Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2017., 15:54   #121
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Svi smo skrenuli s teme , ja cu i dalje auto cestom a ostali kako im drago ...

Obe opcije su ok.

Na auto cesti je odlican tj najbolji prsut kod matasa , odmah cim se prodje sv rok put dolje a na staroj cesti je bolja janjetina i moze se svasta kupiti po putu (meda,sira itd.... )pa eto reference.

Poslano sa SM-G950F
Ne znam zašto mi je izbrisan prethodni post, al' ajde, ali na autocesti radije hvataj izlaz Gospić, i nakon par kilometara ćeš vidjeti restoran Maki. Ramstek 50 kn, biftek 70, spiza domaća, a porcije obilne.
TheSnatch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 16:04   #122
Čekaj, stvarno si im platio 15 000 kuna?

Čemu, ako je za "neotkrivanje" identiteta je 2000 do 5000 kn?

Prijatelj koji plovi je dobio istu kaznu. Y doba prekoračenja brzine je bio negdje u Americi. Dostavio je nekoliko imena ljudi koji su u to vrijeme imali na raspolaganju njegov motor, pa nek se gospoda igraju Horatia.

Ne znam kolike je kvalitete fotografija, ali čisto sumnjam da se vidi lice pogotovo noću. Ako je riječ o kacigi, onda se sigurno ne vidi
apnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 16:12   #123
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Nisam ni rekao da fali , ali je nekako sladje auto putem .
Jeboga led Leo ti stvarno drobiš svašta. Koji je to autoput prema Kninu, daj me prosvjetli
jurrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 16:14   #124
Quote:
mario92 kaže: Pogledaj post
Zajeb, Senj sam mislio

I još jedan zajeb, krenuli smo oko pol 7, tak da je trebalo oko 3 sata al nisam ziher. Ispravila me cura, stajali smo 15ak minuta, meni se činilo puno više

190km.
Za Novi možeš za alternativu bez prometa na Ogulin pa preko Bjelolasice. Spustiš se u centar Novog i uz par kasnih vidokovaca ne vidiš druge aute
jurrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 16:26   #125
Quote:
jurrica kaže: Pogledaj post
Jeboga led Leo ti stvarno drobiš svašta. Koji je to autoput prema Kninu, daj me prosvjetli
Tko je spomenuo auto put prema kninu?
Procitaj ponovo pa onda javi ako ti nije jasno.

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 16:27   #126
Quote:
apnea kaže: Pogledaj post
Čekaj, stvarno si im platio 15 000 kuna?

Čemu, ako je za "neotkrivanje" identiteta je 2000 do 5000 kn?

Prijatelj koji plovi je dobio istu kaznu. Y doba prekoračenja brzine je bio negdje u Americi. Dostavio je nekoliko imena ljudi koji su u to vrijeme imali na raspolaganju njegov motor, pa nek se gospoda igraju Horatia.

Ne znam kolike je kvalitete fotografija, ali čisto sumnjam da se vidi lice pogotovo noću. Ako je riječ o kacigi, onda se sigurno ne vidi
Imas kaznu a dodatna kazna je ako ne reces identitet onoha tko je vozio.

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 16:53   #127
Quote:
gogo111 kaže: Pogledaj post
Kretenoidi obnavljaju tri (TRI) riječima TRI kilometra stre karlovačke tam između Stupnika (Lučko) i Kalinovice, GODINU dana.... 365 dana..

Radove je obavljao Viadukt, koji je ošel u stečaj, pa sad sve stoji, a obilazi se u tri faze, kroz lokalna sela...

Jebo ih pas nesposobne, 70ih bi studenti lopatama "na ruke" to odvalili na radnim akcijama za dva tjedna, kretenoidi kretenski nesposobni...

http://radio.hrt.hr/radio-sljeme/cla...tupnik/131061/
Znaci tu sam i lani zaobilazio. Naivno sam "zabrijao" da je zaobilazak pomaknut nekoliko kilometara u odnosu na lani. Znaci ipak nije😈

@snatch
Pridružujem se u preporuci za Maki. Fenomenalna klopa i super poštena cijena. Šteta kaj nema neku vanjsku terasu ali klopa je fenomenalna. I ove godine ču skočiti do Smiljana, ako nikaj drugo onda samo da na povrtku navratim do Makija🤗
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 17:31   #128
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Imas kaznu a dodatna kazna je ako ne reces identitet onoha tko je vozio.

