Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2006., 12:01   #1
Sportski grudnjak

Gdje ima za kupiti i po kojoj cijeni?

Tražim svuda, ne mogu naći, a na aerobik više ne mogu ovak.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 12:12   #2
Nije sportski grudnjaka, ali imaš pokraj Mercatonea (pod uvjetom da si u Zagrebu) od Reeboka outlet store. Imaju majice s pojačanjima, pa ti možda pomogne.

Wulf sport je zastupnik Reeboka za HR.

GL
Mr Butterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 12:24   #3
Quote:
Rock Star kaže:
Gdje ima za kupiti i po kojoj cijeni?

Tražim svuda, ne mogu naći, a na aerobik više ne mogu ovak.



WENZE is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:42   #4
lisca ima dobre sportske grudnjake.
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 12:01   #5
Hvala, ali trebam baš sportski grudnjak.

I koliko to košta uopće?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 12:07   #6
Triumph ima Triaction seriju sa zbilja jako dobrim i bas specijalizirano sportskim grudnjacima Cijena skupa (200-300 kn?), al vrijede zbilja svake kune.

Na zalost, model koji meni najbolje odgovara, Powermove, su nasi prestali narucivati. Kazu da Hrvatice nemaju previse interesa za sportske grudnjake i da im to lose ide.

U Sloveniji ga jos uvijek dobavljaju, ali ga u niti jednom ducanu nisam uspjela pronaci.

Ako netko zna gdje bi se to moglo nabaviti (pitala i Neckermann, nis ni od njih), neka vice.

Ovaj mi je bio zbilja odlican, na ledjima ide u X i savrsen je. Ostali Triumphovi modeli me previse stisnu, a nisam nigdje drugdje pronasla bas sportske grudnjake... svi mi nude obicne, pamucne, bez zice... al to nije to. Hocu nesto s X naramenicama, od materijala u kojem necu hodati mokra cijeli dan.

par linkova:
http://www.triaction.com/
http://www.triaction.com/prod_tria_powermove_v.html
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 14:43   #7
Quote:
Rock Star kaže:
Hvala, ali trebam baš sportski grudnjak.

I koliko to košta uopće?
baš je sportski.
na leđima ne ide u križ već ima naramenice, čvrst je, ali ne steže.
ne sjećam se točno, mislim oko 200kn.
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 20:44   #8
Jel drži i poveće sise na mjestu?

Jer imala sam neki, al u njemu sve hopsalo, a koštao 400 kuna!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 21:08   #9
drži. a ako su ti zbilja dosta poveće onda bi ti bilo ok nositi preko grudnjaka (bilo kojeg sportoskog) lasteks majicu ili neku s elastenom.
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 22:28   #10
Tenks, elala, pogledat ću onda u Lisci.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 10:50   #11
Quote:
Rock Star kaže:
Gdje ima za kupiti i po kojoj cijeni?

Tražim svuda, ne mogu naći, a na aerobik više ne mogu ovak.

Probaj Body Feeling - Ilica, ne znam tocno kucni broj, odmah poslije Mesnicke, u jenom haustoru, moras gledati natpise na ulazima u haustore, (ako si u Zgb) kosta manje od 200 Kn, na ledjima ide u x, zapravo, takvi su moji, ali ima razlicitih modela. Oni su specijalizirani sportski ducan, imaju vlastitu proizvodnju, dosta su kvalitetne stvari, a puno jeftinije od drugih sportskih marki. Ja kupujem grudnjake, trenirke, majice kod njih vec godinama. Grudnjaci su napravljeni kao kratke majice sa jakom lastikom ispod grudi, od jako cvrstog materijala, nemaju "kosarice" - stvarno cvrsto drze, prakticki ne znas da ih imas (grudi...)

