Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2008., 23:01   #1
Šalabahteri i prepisivanje

Kako vi prepisivate na kontrolnim. Kakve šalabahtere pravite.
Ja sam napravio najbolji šalabahter i to prije 15 god. Zove se Karlo i uvijek sjedi sa mnom i uvijek sve zna
__________________
" Hello motherfucker " I said to Edip :S
Šejtan_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 23:34   #2
Nisi ga ti napravio.

Kakve salice koristim? He-ovisno o predmetu. Ponekad udzbenik, ponekad cijele skripte, ali rijeko ciljano radim salice. Za latinski sam koristio salic s nastavcima za sve konjugacije i deklinacije ubacen u kopcu rucnog sata. S njega sam prepisivao i u prvoj klupi pred katedrom.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 00:41   #3
skriptu na stol ili stolac i deri
prije ti šalabahter nađe nego cjelu bilježnicu
Jimmy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 00:44   #4
Lo, tak i ja. Stavim među noge (Lol) knjige i čitam i kada mi se približi samo skupim noge(lol br.2) i sakrijem njima knjigu. Ili jednostabno si stavim u krilo i čitam.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 00:49   #5
znam na koljena stavit. to je mali problem. dobijem upalu listova do kraja sata jer stalno moram na prtima stajat kad profesorica prođe, da ne vidi knjigu. par puta mi je i dolje pala pred njom. nije vidjela
Jimmy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 01:16   #6
ja sam u srednjoj lijepila papiriće s unutarnje strane haljine (uz rub, tak da samo presavinem i pročitam). jednom je jedna profesorica skužila da nekaj imam, al nije me tražila da dignem haljinu.
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 01:25   #7
zaljepiš na nadkoljenicu i pokriješ haljinom. lakše je
Jimmy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 08:35   #8
kad radim šalabahter, nikad ne napišem cijelo gradivo koje će biti u testu.
uvijek prije toga bar malo učim i napišem samo ono što ne mogu zapamtiti ili što je kompliciranije.

a stavim ga ispod testa ili na test, nisu veliki pa se ne vide
 
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 10:44   #9
Quote:
malehico_girl kaže: Pogledaj post
kad radim šalabahter, nikad ne napišem cijelo gradivo koje će biti u testu.
uvijek prije toga bar malo učim i napišem samo ono što ne mogu zapamtiti ili što je kompliciranije.
meni ovo nevalja...kad napisem nesto sta je ajmo rec "komplicirano", to zapamtim najbolje...tak da sve treba
mali5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 10:46   #10
Quote:
mali5 kaže: Pogledaj post
meni ovo nevalja...kad napisem nesto sta je ajmo rec "komplicirano", to zapamtim najbolje...tak da sve treba
dobro, ponekad je dobro napisat sve, al koja ti korist ako napišeš sve ako knjigu nisi ni taknuo, ne znaš di se šta nalazi i ne možeš se snać na šalabahteru?
 
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 11:09   #11
pa u osnovnoj procitas jednom i znas 80%

sad za srednju neznam, vidjet cu jos
mali5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 11:10   #12
u pernicu si zaljepim i bez beda prepišem, ili na rub od klupe ^^
 
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 11:13   #13
Radim ih,prepišem cijelo gradivo u wordu i onda to isprintam i uala.
A što se tiče služenja njime, stavim ga među noge ili u nečiju pernicu (ja to ne koristim). Češće među noge jer daj zamisli da ti profesor veli 'Raširi noge djevojko!'
__________________
Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get
GingerSnaps is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 11:26   #14
Quote:
GingerSnaps kaže: Pogledaj post
Radim ih,prepišem cijelo gradivo u wordu i onda to isprintam i uala.
A što se tiče služenja njime, stavim ga među noge ili u nečiju pernicu (ja to ne koristim). Češće među noge jer daj zamisli da ti profesor veli 'Raširi noge djevojko!'
pa ne mora. kaže da se digneš i
Jimmy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 13:02   #15
Quote:
Jimmy23 kaže: Pogledaj post
zaljepiš na nadkoljenicu i pokriješ haljinom. lakše je
a kak ti znaš?
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 13:03   #16
Mene je toliko puta uhvatila, al bila je kraljica i puštala me da prepisujem. Imao sam dobre ocijene kod nje i bolilo ju je kurac. Kada se sjetim kakvo je to pripremanje bilo za prepisivanje. Šalabahteri na klupi, ispisani u word sitnim slovima i printani pa se to dijelilo, pa knjige ispod nogu, pa pokriju se slušalice kosom, a sa druge strane ti rIješavaju zadatke.
Nostalgija.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 17:37   #17
ja npr iz hrvatskog kad pisemo definicije i ta sranja sve su na jednoj stranici onda odem u fotokopirnicu i kazem da mi smanji na najmanju citljivu velicinu i to je to
snicla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 17:43   #18
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Mene je toliko puta uhvatila, al bila je kraljica i puštala me da prepisujem. Imao sam dobre ocijene kod nje i bolilo ju je kurac. Kada se sjetim kakvo je to pripremanje bilo za prepisivanje. Šalabahteri na klupi, ispisani u word sitnim slovima i printani pa se to dijelilo, pa knjige ispod nogu, pa pokriju se slušalice kosom, a sa druge strane ti rIješavaju zadatke.
Nostalgija.
to sam bas i ja malo razmisljao o tim slusalicama pa da ti neko izvan skole govori odgovore nekako, ali mi se to cini komplicirano...
mafijakijac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 18:01   #19
Quote:
snic[L]a kaže: Pogledaj post
ja npr iz hrvatskog kad pisemo definicije i ta sranja sve su na jednoj stranici onda odem u fotokopirnicu i kazem da mi smanji na najmanju citljivu velicinu i to je to
e ovo mi koristimo
baš smo danas pisali hrvatski i smanjili smo si stranice knjige i deri
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 18:05   #20
Napišem na stolicu ili na zid(sjedim do zida)
Arlene B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.