Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2005., 13:08   #41
Salon radi i dalje al Zdenke, koja je bila najbolja, nema
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2005., 19:10   #42
Quote:
samo_svoja kaže:
Salon radi i dalje al Zdenke, koja je bila najbolja, nema





...kolko ja znam ona ima salon na Sv Duhu..i ziva je..frendicina frendica tam radi...sad si me stiltala na sekundu..
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2005., 22:35   #43
Quote:
Leona81 kaže:
...kolko ja znam ona ima salon na Sv Duhu..i ziva je..frendicina frendica tam radi...sad si me stiltala na sekundu..
Aj ti to provjeri..jer znam da nije ..a salon je na Svetom Duhu

Radila sam davno sa njom... i sjećam se da su rekli na tv da je umrla..ako griješim bilo bi super, al mislim da ne
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2005., 23:05   #44
Quote:
samo_svoja kaže:
Aj ti to provjeri..jer znam da nije ..a salon je na Svetom Duhu

Radila sam davno sa njom... i sjećam se da su rekli na tv da je umrla..ako griješim bilo bi super, al mislim da ne






..evo, provjereno..ziva je..videna prije mjesec dana by moja frendica..
..sjecam se ja da je jedna vizazistica umrla prije dvije tri godine..ona mlada..rodila bebu i ubila se, ne sjecam se imena, al znam da je sminkala pol estrade..mejbi ti na nju mislis?
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2005., 11:58   #45
Quote:
Leona81 kaže:
..evo, provjereno..ziva je..videna prije mjesec dana by moja frendica..
..sjecam se ja da je jedna vizazistica umrla prije dvije tri godine..ona mlada..rodila bebu i ubila se, ne sjecam se imena, al znam da je sminkala pol estrade..mejbi ti na nju mislis?
Sjećam se nje..objesila se, da

Ma kako sam prestala radit na starom poslu, gdje sam surađivala sa Zdenkom nikako nisam stigla do nje. I u sjećanju mi je da sam na tv čula da je umrla. Hm, ne znam kako sam mogla pogriješiti tako. Ako je živa drago mi je i oprostite kaj sam rekla krivu informaciju ali ja sam stvarno bila uvjerena u to.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2005., 12:40   #46
..ic oukej
..nego, uspjela si mene zbuniti, reko cula bi da je umrla, a ne vjerujem da bi joj salon radio..mislim si mozda je imala imenjakinju mamu..sve solucije su mi kroz glavu prosle..

..kak se zvala ona kooja se ubila, nikak da se sjetim imena?
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2005., 14:15   #47
Quote:
Leona81 kaže:
..kak se zvala ona kooja se ubila, nikak da se sjetim imena?
Joj..od kada si ju spomenula mislim na nju i nikako da se sjetim...a znam da je radila sa Lancomom...
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 13:40   #48
Vizažisti

