me prestao lizati, što je dovelo do šestomjesečne krize u vezi i umalo prekida, pa je tek onda priznao da bi htio da i ja njega malo nekad liznem. Sad se nekad i natjeram liznut ako sam baš u elementu i dobre volje taj dan.

Natjeraš?

Sva sreća da u ovoj vezi ima više ljubavi od kompatibilnosti.

OT: Nikako, cura to mora sama poželjeti.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 00:12   #145
Quote:
Zagrebačkiplavi kaže: Pogledaj post
Ovako kad mi to nije najnapetija stvar ma svijetu, a tebi je, pa te djevojka kao i autora laganica eskivira- jedini pušači ste vi. A ja sam svaki puta maksimalno zadovoljen...
stari moj, poanta posta je, ako si ti jeo sladoled od govana, lako ti je trubiti da ne volis sladoled.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 21:15   #146
1) izvadi ga i čekaj reakciju

2) poliži joj i očekuj da ti vrati

druga opcija je bolja jer zašto bi ti to neka radila ako ništa ne dobiva zauzvrat, jedino ako voli pušenje kao takvo
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 23:48   #147
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Ja se uvijek ponudim oralno curu zadovoljit i svaki put dobijem pušenje bez da uopće pitam jer prave cure tako funkcioniraju. Kad ih zadovoljiš prvi, one će ti vratiti duplo.
Onda si imao sreće, nisu sve tako darežljive...

Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
1) izvadi ga i čekaj reakciju

2) poliži joj i očekuj da ti vrati

druga opcija je bolja jer zašto bi ti to neka radila ako ništa ne dobiva zauzvrat, jedino ako voli pušenje kao takvo
Da bi voljela pušenje kao takvo, mora da je (bila) u dobrom treningu Srećom ima nas puno koje to zbilja vole
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 19:06   #148
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
1) izvadi ga i čekaj reakciju

2) poliži joj i očekuj da ti vrati

druga opcija je bolja jer zašto bi ti to neka radila ako ništa ne dobiva zauzvrat, jedino ako voli pušenje kao takvo
to i jest jedina opcija. ovo ostalo je zakurac. nhf.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 19:16   #149
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Onda si imao sreće, nisu sve tako darežljive...
Nisu ni sve pustile da im ja ližem
__________________
Muškarac je onoliko vjeran koliko ima opcija.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 22:26   #150
Quote:
hideous kaže: Pogledaj post
ja bih volio da mi pusi, jel glupo da je pitam za pusenje u smiislu molbe,da je dakle zamolim ?
ona djeluje ono kao fina,kao da nije od tog posla,uglavnom poljubac i prica..... a ja fakat zelim...
Ma treba to odmah rješit. Gurni joj glavu dolje pa nek se izjasni. Meni je moja odmah rekla da ne puši a kako sam bio mlad i zaljubljen (i nije bilo foruma da pitam ) prešao sam preko toga. Ne puši pa što, nisam te sreće ali zato ima druge kvalitete. Sad vidim da je bila greška što nisam inzistirao ali kasno je nakon x godina nešto mijenjat. Zajednički život traje beskonačno i redovit seks postane ponekad monoton. Kad se on malo opusti ona bi ga mogla dić da ga stavi u usta ali šta sad možeš kad je odmah rekla da to ne radi a ti si to prihvatio. I što sad? Ako nisi tražio onda kad je bilo vrijeme nećeš niti sada. Onda tražiš druge koje to rade jer ti treba malo začina da bi funkcionirao a to opet ne valja. Dakle, pitaj je na bilo koji način a ako neće, potraži neku koja hoće.
kaplan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:05   #151
kako pitat djevojku za pusenje?

Otvoreno ju pitaš; želiš li pušiti, a da pritom ne moraš brinuti za zdravlje svojih pluća
skyline77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:31   #152
Nedavno sam čula od bivšeg da mu je moja bivša (previše bivših ) najbolja prijateljica popušila kada ju je odvezao doma.

U to vrijeme smo već bili "pokojni" pa mi se hebe, ali za nju nikada, nikada, pa ni tada ne bi rekla da je osoba koja će se, nakon kave i odvoženja doma, bez poljupca, bez ikakvog utvrđivanja veze/hodanja, nagnuti i popušiti tipu u autu parkiranom ispred njene kuće.

Zaboravila sam ga pitati što je točno napravio, kako bi doprinijela ovoj temi
Cranesbill is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 22:06   #153
A jel tebe upokojio zbog nedruzenja sa kurcem?