Grudi su mi 4-ka, tako da razumijem tvoju konstataciju da ne mozes vise tak na aerobik, nebi ni ja mogla bez pravog grudnjaka...
__________________
The choices we make, not the chances we take, determine our destiny
čizmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 22:52   #12
Probala danas ove od Lisce... nisu mi bas nesto Izgledaju mi dosta babski, ovaj sto se kopca naprijed je dosta kompliciran za zakopcavanje, a uopce mi ne drze sve na mjestu tako dobro (kad recimo skacem gore-dolje). Za planinarenje bi mi jos bili ok, al za jogging nikako

Nasla sam cvrste, sportske grudnjake u Schiesseru (ako se tako pise ). Ali su skuuupi. 300 kn! Oni vec drze kako spada, ali su toliko ogromni i toliko stegnu da imam osjecaj ko da sam stavila na sebe ovo sto je Wenze poslao
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 22:55   #13
Quote:
Rock Star kaže:
Hvala, ali trebam baš sportski grudnjak.

I koliko to košta uopće?
100 kuna.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 23:28   #14
Quote:
čizmica kaže:
Probaj Body Feeling - Ilica, ne znam tocno kucni broj, odmah poslije Mesnicke, u jenom haustoru, moras gledati natpise na ulazima u haustore, (ako si u Zgb) kosta manje od 200 Kn, na ledjima ide u x, zapravo, takvi su moji, ali ima razlicitih modela. Oni su specijalizirani sportski ducan, imaju vlastitu proizvodnju, dosta su kvalitetne stvari, a puno jeftinije od drugih sportskih marki. Ja kupujem grudnjake, trenirke, majice kod njih vec godinama. Grudnjaci su napravljeni kao kratke majice sa jakom lastikom ispod grudi, od jako cvrstog materijala, nemaju "kosarice" - stvarno cvrsto drze, prakticki ne znas da ih imas (grudi...)

Grudi su mi 4-ka, tako da razumijem tvoju konstataciju da ne mozes vise tak na aerobik, nebi ni ja mogla bez pravog grudnjaka...
Je, Zg sam. Provjerit ću i ovo, hvala.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 01:27   #15
lisca je koma!
inače kupujem nihove grudnjake al ovi sportski su em ružni em nisu čvrsti
za sport nisu..
carbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 03:58   #16
ja sam narucila preko la redoute kataloga jer nigdje nisam mogla naci neki koji mi je odgovarao, oko 200kn, adidasov. i imam jednu super nike majicu s ugradjenim grudnjakom koja mi je jos bolja nego taj grudnjak.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 11:16   #17
Quote:
carbona kaže:
lisca je koma!
inače kupujem nihove grudnjake al ovi sportski su em ružni em nisu čvrsti
za sport nisu..

ja sam ga kupila prije cca.godinu dana i čvrst je (inače trčim, long run). ne znam jel' se radi o istom ili su izbacili nešto novo.
e sad o ljepoti sportskih grudnjaka - teško. što se mene tiče niti jedan mi nije nešto lijep, a oni koji mi se sviđaju designeom nisu dovoljno čvrsti.

+ne volim da mi na leđima ide u križ jer mi onda taj dio leđa previše grije..
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 15:36   #18
Quote:
elala kaže:
ja sam ga kupila prije cca.godinu dana i čvrst je (inače trčim, long run). ne znam jel' se radi o istom ili su izbacili nešto novo.
e, onda to vjerojatno nije taj... ovo im je neka nova, active kolekcija (link)
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 21:25   #19
i ja sam mislila na active liniju koja je izbačena ove sezone.
bezvezejetotalno
carbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2006., 21:27   #20
Quote:
Lei kaže:
e, onda to vjerojatno nije taj... ovo im je neka nova, active kolekcija (link)
ma kakvi moj nije taj model.
ne znam jel' mi se čini ali ovaj ima kopčanje naprijed i to s nekoliko kopči. to je jako loše
imam jedan takav od skinya. bio mi je sladak pa sam ga uzela , ali savršeno je neudoban i takvo veliko, visoko (ne znam kako da se izrazim) prednje kopčanje radi dodatni pritisak na dio iznad ošita.
elala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:15.