Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2007., 20:14   #81
Da, hvala!
missfoxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 14:35   #82
Probajte se malo zdravije hraniti, krmad pretila, pa vam nece gnoj curiti iz face.
Recite mamicama da mrdnu malo lijenu guz˝cetnu i da vam naprave neshta normalno za rucak.
__________________
The leading horse is White...The second horse is Red...The third one is Black...The last one is Green..
systatika is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 16:11   #83
hvala malo!
__________________
I u smrti, i u smrti, i u smrti mi smo... pokopani!!
Pink_Panker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 20:28   #84
ja ih imam i stiskam ih,ali još nemam neke rupice i crvenilo oko njih, jeli moguče da ču kasnije dobit ako ih nastavim stiskat čajni:
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 19:50   #85
meni su se prvi prištići javili negdje u 5.,6. razredu i s godinama se to pojačavalo...
dugo sam išla u kozmetičarke,na tzv.čišćenje onih mitesera,užasno je bilo.poslije toga mi je cijelo lice bilo crveno,a onda bi se smirilo i bilo bi onak ok,ali ne zadugo.
e onda sam počela ići u dermatologa i to je bio pun pogodak...žena mi je prvo dala lijek i neke kreme...idem na kontrolu svako mjesec,mjesec i pol,koristim razne kreme i sad mi je lice odlično...tu i tamo dođe koji,ali ništa strašno...ja sam prezadovoljna...

nadam se da sam pomogla...
__________________
Sve što živi ožiljak ima...
Mysterious girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 20:41   #86
...prije sam imala problena s tim ali sad više ne...fala Bogu!
koristila sam losion za lice, koji je bil napravljen od alkohola...
samo šta ti se malo koža zasuši, ali stvarno pomaže...
Simply =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 21:01   #87
Quote:
Simply =) kaže: Pogledaj post
...prije sam imala problena s tim ali sad više ne...fala Bogu!
koristila sam losion za lice, koji je bil napravljen od alkohola...
samo šta ti se malo koža zasuši, ali stvarno pomaže...
koji točno ako znaš?
__________________
Water freezes and turns to ice, and ice melts and turns into water
Ice-G is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 21:10   #88
.negdi sam procita da je znanstveno dokazano da hrana ne uzrokuje pristice.........
nopest is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 21:16   #89
Quote:
Ice-G kaže: Pogledaj post
koji točno ako znaš?
ja koristim nekakav eritromicin...
__________________
Sve što živi ožiljak ima...
Mysterious girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 21:19   #90
Quote:
Mysterious girl kaže: Pogledaj post
ja koristim nekakav eritromicin...
Morat ću malo progooglat o tom eritromicinu
I daj ako mi neko može odgovorit dali funkcionira što onaj plavi Clean & Clear?
__________________
Water freezes and turns to ice, and ice melts and turns into water
Ice-G is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 21:38   #91
Imaš i klindamicin losion za lice...to ti smučkaj neš u ljekarni...ali ne smiješ pretjerivat s tim zbog toga što sadrži antibiotik i isušuje kožu
__________________
Lezim na krevetu,gledam nebo i zvjezde i razmisljam : gdje mi je jebote krov!!!!
Iluzijonist is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 23:12   #92
Quote:
Iluzijonist kaže: Pogledaj post
Imaš i klindamicin losion za lice...to ti smučkaj neš u ljekarni...ali ne smiješ pretjerivat s tim zbog toga što sadrži antibiotik i isušuje kožu
stavis jednom na tjedan i super
zG fiRe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 14:07   #93
meni su bubuljice počele u 4.razredu osnovne....možete mislit kako mi je bilo gledat savršena,glatka lica svojih frendica.
koristila sam malo korektora,obavezno čistila lice raznim preparatima,stavljala kremu i niš.onda se u 6. pojavili prištevi na leđima.
užas.onda na prsima.sve dok krajem 7. meni se to nije počelo povlačit.a onda frendice dobile ()
sad imam još malo na leđima i to je to.treba biti strpljiv i sve će proć.
__________________
SILICA GEL
''DO NOT EAT''
THROW AWAY DESICCANT
slanutkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 14:10   #94
Quote:
Iluzijonist kaže: Pogledaj post
Imaš i klindamicin losion za lice...to ti smučkaj neš u ljekarni...ali ne smiješ pretjerivat s tim zbog toga što sadrži antibiotik i isušuje kožu
taj klindamicin i eritromicin su ti ista stvar...meni su jedan put dali taj klindamicin i u istoj je bočici i ima isti miris kao i eritromicin...