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 22:13   #154
Quote:
hideous kaže: Pogledaj post
ja bih volio da mi pusi, jel glupo da je pitam za pusenje u smiislu molbe,da je dakle zamolim ?
ona djeluje ono kao fina,kao da nije od tog posla,uglavnom poljubac i prica..... a ja fakat zelim da joj svojih 17cm uvalim sto prije u grlo pa price bla bla.
ne znam fkt, imao sam situacije s curama gdje u toku ljubljenja same hoce da popuse ili im ja ruku stavim na svog pa onda ona skonta.
Mozda da prvo pricamo o tome? da li bi ona to ikad radila? da je "opipam" i testiram malo,ono kroz salu....

sori jbga ako je perv tema..

pozdrav svima
Gospodična, biste li, prosim, pružili mom 17 cm dugačkom pitonu jedan relaksirajući onanitis :Fulir:
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 03:21   #155
Quote:
Cranesbill kaže: Pogledaj post
Nedavno sam čula od bivšeg da mu je moja bivša (previše bivših ) najbolja prijateljica popušila kada ju je odvezao doma.

U to vrijeme smo već bili "pokojni" pa mi se hebe, ali za nju nikada, nikada, pa ni tada ne bi rekla da je osoba koja će se, nakon kave i odvoženja doma, bez poljupca, bez ikakvog utvrđivanja veze/hodanja, nagnuti i popušiti tipu u autu parkiranom ispred njene kuće.

Zaboravila sam ga pitati što je točno napravio, kako bi doprinijela ovoj temi
Puno bi se puta jako iznenadila draga moja da pokušaš pogoditi što koja, kada i kome radi samo na temelju općenitog poznanstva, izgleda ili poze za javnost. Načelno, uvijek, plus incidenti koji se znaju dogoditi u nekom trenutku i ne bi niti u jednom drugom ...
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 03:30   #156
Vjerovali ili ne ljudi nekad reagiraju impulsivno, pa tako cure popuse kurac i bez utvrdjivanja statusa veze ili dubokoumnog razgovora i bez nekog posebnog nagovaranja. Takozvana kemija.
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 17:46   #157
Quote:
Cranesbill kaže: Pogledaj post
Nedavno sam čula od bivšeg da mu je moja bivša (previše bivših ) najbolja prijateljica popušila kada ju je odvezao doma.

U to vrijeme smo već bili "pokojni" pa mi se hebe, ali za nju nikada, nikada, pa ni tada ne bi rekla da je osoba koja će se, nakon kave i odvoženja doma, bez poljupca, bez ikakvog utvrđivanja veze/hodanja, nagnuti i popušiti tipu u autu parkiranom ispred njene kuće.

Zaboravila sam ga pitati što je točno napravio, kako bi doprinijela ovoj temi
Ah, odmah sam se sjetio ove pjesme:
https://www.youtube.com/watch?v=Bl76suvcWrc

"Ona ne širi noge da bi sretno stigla doma, ona vozi se u tramvaju makar vožnja bila koma"
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 22:24   #158
Osobno bih poslao pismo namjere, ono, kreneš sa - poštovana....
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 22:59   #159
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Vjerovali ili ne ljudi nekad reagiraju impulsivno, pa tako cure popuse kurac i bez utvrdjivanja statusa veze ili dubokoumnog razgovora i bez nekog posebnog nagovaranja. Takozvana kemija.
eto rekao čoek

Quote:
Federico Robles kaže: Pogledaj post
Osobno bih poslao pismo namjere, ono, kreneš sa - poštovana....
e to bi već bila prava stvar , da se pripremi tj. da zna šta ju čeka
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 18:48   #160
Quote:
Cranesbill kaže: Pogledaj post
Nedavno sam čula od bivšeg da mu je moja bivša (previše bivših ) najbolja prijateljica popušila kada ju je odvezao doma.

U to vrijeme smo već bili "pokojni" pa mi se hebe, ali za nju nikada, nikada, pa ni tada ne bi rekla da je osoba koja će se, nakon kave i odvoženja doma, bez poljupca, bez ikakvog utvrđivanja veze/hodanja, nagnuti i popušiti tipu u autu parkiranom ispred njene kuće.

Zaboravila sam ga pitati što je točno napravio, kako bi doprinijela ovoj temi
pokazao joj debeo...
...svežanj novčanica
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger