Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2005., 15:06   #61
Quote:
Cro Fag kaže:
niste imali konzum?!!

ima li tamo kakav shopping centar?
u blizini barem?

idete li u sloveniju u kupovinu i gdje?
Imali smo... i Konzum i Konzum Maxi, a sad imamo i Super Konzum

Još imamo i Merkur, i Era/Mercator centar Samobor

A u SLO se više ne ide, METRO je bolji....
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 09:47   #62
Quote:
Cro Fag kaže:
što je bilo sa nedavnom poplavom tamo?

da li imate poplave u samom gradu ili je to bilo u okolici?

koliko se često izljevaju potoci tamo?
Posljednja poplava je bila ona koja se dogadja jednom u sto godina. Jednom u dvadesetak godina bude malo veca poplava, sam grad je u zadnje vrijeme postedjen. Glavna rjecica zove se Gradna (sastoji se od 2 - Rudarska i Lipovecka), a druga je Breganica.
U 8 mj. sve su se izlile i napravile stetu od 23 milijuna kuna, prema sluzbenim procjenama.
http://www.glasnik-ssn.net/
(rubrika u zaristu, 25. 08. 2005.)
__________________
Nemam potpisa.
samoborec is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2005., 19:24   #63
Exclamation

al znači - niš od vlaka


mora da je cestom busom ili autom od zagreba do samobora vrlo dugotrajno iskustvo
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 18:50   #64
vlak

Ako se ne varam, u nedjeljnom vjesniku je objavljeno da se ide u izradu izvedbenog projekta za zeljeznicu, a plan izgradnje je do 2009. godine.
kolko se sjecam, plan je: Samobor - Glavni Kolodvor ZGB - 18 minuta!:klap: :klap:
__________________
Nemam potpisa.
samoborec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2005., 17:29   #65
Quote:
Cro Fag kaže:
mora da je cestom busom ili autom od zagreba do samobora vrlo dugotrajno iskustvo
Ni ne slutiš. Pogotovo ako te potrefi bus koji ide preko okolnih sela.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 11:31   #66
Exclamation

Quote:
H3MAT0M kaže:
Ni ne slutiš. Pogotovo ako te potrefi bus koji ide preko okolnih sela.
koji je raspon vremena busom do samobora?!
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 14:14   #67
Quote:
Cro Fag kaže:
koji je raspon vremena busom do samobora?!
Radnim danom u špicama zna biti i preko sat vremena (pogotovo ako vozi preko okolnih sela, tada je sigurno preko 1 sat), bez obzira ideš li na črnomerec. ljubljanicu ili autobusni kolodvor. S tim da mi se znalo desiti da se vozim i sat i pol.
Vikendom je malo manje; oko 40 minuta za autobusni i ljubljanicu, dok je za črnomerec 5 minuta manje, osim linije koja ide preko strmca; ta ima osjetno više stanica.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 19:19   #68
Ali to naravno nema veze s tim sto smo banda lopovska bezobrazna ( ) nego zato sto su guzve na cestama koje ne mozemo preletit
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 21:43   #69
Quote:
SETRA Samoborček kaže:
Ali to naravno nema veze s tim sto smo banda lopovska bezobrazna ( ) nego zato sto su guzve na cestama koje ne mozemo preletit
Naravno da je zbog gužve. I naravno da ste banda
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2005., 11:32   #70
Exclamation

sat vremena- a tak je blizu!!!
đizus!!!


znači promet nije samo kaotičan , neorganiziran i loše planiran samo u zagrebu nego i u bližoj okolici

al glavno da su stanarine u samoboru na istoj razini kao i u centru zagreba
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2005., 12:31   #71
Quote:
Cro Fag kaže:
sat vremena- a tak je blizu!!!
đizus!!!


znači promet nije samo kaotičan , neorganiziran i loše planiran samo u zagrebu nego i u bližoj okolici

al glavno da su stanarine u samoboru na istoj razini kao i u centru zagreba
Ne baš. Do Zagreba dođeš brzo, sa svim stanicama si na bolonji ili na ljubljanskoj aveniji za 20 minuta, a onda uletiš u kaos i gotovo.
A ovo za cijene ti isto tako ne stoji, cijene stanova su niže nego u centru ZG, ali je zato tržnica najskuplja u lijepoj našoj.
Mislim da su ti cijene stanova negdje u razini sa cijenama u prečkom, španskom i sličnim naseljima. Ali je zato puno više zelenila.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2005., 14:23   #72
Exclamation

