Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2016., 19:38   #3021
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
To je tako kad ljudi nemaju posla pa im svakakve gluposti padaju na pamet.
To nije ništa drugačije od ovoga npr Uletjeli u kafić s: 'Gdje ste, četnici?' pa počeli tučnjavu
ili ovo Navijači su u Vukovaru razbili četiri automobila i 'Tri ruže'
Ako ne vidiš razliku onda nemamo o čemu pričati.

U svakom slučaju mi hrvati morati ćemo početi to drugačije rješavati.
iprodano is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 21:07   #3022
Quote:
iprodano kaže: Pogledaj post
Ako ne vidiš razliku onda nemamo o čemu pričati.

U svakom slučaju mi hrvati morati ćemo početi to drugačije rješavati.
Prije desetak sam dana posjetila Vukovar i posjet mi je još malo otvorio oči i neka nova pitanja na koja ne znam odgovor. Molim da mi odgovore upućeniji:

1. Koliko je ljudi uspjelo otići iz Vukovara dok je grad koliko-toliko normalno funkcionirao? Prije događaja u kolovozu '91?

2. Gdje su bili branitelji u trenutku evakuacije ranjenika i osoblja iz bolnice? Mislim, koji dan su se počeli povlačiti?

3. Kako je moguće da je svih 260 ranjenika odvedeno na Ovčaru i da to baš nitko nije mogao spriječiti? Kako je dr. Vesna Bosanac uspjela otići iz Vukovara?

4. Koliko je za vrijeme opsade grada u Vukovaru bilo Srba, a koliko Hrvata?

5. Koliko se ljudi uspjelo spasiti nakon pada grada i koliko ih je završilo u logorima?

6. Jesu li neki od onih autobusa koji se vide na snimkama bili busevi koji su Hrvate odvozili u logore?
Funny Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 11:33   #3023
Nema Vukovaraca ni za lijeka...
Skoro godinu dana niste slova napisali o aktualnoj situaciji u Gradu...

E, sad.. Mene zanima vaše mišljenje o događaju koji se planira za 6.5. - Alka u Vukovaru.

Dajte, voljela bih čuti argumente za i protiv, ali i objašnjenje zašto ste za ili protiv?
oana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 11:44   #3024
Quote:
oana kaže: Pogledaj post
Nema Vukovaraca ni za lijeka...
Skoro godinu dana niste slova napisali o aktualnoj situaciji u Gradu...

E, sad.. Mene zanima vaše mišljenje o događaju koji se planira za 6.5. - Alka u Vukovaru.

Dajte, voljela bih čuti argumente za i protiv, ali i objašnjenje zašto ste za ili protiv?
Je li se može oglasiti osoba koja nije iz Vukovara?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 11:55   #3025
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Je li se može oglasiti osoba koja nije iz Vukovara?
pa može, ali me baš zanima što na sve imaju reći stanovnici grada.. njih se to najviše tiče
oana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 12:29   #3026
Quote:
oana kaže: Pogledaj post
pa može, ali me baš zanima što na sve imaju reći stanovnici grada.. njih se to najviše tiče
Pošto tu provodim više vremena od dosta Vukovaraca koji imaju fiktivno prebivalište tu, dopusti da odgovorim.

Smatram da je to glupost i najobičniji populizam. Alka se samo tri puta u svojoj 300 godina dugoj povijesti održavala van Sinja. Ne znam čemu to i koji je smisao slaviti nešto što je vezano baš uz neko mjesto, negdje drugdje.

Što je sljedeće? Vinkovačke jeseni u Vukovaru?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 21:10   #3027
Ako kažem da nisam zato onda nisam domoljub i svaki k... mi smeta, a ako kažem da jesam onda sam sebi nisam normalan jer u svome životu nisam naučio tuđe novce projebavat na gluposti. Gradu fali zabave ali je ova preskupa
Hudini is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 09:40   #3028
Ekipa, gdje u Vukovaru pojesti npr. dobru ribu, fiš i sl ?

I što obići od znamenitosti ?

Bio sam u Vučedolu,Bolnici,Trpinjskoj a sad je u planu:
Vojarna,Groblje,Ovčara,mjesto pogibije Blage Zadre.

Što još obići ?

