Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2008., 15:27   #1
Posao dostavljača

zanima me kako su plaćeni ti poslovi u firmama kao što su cityex,hp,oversease itd....
kakvi su uvjeti rada,ako netko ima iskustva na tim poslovima
schtakor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 17:05   #2
Nisam radila niti u jednoj firmi, znam da je plaća u Cityex oko 3.000 kn. Ne mora biti da ćeš odmah voziti, već možeš početi kao poštar tj.pješice ili dostava na skuteru. Plaća nekakva mala i fixna, a po obavljenim dostavama skupljaš - što više dostaviš to bolje. Često mijenjaju ljude, stalno se vuku po novinama jer im ljudi nezadovoljstvo izražavaju tako da bace u smeče ono što su trebali dostaviti.
Overseas ima bolju politiku unutar firme i organizacija je ok, jedino ne znam kolike su plaće.

Dhl ima odlične plaće, samo je teško upasti
Viva77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 16:50   #3
Posao vozača dostavljača

Evo zanima me dali u Hrvatskoj ima koja solidna firma za taj posao?

Sadašnja tvrtka nam je skinula dosta plaču, a pošto obožavam vožnju (iako nije moja struka) volio bi se zaposliti kao vozač (kombi ili osobni).
Jedno krače vrijeme sam honorarno radio ko vozač i jedino me taj posao ispunjavao. Inače i sa svojim autom godišnje pravim cca. 50 000, što posao što privatno.

I zanima me dali ko ima iskustva sa owerseass expresom?
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 20:11   #4
ja sam vozio u DPD-u, i ja obozavam voznju i to mi je super, ali ovo u dpd, hvala ali nikad vise.
radili non stop, jos ja imal vangradsku liniju, katastrofa.
a za oversease sam cul da su im smanjili place dosta, a sa jel istina il nije, ko bi ga znao
__________________
sve bum vas tužil....
Tomislav2703 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 20:16   #5
ova firma ili ova

Često im oglasi budu na posao.hr ili mojposao. Plaće su ok, može se napredovati...
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 20:38   #6
Pogledam tu i tamo jel ima kaj, ali u zadnje vrijeme ništa konkretno, nadam se da ču nači nešto u kakvoj firmi jer ubija me rad na jednom mjestu, ali inače vozim honorarno.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 20:42   #7
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
ova firma ili ova

Često im oglasi budu na posao.hr ili mojposao. Plaće su ok, može se napredovati...
Čuo sam da je teško ko vrag doči u te firme koje si naveo, ali vrijedi pokušati... ak se nađe oglas... inače najviše bi me zanimalo i međugradska... pozzzz
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 19:10   #8
Quote:
josip4 kaže: Pogledaj post
Evo zanima me dali u Hrvatskoj ima koja solidna firma za taj posao?

Sadašnja tvrtka nam je skinula dosta plaču, a pošto obožavam vožnju (iako nije moja struka) volio bi se zaposliti kao vozač (kombi ili osobni).
Jedno krače vrijeme sam honorarno radio ko vozač i jedino me taj posao ispunjavao. Inače i sa svojim autom godišnje pravim cca. 50 000, što posao što privatno.

I zanima me dali ko ima iskustva sa owerseass expresom?
ja sam ti trebao raditi u overseasu,i odradio jedan dan kao suvozač kao da vidim kako se radi,to je bilo oko božićnonovogodišnjih praznika,uglavnom ideš u skladište na Škorpikovu,tamo razvrstavaš robu za svoj dio grada,poskeniraš sve pakete(uglavnom max tv sranja) i kreneš oko 10...
uglavnom čovjek je utovario nekih 60-ak paketa ako se ne varam i to razvozio do brat bratu 10 ili 11 navečer s tim da je rekao da je oko praznika najveća frka ali meni bilo dosta i zahvalio se...
schtakor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 20:27   #9
Quote:
schtakor kaže: Pogledaj post
ja sam ti trebao raditi u overseasu,i odradio jedan dan kao suvozač kao da vidim kako se radi,to je bilo oko božićnonovogodišnjih praznika,uglavnom ideš u skladište na Škorpikovu,tamo razvrstavaš robu za svoj dio grada,poskeniraš sve pakete(uglavnom max tv sranja) i kreneš oko 10...
uglavnom čovjek je utovario nekih 60-ak paketa ako se ne varam i to razvozio do brat bratu 10 ili 11 navečer s tim da je rekao da je oko praznika najveća frka ali meni bilo dosta i zahvalio se...
A jel znaš kakva je plaća??? i kako si došao do posla u overseasu, preko nekog natječaja ili si došo u kadrovsku?

Znam da se naradiš kao vozač, ali mi je pun kufer posla na jednom mjestu.

Evo nedavno čitam na ovom forumu, nekom liku sa fakultetom dopizdilo i želi postati vozač autobusa, vidi tako i ja oduvjek sam to želio raditi i nadam se da ču i nači takav poso, ali naravno u nekoj normalnoj firmi gdje bar znam da ču dobiti plaču, a ne u nekoj kaj se jučer otvorila, a preko sutra se zatvara.

