Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2005., 10:03   #61
Ja sam baš jutros isprobala tester. Ima neki čudan miris od kojega nekako teže dišeš. Više nego dovoljan razlog da je ne kupim...
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 11:10   #62
Primjetila sam da na kutiji piše nešto kako je koža divna i krasna 24 sata .
Ispod toga uputstvo za uporabu - nanijeti na očišćenu kožu dva puta dnevno

Znam da cjepidlačim.
FridaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2005., 09:37   #63
Question L'Oreal Casting

Vec godinama, uz manje neuspjesne izlete drugim proizvodjacima, koristim ovaj kolor-sampon. I bas mi pase i ok mi je.

I odem jucer u grad sva hepi s planom da si malo ofriskam kosu kad ono.... nigdje za kupit !!! U DM-u ga nemaju vec o-ho-hooo, u Pupi su ga prestali dobivati, Riwella isto ... jedva sam uhvatilia neke stare zalihe u Centromerkuru.

U cemu je fora Imaju cijelu paletu ostalih stvari za bojanje od L'Oreala, ali ovo ne...

Ajd odmah da pocnem raditi i rezervni plan u slucaju da ga ukinu skroz..... ima li nesto slicno, a da je dobro? Ne zanima me trajna boja, vec nesto polutrajno od cega kosa malo zivne.... Trenutna boja mi je crna (tamno tamno taaamnooo smedja zapravo).
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2005., 17:35   #64
Ja sam Casting obozavala godinama. Zaista imaju njezne farbe koje traju i cini se cak i njeguju (moju) kosu.

Kad sam vidjela tvoj topic malo sam proguglala i vidim da se u US jos uvijek prodaju, doduse malo improved verzija ColorSpa Moisture Actif (ranije Casting ColorSpa), kazu da su samo jos poboljsali regenerator i dodali 25% vise gela.
http://www.lorealparisusa.com/frames...asting.asp</a>

Nego, jesi vidjela one male bocice s pjenom/bojom isto od L'oreala? I to sam koristila u srednjoj skoli (mislim isti princip, moje su bile Wella ako se dobro sjecam). Traju do 10 pranja i fakat osvjeze boju.

Color Pulse
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2005., 20:52   #65
Quote:
Karmela kaže:
Kad sam vidjela tvoj topic malo sam proguglala i vidim da se u US jos uvijek prodaju, doduse malo improved verzija ColorSpa Moisture Actif (ranije Casting ColorSpa), kazu da su samo jos poboljsali regenerator i dodali 25% vise gela.
http://www.lorealparisusa.com/frames...asting.asp</a>
Mozda ce uvesti nesto novo i kod nas... prodavacice mi ne znaju uopce nista reci, samo da im vise ne dolazi Danas sam prozujala i kroz drogeriju u Tusu.. ni tamo nema nis.

Ove male bocice koje spominjes nisam vidjela
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2005., 13:20   #66
Oh kako te razumijem!

Ja sam koristila Poly country colors od Schwarzkopfa. Nestao. NE samo iz DM-a nego i ostalih trgovina. Isto kao i svi ostali kolor šamponi. Ostale su samo farbe :2up:
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2005., 13:27   #67
E, da, zbilja! Malo sam gledala sto sve imaju pa da bar zamjenim proizvodjaca i nigdje kolor sampona... sve samo trajne farbe

Koji im je
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2005., 00:04   #68
Re: L'Oreal Casting

Quote:
Lei kaže:
Vec godinama, uz manje neuspjesne izlete drugim proizvodjacima, koristim ovaj kolor-sampon. I bas mi pase i ok mi je.

I odem jucer u grad sva hepi s planom da si malo ofriskam kosu kad ono.... nigdje za kupit !!! U DM-u ga nemaju vec o-ho-hooo, u Pupi su ga prestali dobivati, Riwella isto ... jedva sam uhvatilia neke stare zalihe u Centromerkuru.

U cemu je fora Imaju cijelu paletu ostalih stvari za bojanje od L'Oreala, ali ovo ne...

Ajd odmah da pocnem raditi i rezervni plan u slucaju da ga ukinu skroz..... ima li nesto slicno, a da je dobro? Ne zanima me trajna boja, vec nesto polutrajno od cega kosa malo zivne.... Trenutna boja mi je crna (tamno tamno taaamnooo smedja zapravo).
Vise se ne prodaje pod imenom L'Oreal Casting, nego nesto Moisture ili tako nesto. Imaju istu kutiju.

Isto ga koristim godinama.

