Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2008., 15:54   #21
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
Tražila na tražilici po ovimnaslovom ali nisam pronašla.

Naime, svima se vjerojatno dogodilo da pamučna majica se je u pranju promijenila..promjenila boju (ofarbala se).

Pošto je meni ti izuzetno draga majica lijepo molim da li mi netko može reći gdje postoji u Gradu Zagrebu neko mjesto koje farba majice, košulje..

Da li to rade kemijske čistione ili?

Hvala najlijepša....
Pošto je majica pamučna onda ju i sama možeš ofarbati u mašini. Ali, ne znam sad da li ti se isplati samo jednu majicu farbati. Možda bolje da odeš u neku kemijsku i pitaš koliko i te došlo farbanje te majice.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 16:17   #22
Ja imam jedne polucipele koje stvarno volim, iza su zatvorene, naprijed poluotvorene, nemaju remenčić oko gležnja, ali sam ih razgazila od nošenja pa mi sad malo 'spadaju' kad hodam. Zna li netko ima li koji postolar koji mi može našiti na njih remenčić oko gležnja? (ko recimo na samdalama) tenks!
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 16:27   #23
Quote:
Sashica kaže: Pogledaj post
Ja imam jedne polucipele koje stvarno volim, iza su zatvorene, naprijed poluotvorene, nemaju remenčić oko gležnja, ali sam ih razgazila od nošenja pa mi sad malo 'spadaju' kad hodam. Zna li netko ima li koji postolar koji mi može našiti na njih remenčić oko gležnja? (ko recimo na samdalama) tenks!
To bi ti svaki postolar trebao moći napraviti. Ima jedna ženska u Puli koja ono, čini čuda sa starim cipelama

Odnesi negdje pa pitaj i pitaj cca za cijenu iako ne vjerujem da bi trebalo biti skupo.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 12:25   #24
Rifle se mogu izbijeliti i ribanjem sa soli. Manje je agresivno nego varikina, ali pali! Plus, dođe kao dobra vježba, jer se ipak treba malo pomučiti.
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 14:37   #25
Popravak naočala

Na plaži mi je netko stao na metalne naočale i iskrivio ih. Zna li netko dobrog optičara koji zna i popravit naočale? Zagreb i okolica

Thanks
cocoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 15:08   #26
Imaš Essilor u Savskoj kod movie puba.
blues_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 13:54   #27
Kožar/torbar u Zagrebu?

Zna li netko gdje bih mogao u Zagerbu naći kožara ili torbara za popravak kožne ručke? Hvala!
Dompax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 18:40   #28
Quote:
Dompax kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje bih mogao u Zagerbu naći kožara ili torbara za popravak kožne ručke? Hvala!
e, ovo slicno i meni treba
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 21:36   #29

$iva$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 01:03   #30
iliti https://www.forum.hr/showthread.php?t=377667
$iva$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 15:04   #31
gdje popraviti torbu?
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 15:19   #32
popravak torbi

zna li netko mozda gdje se mogu popraviti torbe? po mogućnosti u centru (zg)

Hvala puno
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 22:33   #33
ljudi trebam pomoć bilo koji savjet je dobrodošao. kupila sam cipelice na petu i ispostavilo se da su mi poprilično tijesne za prstiće pa bi ja taj dio dala postolaru da malo proširi. e sad, problem je u tome što cipele nisu kožne pa me zanima zna li netko postolara s područja Zagreba koji bi mi to napravio? i može li se to uopće
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 21:25   #34
Evo ovak...kupila sam si maslinasto kožnu nešto torbu koja je formom idilična za fakultet...ali kad je stavim na rame čini mi se kao malo preozbiljnom...pa bi je ja htjela podignit...trenutno mi niš ne pada na pamet osim dugmića...ugl...htjela sam vas pitat za ideju ili pak da provedem svoju ili pak da ne diram ništa...pa sad prototip bi izgledao ovak ali mislim da ako sprovedem to u djelo da ću si kupiti neke ljepše botunčiće jer su ovi staaaariii
__________________
"...There is nothing to see here people keep moving on ..."
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 21:35   #35
Ja bih stavila i bedževe s njima!
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 21:39   #36
a kad ne mogu naći niš pametnih bedževa

Znači ti si za preinake
__________________
"...There is nothing to see here people keep moving on ..."
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 21:46   #37
ja ne bi ništa dodavala,torba mi je lipa ovako...uvijek možeš izgubit ozbiljan look detaljima... ako baš želiš nešto onda može gumbi,nešto platneno...možeš i prekriti kopču...

ma ne znam ni ja što bi
Tonkich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 21:54   #38
problem je u tome što sam ja tip osobe u starkama...torba je stvarno preozbiljna za mene i sad sam si baš dosadna s njom...a računam danas sutra ako se i uozbiljim...uzmem skorz tanku iglu pa kad to poskidam da će se rupice nekako izgubiti s vremenom i da će biti ona stara
__________________
"...There is nothing to see here people keep moving on ..."
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 13:33   #39
Quote:
Kalliste kaže: Pogledaj post
problem je u tome što sam ja tip osobe u starkama...torba je stvarno preozbiljna za mene i sad sam si baš dosadna s njom...a računam danas sutra ako se i uozbiljim...uzmem skorz tanku iglu pa kad to poskidam da će se rupice nekako izgubiti s vremenom i da će biti ona stara
nece se izgubit rupice, a gumbici ce ti se trgat (i pritome i trgat torbu) ako i sa straznje strane ne zasijes jos po jedan da drzi.
ako te to bas tako jako muci, zavezi neki sareni sal oko rucke, ili slicno.
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 12:56   #40
Rupa od moljaca u puloveru - gdje da to odnesem

Help! Na dva pulovera jako mi draga našla sam po 2 rupe od moljaca.
Ne znam šivati ni plesti i nemam ni baku ni mamu ni tetu ni prijateljicu koje pletu. Rupe su oko 1cm u promjeru.
Pulover ne želim baciti a ne znam kome da to odnesem. Inače hlače i slično dajem zašiti u King Crossu, ali misli da vunu ne rade. Neka ideja je na tom mjestu napraviti od slične vune kao neku zvjezdicu ili nešto, da izgleda kao da je namjerno. Savjeti dobro došli!
femmelatin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.