Hvala.
hrd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 14:27   #3029
Može li mi netko reći o fitness studiu Tanga u Vukovaru? Kakva su iskustva, što mislite o tom studiu itd. Hvala
bicbic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 13:32   #3030
Spust za čamce

Pozdrav svima!
Zanima me gdje spuštate čamce u Vukovaru, onaj spust kod solitera je bio najbolji ali nažalost već dvije godine je izvan funkcije
Onaj kod vrški je isto izvan funkcije a treći na mitnici preplitak...
ribafisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:47   #3031
visoke zgrade-točke u gradu za wifi

Pozdrav,

vidim da nema baš previše aktivnosti na forumu - ali reko da probam.
Zanima me gdje se mogu postaviti wifi antene, koja zgrada ima dobru vidljivost i naravno nekoga za kontakt tko bi bio željan o tome uopće popričati.
Gugl maps pomogne, ali uvijek su bolje informacije iz prve ruke
Pa ako netko ima nekakvu informaciju ili barem savjet po tom pitanju... javi se!!
lovrobecem3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2018., 14:55   #3032
Pozdrav,

u planu mi je tijekom godišnjeg odmora u srpnju posjetiti Vukovar.

Može li mi netko preporučiti povoljnije hostele ili neki drugi jeftiniji smještaj?
MPX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 22:40   #3033
Quote:
MPX kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

u planu mi je tijekom godišnjeg odmora u srpnju posjetiti Vukovar.

Može li mi netko preporučiti povoljnije hostele ili neki drugi jeftiniji smještaj?

Pozdrav

http://www.turizamvukovar.hr/index.php?stranica=27
dekameron2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 17:01   #3034
Gdje se u Vukovaru (i bližoj okolici) može otići na dobar fiš?
Ili neku drugu dobru večeru?
KingCrimson is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 22:39   #3035
Quote:
KingCrimson kaže: Pogledaj post
Gdje se u Vukovaru (i bližoj okolici) može otići na dobar fiš?
Ili neku drugu dobru večeru?
Hotel Dunav, Ilok.
lunalumarti is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 10:48   #3036
Plan je doći u Vukovar nekoliko puta sad preko ljeta na adu po par dana pa me zanima gdje je najbolje ostaviti auto na 2-3 dana. Postoji li neki besplatan parking 10ak minuta hoda od hotela Dunav?
Hvala!
mcnasty is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2018., 21:35   #3037
parkiraš nekom kod zgrade, uvijek ima mjesta...
murof7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2019., 16:08   #3038
Zanima me dobar restoran s riječnom ribom. Kakav je Vukovarska kuća?
Unaprijed hvala, ne bi klasičan hotel nego baš restoran nije problem ako su prenoćište, preferirao bih naš.
Uvijek istok is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2020., 01:11   #3039
Većinom smo aktivni na forumu o arhitekturi Skyscrapercity.com ali pozivam moje Vukovarce da se priključe slobodno i da se aktiviramo ovdje ne brinite, znam da se ljudi ne javljaju jer misle da ovdje ne treba odgovarat na teme rata koja postave ljudi koji nisu iz VU ali to mi je ok uvijek sam rado spreman odgvorit na tu temu ali imamo poseban forum Domovinski rat Vukovar, i forum Gradonačelnik Vukovara Ivan Penava.

Pustimo ovdje naše lokalne gradske teme, kultura, šport, društveni život u gradu i lokalna politika, samo gradske teme molim i druge ljude da znaju da i mi ovdje zivimo zivot svaki dan i imamo kao i svaki drugi grad svoje lokalne teme koje su najcesce puno drugcije od onoga sto vecina Hrvatske vidi na TV. Zivmo zivot u nasem hrvatskomu gradu na Dunavu gradu prijatnom i lijepom za zivot sa svim problemima koje imamo mi kao i drugi gradovi, i onim nasim problemima proizaslim iz Domovinskog rata koji su specificni za grad Vukovar ali za to imamo posebnu temu na forumu i svak će rado dati odgovor tko zna nesto vise o tome.

Vukovarci javite se.
Walkow is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2021., 13:46   #3040
Ima li tko informaciju kada kreće cijepljenje pasa u gradu? Pitao na fb stranici Veterinarske, ali izgleda da je baš i ne obilaze.
Ord Mantel is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.