Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2004., 13:20   #21
Quote:
Spinnaker kaže:


Jesu tu jos neke partijane,ili je ka neki normalan birc?
to ti sad preko dana radi za potrebe škole, tj,samo kave i mineralne a preko vikenda nekad bude niki party ali slabo - niko više nebrije na partije - samo narodna
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2004., 14:40   #22
Talking Re: Vinkovci

Quote:
Stupid Girl kaže:
ok samo Zagreb,Zagreb.zagreb pa dobro slavonci gdje ste.
Pa u Zagrebu, gdje bi bili!?
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2004., 17:03   #23
Talking

Vinkovci, Osijek, Slavonija



Rodni moj kraj, najdraži

Eh, da Admiral, zakon za ixicu.

Ali ni "francuska" nije loša

Jet-set, Passage, Bourdeaux, Genscher.

__________________
Konichiwa!
"Kolega, što je to Hamilton-Cayleyev teorem?"
"Aaaaaa"
"Kolega, vidimo se sljedeći put :)"
Aniki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 21:01   #24
Quote:
Aniki kaže:

Jet-set, Passage, Bourdeaux, Genscher.......

.....Pingvin
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2004., 17:58   #25
Quote:
Spinnaker kaže:
E vidis...moga bi opet navratit...udeblja sam se ka prase sad....to ce mi full dobro doc.
Sad sam htio napisat nešto u stilu: "Udebljo se ko prase i onda oće ić baš u Slavoniju, zemlju kulenja i seka. "

Nah...

U svakom slučaju, pozdrav od Vinkovčanina. (Rijetko sam tamo doduše, ali... rakijada je u Vinkovcima i nigdje drugdje. )
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2004., 18:29   #26
Hahaha....dobro kazes.
Slavonska spiza mi bas i ne lezi,cobanac i slicne sheme.
Ali kulen...to mogu jest 24 sata u komadu.
Predobra stvar...
Jebes 10 kila vise manje...sad bi otisa do Vk samo nesto pojest.
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2004., 19:45   #27
Quote:
Spinnaker kaže:
Hahaha....dobro kazes.
Slavonska spiza mi bas i ne lezi,cobanac i slicne sheme.
Ali kulen...to mogu jest 24 sata u komadu.
Predobra stvar...
Jebes 10 kila vise manje...sad bi otisa do Vk samo nesto pojest.
Još jedan post i idem obit mesnicu u susjedstvu. A baš sam pojeo ooooogromnu picu u Hogarovom stilu: Napraviš vegetarijansku podlogu, a onda sve što imaš u frižideru i špajzi natovariš u obliku piramide na podlogu. Pa nek vire od gice nogice i krakovi hobotnice - briga me.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2004., 21:37   #28
Quote:
Blackadder kaže:

U svakom slučaju, pozdrav od Vinkovčanina
Ej Blaky nemoj mi reć da si ti iz Vinkovaca!!!????

Vjerujte kulen zna momački dosadit kad ga jedeš svaki dan - ili možda ne - to je dilema
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2004., 10:28   #29
Quote:
Attack kaže:
Ej Blaky nemoj mi reć da si ti iz Vinkovaca!!!????
E onda ti neću reći. Nego napisati - da, jesam.

