Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2017., 08:57   #7801
Visina/tezina ne igra bas ulogu kod prolaza/ne prolaza
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 14:17   #7802
Jedino kod nekih postrojbi,tipa PZB,Vp...


Dođite svi ,lakse je nego ikad upast u osrh
Ice_Cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 17:21   #7803
Egzodus i tu na kraju pomaknuo kriterije


Sent from my iPhone using Tapatalk
Richie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 18:28   #7804
Zna netko kakvo je sad stanje sa dioptrijom na lijecnickom? Do koliko se tolerira+astigmatizam?
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:25   #7805
Ja se samo nadam da nece poprimati sve ove zene u sustav(Gardijske postrojbe),onda smo stvarno otisli u pm
ThorSteinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 21:12   #7806
Quote:
ThorSteinar kaže: Pogledaj post
Ja se samo nadam da nece poprimati sve ove zene u sustav(Gardijske postrojbe),onda smo stvarno otisli u pm
Pa ako zovu 25% umjesto 10% sigurno nije zato što muških imaju koliko im treba ... dakle mi smo već u pm ...
Grga-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 17:25   #7807
Iskustvo iz prve ruke

Evo ljudi bio sam na dragovoljnom vojnom roku 2015.g (odradio ga sa odličnim ocjenama)

Moja iskustva:
-pozitivno: iskustvo vojnog sistema, sloge, zajedništva, pucanja , nova prijateljstva iz cijele hrvatske,iskustvo života u šumi i u Slavoniji , znanje nekih korisnih životnih vještina
-negativno: ispalit ćete sve skupa maksimalno 70 metaka (jadno) , iskorištavat će vas za glupe poslove , platit će vas premalo , nećete imati skoro uopće slobodnog vremena , imat ćete osjećaj kao da ste na robovanju uzalud, samo ste trošak državi

Zaključak:
-nepotrebno ići osim ako ne planiras bit profesionalan vojnik tj za prosjecnu placu selit u druge gradove po cijeloj državi, radit prekovremeno besplatno, nemat osobnu slobodu (imaju te pravo dignit sa godišnjeg kada god hoće), primat naredbe od idiota koji uživaju u maltretiranju nižih činova, ukratko biti besplatni rob vojsci..
__________________
"Usavršavaj sebe svaki dan." The best way to predict your future is to create it.
bary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 19:00   #7808
Quote:
bary kaže: Pogledaj post
nemat osobnu slobodu (imaju te pravo dignit sa godišnjeg kada god hoće),
netočno. imaju pravo samo u izvanrednim situacijama..
alenbenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 11:55   #7809
Quote:
alenbenka kaže: Pogledaj post
netočno. imaju pravo samo u izvanrednim situacijama..

mene diglo jucer sa godisnjeg na strazu za utorak
Simon Adebisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 10:47   #7810
Na lječnički zovu putem epošte ili poziv dolazi poštom na adresu ili nazovu?

Poslano sa mog Lenovo P1ma40 koristeći Tapatalk
lililo33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 18:49   #7811
Quote:
lililo33 kaže: Pogledaj post
Na lječnički zovu putem epošte ili poziv dolazi poštom na adresu ili nazovu?

Poslano sa mog Lenovo P1ma40 koristeći Tapatalk
Obicno nazovu

Sent from my Digitron using Tapatalk
__________________
Secrets don’t sleep till they’re took to the grave.
Johnny0160 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 21:29   #7812
Quote:
Simon Adebisi kaže: Pogledaj post
mene diglo jucer sa godisnjeg na strazu za utorak
tako što može biti odobreno samo na razini bojne... a čisto sumnjam da je cijela bojna angažirana negdje...
alenbenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 23:27   #7813
Quote:
Simon Adebisi kaže: Pogledaj post
mene diglo jucer sa godisnjeg na strazu za utorak
To nemaju pravo. Odnosno imaju ako je straža poslijedica izvanrednih okolnosti (rat, potresi, poplave ...), ali u pravilu je straža PLANSKA aktivnost za koju se kao i za svaku drugu vrstu unutarnje službe mora znati najmanje sedam dana prije stupanja na dužnost.

Tako da je to s pozivanjem s GO na stražu dno dna i pitanje kako bi prošlo na bilo kakvom sudu.
Grga-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 10:46   #7814
Quote:
Grga-os kaže: Pogledaj post
To nemaju pravo. Odnosno imaju ako je straža poslijedica izvanrednih okolnosti (rat, potresi, poplave ...), ali u pravilu je straža PLANSKA aktivnost za koju se kao i za svaku drugu vrstu unutarnje službe mora znati najmanje sedam dana prije stupanja na dužnost.

Tako da je to s pozivanjem s GO na stražu dno dna i pitanje kako bi prošlo na bilo kakvom sudu.
ko te pita prijatelju,fali ljudi ili ces bolovanje nema treceg,
Simon Adebisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 15:48   #7815
Imam frakturu malog prsta na desnoj ruci(stara ozljeda) i zapravo je tetiva kratka. Uglavnom prst stoji pod kutem,zanima me prolazim li s time lječnički?

Poslano sa mog Lenovo P1ma40 koristeći Tapatalk
lililo33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 00:59   #7816
Kažu mi u uredu za obranu da se zadnjih par godina nitko nije primio sa završenim fakultetom??? Jer si kao prekvalificiran za vojnika pa nakon dragovoljnog roka upitno jel ostaješ u djelatnoj. Netko zna ljude koji imaju faks u vojsci?
__________________
I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.
JingisKan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 09:56   #7817
Quote:
JingisKan kaže: Pogledaj post
Kažu mi u uredu za obranu da se zadnjih par godina nitko nije primio sa završenim fakultetom??? Jer si kao prekvalificiran za vojnika pa nakon dragovoljnog roka upitno jel ostaješ u djelatnoj. Netko zna ljude koji imaju faks u vojsci?
Ljudi sa faksom uglavnom ciljaju na časničku skolu, to im ne prođe pa odlaze iz sustava. Naravno da ima ljudi sa faksom u vojsci! Stovise, svi časnici imaju neki "faks".
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 20:36   #7818
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Ljudi sa faksom uglavnom ciljaju na časničku skolu, to im ne prođe pa odlaze iz sustava. Naravno da ima ljudi sa faksom u vojsci! Stovise, svi časnici imaju neki "faks".

Nego jel ima netko da je ušao u vojsku kao vojnik sa završenim fakultetom, jer kao možeš bit prekvalificiran jer je vojnik SSS.? Pa kažu da ne primaju ljude s fakultetom u vojsku (osim struke kao liječnik ili deficitarne) nego samo na dragovoljni rok, a casnike cupaju iz kadeta?
__________________
I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.
JingisKan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:41   #7819
Quote:
JingisKan kaže: Pogledaj post
Nego jel ima netko da je ušao u vojsku kao vojnik sa završenim fakultetom, jer kao možeš bit prekvalificiran jer je vojnik SSS.? Pa kažu da ne primaju ljude s fakultetom u vojsku (osim struke kao liječnik ili deficitarne) nego samo na dragovoljni rok, a casnike cupaju iz kadeta?
Mislim da nije to istina pogotovo ovo da je vojnik SSS
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 13:01   #7820
Jel i na specijalistickoj provjeravaju imamo li tetovaze?

Sent from my S60 using Tapatalk
__________________
Secrets don’t sleep till they’re took to the grave.
Johnny0160 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.