Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2017., 07:43   #2901
Pogledali smo Quanzhi Gaoshou (King's Avatar). Pošto je animacija iz Kine, nije tehnički anime (donghua), ali mislim da ga možemo svrstati pod ovu temu.

Tema je kompetitivna scena oko jedne MMO igre (timovi koji se natječu), dakle konačno smo se makli od toga budemo zaglavljeni u MMO svijetu. Dobar anime, bio nam je zabavan. Na početku je problem naviknuti se na kineski voiceover, ali nakon 5-6 epizoda se čovjek privikne. Izvrsna animacija, kombinacija 3D grafike i klasične animacije. Priča je ok, sa svojim manama. Preporuka svima koji inače igraju/vole MMO igre.
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 08:19   #2902
Quote:
Seascape kaže: Pogledaj post
Kakva je nova sezona Attack on Titan?
Previše filera, ali isplati se ipak pogledati.
Srećom, iduća sezona dolazi već 2018.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 23:57   #2903
Jel itko pogledao Castlevaniu? Jučer izašlo i baš me ugodno iznenadilo.
criplebee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 11:49   #2904
Jučer sam slučajno naišao na clip na Youtubu, ugodno me iznenadilo da je Netflix krenuo tim vodama :klap:

http://www.imdb.com/title/tt6517102/?ref_=nv_sr_1
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 18:59   #2905
Quote:
criplebee kaže: Pogledaj post
Jel itko pogledao Castlevaniu? Jučer izašlo i baš me ugodno iznenadilo.
Upravo pogledao, odlična je. 4 epizode od 20ak minuta, navodno su najavili već drugu sezonu od 8 epizoda.

Da je bar Berserk imao takvu animaciju:



Ima i scena mačevanja na razini Sword of the Stranger. Netflix očito testira vode, najavili su Assassin's Creed anime od istog tipa kaj je radio Castlevania, kao i Devilman koji režira Masaaki Yuasa, scenarij piše scenarist Code Geassa.
RogueTanuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:11   #2906
Quote:
criplebee kaže: Pogledaj post
Jel itko pogledao Castlevaniu? Jučer izašlo i baš me ugodno iznenadilo.
Načelno me zaobišlo sve to s igricom, nisam je nikada igrao i jedino što znam je kada bi bila na nekom videu od Angry Nintendo Nerd.

Ali čuo sam da je anime jako dobar.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 11:10   #2907
Pogledao Castlevaniju.

Prva tri nastavka klišeizirana i dosadna i već sam bio na putu da odustanem od serije.

Ali četvrti nastavak me "kupio" nadam se da će nastaviti u tome ritmu.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 22:05   #2908
jel prati tko 18if, to mi je najbolji anime koji trenutno izlazi
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 01:51   #2909
Odustao sam od Fairy Tail, bilo je ok u početku ali glavni lik nakon neznamkoliko epizoda i dalje ima iste fore...dosadno je to.

Krenu osam na Boku No Hero Academia....isto jedan light anime, taman za ove ljetne mjesece. Ali navukao sam se, pogledao sve i sada čitam mangu

Bez obzira na temu koja nije ništa novo volim kada glavni junaci polako napreduju i kada to ima nekog smisla. Taman mi je legao.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 15:09   #2910
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Odustao sam od Fairy Tail, bilo je ok u početku ali glavni lik nakon neznamkoliko epizoda i dalje ima iste fore...dosadno je to.

Krenu osam na Boku No Hero Academia....isto jedan light anime, taman za ove ljetne mjesece. Ali navukao sam se, pogledao sve i sada čitam mangu

Bez obzira na temu koja nije ništa novo volim kada glavni junaci polako napreduju i kada to ima nekog smisla. Taman mi je legao.
je dobar je
ja cekam da zavrsi ovaj zadnji arc mange pa da mogu nastavit citat
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:44   #2911
Kako gledate anime? Skidate? Online? Ili kupujete?

Tražio sam na torentima i nema baš nešto sadržaja. Barem od ovog što ima hrvatske ili engleske titlove.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 16:17   #2912
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
Kako gledate anime? Skidate? Online? Ili kupujete?

Tražio sam na torentima i nema baš nešto sadržaja. Barem od ovog što ima hrvatske ili engleske titlove.
gledas krive stranice onda, nyaa.si

ja sam na CR-u, sa unblockerom mogu zaobic region restriction tako da je super

nisam jos nista kupovao, ali mislim da cu si uzet Beck uskoro
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 11:54   #2913
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
Kako gledate anime? Skidate? Online? Ili kupujete?