Imaju dobre boje, relativnu postojanost, a sto je najvaznije, NEMAJU amonija koji dokazano utjece na rak mokracnog mjehura kod zena koje boje kosu.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2005., 00:05   #69
Quote:
Karmela kaže:
u US jos uvijek prodaju, doduse malo improved verzija ColorSpa Moisture Actif (ranije Casting ColorSpa), kazu da su samo jos poboljsali regenerator i dodali 25% vise gela.
Da, da!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2005., 04:12   #70
Re: Re: L'Oreal Casting

Quote:
Shtefitza kaže:
Vise se ne prodaje pod imenom L'Oreal Casting, nego nesto Moisture ili tako nesto. Imaju istu kutiju.
Jel? To je to? Supeeeeer!

Meni je isto skoro srčeko prepuklo kad sam skužila da ga više ne proizvode. Ove trajne farbe me uopće ne privlače, Casting mi je bio savršen.
Lady Grey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2005., 08:52   #71
Re: Re: L'Oreal Casting

Quote:
Shtefitza kaže:
Vise se ne prodaje pod imenom L'Oreal Casting, nego nesto Moisture ili tako nesto. Imaju istu kutiju.
Super, super Dakle, samo treba pricekati da ih DM-ovi i ostali dobiju....

Btw, vidjela neki dan u Kozmu na Remizi... tamo imaju jos nesto Castinga, ali ne sve boje. Pa ako nekom treba...

Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2005., 12:27   #72
Ima tih Castinga još u Mulleru. Moja sestra kupila prije mjesec dana. Ima ih i u Nami u Ilici.

U DM-u su rekli da uopće ne drže više te tzv. preljeve, samo trajne boje. Tak da sumnjam da će uopće dobiti taj Moisture
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 16:26   #73
sublime bronze(l'oreal)

jel dosel vec kod nas u zg onaj selftanner od l'oreala-sublime bronze?
u biti ima ih vise pod istim imenom-ima gel,krema i bas brozner u kremi-svi su u tubama.e ja govorim o tom bas bronzeru u smedoj tubi(tj broncanoj)-koji dolazi u boji-medium-deep ili pak samo deep.cure,vi koje mrzite pudere prek ljeta,make up opcenito na faci-ovo je proizvod koji morate nabaviti.daje tako divnu preplanulu boju,a ujedno je vlazan(kremasti)...tolko prirodno izgleda da vam ne treba nikakav bronzer gore ili pak tekuci puder.
odlican je.al samo taj u smedoj tubi.i samo za facu!
http://a1468.g.akamai.net/f/1468/580.../90322/300.jpg
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 16:38   #74
dosao je vec prije, jel to ono sto reklamira laetitia casta
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 16:44   #75
Quote:
debelakrava kaže:
dosao je vec prije, jel to ono sto reklamira laetitia casta
ja mislim da da.ali ne svaki-samo bronzer u broncanoj tubi.i ne za tijelo(za tjelo ne valja)ali za lice...ma nema bolje.
prosle god u maju nije ga bilo u zagrebu jer si je frendica htjela kupiti..mozda je dosel poslje toga.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 18:52   #76
o cemu ce drugom afro nego o proizvodima za samopotamnjivanje...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 19:03   #77
Quote:
meg kaže:
o cemu ce drugom afro nego o proizvodima za samopotamnjivanje...
ma vidis da je rekla da ga je frendica htjela kupiti
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 19:11   #78
aha, joj koja sam tuka.


ako je rijec o frendici, onda nemam kaj za reci.
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 19:18   #79
Quote:
meg kaže:
o cemu ce drugom afro nego o proizvodima za samopotamnjivanje...
mada jos nije proziveden ni jedan koji ti daje boju kao onu sto imam ja sa onih"osuncanih"slika.i ako pazljivo citas moj uvodni post-rekoh;samo za lice,za ostalo ne valja,bas kao ni jedan selftanner.nema ga sto ga sunasce pofarba...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 19:24   #80
Quote:
katrin kaže:
ma vidis da je rekla da ga je frendica htjela kupiti

da...i svuda smo trazile ali nije bilo nicega kaj valja.nego,ja,kolko god se przila na suncu,nikad,ama bas nikad ne suncam facu.ili imam trodupli sloj kreme da mi sunce nemre prodjeti do lica,ili pak imam rucnik na faci(ako sam sama na bazenu recimo).ali faca mi je uvjek zasticena od sunca.pa posto uzasno pocrnim posvuda po tijelu,onda je faca najsvjetlija pa ja radije stavim bronzer,a taj do nedavno nisam ni ja koristila ali mi je jedna zenska rekla da je dobro(vidla sam na njoj kak ima u licu super boju)i onda sam kupila...ja ga doduse pomjesam sa malko tekuceg pudera da bude postojaniji...ali inace,kaj se boje tice-super,super.probajte..proljece dolazi.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.