Quote:
Attack kaže:
Vjerujte kulen zna momački dosadit kad ga jedeš svaki dan - ili možda ne - to je dilema
Slažem se, ali ja ga ne jedem svaki dan, prema tome...
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2004., 21:04   #30
Quote:
Blackadder kaže:
da, jesam.
kobilireko!!!!
ja sam iz andrijaševaca - kako je susjed?????
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2004., 21:54   #31
Quote:
Attack kaže:
kobilireko!!!!
ja sam iz andrijaševaca - kako je susjed?????
Sve okej! Samo nisam u VK jako često - navratim negdje oko dva-tri puta mjesečno.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2004., 23:34   #32
Quote:
Blackadder kaže:
Samo nisam u VK jako često
ni ja - samo sveki dan
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 00:08   #33
čovjeće izgleda da nam se zatvara i kazalište u gradu.
pa kakvo smo mi to mjesto?????????????????????
kino zatvoreno.kazalište na putu pa gdje je kultura u ovom gradu???????????????????????????
__________________
«Danas nije dan kao i svi drugi.Bacala sam ruže s balkona i ubila susjedovog psa. Na pločniku prepoznala Boga:Njegov izmet i krmeljave oči. Zaboljela me glava. Omotala sam je izrescima iz starih novina i zavukla se u kontejner za smeće.Tamo prepoznala svoj bivši život. Odgriske jabuka, stare četkice za zube, zaboravljenu poeziju, pepeo i opuške. Krvave tampone, njih sam objesila o ušne resice i prenerazila beskućnike. U nedjelju su me poškropili neupotrebljenom svetom vodicom i posuli brašnom subotnjih kolača. To nije bio dan kao i svaki drugi. Zaljubila sam se u bakterije i poduzetne muhe i pomislila, život je san!»
Stupid Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 00:11   #34
Jebiga...imate par dobrih birceva...ne moze se imat sve.
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 00:31   #35
da i to je što kažeš. to je naše ak niš
__________________
«Danas nije dan kao i svi drugi.Bacala sam ruže s balkona i ubila susjedovog psa. Na pločniku prepoznala Boga:Njegov izmet i krmeljave oči. Zaboljela me glava. Omotala sam je izrescima iz starih novina i zavukla se u kontejner za smeće.Tamo prepoznala svoj bivši život. Odgriske jabuka, stare četkice za zube, zaboravljenu poeziju, pepeo i opuške. Krvave tampone, njih sam objesila o ušne resice i prenerazila beskućnike. U nedjelju su me poškropili neupotrebljenom svetom vodicom i posuli brašnom subotnjih kolača. To nije bio dan kao i svaki drugi. Zaljubila sam se u bakterije i poduzetne muhe i pomislila, život je san!»
Stupid Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 00:53   #36
Quote:
Stupid Girl kaže:
čovjeće izgleda da nam se zatvara i kazalište u gradu.
pa kakvo smo mi to mjesto?????????????????????
kino zatvoreno.kazalište na putu pa gdje je kultura u ovom gradu???????????????????????????
auuuuu jebote jesmo puno i izgubili ej - ccc - kakva šteta ej


a baš sam svaki dan visio tamo
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 00:54   #37
Quote:
Spinnaker kaže:
Jebiga...imate par dobrih birceva...ne moze se imat sve.

a i ta teorija stoji visoko u zraku - neznam kako je u drugim gradovima ali ovdje je u zadnje vrijeme jako očajno
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 04:38   #38
Quote:
Attack kaže:
a i ta teorija stoji visoko u zraku - neznam kako je u drugim gradovima ali ovdje je u zadnje vrijeme jako očajno
A što to točno? Ja u Vinkovcima gdje god krenem, vidim samo birceve. Baš sam mislio predložiti da se otvori topik u kojem će biti popisani bircevi u Vinkovcima (po dijelovima grada) u koje čovjek može otići, a da bude kolko tolko siguran da mu neće naplatiti trostruko.

Isto da se posebno navedu bircevi s biljarskim stolovima itd... To bi, doduše, funkcioniralo jedino ako bi tu postojao moderator koji bi surađivao i prebacivao novonapisane podatke na, recimo, prvi post u topiku, al vajda bude netko na raspolaganju u nekom momentu.

Doduše, ne znam kome bi to koristilo, kad malo bolje razmislim. Vinkvčani vajda znaju gdje su bircevi u koje zalaze, a oni koji nisu u Vinkovcima - nisu u Vinkovcima... A i to bi izgleda previše izgledalo kao reklama. Nah...
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 08:41   #39
Quote:
Attack kaže:
auuuuu jebote jesmo puno i izgubili ej - ccc - kakva šteta ej


a baš sam svaki dan visio tamo
daj molim te gdje ti je osjećaj za kulturu
__________________
«Danas nije dan kao i svi drugi.Bacala sam ruže s balkona i ubila susjedovog psa. Na pločniku prepoznala Boga:Njegov izmet i krmeljave oči. Zaboljela me glava. Omotala sam je izrescima iz starih novina i zavukla se u kontejner za smeće.Tamo prepoznala svoj bivši život. Odgriske jabuka, stare četkice za zube, zaboravljenu poeziju, pepeo i opuške. Krvave tampone, njih sam objesila o ušne resice i prenerazila beskućnike. U nedjelju su me poškropili neupotrebljenom svetom vodicom i posuli brašnom subotnjih kolača. To nije bio dan kao i svaki drugi. Zaljubila sam se u bakterije i poduzetne muhe i pomislila, život je san!»
Stupid Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 09:34   #40
Quote:
Attack kaže:
a i ta teorija stoji visoko u zraku - neznam kako je u drugim gradovima ali ovdje je u zadnje vrijeme jako očajno
Ozbiljno?
Ja sam dosad bija 4-5 puta u Vk,i svaki put mi je bilo ludilo,obisa bi bar 5 kafica u noc,i ne bi nikad prije 5-6 uri isa lec.

Ali nisam bija vec 2 godine....shteta.

Nego,svaka cast,izbacili ste mi Bile iz kupa...
Je da ste imali srice za popizdit,ali nije bitno.
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.