Ništa ostaje mi samo nada da ču nači posao.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 20:30   #10
Inače prioritet bi mi bile firme poput DHL-a, orbico, i sl. ali to je izgleda nemoguča misija kod nas..... samo dobra špaga...
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 20:51   #11
znaš postoji ti jedno novo slovo u abecedi
zove se ć
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 21:15   #12
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
znaš postoji ti jedno novo slovo u abecedi
zove se ć
Ispričavam ti se ako sam te uvrijedio, brzo tipkam.... a ti si kao savršen...

Baš je ljepo imati nekog ko će me ispraviti... kad brzam s tipkanjem..

Još jednom velika HVALA!!!

Usput iza mene je puno staža u Njemačkoj pa se lako desi...
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 21:30   #13
joj kaj smo tanki

samo kažem da je ovakav tekst teško čitata,onda bolje ne piši s znakovima nego c
i kam se žuriš,nije forum tramvaj da će pobjeći

i mali dodatak,overseas nije više na jankomiru nego u novom zagrebu točnije leskovcu
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 22:02   #14
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
joj kaj smo tanki

samo kažem da je ovakav tekst teško čitata,onda bolje ne piši s znakovima nego c
i kam se žuriš,nije forum tramvaj da će pobjeći

i mali dodatak,overseas nije više na jankomiru nego u novom zagrebu točnije leskovcu
Iako smo debelo u off topiću, čitao sam nedavno neki članak da ni redosljed slova nije bitan za čitanje, imali su tamo neke primjere i stvarno sam se iznenadio kako sam sa lakoćom pročitao, a ono sva su slova bila izmješana.

Mene osobno to sa č i ć ne smeta kod čitanja, a sad da neki tekst moram full točno prevesti sigurno bi pogriješio negdje, nisam nepogriješiv moram priznati.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 14:50   #15
Dostavljač pješak

Pomoć. Našao sam u jedan oglas, ali nisam siguran što bi to zapravo trebalo biti, i ima li smisla uopće prijavljivati se. Što je to zapravo? Kolika bi trebala iti plaća uopće? Evo ovako piše...

''Opis posla:

Dostavljač pješak (m/ž) za područje čitave Hrvatske kao i osobe za sortiranje pošiljaka. Poseban naglasak dajemo na urednost, ljubaznost i strpljenje.''

''Mogućnosti za posloprimce:
- mogućnost napredovanja, zdrava radna atmosfera, redovita primanja, stimulacije
- nakon kratkog vremena mogučnost zaposlenja na neodređeno''

e sad.. jeli to ono tipa ostavljanje letaka po sandučićima i to ili ipak nešto drugo?
Jeli tko od vas imao iskustva s time?

Hvala
__________________
''Love is all you need - All you need is Love.''
Divjok is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 14:56   #16
Ne to ti je dostava nekih manji paketiča i sl. To isto ti radi i city ekspres, ali mislim da se znaju i naći i reklame koje bacaš po sandučićima, ali nisam 100 % siguran.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 15:05   #17
tenks. evo što još piše:

''Vrsta posla: Određeno. Honorarno. Studentski ugovor.
Potrebna stručna sprema: KV Vozačka dozvola: B.
Osnove rada na računalu: Ne
Ostali uvjeti:
- spremnost na radno vrijeme po potrebi
- spremnost na timski rad''

Jeli ovo mora biti preko student servisa kad ovako piše ili što?
__________________
''Love is all you need - All you need is Love.''
Divjok is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 15:22   #18
Quote:
Divjok kaže: Pogledaj post
tenks. evo što još piše:

''Vrsta posla: Određeno. Honorarno. Studentski ugovor.
Potrebna stručna sprema: KV Vozačka dozvola: B.
Osnove rada na računalu: Ne
Ostali uvjeti:
- spremnost na radno vrijeme po potrebi
- spremnost na timski rad''

Jeli ovo mora biti preko student servisa kad ovako piše ili što?
Ne, piše ti ODREĐENO, što znači naprimjer da te trebaju do određenog datuma, npr. 31.01.2010, ili nakon toga po potrebi produže ugovor, ali dok radiš pod tim uvjetom ide ti radni staž i naravno prijava.

HONORARNO- to znači da ako imaš sad posao taj posao možeš raditi i po potrebi nakon sadašnjeg posla, ali naravno tu nema prijave i polodavci neki vole na taj način imati svoje ljude.

STUDENSKI UGOVOR- znači ako si student/ica možeš raditi prek studentskog ugovora, ili ako nisi student možeš raditi na tuđi ugovor, naravno ako poslodavac to dozvoli.

Sve u svemu oni traže dostavljača na sve načine rada, kako god da ti odgovara.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 15:30   #19
hvala mnjogo.

ma isto ću se prijaviti kad već ne triba zvati na telefon, nego se more i mail poslati pa ćemo tako to riješiti. pa što bude.
__________________
''Love is all you need - All you need is Love.''
Divjok is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 17:01   #20
Thumbs down Poštar

To je posao poštara u City-Ex-u. radio sam taj posao. Nekoć se isplatio, ali danas je banana. teren ti je oko 2,5km, plaća oko 3600kn. Cijeli dan hodanje do bola pogotovo sada 12. mjesec.
VODITELJ-NABAVE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.