Poslano sa SM-G950F
Da, imaš kaznu ako DOKAŽU tko je vozio.
apnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 17:34   #129
Quote:
apnea kaže: Pogledaj post
Da, imaš kaznu ako DOKAŽU tko je vozio.
Do prije 5 godina ja niti jednu kaznu platio nisam , samo zalba i pojeo vuk magarca , prije 5g su me na zalbu izvozali ko majmuna u splitu i u ogulinu pa me izaslo duplo skuplje ... jos sam morao ici na sud u oba grada i od tada samo plati i zahvalim se lijepo ..

Najbrze rjesenje problema

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 18:17   #130
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Tko je spomenuo auto put prema kninu?
Procitaj ponovo pa onda javi ako ti nije jasno.

Poslano sa SM-G950F
Evo još dva puta sam pročitao. Priča se o Gračac Knin, ti kažeš da je u kurcu, nas nekoliko kaže da je ok, ti repliciraš da je ok ali da je ljepše autoputom...
jurrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 18:42   #131
Quote:
jurrica kaže: Pogledaj post
Evo još dva puta sam pročitao. Priča se o Gračac Knin, ti kažeš da je u kurcu, nas nekoliko kaže da je ok, ti repliciraš da je ok ali da je ljepše autoputom...
Gracac-knin je prica o staroj cesti a ne o auto putu ... na auto cesti nema kamenja ...

Neznam na sta mislis ali nisam napisao auto cesta gracac knin.



Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 19:17   #132
Quote:
apnea kaže: Pogledaj post
Da, imaš kaznu ako DOKAŽU tko je vozio.
nemaju oni šta dokazivat - zna se vlasnik auta stoga vlasnik je kriv i njega se tereti.
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 19:19   #133
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Do prije 5 godina ja niti jednu kaznu platio nisam , samo zalba i pojeo vuk magarca , prije 5g su me na zalbu izvozali ko majmuna u splitu i u ogulinu pa me izaslo duplo skuplje ... jos sam morao ici na sud u oba grada i od tada samo plati i zahvalim se lijepo ..

Najbrze rjesenje problema

Poslano sa SM-G950F
I bolje ti je tako, jer do 5 godina sustav nije funkcionirao i za gotovo svaku kaznu si se mogao izvući sa zastarama.

Sustav su uredili da to više nije moguće i oni koji ne plate kaznu dobrovoljno, će je sigurno platiti prisilno uz sve dodatne troškove koji idu uz to.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 19:25   #134
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
nemaju oni šta dokazivat - zna se vlasnik auta stoga vlasnik je kriv i njega se tereti.
Ovo nije istina ni najmanje. Za prekršaj (jednako kao i za kazneno djelo) se ne moze biti kaznjen na temelju objektivne odgovornosti već samo isključivo na temelju subjektivne odgovornosti.

Kod automobila postoji objektivna odgovornost vlasnika automobila, ali ona je isključivo ograničena na građansku odgovornost a ne na kaznenu/prekršajnu. To je tako iz razloga što je automobil opasna stvar (pogledati ZOO radi shvaćanja značenja i pravne prirode opasne stvari i svih implikacija koje iz toga proizlaze).
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 19:34   #135
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
nemaju oni šta dokazivat - zna se vlasnik auta stoga vlasnik je kriv i njega se tereti.
Nema šanse. Što ako ti je auto ukraden? Što ako IMAŠ dokumente da si u to vrijeme boravio u primjerice SAD-u?
apnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 21:06   #136
Quote:
jurrica kaže: Pogledaj post
Za Novi možeš za alternativu bez prometa na Ogulin pa preko Bjelolasice. Spustiš se u centar Novog i uz par kasnih vidokovaca ne vidiš druge aute
Preko Stalka je stvarno lijepo (vožnja kroz jednu od najvećih šumetina u Hrvatskoj), al je fakat zavojito... Rigao sam tamo kao klinac, a i jednom kad sam dao ženi da me vozi tu rutu...

Kao netko tko je cijeli život bio vožen ili vozio tu rutu (Zg - Novi), otkad postoji autocesta nisam niti pomislio na staru cestu...

Ili Kapela ili Jelenje, ufff...