"Poslali" su me s vjenčanja k vama, da vas priupitam za savjet. Treba mi dobar vizažista da me zakamuflira na vjenčani dan, pa da čujem ...
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 14:21   #49
jesi spremna izdvojit 500 kn?
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 14:34   #50
ne mogu zamisliti tko bi imao obraza naplatiti 500 kn sat vremena sminkanja.
nemojte se ljutiti, ali cini mi se too too much. do 300 ok, ali 500??? my god?
tko? tomo vrban? sasa jokovic? simona antonovic?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 14:43   #51
Cijena mora odgovarati kvaliteti i bilo bi poželjno probno šminkanje koje ne bi naplatili 500kn .
Ali ako nešto vrijedi zašto ne, makar mi nije jasna ta cifra
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 14:49   #52
Quote:
ne mogu zamisliti tko bi imao obraza naplatiti 500 kn sat vremena sminkanja.
nemojte se ljutiti, ali cini mi se too too much. do 300 ok, ali 500??? my god?
tko? tomo vrban? sasa jokovic? simona antonovic?
a da krenes sama kupovati sminku?.... npr. chanel terakota + olovka za oci i eto ti preko 500kn... a to je tek pocetak
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 14:58   #53
Ajde pa ipak je taj dan poseban dan,udaješ se samo jedan put uživotu (bar bi trebao ),zakaj ne bi pljunula 500 kn za jedan profi i kvalitetan make up.
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 15:20   #54
tomo vrban i sasa jokovic naplacuju 500 kn
kad mi se frendica udavala sminkao ju je tomo vrban i nije pozalila ni u jednom trenutku, make up joj je bio za +5 cijelu noc
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 15:32   #55
Ako tko ima kakav brojcek moze na pm. Jednom se udajem (nadam se ) pa cu prezivjeti i tih 500kn
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 15:42   #56
2 stela25: imas pm
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 17:29   #57
Tko se god udaje, toplo preporucujem profesionalca. Ja se fakat znam nasminkati i imam brdo kozmetike, a s vizazistima nisam imala nikakvog iskustva. Ipak, buduci da mi se faca jako sjaji, a bio je kraj svibnja i temperature su bile poprilicne, a to je dogadjaj koji traje i traje i traje, na slijepo sam uzela kozmeticarku od mamine frendice. Cura je tada bila debelo trudna, no dosla mi je doma i uz super zezanciju i opustenu atmosferu nasminkala me Uopce nisam intervenirala dok me sminkala, nisam imala ni spigl, ali kad je nakon sat vremena zavrsila, bilo je super. Cak mi se taj cas cinilo mrvicu prejako, ali na fotkama je ispalo odlicno. A da ne pricam da sam se znojila k'o prase i mislila si na sto mi faca lici (cijelu noc se nisam pogledala u ogledalo), a kad sam napokon dosla doma u 5 ujutro i skinula sa sebe totalno mokru odjecu (bas romanticno ), shvatila sam da mi je sminka k'o da sam je stavila prije 5 minuta! I mislila sam si kako cu skinuti svu tu zbuku sa sebe, no islo je dolje k'o putar. A naplatila mi je 150 kn! A frendica se udavala u 11. mjesecu, dakle nema govora o vrucini, sminkala ju je neka fancy vizazistica, a zgledala je grozno - sav korektor joj je upao u bore tako da su joj oci imale rakun look , sminka je trebala biti prozracna, ali bila je gotovo nevidljiva (u losem smislu) i previse obicna i dnevna - uglavnom, izgledala je umorno i k'o da je legla sa starom sminkom, probudila se i otisla takva na svadbu. Ja bih tog vizazista No, 500 kn
__________________
.::Ne brinite o mogućem smaku svijeta danas. U Australiji je već ionako sutra!(Charles Schultz)::.
.:.G&L... cekajte nas....:.
...the best portion of a good man's life is his little, nameless, unremembered acts of kindness and of love...(W. Wordsworth)
Sandee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 19:13   #58
s kojom kozmetikom rade ti vizazisti od 500 kn?
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 19:18   #59
moju frendicu je tomo vrban sminkao chanelovom kozmetikom
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 19:32   #60
Quote:
Sandee kaže:
A frendica se udavala u 11. mjesecu, dakle nema govora o vrucini, sminkala ju je neka fancy vizazistica, a zgledala je grozno - sav korektor joj je upao u bore tako da su joj oci imale rakun look , sminka je trebala biti prozracna, ali bila je gotovo nevidljiva (u losem smislu) i previse obicna i dnevna - uglavnom, izgledala je umorno i k'o da je legla sa starom sminkom, probudila se i otisla takva na svadbu. Ja bih tog vizazista No, 500 kn
250kn ti uzme neki noname u zg.u
tako da cijena za vrbana i joku i nije neš skandalozna.

a opet nekako sumnjam da bi se njima dogodilo da upadne korektor u bore.
dok sve pokupuješ potrošit ćeš 2000kn, a rezultat ko zna kakav bi bio.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.