hmm

da li bus stane usput negdje na ljubljanskoj?
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2005., 15:30   #73
ma samoborček i autoturist su katastrofa. u zadnjih tjedan dana 3 put nisam dočekao bus! recimo u ponedjeljak imaju busove koji voze kad je škola samo..znači preko praznika ne..al pošto u pon škole nisu radile zašto bi oni slali bus? pa nek ljudi čekaju!! i zašto bi isprinali obavijest da neće voziti? hej pa ljudi budite realni...papir košta...struja košta a tek boja...SRAMOTA
bart_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2005., 15:41   #74
Quote:
Cro Fag kaže:
hmm

da li bus stane usput negdje na ljubljanskoj?
Ovaj koji ide s ljubljanice, staje na kroflinovoj (zaboravih kako se sad zove), kod name vrbani, na raskršću prečko - špansko kod ove zgrade koja se gradi, zatim kod stare loze (dva raskršća dalje, ne kod superkonzuma), pa onda kod forda i iza mosta. A prema Zagrebu staje na istim mjestima osim kod mosta, tu nema stanice sve do robnih terminala.
A ovo što bart_85 kaže je također istina, nažalost.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2005., 22:09   #75
Bas sam danas bio u Samoboru *drugi put*.. Samobor je super gradic, doduse malo malen, ali jako simpatican. Ljudi se cine jako dragi i pristupacni, svi su nekak simpaticni, grad jako uredan i sve mi se cini kao da se nalayi u nekom paralelnom svemiru a ne u Hrvatskoj...
Snooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2005., 17:15   #76
Quote:
Snooch kaže:
Bas sam danas bio u Samoboru *drugi put*.. Samobor je super gradic, doduse malo malen, ali jako simpatican. Ljudi se cine jako dragi i pristupacni, svi su nekak simpaticni, grad jako uredan i sve mi se cini kao da se nalayi u nekom paralelnom svemiru a ne u Hrvatskoj...
__________________
Nemam potpisa.
samoborec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2005., 19:45   #77
Ja u zadnja 2 tj, u Samoboru bio 2 puta, od sveukupno 3 puta u zivotu.


Gradic mi je bas lijepi , zaletit cu se ja(mi) jos koji put tamo. Ovu sub smo bili tamo vani malo, bilo OK...Trebamo uopznati malo kafice tamo. Znamo samo za neki Pub, Havanu i Luxor. Ima jos sta?
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2005., 11:39   #78
Quote:
rossonero kaže:
Ja u zadnja 2 tj, u Samoboru bio 2 puta, od sveukupno 3 puta u zivotu.


Gradic mi je bas lijepi , zaletit cu se ja(mi) jos koji put tamo. Ovu sub smo bili tamo vani malo, bilo OK...Trebamo uopznati malo kafice tamo. Znamo samo za neki Pub, Havanu i Luxor. Ima jos sta?
Fontana (nekad je bila in, sad ne znam) Mlin (preko puta Fontane, na autobusnom kolodvoru), Gradna, Scout (za rokere, 100 vrsta pive). Ako znaš di je kino i veliki parking, Gradna ti je uz most, a Scout je preko ceste u zgradi.
U gradni zna subotom biti kakav "jeger party" i sl. pa je cuga na sniženju, a nedjeljom ima koncerata, tipa jazz i tak.
Ako nečeg ima u Samoboru, onda su to kafići i pekare
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2005., 22:09   #79
Quote:
H3MAT0M kaže:
Ako znaš di je kino i veliki parking
Zezash me.. ..tu sam oba puta ostavio auto.

A sigurno smo prosli uz te birceve, a da nismo ni skuzili............kad smo vidli natpis Pub, to je to bilo..tu smo ko doma, dalje nismo ni isli.


Ovo di ima 100 vrsta piva, to treba posjetit, to sam jednom i u Kliku procitao.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2005., 09:17   #80
Quote:
rossonero kaže:
Zezash me.. ..tu sam oba puta ostavio auto.

A sigurno smo prosli uz te birceve, a da nismo ni skuzili............kad smo vidli natpis Pub, to je to bilo..tu smo ko doma, dalje nismo ni isli.


Ovo di ima 100 vrsta piva, to treba posjetit, to sam jednom i u Kliku procitao.
Tam di ostaviš auto, vratiš se do mosta i odmah ti je pored mosta birc "Gradna."
A "Scout" je u zgradi, od glavnog ulaza na parking, preko ceste.
I molim te, ako dođeš u scout, nemoj se derat jer ja živim iznad tog birca
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.