Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2017., 14:54   #61
Gdje bi se mogla dobit individualna poduka, htio bi naučit pravilno izvodit udarce. Igram povremeno cisto rekreativno, ali htio bi popravit igru.
Harry Haller is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 13:39   #62
Sesvete, tražim malo boljeg igrača za rekreativno igranje pingača na otvorenom, imam mrežicu i rekete... ako ima tko, slobodno se javite!
PauGasol is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2019., 03:18   #63
Bok društvo, isprika na ovako specifičnom pitanju.. ali neuspješno već neko vrijeme pokušavam naći mjesto gdje bih mogao rekreativno igrati stolni tenis u zatvorenom prostoru s prijateljem.

U idealnom slučaju bi lokacija bila na području centra pa do Maksimira; recimo od Mimare do Dinamovog stadiona i ne južnije od ulice grada Vukovara.

Puno hvala za info.
DvijeNoge is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2020., 21:33   #64
Trazim nekoga tko je zainteresiran igrati stolni tenis u Sportskom centru Kvatric. Sve mi je ok, ali najvise bi odgovaralo popodne / navecer, 4-6 puta tjedno.
ARTificialMr is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2020., 02:21   #65
Ćao svima, tražim igrača/e za stolni tenis preko ljeta u Zagrebu. Nisam dugo zaigrao pa mi je želja. Bilo bi dobro da si JI Zg ali nije uvjet
brnaze is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2020., 13:23   #66
Quote:
brnaze kaže: Pogledaj post
Ćao svima, tražim igrača/e za stolni tenis preko ljeta u Zagrebu. Nisam dugo zaigrao pa mi je želja. Bilo bi dobro da si JI Zg ali nije uvjet
Jos nije kasno. Ja bi igrao.
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2021., 13:19   #67
Wink stolni tenis na vanjskim stolovima

stize proljece... ima kog (m/z) da bi igral, po centru Zabrega i sire, na betonskim vanjskim stolovima? cca 5. - 20. sokaz? ...
mtblanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2021., 16:21   #68
Da malo oživim temu.. igram zadnjih par mjeseci Eleven table tennis, simulaciju stolnog tenisa u virtualnoj stvarnosti.

Za one koji nisu upoznati sa virtualnom stvarnosti, to nema veze sa klasičnim igrama. Imaš reket u rukama, radiš prave udarce kao u stvarnosti, krečeš se kroz vlastiti prostor u sobi (idealno 3x2 metara bez prepreka ili veći). Nije 100% isto kao stvarni stolni tenis, ali je nevjerovatno koliko je blizu. Teško je steći dojam bez da isprobate sami, no evo jedan video:

https://www.youtube.com/watch?v=rPpVxbRCRBw

U svakom trenutku ima stotine igrača na netu sa kojima možete igrati. Svaki igrač ima svoj ELO ranking, koji se mjenja ovisno o tome da li pobjeđujete ili gubite. Organiziraju se mjesečni turniri (500 eura za pobjednika). Ima i profesionalnih igrača, sve više, jer mnogi zbog korone ne mogu igrati. Može se i isprintati adapter na 3d printeru tako da je kontroler puno bliži pravom reketu.

https://images-na.ssl-images-amazon...._AC_SX425_.jpg

Sve to košta, sam Oculus Quest 2 oko 350 eura, igra 20, ali tko ima Quest 2, i voli stolni tenis, toplo preporučam da isproba!
sub0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2021., 21:50   #69
Oglas

Tražim prosječne igrače za neku od nižih liga sokaza.Također trenirali bi u nekoj dvorani i dijelili troškove.Ako netko zna isto neku dobru dvoranu.Svatko tko igra malo bolje je pozvan.
Ilija27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2021., 18:45   #70
Quote:
mtblanc kaže: Pogledaj post
stize proljece... ima kog (m/z) da bi igral, po centru Zabrega i sire, na betonskim vanjskim stolovima? cca 5. - 20. sokaz? ...
daaaaa
Poslednja vecer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2021., 17:31   #71
Pozdrav svima!Ako ne SOKAZ,tražim i nekoga za čisto rekreativno igranje u nekoj dvorani.
Ilija27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2024., 13:24   #72
Pozdrav ekipa,
imate li preporuku za stol za stolni tenis na otvorenom?
Kupujemo grupni poklon pa nam treba optimalna preporuka za nešto što je dostupno u Hrvatskoj, nismo profesionalni igrači, nego rekreativci, samo ne bismo htjeli da stol propadne nakon 2 godine, planiramo ga držati u dvorištu, moći ćemo ga eventualno pokriti za zaštitu od vremenskih uvjeta (u Dalmaciji smo) pa hvala unaprijed
Tangerinem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.