a taj clean & clear...ne znam baš koliko to djeluje...ja sam koristila neki od nivee i to je bilo bacanje novaca...najbolje je da ti doktorica nešto preporuči...
__________________
Sve što živi ožiljak ima...
Mysterious girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 14:27   #95
nedavno sam iz njemacke kupio neku kremu protiv pristica, po ledima sam imao pristice i to me uzasno zivciralo... prvo namocis taj dio sa vrucom vodom da ti se otvori koza (npr.il za pristice na licu, neku toplu krpu stavis na lice, tako malo pustis), i stavis kremu. i proslo mi je u 2 dana, i za lice mi je isto, puno bolje od svih ovih stvarcica sto sam kupovao u ljekarni...eh, ali...njemacka
zG fiRe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 15:06   #96
Quote:
zG fiRe kaže: Pogledaj post
nedavno sam iz njemacke kupio neku kremu protiv pristica, po ledima sam imao pristice i to me uzasno zivciralo... prvo namocis taj dio sa vrucom vodom da ti se otvori koza (npr.il za pristice na licu, neku toplu krpu stavis na lice, tako malo pustis), i stavis kremu. i proslo mi je u 2 dana, i za lice mi je isto, puno bolje od svih ovih stvarcica sto sam kupovao u ljekarni...eh, ali...njemacka
nemam bas nekih velikih problema s pristicima, prije sam imala vise..s vremenom se smanjuje, sto sam starija,manje ih imam

al, mozes mi rec kak se zove ta krema, za 2 tjedna putujem tamo pa da znam??
strangerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 19:24   #97
Quote:
Ice-G kaže: Pogledaj post
koji točno ako znaš?
na naljepnici piše- LOSION SA KLINDAMICINOM
Simply =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 22:11   #98
Quote:
strangerica kaže: Pogledaj post
nemam bas nekih velikih problema s pristicima, prije sam imala vise..s vremenom se smanjuje, sto sam starija,manje ih imam

al, mozes mi rec kak se zove ta krema, za 2 tjedna putujem tamo pa da znam??

e nezz stvarno samo je bijela tuba i krema unutra

Quote:
Simply =) kaže: Pogledaj post
na naljepnici piše- LOSION SA KLINDAMICINOM
+ 1%
imamo isti :
zG fiRe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 23:08   #99
Evo mojeg iskustva:
Sve je počelo u 4. osnovne kad sam ih dobila. I do 5 razreda sam imala katastrofalno lice. Pa sam kupovala svakakve preparate (uključujuči gore spomenuti clean & clear) i ni jedan mi nije pomogao. I onda sam u 6. razredu otišla do dermatologa koji mi je prepisao neke kremice koje su mi pomogle, ali kremice kod takvih "teških" slučajeva nisu dovoljne pa me poslao kozmetičarki (koja radi u sklopu te ordinacije) i sad hodam već 2 godine (jednom mjesečno - mukotrpan proces, ali se isplati) i mogu reći da mi je lice super (imam još malo komedona po nosu i obrazima, ali to nije tako strašno). Ostale cure su tek sad dobile prištiće i još ih k tome same istišću tako da ja imam najčišće lice od svih.
Ginny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 20:16   #100
ee kak se rijesiti mitesera???cula sam razne gluposti od toga da nece nestati ako ih sama ne istiskam???
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.