Tražio sam na torentima i nema baš nešto sadržaja. Barem od ovog što ima hrvatske ili engleske titlove.
Od anime jos pratim samo Dragon Ball Super, preko dragonballtime.net.
A ako zelim skinut neku epizodu koja mi je bila dobra onda download sa shana project. Ima i SD i HD verzija.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 23:37   #2914
Tražim sljedeći anime

Probao sam Magi: The Labyrinth of Magic ali odustah odmah na početku, ne sviđa mi se iako mi je animacija bila dobra. Odmah na prvoj su previše opsjednuti sisama

Krenuh nakon toga na "Katekyo Hitman Reborn!" i "Beelzebub", odustah odmah na prvoj. Ne znam koji im je vrag sa tim bebama . Iako, jedan takav klinac mi nije smetao na "Yuu Yuu Hakusho" ali ovdje me baš odbija.

I sad sam na "Code Geass", odgovara mi. Tek sam na petoj
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 15:37   #2915
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Tražim sljedeći anime

Probao sam Magi: The Labyrinth of Magic ali odustah odmah na početku, ne sviđa mi se iako mi je animacija bila dobra. Odmah na prvoj su previše opsjednuti sisama

Krenuh nakon toga na "Katekyo Hitman Reborn!" i "Beelzebub", odustah odmah na prvoj. Ne znam koji im je vrag sa tim bebama . Iako, jedan takav klinac mi nije smetao na "Yuu Yuu Hakusho" ali ovdje me baš odbija.

I sad sam na "Code Geass", odgovara mi. Tek sam na petoj
trazis preporuku? stavi onda barem svoj MAL
pogledao si vec sve recommended anime na CG MAL stranici?
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 12:26   #2916
MAL? Šta je to? myanime list? E da, vrijeme bi bilo da to napravim

Škicam ja stalno taj recomended, uglavnom preskačem sve sa samo jednom sezonom. Minimalno 2 sezone i sa opisom "shounen"
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 19:59   #2917
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
MAL? Šta je to? myanime list? E da, vrijeme bi bilo da to napravim
ok, tako znaci

Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Škicam ja stalno taj recomended, uglavnom preskačem sve sa samo jednom sezonom. Minimalno 2 sezone i sa opisom "shounen"
shvatit cu kao trazis nesto s vise epizoda

Hunter x Hunter(2011), Boku no Hero Academia, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Shingeki no Kyojin, Great Teacher Onizuka


iako sve sto si rekao da si droppao je shounen, dok Code Geass nije
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 01:12   #2918
Quote:
Erebus25 kaže: Pogledaj post
Hunter x Hunter(2011), Boku no Hero Academia, Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Pogledao, odlični su. Jedino što mi kod Huntera jako smeta je taj njegov otac i njihov odnos. Da nema toga bio bi savršen.

Quote:
Shingeki no Kyojin
Na listi za obavezno gledanje

Quote:
Great Teacher Onizuka
A eh, pročitao sam kratak sadržaj i ne zanima me

Quote:
iako sve sto si rekao da si droppao je shounen, dok Code Geass nije
Nije, ali pročitao sam da glavni lik dobiva neke posebne moći pa sam krenuo sa gledanjem. A i bila je kriza
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 10:11   #2919
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Pogledao, odlični su. Jedino što mi kod Huntera jako smeta je taj njegov otac i njihov odnos. Da nema toga bio bi savršen.
umjesto toga mozes pogledat Hajime no Ippo, Slam Dunk ili Jojo's Bizzare Adventure

Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
A eh, pročitao sam kratak sadržaj i ne zanima me
svejedno bih preporucio barem 3-episode-rule
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 00:08   #2920
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
Kako gledate anime? Skidate? Online? Ili kupujete?

Tražio sam na torentima i nema baš nešto sadržaja. Barem od ovog što ima hrvatske ili engleske titlove.
Ja sve sto pogledam potrazim na stranicama Hi10 Anime, odlicna kvaliteta uz prilicno mali filesize. Odlicno za nas hrcke koji sve moramo imati. Ima direct download i torrent linkove.

Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Škicam ja stalno taj recomended, uglavnom preskačem sve sa samo jednom sezonom. Minimalno 2 sezone i sa opisom "shounen"
Obrnuto od mene. Maksimalno 2 sezone, pozeljno 26 epizoda ili manje, od "shounen" bjezim glavom bez obzira.
__________________
Ride the Wild Wind - Push the envelope, don't sit on the fence
Ride the Wild Wind - Live life on the razor's edge
Mravac Kid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.