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
z_k is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 21:10   #137
samostojeća kamera u kutiji uz cestu me snimila u odlazu,dakle sa stražnje strane,prekoračenje brzine za 500 kuma i nema upisa,kad sam tražio prikaz snimke vidio se istovremeno u kadru i drugi auto,to nije moja brzina kažem ja,ma jok kaže policajac to je brzina svemirca,vidiš da u donjem desnom kutu piše dolazna i odlazna brzina,nema varanja,opet ja se pravim pametan je al ne vidi se vozač u autu koji je prekoračio brzini,pa kaj to mene briga kaže policajac,ionak kaznu plača vlasnik vozila ako ne može dokazati da nije on vozio ili ako nije prijavio da je vozilo ukradeno,opet ispao svemirac,nema đabe ni u stare babe a kamo li kod policije,dakle vlasnik ne plača samo ako je prijavio krađu ili može dokazati da je netko drugi vozio-niš se vlasnik ne more praviti grbav da se ne zna tko je za volanom
mbukal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 21:41   #138
Quote:
Prigorecc kaže: Pogledaj post
Znaci tu sam i lani zaobilazio. Naivno sam "zabrijao" da je zaobilazak pomaknut nekoliko kilometara u odnosu na lani. Znaci ipak nije��
Ne, nisi zabrijao. Dobro si primjetio. ta TRI kilometra su rekonstruirali, ovaj, pardon, rekonstruiraju!!! u tri etape, i svaku etapu su radili posebnu zaobilaznu rutu... piše sve na webu... kom se da čitat...

U prvoj fazi, do 15. svibnja iduće godine bit će zatvoren dio ceste od raskrižja s Ventilatorskom ulicom do raskrižja s Ulicom svetog Benedikta. Obilazni pravac za sva vozila u oba smjera je Ventilatorskom, Gospodarskom te Ulicom Svetog Benedikta do Stare karlovačke.

Druga faza, od sredine svibnja do sredine kolovoza iduće godine, podrazumijeva zatvaranje dijela Stare karlovačke (Gornjostupničke ulice) od raskrižja s lokalnom cestom za Stupnički Obrež do Svetonedeljske ulice. Obilazni pravac za sva vozila u oba smjera tada će biti kroz Stupnički Obrež i Kerestinec.

U posljednjoj fazi radova, od 15. kolovoza do 30. rujna iduće godine, zatvorit će se čak 5 kilometara Stare karlovačke od Ježdovečke do Svetonedeljske, a obilazak će biti moguć kroz Ježdovec i Kerestinec.
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 22:19   #139
Quote:
mbukal kaže: Pogledaj post
samostojeća kamera u kutiji uz cestu me snimila u odlazu,dakle sa stražnje strane,prekoračenje brzine za 500 kuma i nema upisa,kad sam tražio prikaz snimke vidio se istovremeno u kadru i drugi auto,to nije moja brzina kažem ja,ma jok kaže policajac to je brzina svemirca,vidiš da u donjem desnom kutu piše dolazna i odlazna brzina,nema varanja,opet ja se pravim pametan je al ne vidi se vozač u autu koji je prekoračio brzini,pa kaj to mene briga kaže policajac,ionak kaznu plača vlasnik vozila ako ne može dokazati da nije on vozio ili ako nije prijavio da je vozilo ukradeno,opet ispao svemirac,nema đabe ni u stare babe a kamo li kod policije,dakle vlasnik ne plača samo ako je prijavio krađu ili može dokazati da je netko drugi vozio-niš se vlasnik ne more praviti grbav da se ne zna tko je za volanom
Kolega, to nije kaznjavanje radi činjenice da si vlasnik automobila, već će prije biti da (s obzirom da auto nije obična stvar koju daješ na korištenje bilo kome niti ga ostavljaš na ulici otključanog sa ključevima u bravi na izvolte bilo kome bilo kada) činjenica da si ti vlasnik auta izvan svake sumnje upućuje na to da si ti stvarno i počinitelj tog prekršaja jer da si ponudio osobu koja je vozila auto u to vrijeme ili dokaz da si ti u trenu počinjenja tog prekršaja bio na nekom drugom mjestu onda oni ne bi imali konstrukciju za donošenje odluke o tvojoj subjektivnoj krivnji za počinjenje prekršaja.

Poanta je da je ta fotografija, u tom slučaju dovoljno jak dokaz da se tebe okrivi za počinjenje prekršaja.

Kuziš?
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 22:49   #140
Quote:
apnea kaže: Pogledaj post
Nema šanse. Što ako ti je auto ukraden? Što ako IMAŠ dokumente da si u to vrijeme boravio u primjerice SAD-u?
Ako si kriv tesko ces ih zajebati ...
Zaliti se mozes njima tako da znas odmah kolike su ti sanse.

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:25.