Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2015., 23:46   #101
Bok, jel mi može netko reći kakav je hotel Adriatic u Biogradu? Čitala sam da je dosta bučno zbog onog Lavander bara a i činjenice da je je skoro u centru? Jel ima tko iskustva da podijeli? Sve što sam pročitala na webu je više negativno nego pozitivno...
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 11:41   #102
Imam pitanje, je li se mogu psi kupati na kraju Bošane prema Sv. F. i J., planiramo ljetovanje u rujnu
Tinnka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 16:04   #103
pozdrav, ima li kakav divlji parking kod Crvene luke.
ne plaća mi se 100 kn za parking pored upada od 25kn po osobi za ulaz u resort. Molim pomoć
maya0101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 22:25   #104
Ljudi,pizzeria FIBRA,nešto najgore,odvratna kuhinja,konobari bahačine
ribaricr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 22:30   #105
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
Bok, jel mi može netko reći kakav je hotel Adriatic u Biogradu? Čitala sam da je dosta bučno zbog onog Lavander bara a i činjenice da je je skoro u centru? Jel ima tko iskustva da podijeli? Sve što sam pročitala na webu je više negativno nego pozitivno...
Obnovljen, nov,atraktivan,nije skoro u centru nego u samom centru-da li je buka ili nije nemam pojma,tamo uglavnom leze po onim lezaljkama,nema cajki ni neke velike galame-ali sve je subjektivno-izsberi neki apartman u mirnim ulicama ako ti je do toga,
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 22:30   #106
Pizzeria FIBRA Biograd na mori

Navedena pizzeria ljudi,izbjegavajte.
Odvratno.
Pokvarena hrana,kuhinja katastrofa,usluga loša,gazda se bahati kad mu želiš reći što ne valja
ribaricr is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 13:20   #107
Evo vratili se iz Biograda sa ljetovanja pa da napišem malo dojmove.

Obiteljsko ljetovanje sa dvoje djece.

Biograd se pokazao kao odličan odabir.

Odlične plaže sa puno hlada - većinom šljunak i pijesak. U samom mjestu dvije vrlo solidne gradske plaže - Dražica i Soline. Parking je problem jer se plaća, ali ima par caka kako se plaćanje može izbjeći. Poprilična je gužva ali ništa pretjerano i neugodno. U neposrednoj blizini je i Crvena luka za koju je potreban auto. Plaža i uvala je fenomenalna, nema toliko ljudi , ALI se plaća ulaz i to skupo - odrasli 25kn po osobi + 150 kn za parking. Za to se dobiju ležaljke,suncobran i bazen sa slatkom vodom. Najbolja, ali i najskuplja plaža. Također nam se jako svidjela plaža Bužakovina u Pakoštanama. Prelijepa pješčana plaža sa puno prirodnog hlada, more jako čisto. Besplatna plaža, a plaća se parking uz plažu. U blizini je i Pine beach gdje se plaća ulaz za odrasle 30kn po osobi, parkirati se može besplatno ispred kampa. Prelijepa plaža. Također, smo otišli i na Vransko jezero - najveće jezero u RH i posjetili novo obnovljeni Maškovića han u Vrani pa smo otišli na vidikovac Kamenjak sa fenomenalnim pogledom na V. jezero, Murter, Kornate... Svakako posjetiti, ulaz 20 kn. Šteta da na V. jezeru nema baš uređena plaža gdje bi se roditelji sa djecom mogli okupati.

Uglavnom, Biograd nam se jako svidio , pogotovo zato jer je orijentiran na obitelji sa manjom djecom. Također, u blizini su Zadar i Šibenik, a i otoci Pašman i Vrgada. Odlično za jednodnevne, kraće izlete...

Za dobru i jeftinu klopu preporučam u Sv. Filipu i Jakovu - bistro Margarita Maris. Svaki dan imaju nekoliko gableca u ponudi za 30-40 kn. Obilne porcije, može se uzeti za van. Preporuka.
http://www.vud.hr/Margarita-Maris/
maya0101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 22:36   #108
Quote:
maya0101 kaže: Pogledaj post
Evo vratili se iz Biograda sa ljetovanja pa da napišem malo dojmove.

Obiteljsko ljetovanje sa dvoje djece.

Biograd se pokazao kao odličan odabir.

Odlične plaže sa puno hlada - većinom šljunak i pijesak. U samom mjestu dvije vrlo solidne gradske plaže - Dražica i Soline. Parking je problem jer se plaća, ali ima par caka kako se plaćanje može izbjeći. Poprilična je gužva ali ništa pretjerano i neugodno. U neposrednoj blizini je i Crvena luka za koju je potreban auto. Plaža i uvala je fenomenalna, nema toliko ljudi , ALI se plaća ulaz i to skupo - odrasli 25kn po osobi + 150 kn za parking. Za to se dobiju ležaljke,suncobran i bazen sa slatkom vodom. Najbolja, ali i najskuplja plaža. Također nam se jako svidjela plaža Bužakovina u Pakoštanama. Prelijepa pješčana plaža sa puno prirodnog hlada, more jako čisto. Besplatna plaža, a plaća se parking uz plažu. U blizini je i Pine beach gdje se plaća ulaz za odrasle 30kn po osobi, parkirati se može besplatno ispred kampa. Prelijepa plaža. Također, smo otišli i na Vransko jezero - najveće jezero u RH i posjetili novo obnovljeni Maškovića han u Vrani pa smo otišli na vidikovac Kamenjak sa fenomenalnim pogledom na V. jezero, Murter, Kornate... Svakako posjetiti, ulaz 20 kn. Šteta da na V. jezeru nema baš uređena plaža gdje bi se roditelji sa djecom mogli okupati.

Uglavnom, Biograd nam se jako svidio , pogotovo zato jer je orijentiran na obitelji sa manjom djecom. Također, u blizini su Zadar i Šibenik, a i otoci Pašman i Vrgada. Odlično za jednodnevne, kraće izlete...

Za dobru i jeftinu klopu preporučam u Sv. Filipu i Jakovu - bistro Margarita Maris. Svaki dan imaju nekoliko gableca u ponudi za 30-40 kn. Obilne porcije, može se uzeti za van. Preporuka.
http://www.vud.hr/Margarita-Maris/
Gdje je ta plaža Bužakovina? Jel je možeš molim te označiti na google mapsu?
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 22:58   #109
Bužakovina bi trebala biti plaža unutar Pine Beach-a u Pakoštanima.
A ova besplatna pješćana je Pilatuša.

https://www.pakostane.hr/hr/dobro-je-znati/plaze
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 21:38   #110
Quote:
Anita2507 kaže: Pogledaj post
Bužakovina bi trebala biti plaža unutar Pine Beach-a u Pakoštanima.
A ova besplatna pješćana je Pilatuša.

https://www.pakostane.hr/hr/dobro-je-znati/plaze
Hvala
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.