Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2009., 00:11   #61
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Imas pravo na misljenje, i nitko ti ga nema namjeru oduzet, ali ako ides tako nesto pisat na forumu, onda bi bilo normalno da se i razlog navede.
Odgovor mi je da tamo nema nikakvog nocnog zivota. Plaze nisu nista posebno, grad je oronuo.... Naravno za sve su to krivi celni ljudi toga grada koje im ocito nije stalo do turizma. Naravno nije da sad pljujem po tom gradu i tamosnjim stanovnicima jer nisam takav, ali mi krivo sto se tako malo ulaze u sve to. Ima jos takvih primjera po cijelom jadranu....
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 12:04   #62
Biograd se jako puno uredio i unaprijedio u zadnjih 3 god, često dolazim jer ljetujem na Pašmanu. Mozda nema disko ali ima super birceva a i mirnoća je nekima puno vaznija od noćnog divljanja!
snjegovic00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 00:50   #63
Ako se netko poželi janjetine ili odojka, preporucujem posjetiti restoran "U Šime" uz magistralu između Biograda i Pakoštana . I ostala jela su dobra, a ono što su nahvalili je pijetao ispod peke, ali sluze ga samo u zimskom periodu, tako da nisam probao. Isto tako nasuprot Bure commerca je kiosk u kojem peku pilice, janjetinu i odojak - isprobano, ali kvaliteta zna biti od odlicne do ispodprosjecne. Stoga procjenite kakav im je dan

Ima li netko preporuku za dobre gablec-menije u Biogradu i okolici, tipa dobrog rucka za fer cijenu.
__________________
U potpunosti se slažem sa svim svojim neizgovorenim rečenicama
motofun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 10:34   #64
Pozdrav,

i ja imam par pitanjca vezana uz Biograd.
Mi čemu biti smješteni u Dinarskoj, to je koliko vidim na karti na zapadnom dijelu grada. Pa me zanima ako mi netko može reći koliko je to otprilike udaljeno od centra grada (ako idemo pješice) i koliko od plaža Solina i Dražica?
Koju bi plažu od te dvije preporučili za malo dijete?
I još jedno pitanje, kako je s parkingom? Koje su cijene, gdje se najbolje parkati kada se ide u centar a gdje kada se ide na jednu od ove dvije plaže?

Hvala unaprijed na odgovoru
malimis13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 19:27   #65
@malimis13,

pogledala sam na kartu, ne mogu si sad egzaktno predociti koja je to tocno ulica, ali vjerujem da do obje plaze ne bi trebali imati vise od 5 min automobilom (10 ako su guzve).

obje plaze su dobre za malo dijete, imaju debeli hlad. Soline su pjescane, a Drazica sljuncana. inace, ove dvije plaze povezane su setalistem (koje je vecim dijelom u hladu) i setnjom je vrlo lako doci od jedne do druge plaze, za 10 min.

mislim da se parking na plazama placa na cjelodnevnoj bazi, ne znam koliko je tocno, ali valjda nije vise od 20 kn!

do centra, rive, s te pozicije dosli bi za cca 20 min pjesice. ako idete u grad autom, parking se placa, mobitelom ili na automatima, isto kao u ZGu.

preporucam izlet na Pasman, kad se skinete s trajekta (voznja traje <15min), krenuti u smjeru lijevo, za manje od 5 min ste na pjecanoj plazici s hladom -ako se zazelite promijeniti malo mjesto kupanja.
Erudita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 13:58   #66
Smile

Quote:
Erudita kaže: Pogledaj post
@malimis13,

preporucam izlet na Pasman, kad se skinete s trajekta (voznja traje <15min), krenuti u smjeru lijevo, za manje od 5 min ste na pjecanoj plazici s hladom -ako se zazelite promijeniti malo mjesto kupanja.
5 minuta autom ili pješice?
inače, ljetujem u biogradu već četvrtu godinu za redom, jako volim taj gradić i sve mi je super
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 12:24   #67
Pjesice.
student_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 15:52   #68
apartman u biogradu za dvije obitelji

Zna li netko zgodan apartman u biogradu ili blizu biograda za dvije obitelji s malom djecom. Tražimo nešto ne preskupo, recimo kuću s dva odvojena apartmana.
Tobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 18:48   #69
Hotel u Biogradu na Moru

Kakav je hotel u Biogradu na Moru, zove se Bolero?
__________________
Cromania2009
cromania2009 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.06.2010., 21:46   #70
bolero je ok po principu kolko para tolko muzike. ja sam bio tri puta.
hrana 5
smjestaj 3
plaza oko 300 m
bari is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 11:35   #71
Quote:
Tobo kaže: Pogledaj post
Zna li netko zgodan apartman u biogradu ili blizu biograda za dvije obitelji s malom djecom. Tražimo nešto ne preskupo, recimo kuću s dva odvojena apartmana.
Prošle godine sam sa frendicama bila u apartmanu Kundih. Prekrasno uređeni, prihvatljivi s cijenom, jedino do plaže ima hodat 5-10 min, ali isplati se.
Vlasnici su super, nikog ne gnjave, imaju kuhinju potpuno opskrbljenu, pristup internetu, parking...preporučam u svakom slučaju

link mogu poslati na pm

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 15.07.2010. at 10:29.
ivona82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 09:39   #72
Cool Biograd na moru

Pozdrav,
ove godine bih rado u Biograd. Već godinama obilazim cijelu hr obalu, pa sam stigao i do dijela sa Kornatima.

Ima li neko neki smjestaj za preporuku u Biogradu ili generalno negdje nadomak Kornata?

Bitno mi je da je uređena plaža blizu, najdalje 100m, kao i restoran.

Iznajmio bih pristojan apartman, i ti u septembru, negdje u periodu od 10 - 20, u obzir dolazi i cijeli pansion na 7-9 dana. Žena i ja dolazimo sa ćerkicom od 18 mjeseci.

Hvala Vam
huluvu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 23:21   #73
eto i nama je u uži izbor ušao Biograd, pa ako netko ima kakav smještaj za nas 2 i mala beba 9 mjeseci. dakle bitna nam je blizina plaže Dražice i pristupačna cijena. period od 14.08.-22.08.
Tweety! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2010., 14:24   #74
Zanima me izlet iz Biograda na Kornate. Da li sce agencije organiziraju istu stvar ili postoji neka koju bi posebno preporučili?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2010., 15:17   #75
Dođeš u mjesto, par brodova nudi izlete iz luke... Navečer moš rezervirat za ujutro.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2010., 19:34   #76
Kakve su gužve na biogradskim plažama? Jel onako čovjek na čovjeku, ili se može disati?
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2010., 21:58   #77
Evo baš si nešto planiramo da bismo išli u hotel Kornati... neka iskustva?
Koliko vidim piše da je 400 m do one lijepe plaže...
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2010., 23:30   #78
Pa gužve jesu, ali uvijek se nađe mjesto za ručnik (barem prošle godine).
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 11:09   #79
Mwaa... dvoumim se između Malog Lošinja i Biograda

bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 18:33   #80
ako ima netko kakav apartman za preporučiti u Biogradu, ili ponuditi, dvije osobe i curica od 3 godine, da je na katu i uredan, max 600m od plaže.

Hvala.

Inaće, da nisam of topic, ljetovao dvije godine za redom u boleru, sobe s klimom, ako ne napomeneš ne počiste ti sobu, klopa OK, sve u svemu OK, samo mana, daleko je od obje plaže... nije nam se dalo opet popodne ići na plažu kad je rano večera i tako, zato sada tražim apartman gdje samo diktiramo ritam.
dondo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:49.